Jump to content

Keşke türkiyede doğmasaydım...

Recommended Posts

• İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hepiniz bilirsiniz bu atasözünü, yine de hatırlatayım dedim: "Beterin beteri var, buna da şükür!"

Memleketinizi bu kadar karalayacağınıza, mesela Afrikanın bilmem hangi kabilesinde dünyaya gelebilirdiniz. Muhtemelen

10 yaşına gelmeden açlıktan tahtalı köyü boylayacaktınız. Bunu hiç düşündünüz mü ?

Tam Müslüm tarzı konuşmuşsun resmen şükredin demişsin.
Sitelerde Paylaş

Tam Müslüm tarzı konuşmuşsun resmen şükredin demişsin.

Yazdıklarımdan bunu anladıysanız, o safkan kellenize müslümanların sayısı kadar taş düşsün, emi ! :D

Bu memleket kötü yönetiliyor olabilir, ame herşeyi kötü olamaz.

Sizin gibi kafatasçılar en büyük kötülüğü bu ülkeye yapanların başında geliyor, bence.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yazdıklarımdan bunu anladıysanız, o safkan kellenize müslümanların sayısı kadar taş düşsün, emi ! :D

Bu memleket kötü yönetiliyor olabilir, ame herşeyi kötü olamaz.

Sizin gibi kafatasçılar en büyük kötülüğü bu ülkeye yapanların başında geliyor, bence.

Atatürk de Türk milliyetçisidir. Sen şimdi en büyüğü kötülüğü yapanların başında sizin gibiler geliyor diyerek Atatürk'ü de kastetmiş oldun. Atatürk'ü akp den bile daha kötü olarak gördüğünü itiraf ettin dolaylı olarak.

Ayrıca ben hiçbir zaman safkanlık iddiasında bulunmadım. Dört farklı kan taşıyorum ama içlerinden bir tek Türk'ü kabul ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de doğdun diye Türkiye'ye göbek bağı ile bağlı değilsin ya... :)

Tamam her şey güllük gülistanlık değil bu ülkede elbette ama, bu kadar karamsar olmayı da gerektirecek bir durum yok ortada yani...

Bu kadar karalar bağlayacağına, biraz çaba sarf edip öğrencilik yıllarını iyi bir şekilde değerlendirsen bir şekilde yurt dışına kapak atmayı başarırsın, böyle bir şansın hala var anladığım kadarı ile...

Sürekli memleketten yakınıp, ergen tavırlar sergilemek kendi başarısızlığına kılıf bulmaktan başka bir işe yaramaz ne yazık ki...

Sitelerde Paylaş

Atatürk de Türk milliyetçisidir. Sen şimdi en büyüğü kötülüğü yapanların başında sizin gibiler geliyor diyerek Atatürk'ü de kastetmiş oldun. Atatürk'ü akp den bile daha kötü olarak gördüğünü itiraf ettin dolaylı olarak.

Ayrıca ben hiçbir zaman safkanlık iddiasında bulunmadım. Dört farklı kan taşıyorum ama içlerinden bir tek Türk'ü kabul ediyorum.

Bak dostum, hălă anlamadınız. Benim derdim milliyetçilik falan değil ve hele Atatürkü bu işe hiç bulaştırmayınız.

Sizdeki zihniyet milliyetçilik falan değil, basbayağı kafatasçılık.

Dört farklı kan taşıyormuş, ama sadece Türkü kabul ediyormuş. Bu ırkçı bir yaklaşım değilde, nedir şimdi ?

Sitelerde Paylaş

Bak dostum, hălă anlamadınız. Benim derdim milliyetçilik falan değil ve hele Atatürkü bu işe hiç bulaştırmayınız.

Sizdeki zihniyet milliyetçilik falan değil, basbayağı kafatasçılık.

Dört farklı kan taşıyormuş, ama sadece Türkü kabul ediyormuş. Bu ırkçı bir yaklaşım değilde, nedir şimdi ?

Kafatasçılıktan kastınız nedir? Eğer hitler gibi kendi ırkından olamayan herkesi düşman olarak görmekten bahsediyorsanız hayır ben kafatasçı değilim. Ancak ırkların eşit olduğuna da inanmıyorum. Sence mesela rus kadınları mı yoksa kürt kadınları mı daha güzel? Sakın bana görecelilik falan deme hikaye onların hepsi. Bariz bir güzellik farkı var iki ırk arasında.
Sitelerde Paylaş

İslam batağına bulaşıp da refah seviyesi yüksek bir toplum var mı? Bu ülkenin insanlarının geneli yobaz, yönetenler dahi yobaz. Tüm dünyanın sınırları kaldırılsın, silahlar ve zarar verici aletler de komple bir yerlerde toplanıp uzay boşluğuna gönderilsin. Dünya tek bir noktadan yönetilsin. Kimse ölmesin / öldürmesin, kavga etmesin. Öbür dünya diye birşey yok, hepimizin tek bir hakkı var yaşamak için belli bir vakte kadar...

Sitelerde Paylaş

Bence kaçıp gitmek yerine, ülkenin geleceği için var gücümüzle çalışmalıyız. Entelektüel mücadele ve propaganda faaliyetleriyle halkı aydınlatmak ve uyandırmak gerekiyor.

