Jump to content

MİLLİYETÇİLİK DAMARI UYAN TÜRKİYE

Recommended Posts

Daha dün facebook da ki sayfama yazdığım bir yazıyı yazmak istiyorum buraya.

Biliyoruz ki ülkemizin geldiği durum ortada. Erdoğan başkanlık sevdası için her türlü rezaleti yapıyor. Erdoğana muhalif herkes susturuluyor. Medya uyuyor. Erdoğan başkan olup pkkya özerklik vermenin planları ve israille birlik OLUP İRANI VURMAYI hedefliyor. Bugün erdogan tükürdüğünü yaladı israilin kapısına dayandı. İran ile iarailin arası buz gibi. İranin ambargosu da kalktı. Ortadoğuda daha fazla güçlenmemeli abd ye göre. İsrail AKP İLE İRANI VURACAK. Bu sırada bu kaos varken PYD VE IŞİD IRAKI BOŞALTIP oraya bir kürt devleti kuracak. Saddamdan kalan silahlar bombalae füzeler uçaklar pkkya pydye ait olacak. VE VE VE BİZDEN TÜRKİYEDEN TOPRAK İSTEYECEKLER. vermeyince de bize saldıracaklar. Onların da bizim gibi uçakları olacak hatta bizden üstün uçakları bile ulabilir. Bugün sınırımızda yani akdeniz sınırında ki nato gemileri ve savaş uçakları bunun hazırlığını yapıyor. Diğer plan ise ülkede türk ve kürt kesimi birbirine düşürüp savaş çıkarmak. Bugün bunun provalarını yapıyolar. ERDOĞAN SEN NE BİÇİM DEVLET ADAMISIN SEN NİYE ABD NİN KÖPEĞİ OLDUN. YAPMA ERDOĞAN YAPMA ERDOĞAN.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 63
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben bir ateist olarak elimden geldiğince sakinlik çağrısı yapıyorum. Türkiye üzerinde bir savaş çıkarılabilir fakat bunun yapılabilmesi için ülke içinde nefret söyleminin güçlenmesi gerekir. Mantığıyla düşünen tüm insanlar bu nefret söylemine kapılmazlarsa bence hiçbir savaş çıkmaz.

Sitelerde Paylaş

Ben bir ateist olarak elimden geldiğince sakinlik çağrısı yapıyorum. Türkiye üzerinde bir savaş çıkarılabilir fakat bunun yapılabilmesi için ülke içinde nefret söyleminin güçlenmesi gerekir. Mantığıyla düşünen tüm insanlar bu nefret söylemine kapılmazlarsa bence hiçbir savaş çıkmaz.

savaşı halklar değil - iktidarlar çıkarır ??

Sitelerde Paylaş

Müslüman değil misin sen?

Müslümanlık nedir? Barışçılıktır dimi. Ama erdoğan abd nin kanlı oyunlara alet oluyor. Siyonizmin maşası oldun erdoğan. İsraile tekrar döndün. Tükürdüğünü yaladın. Zalime destek veriyosun. Kendini gülünç duruma düşürüyosun. Yine abd den emir aldın. Pkkyla masaya oturdun. ÖCALAN DENEN HAİNİN 10 MADDESİNİ İMZALADIN. TERÖRİST BAŞINDAN EMİR ALDIN ERDOĞAN. ONA SAYIN DEMEK SUÇ OLMAKTAN ÇIKTI ÜNİVERSİTELERDE ONUN AFİŞLERİNİN ASILMASI SUÇ OLMAKTAN ÇIKTI. SENİN MİLLETVEKİLİN ERDOĞANA DOKUNMAK İBADETTİR DEDİ SUÇ OLMAKTAN ÇIKTI. ŞİMDİDE TC İBARESİNİ KİMLİKLERDEN PASAPORTLARDAN KALDIRMAYA ÇALIŞIYOSUN. BAŞKAN OLUNCADA EYALET SİSTEMİNE GEÇECEK DOĞUYA KÜRDİSTAN ADI VERECEKSİN. ÖZERKLİĞİDE BERABERİNDE GETİRİCEKSİN. EYALET SİSTEMİ BÖLÜNMEDİR. EYALET SİSTEMİ BU ÜLKEDE YÜRÜMEZ DEDİK DİNLEMEDİN.

