Jump to content

Donald Trump'ın Mitinginden Kovulan Müslüman

Recommended Posts

• İleti 71
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yakın bir gelecekte kurtulmanın mümkün olmadığını ben de biliyorum.

O zaman şöyle soralım, şimdiden ne yapılmalı ...

Bunu bir politikacı olarak değil de, bir ateist olarak yanıtlayabilirim.

Şimdi yapılacak ateistlerin ilkelerinden uzaklaşmamalarıdır.

Bu çok önemlidir.

Ateist ilkelerinden uzaklaştığımız an, İslam'a yenilmiş olacağız. Savaşı kaybedeceğiz yani.

Sitelerde Paylaş

peki hacı,

ben de sana bir soru sorayım: Eğer 3. Dünya Savaşı çıkarsa biz ateistler ne yapacağız? ABD'nin mi, Rusya'nın mı yanında olacağız? Savaşacak mıyız, yoksa kaçacak mıyız?

Kaçmak mümkün olsa kaçarız tabii. Ama nereye kaçacağız? Şimdiden kaçabileceğimiz bir yeri düşünmeye başlamalıyız..

Sitelerde Paylaş

Uruguay'a ne diyorsunuz.. Kaçılacak ideal bir ülke... Özellikle ateistler için....

Uruguay sanırım belli bir ücret karılığında vatandaşlık hakkı da sağlıyor. Savaş çanları çalmaya başlarsa en ideal yerlerden biri olur sanırım. Güney Amerika kıtası, Afrika ya da Asya'dan daha güvenli gibi. Avrupa da bizi kabul etmeyeceğine göre...

Sitelerde Paylaş

Git bunu bir İslamcıya anlat sonra ona iktidarı ve gücü ver gör bakalım noluyo?

Neden onların seviyesine ineyim, ve kendi doğrularımdan vazgeçeyim ?

O dini siyasete alet eden devletler, diktatorlar elbette ilelebet varolmayacaklar.

Ancak dinler için bunu söylemek mümkün değil.

Sitelerde Paylaş

İslam kanserinden Dünyanın kurtulması kolay değil. Donald Trump iktidar olsa bile Dünyayı islam kanserinden kurtulamaz.

Beyinleri yıkanmış 1.7 milyar müslümanı adam etmek imkansız bence.

Avrupa İslam kanserine yenik düştü. Avrupalı kadınlar artık sokakta müslümanlar yüzünden gezemiyor. Avrupalı kadınlar sapık müslümanların tacizine uğruyor. İslam kanseri böyle birşey. Hırsızlık taciz tecavüz şiddet Avrupada yükselişte. Laiklik Demokrasi Kapitalizm üçlüsü Avrupayı bitirdi.

İslam sadece Ortadoğuyu değil tüm Dünyayı yaşanmaz yer haline getirdi. Kapitalizm demokrasi laiklik Dünyayı yozlaştırdı. İslama inanç özgürlüğü tanırsan olacağı bu.

Sharia-law.jpg

Sitelerde Paylaş

Olayı böyle dramatize etmek çarpıtmak yanlış, korkarak bir yere varılamaz. Radikaller, birisi onlara küfür ettiği için savaşmıyorlar küfre karşı savaşıyorlar. Yani Trump delinin tekidir, koyu hristiyan ve faşistin tillahıdır ona bir lafım olamaz bunu da belirttim, fakat sadece o bir laf ettiği için bu pislikler icraate koyulmuyorlar. Zaten böyle bir savaş planları var, savaşmak için yaşıyorlar. Yukarıda da belirttim islamın kökünü kazımak için arkada gizli saklı bir şey kalmamalı, ifade özgürlüklerini sınırsızca kullanmalılar, çekinmemeliler ki bu boklu öğretinin ''barış, sevgi, mutluluk'' dini olmadığı anlaşılsın. Kendine taban bulamasın, şiddetle mağduriyet yaratılmasın. Hiç bir resmi kaynağa dayanmayan Anti-islamcı radikal gruplar ayrı hikaye onlara da ayrıca ihtiyaç var.

Dünya'nın en büyük gücünün başkan adayı böyle laflar edemez..Buna hakkı yok..Müslümanların hepsini radikal ilan edemezsiniz..''Bokunu çıkarma'' denir buna..

Trump ateistforumda bir yazar olsaydı,ettiği lafları anlardım ama Abd başkan adayı olarak bu lafları edemez..Siyaset değil bu..Trump bir siyasetçi değil..Eğer bir siyasetçi olsaydı,benim düşündüğümü düşünebilirdi..

Bugün İstanbul'da bir patlama oldu..Neden?Çünkü bu ülkedeki siyasetçilerin yedikleri haltlar yüzünden..Etki tepki meselesi bu..

Yarın Trump başkan seçilirse,Abd'de olmak istemem..Çünkü Abd'de neler olacağını kestiremezsiniz..Bugün müslümanları ülkeye almayalım diyen birisi,yarın Rusları ülkeden kovalım,ertesi gün Kore'ye savaş açalım der..Manyak bu..