Aynen sevgili din kardeşlerim

Müslümanlığı yayalım

Hüloğğğğğğğğğğğğ...

Allahu Akbaaar.........................

Sitelerde Paylaş

Kafatasçılıktan kastınız nedir? Eğer hitler gibi kendi ırkından olamayan herkesi düşman olarak görmekten bahsediyorsanız hayır ben kafatasçı değilim. Ancak ırkların eşit olduğuna da inanmıyorum. Sence mesela rus kadınları mı yoksa kürt kadınları mı daha güzel? Sakın bana görecelilik falan deme hikaye onların hepsi. Bariz bir güzellik farkı var iki ırk arasında.

Kürt kadınlarını örnek almanız, Sizin dünya görüşünüzü tanıyan biri olarak, bence manidar.

Neden Kürt kadınları, aklınıza başka milletin kadınları gelmedi mi ?

Diğer taraftan Rus kadınlarını güzel bulduğunuza göre, son on senedeki memleketteki "Nataşa" kültürü Sizi etkilemiş anlaşılan. :D

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

5.000 yıllık yazılı tarihte, uygarlık yarışında önderlik...

İlk olarak Mısır ile Doğu'da, sonra Antik Yunan ile Batı'da,

Sonra İslam ile yine Doğu'da, son 300 yıldır da yine Batı'da.

Batı’nın ilk önderliğini arenada insanları birbirine öldürterek,

Aslanlara canlı canlı parçalatarak eğlenen Roma’da tanıdık.

312 yılında Roma imparatoru Konstantin,

İmparatorluğu birleştirecek ortak bir din istedi.

En güçlü 2 aday Hıristiyanlık ve kadına tapma diniydi.

Vaktiyle Roma’nın resulünü katlettiği Hristiyanlığı seçti.

Doğu’nun Hıristiyanlığı bir barış dini idi, öbür yanağını çevir dini.

Yoksulların, ezilenlerin, horlananların, sürülenlerin dini.

Batı onu kendine uydurarak bir savaş dinine çevirdi.

İkinci en büyük dini bastırmak için yüzlerce yılda,

“Cadı” uydurmasıyla 40.000 kadını diri diri yaktı.

İlerleyen süreçte kilise denen uydurma bir çete,

Avrupa topraklarının üçte birini eline geçirdi ve,

Daha da fazlası için hiç durmaksızın kan aktı.

Böylece Avrupa birbirlerini öldürerek,

1000 karanlık yıl daha geçirdi.

Ümit Burnu'nun keşfiyle hastalık, Avrupa’dan dünyaya saçıldı.

Dünya topraklarının %95'inin zenginliklerini %5'e taşıyan Batı'nın,

Bu 300 yılda girip de kan ve gözyaşı taşımadığı toprak parçası yok.

Modern Batı dediğimiz kültür, bu kan ve gözyaşından başkası değil.

Bunu bilmeyene Batı refah, zenginlik, kurtuluş sanıldığından,

Tüm dünyada aydınlara çekim merkezi oldu ve tercihler yapıldı.

Batı politikalarını benimsediler; bu herkese kan ve gözyaşı demekti.

Batının yükselişi ile birlikte bütün dünyayı milliyetçilik akımları sarmıştı.

Batı için kendi birliğini kurmak, başka birlikleri dağıtmak olan milliyetçilik.

Anadolu Türkleri, bu trene binen sonuncu halk oldu.

Milliyetçilikten başka çare kalmayıncaya kadar mücadele ettiler.

Ulaşılan sonuç dünyanın bugünkü hali. Batı egemenliğinin birbirine kırdırdığı,

Arap halkları, Kafkas halkları, Balkan halkları ve onların ortasında Anadolu halkları.

Bu yüzden 90 yıllık reklam arası bitmeli, halkların birlikte yaşayabileceğine inanmalı.

Yoksa Batı kendini yok edene kadar halklar birbirini yok etmeye devam edecek.

100 yıldır Batı'nın kültürel kodlarıyla yaşadığımızdan,

Artık vahşetin olmadığı bir dünya tahayyül edemiyor,

Bir devletin şerefli olabileceğini hayal edemiyor ve,

Vaktimizi, realite bildiğimiz bu hastalık hali için,

Birbirimizi suçlamaya yatırıyoruz.

Sitelerde Paylaş

Şanssızlığa bak. Sen gel 7 milyarlık dünyada en salak ve en cahil ülkeye denk gel. Ulan 1/100 bir de ihtimali şansıma tüküreyim!

Dünyanın geri kalanının daha iyi olduğunu düşünmek büyük saflık.

Türkiyeden daha kötü olan çok ülke var.

Dünya daki ülklerin sadece %20-25 daha ''tercih edilebilir'' durumda gerisi nereye gidersen git bok.

Biraz da beklentileri gerçekci tutmak gerek. İnsanın olduğu heryerde acı ve nefret hissedeceksin. insanın doğası böyle.

Yani senin nefret edeceğin bir ülkede doğma ihtimalin aslında 100 de 1 değil 100 de 80 civarıydı zaten a/y . Ve onca boktan ülke içinde sen bu boktan ülkeye doğdun.

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...