ERDOĞAN SEN DE ONUR YOKMU SEN NAPTIN BÖYLE.

Sitelerde Paylaş

2002 yılından beri bu beğenmediğiz şahsı çoğunlukla kimler seçti ve hălă seçiyor acaba ?

Din kardeşleriniz olmasın ?

ATEİSTLER - DEİSTLER - AGNOSTİKLER ?????

:D :D

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

2002 yılından beri bu beğenmediğiz şahsı çoğunlukla kimler seçti ve hălă seçiyor acaba ?

Din kardeşleriniz olmasın ?

İNSANLAR İSLAMI ANLAMADI İNSANLAR KURANA SIRT ÇEVİRDİ. KURANI OKUYAN YOK. ERDOGAN SADDAM GİBİ KURAN ALIYOR MİTİNGLERDE BOY GÖSTERİYOR. ERDOĞAN SEN İYİ BİR MÜMİN OLSAYDIN ABD VE SİYONİZME HİZMET ETMEZDİN. ABD YAVAŞ YAVAŞ KÜRDİSTANI HAZIRLIYOR. TEMELLER ATILDI IRAK BOŞALTILIYOR. IRAKTA KÜRT KOLİDORU KURULDU YANİ PYD. ŞİMDİ SIRA ERDOGANDA BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA EYALET SİSTEMİNE GEÇECEK VE DOĞUYA ÖZERKLİK VERECEK BUNU YAPMAK ZORUNSA ÇÜNKÜ OSLODA TERÖRİST BAŞININ 10 MADDESİNİ İMZALADIN ERDOĞAN.

Sitelerde Paylaş

İNSANLAR İSLAMI ANLAMADI İNSANLAR KURANA SIRT ÇEVİRDİ. KURANI OKUYAN YOK. ERDOGAN SADDAM GİBİ KURAN ALIYOR MİTİNGLERDE BOY GÖSTERİYOR. ERDOĞAN SEN İYİ BİR MÜMİN OLSAYDIN ABD VE SİYONİZME HİZMET ETMEZDİN. ABD YAVAŞ YAVAŞ KÜRDİSTANI HAZIRLIYOR. TEMELLER ATILDI IRAK BOŞALTILIYOR. IRAKTA KÜRT KOLİDORU KURULDU YANİ PYD. ŞİMDİ SIRA ERDOGANDA BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA EYALET SİSTEMİNE GEÇECEK VE DOĞUYA ÖZERKLİK VERECEK BUNU YAPMAK ZORUNSA ÇÜNKÜ OSLODA TERÖRİST BAŞININ 10 MADDESİNİ İMZALADIN ERDOĞAN.

1zzm1.jpg

http://islamdinine.blogspot.com.tr/

Sitelerde Paylaş

İNSANLAR İSLAMI ANLAMADI İNSANLAR KURANA SIRT ÇEVİRDİ. KURANI OKUYAN YOK.

İnsanlar İslamı da anlamadıysa, Tanrınız yakında mutlaka yeni bir peygamber ve yeni bir din gönderecek demektir.

Bence Tanrınız şimdiye kadar yaptıklarını gözden geçirmeli ve bir özeleştiri yapmalı, çünkü uyguladığı peygamberler sistemi bir türlü tutmadı. :D

Sitelerde Paylaş

imanvezikir bir Müslüman. Ateistler ise hiçbir dini ve Tanrısal inanç taşımayan, bu forumda da Müslümanlarla inançları hakkında tartışıp onları sürekli yanlışlayan insanlar. Ben de ateistim.

Ama anlamadığım şey, dini inançla direkt ilgisi olmayan konularda da kişinin önüne hemen inancını sürüp konuyu sabote etmek, üstelik de politik konuda tamamen aynı taraftayken bunu yapmanın nasıl olabildiği?

imanvezikir güzel yazmış. Mesele dini inanç değil, çok ciddi bir ülke meselesi.