Ben bu forumda,İslam'ı bitirmenin reçetesi olarak Kabe'yi yıkmanın ve İslam'a dair tüm yazılı eserlerin ortadan kaldırılmasını söylüyorum..Eğer bir siyasetçi olsaydım bu laflar edemem işte..Forumda yazmak ile milyonların karşısında konuşmak farklı şeyler..Trump İslam'dan nefret ediyor olabilir ama bu nefreti böyle ilan edemez..Mesela diyecek ki ; ''Abd sokaklarında peçe veya rahibe kıyafeti ile gezen insanlar görmek istemiyorum..Dinin sokağa taşınmasından rahatsız oluyorum..Çünkü şöyle şöyle ''diye belirtebilir..Tam anlamıyla laik bir insan olduğunu belli edebilir..Buna kimse birşey diyemez ama tek bir kesimi düşman ilan edemez..

Bu radikalleri de iyi anlamak lazım..

Bosna'da yaşananları,Afganistan'da yaşananları,Irak'ta yaşananları,Guantanamo üssünü iyi düşünmek lazım..

Empati yapmak lazım..Bu çok önemli..

Sen masum müslümanları terörist diye hapse atıp yıllarca işkence edersen,bunun sonuçlarına katlanacaksın..Bugün Dünya'da İslami bir terörden bahsediliyorsa,bunun sorumlusu sadece İslami metinler değildir..Bu çok sığ bir bakış açısı..

Sitelerde Paylaş

Dünya'nın en büyük gücünün başkan adayı böyle laflar edemez..Buna hakkı yok..Müslümanların hepsini radikal ilan edemezsiniz..''Bokunu çıkarma'' denir buna..

Trump ateistforumda bir yazar olsaydı,ettiği lafları anlardım ama Abd başkan adayı olarak bu lafları edemez..Siyaset değil bu..Trump bir siyasetçi değil..Eğer bir siyasetçi olsaydı,benim düşündüğümü düşünebilirdi..

Bugün İstanbul'da bir patlama oldu..Neden?Çünkü bu ülkedeki siyasetçilerin yedikleri haltlar yüzünden..Etki tepki meselesi bu..

Yarın Trump başkan seçilirse,Abd'de olmak istemem..Çünkü Abd'de neler olacağını kestiremezsiniz..Bugün müslümanları ülkeye almayalım diyen birisi,yarın Rusları ülkeden kovalım,ertesi gün Kore'ye savaş açalım der..Manyak bu..

Ben bu forumda,İslam'ı bitirmenin reçetesi olarak Kabe'yi yıkmanın ve İslam'a dair tüm yazılı eserlerin ortadan kaldırılmasını söylüyorum..Eğer bir siyasetçi olsaydım bu laflar edemem işte..Forumda yazmak ile milyonların karşısında konuşmak farklı şeyler..Trump İslam'dan nefret ediyor olabilir ama bu nefreti böyle ilan edemez..Mesela diyecek ki ; ''Abd sokaklarında peçe veya rahibe kıyafeti ile gezen insanlar görmek istemiyorum..Dinin sokağa taşınmasından rahatsız oluyorum..Çünkü şöyle şöyle ''diye belirtebilir..Tam anlamıyla laik bir insan olduğunu belli edebilir..Buna kimse birşey diyemez ama tek bir kesimi düşman ilan edemez..

Bosna'da yaşananları,Afganistan'da yaşananları,Irak'ta yaşananları,Guantanamo üssünü iyi düşünmek lazım..

Sen masum müslümanları terörist diye hapse atıp yıllarca işkence edersen,bunun sonuçlarına katlanacaksın..Bugün Dünya'da İslami bir terörden bahsediliyorsa,bunun sorumlusu sadece İslami metinler değildir..Bu çok sığ bir bakış açısı..

Bizim hırsızı incelemiş ve her tür rezilliğe/kepazeliğe rağmen hırsızın nefret söyleminin son derece başarılı sonuçlar ürettiğini görmüş.

Sitelerde Paylaş

Bizim hırsızı incelemiş ve her tür rezilliğe/kepazeliğe rağmen hırsızın nefret söyleminin son derece başarılı sonuçlar ürettiğini görmüş.

Bizdeki kitle ile Abd'deki kitle bir değil..Eğer Trump başkan seçilirse,ben yanılıyorum demektir..Gerçi para bu manyakta olunca,inanılmaz reklam yapıyor..Bu da ayrı mesele tabi ama Abd'deki insanların bizimkiler kadar bön olduğunu sanmıyorum..

Böyle boktan laflar eden birini,Abd halkı başkan yapmayacaktır..

Sitelerde Paylaş

Bizdeki kitle ile Abd'deki kitle bir değil..Eğer Trump başkan seçilirse,ben yanılıyorum demektir..Gerçi para bu manyakta olunca,inanılmaz reklam yapıyor..Bu da ayrı mesele tabi ama Abd'deki insanların bizimkiler kadar bön olduğunu sanmıyorum..

