Jump to content

Gelirinizi %1000 arttirmanin yolu

Recommended Posts

Evet, burada amac ufak ufak adimlarla kendini gelistirmek. Ilk baslarda kendinizi zorlamayin.

Sabah erken kalkin. Esneme hareketleri yapabilirsiniz. Ben kamburlugum icin yapmaya basladim. Dik durus genel sagligimiz ve hormonlarimiz icin gerekli. Sonra guzel bir kahvalti yapin ve 60 dk boyunca okuyun. Bu ders kitabi olabilir, bilim dergileri olabilir. Buradaki amaci zihin sporu olarak dusunebilirsiniz. Gune sporla baslayarak geri kalan saatlerde de enerjimizi arttiriyoruz. Hem de kendimize bilgi katiyoruz.

O gun neler yapacaginizi planlayin. Plana programa alismaniz gerekli. Cunku kararlilik onemli. Kendimizi zorlamamiza gerek yok. Ufak ufak adimlarla kendimizi bu ise alistiriyoruz.

Videoyu izlerseniz daha cok bilgi veriyor zaten.

Ben basladim bile. Sabah erken kalkiyorum. Hicbir is yapmiyorum ama yinede erken kalkiyorum. Tam baslamak icin pazartesiyi bekliyorum. Tabi bu bahane degil, saglam bir sebebim var :) Yoksa bende inanmazdim baslayacagima. Erken kalkmaya baslamamla sanirim yapabilecegime inaniyorum.

tarihinde Cold water tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eğer ergenleri yeni nesil saadet zinciriyle tokatlayıp para kazanan bir adamın bu işi yaparken yine ergenlere karşı kullandığı gaz videolarını izleyip %1000 artış bekliyorsan hayli safsın demektir. Sen bence para kazandığına dua et.

Videoyu izledin mi? Izlemedigin yorumundan belli. Bir de bilmis bir tavirla mesaj yaziyorsun.

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim, ben hayal için bu kadar vaktimi harcayamam, hele hele yüzlercesini izlemişken.

Sen iyisi mi bu adamın peşinden git, "network pazarlama" yaparsın. Milleti internet sitesi satıyorum diye düdüklersin, çok güzel iş lan. Hem de bir sürü eğitim seti falan gönderiyorlar, adeta bir pazarlamacı oluyorsun. Her gün gelişim, her gün değişim.

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim, ben hayal için bu kadar vaktimi harcayamam, hele hele yüzlercesini izlemişken.

Sen iyisi mi bu adamın peşinden git, "network pazarlama" yaparsın. Milleti internet sitesi satıyorum diye düdüklersin, çok güzel iş lan. Hem de bir sürü eğitim seti falan gönderiyorlar, adeta bir pazarlamacı oluyorsun. Her gün gelişim, her gün değişim.

Sana cevap vermeye bile degmez ama yine yazayim.

Buradaki amac "calismak". Basarinin anahtari calismaktir zaten. Yeni bilgilerle kendini donatmaktir.

Bu adam burada nasil yapacagimiz hakkinda bilgi vermis. Birsey satmiyor. Hadi gule gule.

Sitelerde Paylaş

Güzel..Hemen söyleyeyim videonun tamamını izlemedim..Peki neden güzel dedim?

Yalnız tek bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak. Servet ve onun tabii neticesi olan refah ve saadet yalnız ve ancak çalışkanların hakkıdır.

Kemal Atatürk

Video -izlediğim kadarı ile- bu düsturun açılımı bana göre..

Sitelerde Paylaş

Bu adam burada nasil yapacagimiz hakkinda bilgi vermis. Birsey satmiyor. Hadi gule gule.

Bal gibi de satıyor. Kitap yazarı; haliyle kendi ürününün reklamını yapacak. :D

Çalışkan olmak, tabii ki iş hayatında faydalıdır. Ancak daha önemlisi becerikli ve kabiliyetli olabilmektir.