Ama dinle oy götüren AKP'nin bu durumunu referans alarak inançlı olan birini sorumlu tutmak veya ayetler getirerek "Sen AKP'yi eleştiremezsin, dinin buna izin vermez" demek gerçekten çok yorucu. Çok... O kadar bıktım ki bu elmayla armutu toplamak işinden...

AKP'yi eleştirmek için ille de ateist olmak gerekmiyor. İnsanların dinle ilgili algıları kendilerini bağlar. Din tartışmak başka, dini algıları nedeniyle onları manipüle etmeye çalışmak başka.

Ne yapsın imanvezikir? AKP'li mi olsun? Yobaz mı olsun? Gidip ateist mi kessin?

"Hayır, İslam böyle din değil" diyor diye, dinle alakası olmayan başka fikirlerini tümden yok sayıp kovalım mı?

Şaka gibisiniz...

tarihinde Türk Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslam nedir islam özgürlüktür diyoruz islam sevgidir diyoruz islam barıştır diyoruz. İSLAM DOSTLUKTUR DİYORUZ. EN ÖNEMLİSİ İSLAM LAİKLİKTİR DİYORUZ. Kimse bize inanmıyor. Cübbellinin yalanlarını dinliyor. ONLAR SAHABE VE PEYGAMVER DÜŞMANLARINA İNANIYOR ALLAH DEĞİL DEDİK. YİNE İNANMADINIZ. ONLAR HZ MUHAMMEDİ MEKKEDEN KOVAN EBU CEHİLLER DEDİK YİNE İNANMADINIZ ONLAR BEN RABBİM SİZ DE ABDİMSİNİZ YANİ KÖLEMSİNİZ DİYEN FİRAVUN DEDİK YİNE İNANMIDINIZ.

YAZIKLAR OLSUN. BİR MUSİBET BİN NASİHATTAN İYİDİR DEMİŞLER. GÖRÜCEZ. ALLAH BUNUN BEDELİNİ ÖDETİR BİZE.

Sitelerde Paylaş

imanvezikir bir Müslüman. Ateistler ise hiçbir dini ve Tanrısal inanç taşımayan, bu forumda da Müslümanlarla inançları hakkında tartışıp onları sürekli yanlışlayan insanlar. Ben de ateistim.

Ama anlamadığım şey, dini inançla direkt ilgisi olmayan konularda da kişinin önüne hemen inancını sürüp konuyu sabote etmek, üstelik de politik konuda tamamen aynı taraftayken bunu yapmanın nasıl olabildiği?

imanvezikir güzel yazmış. Mesele dini inanç değil, çok ciddi bir ülke meselesi.

Ama dinle oy götüren AKP'nin bu durumunu referans alarak inançlı olan birini sorumlu tutmak veya ayetler getirerek "Sen AKP'yi eleştiremezsin, dinin buna izin vermez" demek gerçekten çok yorucu. Çok... O kadar bıktım ki bu elmayla armutu toplamak işinden...

AKP'yi eleştirmek için ille de ateist olmak gerekmiyor. İnsanların dinle ilgili algıları kendilerini bağlar. Din tartışmak başka, dini algıları nedeniyle onları manipüle etmeye çalışmak başka.

Ne yapsın imanvezikir? AKP'li mi olsun? Yobaz mı olsun? Gidip ateist mi kessin?

"Hayır, İslam böyle din değil" diyor diye, dinle alakası olmayan başka fikirlerini tümden yok sayıp kovalım mı?

Şaka gibisiniz...

???

dalga geçiyorsun sanırım ??

al oku yazılarını adamın tekrar tekrar !!!!

NOT : burası ATEİST FORUM !!!!