Böyle boktan laflar eden birini,Abd halkı başkan yapmayacaktır..

Kitle farklı ama insan psikolojisi aynı. Homo Sapiens'ı en çok etkileyen dürtü korku.

Bu adam İslam hakkında ilk konuştuğunda kesin seçilir diye düşünmüştüm. Bakalım göreceğiz.

Sitelerde Paylaş

İstanbuldaki patlama siyasetçiler yüzünden değil islama tamamen sadık kalan müslümanlar tarafından yapıldı, Hiç bir siyasetçi islamın medeniyete olan düşmanlığını daha da körükleyemez, O bomba o siyasetçi konuşmasa belki bundan 3 sene sonra patlayacaktı... Ama patlayacaktı.

İslamdan bahsediyoruz. Radikalleri anlamanın hiç kimseye faydası yok, radikaller öc almak için değil islam hukukunu dünyada hakim kılmak için savaşıyorlar.

Tam olarak Laik bir insan olduğunu belirttikten sonra ne olacak? Ben sana söyleyeyim, bunlar sokakta bizim dinimizi yaşamamıza izin vermedilerrr!!! olacak. Bu pislikleri tanımıyor muyuz? Bu aşağılıkları konuşturduğumuzda ağızlarından kafir, münafık lafı eksik kalıyor mu? (Tasavvufları bu gruba koymuyorum)

Kalamaz, adam müslüman, öyle emredilmiş. İşid yok edildikten 10 sene sonra göreceğim ben bu oçlarını, yine ezana özgürlük(!) diye bağırıp isviçrede olduğu gibi 1200 desibel hoparlörler takmak isteyecekler. Başkasının sınırlarına girer miyim diye bir derdi yok allahını sktiğimin adamlarının, her yer onunların ya.

Bu savaş bireylerin özgürlüğüne, sekülerliğin kendisine karşı bir savaş. Özgürlük ve köleliğin savaşı. Burada mesele müslümanların ne kadar acı çekiyor olmaları ya da ne kadar acı çekecek olmaları ve hatta daha önce ne kadar acı çektikleri olmamalı. Bunları parçalayıp atarsak müslüman olmayan kimselerde mağduriyet izlenimi yaratıp islama bir mağduriyet tabanı oluşturur muyuz? Bu soru sorulmalı, hayatlarının kum tanesi kadar bile değeri yok. Bu aşağılık soysuzların en laik görüneni bile benim çok önemli ve şu anda eksikliğini delicesine çektiğim bir uzvumu kesip attı, sadece bu bile liğme liğme edilip katledilmelerine yeter. Sikmişim çektikleri acıları hepsini sonuna kadar hak ettiler. Hadlerini bilecekler, kendilerini bilmiyorlarsa birileri onlara bildirecek. Tabi yukarıda kalınca yazdığım soru ekseninde yapılacaklar yapılmalı.

Sitelerde Paylaş

İstanbuldaki patlama siyasetçiler yüzünden değil islama tamamen sadık kalan müslümanlar tarafından yapıldı, .......

Bu bakış açısı sakat..

Siyasetçi dediğimiz kişiler,toplumları yönlendiren kişilerdir..Bugün Türkiye'nin her yerinde terör belası varsa,bunun sorumlusu siyasetçilerdir..X dini veya Y ideolojisi filan değil..

Ne yapıyor bu siyasetçiler?

Anaokuluna başörtüsü,ilkokula arapça,hükümete muhalifleri öldürme veya hapse tıkma,komşu devletlere terör ihraç etme..vb gibi şeyleri hayata geçiriyorlar..Bu eylemlerinin sonucu ne oldu?

Ankara'da,İstanbul'da canlı bombalar ortaya çıktı..

Kötü şeyler yaparsan,kötü şeylerle karşılaşırsın..Bu kaçınılmaz..

Sen de müslümanlara şunları şunları yapalım diyorsun..Tayyip'in bunlar ateist,bunlar terörist,bunlar alevi söylemlerinden hiç farkı yok bunun..Tayyip'te hedef gösteriyor,sen de..

Senin gibi düşünen Trump abd başkanı seçilirse ne olacak?

Afganistan'a,Suriye'ye,hatta Türkiye'ye birer atom bombası yollayacaklar..Sonrasında huzur içinde yaşayacaklar..Değil mi?!

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Faşist olumalı da zaten.

Faşizmi bir öcü olarak ezberlemişsiniz ama faşizm sizin işinize gelince de ''iyi yapımış'' diyorsunuz.

USA 'da ki liberaller senin düşündüğünün tam tersini düşünüyorlar bu konuda, oysa sen de bir liberalsin.

-sorun ne?

Batılı liberaller hristyanlıktan nefret ediyor ama müslümanalra sonsuz hoşgörü gösterilmesi gerektiğine inanıyorlar.

Bizdeki liberaller de müslümanlardan nefret ediyor.

Faşizm güzeldir, faşizm gereklidir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...