Jump to content

kısır dongu ve bunalım

Recommended Posts

Her gün aynı şeyler para kazanmak için çalışıyoruz yemek yiyoruz tuvalete gırıyoruz.forumdaşlar hayatın bir anlamı olmadığını düşünüyorum.neden hayat denilen şeyin bir amacı yok. Madem muslumanların dediği gibi bir tanrı var ne kadar hayatı bu kadar anlamsız yaratmış.eger tanrı varsa hadi diyelim ki var olsun tanrının cennetıde çok anlamsız sadece cennette yemek yıyosun hurıyle sevısıyorsun.muslumanlar bu konuya nasıl açıklık getırecek. Muslumanların allahı bu hayatı neden anlamsız? dusuncelerınız

Sitelerde Paylaş

Allah sız yaşamak yüzeysel ,sıkıcı ,yavan ,değersiz ve anlamsızdır (caner taslaman)

Hayatın boş olduğu yanılgısından, her yerin Allah ile dopdolu olduğu anlaşılınca kurtulunur(caner taslaman)

her şey anlamsızsa ruh neden 'anlam' diye haykırır?(caner taslaman)

hayat bana hiç de sıkıcı gelmiyor .var olmaktan memnunum ,her insan gibi sonunda ahiret olsa bile ölümden korkuyorum, çünkü bu dünya da hala tamamlayamadığımız hem dini hemde kişisel hedeflerimiz var .ailemiz var .zamanımız gelene kadar bu dünyadayız ,ve saatimiz dolduğunda gerçek yurdumuza ebedi olarak kalacağımız mekana geçeceğiz

ALLAH Kur'an'da bize ebedi bir yaşamı vaad etmiştir .Allah ın vaadi haktır elbetteki yerine gelecektir .orda sıkıntı ve acı olmaz orda ölüm duygusu olmaz .sonsuzluk sıkıcı gelmez heralde :)

tarihinde Siabent tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
.............

ALLAH Kur'an'da bize ebedi bir yaşamı vaad etmiştir .Allah ın vaadi hakır elbetteki yerine gelecektir .orda sıkıntı ve acı olmaz orda ölüm duygusu olmaz .sonsuzluk sıkıcı gelmez heralde :)

Sonsuza kadar(bu da neyse artık..!)bakire fıstıkların ağzına üzüm mü vereceksin :D

Bir gün ver,iki gün ver;tamam da insan sıkılır artık..

Bak senin Muhammed bile sıkılırmış bu üzüm verme işlerinden..Bir ara eş değiştirmiş,sonra canının sıkıntısından bir karısının gününde başka bir karısına üzüm vermiş,çocukla denemiş,dulla denemiş,çocuk yapmış ama yaşatamamış filan..Ne sıkıntılar çekmiş :D

Sen git şu Caner denen herifi çağır buraya..Onu burada kevgire döndürmeyen namussuzdur..

Sitelerde Paylaş

Allah sız yaşamak yüzeysel ,sıkıcı ,yavan ,değersiz ve anlamsızdır (caner taslaman)

Hayatın boş olduğu yanılgısından, her yerin Allah ile dopdolu olduğu anlaşılınca kurtulunur(caner taslaman)

her şey anlamsızsa ruh neden 'anlam' diye haykırır?(caner taslaman)

hayat bana hiç de sıkıcı gelmiyor .var olmaktan memnunum ,her insan gibi sonunda ahiret olsa bile ölümden korkuyorum, çünkü bu dünya da hala tamamlayamadığımız hem dini hemde kişisel hedeflerimiz var .ailemiz var .zamanımız gelene kadar bu dünyadayız ,ve saatimiz dolduğunda gerçek yurdumuza ebedi olarak kalacağımız mekana geçeceğiz

ALLAH Kur'an'da bize ebedi bir yaşamı vaad etmiştir .Allah ın vaadi haktır elbetteki yerine gelecektir .orda sıkıntı ve acı olmaz orda ölüm duygusu olmaz .sonsuzluk sıkıcı gelmez heralde :)

Allah yok yat uyu bence.

Sitelerde Paylaş

Sonsuza kadar(bu da neyse artık..!)bakire fıstıkların ağzına üzüm mü vereceksin :D

Bir gün ver,iki gün ver;tamam da insan sıkılır artık..

Bak senin Muhammed bile sıkılırmış bu üzüm verme işlerinden..Bir ara eş değiştirmiş,sonra canının sıkıntısından bir karısının gününde başka bir karısına üzüm vermiş,çocukla denemiş,dulla denemiş,çocuk yapmış ama yaşatamamış filan..Ne sıkıntılar çekmiş :D

Sen git şu Caner denen herifi çağır buraya..Onu burada kevgire döndürmeyen namussuzdur..

cannet te hurilerin erkeklerin cinsel partneri olduğuna dair en ufak açıklama yok

kaynak:http://www.canertaslaman.com/2014/01/cennette-cinsellik-ve-huri-meselesi/

OLAYA çok atlı gözlülükle bakıyorsun cennneti hurilerden ibaret sanıyorsun

tarihinde Siabent tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ben varım ben sen hele bi beni alt et :D sen kim caner taslaman la tartışma şerefine sahip olmak kim ,hocamızın daha değerli işleri var

Sitelerde Paylaş

Caner gibiler buraya gelirse rezil olacağını bilir gelir mi sanıyorsunuz Edip'in ağlayarak gidişini hatırlayın.

edip yüksel ağlayarak gitme gibi bir mübalağa yapman çok gülünç ... adamı dinlemediniz ki hakaretler ettiniz ,adam 2 kelime yazıyor saygısızca hakaret ediyordunuz.tabi sizi muhatap almayacak

Sitelerde Paylaş

ben varım ben sen hele bi beni alt et :D sen kim caner taslaman la tartışma şerefine sahip olmak kim ,hocamızın daha değerli işleri var

Aynen hocamız bilim yapıyor felsefe yapıyor Kuran'ı kanıtlıyor.Bilim adamları şokta tebrik ediyorum kendisini 1400 yıllık şüpheli bir çöl yazmasını kanıtkayacağını zannetmesi takdire-şayan.

cannet te hurilerin erkeklerin cinsel partneri olduğuna dair en ufak açıklama yok

kaynak:http://www.canertaslaman.com/2014/01/cennette-cinsellik-ve-huri-meselesi/

Bütün İslam literatürü 1400 yıllık tarihi boyunca hep huriyi cinsel partner olarak hem de bayan olarak almış senin hocan öyle değil dese ne fayda be güzelim.İslam'ı cicik böcük dini yapamaz.

Sitelerde Paylaş

Cennet'te ne var?

Bir de şu Cennet ne tarafta?

Hocanın vaazlarına bir baksana..!

Tartışma şerefi ha :D

Caner'e mail atsana..Ateistforuma erkekse gelsin..Ben yoksam bir başka ateist Caner'i burada kevgire döndürür..

Şöyle de yapabiliriz..Aramızda bir kişi seçeriz ve Caner'le burada hodri meydanda yazışırız..

Her şekilde canım,her şekilde hallederiz..

Caner'in profluğunu yediririm burada ona..Yazmak,öyle ekranda epistemolojik lafları sallamaya benzemez..

Sana gelirsek..Kendine güveniyorsan aç bir konu..İstediğin konuda tartışırız..

Bence bir az çok ileri gittiniz. Öteki dünyayı gördünüzmü onun sıkıcılığına da karar veresiniz?

:D

Ulan bir gün kalpten gideceğim..!

Öteki Dünya'da seksten başka ne var lan müslüman?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...