İslam nedir islam özgürlüktür diyoruz islam sevgidir diyoruz islam barıştır diyoruz. İSLAM DOSTLUKTUR DİYORUZ. EN ÖNEMLİSİ İSLAM LAİKLİKTİR DİYORUZ. Kimse bize inanmıyor. Cübbellinin yalanlarını dinliyor. ONLAR SAHABE VE PEYGAMVER DÜŞMANLARINA İNANIYOR ALLAH DEĞİL DEDİK. YİNE İNANMADINIZ. ONLAR HZ MUHAMMEDİ MEKKEDEN KOVAN EBU CEHİLLER DEDİK YİNE İNANMADINIZ ONLAR BEN RABBİM SİZ DE ABDİMSİNİZ YANİ KÖLEMSİNİZ DİYEN FİRAVUN DEDİK YİNE İNANMIDINIZ.

YAZIKLAR OLSUN. BİR MUSİBET BİN NASİHATTAN İYİDİR DEMİŞLER. GÖRÜCEZ. ALLAH BUNUN BEDELİNİ ÖDETİR BİZE.

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslam nedir ne değildir diye yapılan yazışmalarda Adnan Hoca Hz. adı geçti ve müriti olamadığım için ızdırap duyduğum bu din ulusu ile ilgili bir videoyu iletmek issterim. İzleyip tüm ateistler çatlasın.

https://www.facebook.com/Kanal.A9TV/videos/923004067747088/

Sitelerde Paylaş

Müslümanlık nedir? Barışçılıktır dimi. ........

''dimi'' nedir?

''Değil mi?'' yazmak zor mu?

''Barışçılık'' nasıl bir kelimedir?

Sorulara devam edeyim..

Yıllarca din eğitimi almış Tayyip'ten,İslam'ı daha mı iyi bileceksin?

Tayyip'e destek olan diyanetten,diyanete kul/köle olan binlerce imamdan,Tayyip'e oy veren milyonlarca müslümandan,Tayyip'e açıktan destek olan onlarca tarikatten,Tayyip'i savunan ortadoğudaki birçok devletten daha mı iyi biliyorsun bu konuları?

Kimsin sen?

Ama Tayyip şunu/bunu yaptı deme bana..Sonuçta müslüman bu insan..Muhammed'i,emevileri,abbasileri,osmanlıyı savunan birisi..!

Müslümanlık barışçılıkmış :D

Sitelerde Paylaş

???

dalga geçiyorsun sanırım ??

al oku yazılarını adamın tekrar tekrar !!!!

NOT : burası ATEİST FORUM !!!!

Okudum. Ne olmuş? Adam İslam'ı öyle algılıyor, öyle olduğuna inanıyor ve öyle yaşıyor. Din tartışıldığında İslam'ın öyle olmadığını söylersin ki ben de söylüyorum ve tartışırsın. Buna bir şey diyen yok ki.

Ama burada açtığı konu tamamen politik. Dinle hiçbir ilgisi olmayan düşüncelerini dile getirmiş ve siz hemen konuyu dine getirip "Hem laik hem Müslüman olunmaz" tadında yazmaya başlamış ve konuyu resmen dağıtmışsınız.

Çok sıkıcı ve zaten yanlış. Ayrıca itici.

Nedir yani? Bir Müslüman laik olamaz mı? İnançlı diye, İslam'ı sevgi dini zannediyor diye AKP karşıtı olamaz mı? Vatansever olamaz mı?

Bizim inançlı insanlarla ortak kaygılarımız, ortak amaçlarımız olamaz mı? Ayrı bir tür müyüz biz?

Siz şaka mısınız? AKP'ye oy vermeyip ülkenin geldiği durumdan içi sızlayan insanların çoğu Müslüman değil de ne?

Gerçeklerden kopmamak iyidir.

tarihinde Türk Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu çocuk, sizinle dalga geçiyor.

Kuran'ın âyetleri, apaçık ortada; bizim "sözde Müslo", tutturdu bir yaygara, gidiyor.

Amaaaa.... Bir dahâ İslâm'ın, sevgi ve barış dîni ıolduğunu yazarsa, tüm ilkelerimi sıfırlayacağım ve annesinin adresini soracağım!!!!!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...