Bu ise her insanın harcı değildir, istediğiniz kadar çalışkan olunuz, bu Sizi bir yere kadar götürür, o kadar.

Herhangi normal zekası olan birisi, sadece çalışıp çabalayarak üniversiteyi bile bitirebilir.

Ama iş hayatında, hele yönetici olmak istiyorsanız, sadece erken kalkmak ve çalıskan olmak yeterli değildir.

Yanlış anlamayınız, amacım Sizin hevesinizi kırmak değil.

Bu yaşıma geldim ve hayatta şunu öğrendim:

Doğru zamanda doğru adımları atmalısınız. Gerisi hikaye, bence.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bal gibi de satıyor. Kitap yazarı; haliyle kendi ürününün reklamını yapacak. :D

Çalışkan olmak, tabii ki iş hayatında faydalıdır. Ancak daha önemlisi becerikli ve kabiliyetli olabilmektir.

Bu ise her insanın harcı değildir, istediğiniz kadar çalışkan olunuz, bu Sizi bir yere kadar götürür, o kadar.

Herhangi normal zekası olan birisi, sadece çalışıp çabalayarak üniversiteyi bile bitirebilir.

Ama iş hayatında, hele yönetici olmak istiyorsanız, sadece erken kalkmak ve çalıskan olmak yeterli değildir.

Yanlış anlamayınız, amacım Sizin hevesinizi kırmak değil.

Bu yaşıma geldim ve hayatta şunu öğrendim:

Doğru zamanda doğru adımları atmalısınız. Gerisi hikaye, bence.

Videoda kitabin reklamini goremedim. Hangi dakikada?

Ayrica ben bu konuyu kendinizi gelistirin diye actim. Adam gelirini 1000'e katlamis ama 10 yilda katlamis. Oyle kolay degil.

Dedigin dogru. O yuzden akillica adimlar atmak gerekli. O yuzden de ne okuyacagina, kendini hangi bilgilerle donatacagina dikkat etmek lazim. Iste tam burada ben zaten sabah kalkip "planladigim" seyler hakkinda okuma yapacagim.

O yuzden sana katiliyorum yani :) Onemli olan haril haril cok calismak degil "akillica" calismak. Videoda zaten verilen bilgiler temel bilgiler. Isi ozu "calismak".

Sitelerde Paylaş

Videoyu izledim. Bilemiyorum bukadar zorlama ne için?. Sadece yaşayın hayatı gitsin. Tabi yaşarken boş değil birşeyler katarak kendinize,sevdiklerinize ve hayata.

Kusura bakma ama bu cahilce bir mantik. Yeni birseyler ogrenmeden hayat yasanir mi? Ufacik bilgiler bile hayatimiza sekil verebiliyorken...

Sitelerde Paylaş

Güzel bir vidyo, motivasyonel.

Söyledikleri şeyler günün planını yapın, pozitif olun, uzmanlaşmak istediğiniz konuya vakit ayırın, insanlara değer verdiğinizi gösterin.

Bu söylediklerini yaptığında işinde ve ilişkilerinde başarılı olman kaçınılmaz.

Başarı paraya endesklemesen bile böyle çalışan davranan biri parayı da bir şekilde elde eder zaten.

Amaç kendini harekete geçirebilmektedir. Mesainin dolmasını dört gözle bekleyen, kendini geliştirmeyen, yemek-içmek dışında kendine bir amaç yaratamadığın sürece, hayatta anlamlı bir şeyde elde edebilmek de pek mümkün değil.

Günümüzde insanların kadercilik anlayışı, pasif durumda kalarak mucize beklemekle geçiyor. Aramazsan bulamazsın, ekmezsen biçemezsin.

Hayatının kalitesini artırmak, hayallerin ve arzularını gerçekleştirmek mücadele etmekten geçiyor. Bununda yolu bir şekilde plan kurup, işe koyulmak, zamanını etkili ve efektif kullanabilmek.

tarihinde Fellix tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...