Jump to content

Nedir bu driver error?

Recommended Posts

Neyden kaynaklanıyor bu sorun saldırı mı düzenleniyor foruma?

Forumu cidden özledim o kadar ki bu gece rüyamda forumun açıldığını gördüm.

:lol: :lol:

Bazen girilemiyor foruma..

Sitelerde Paylaş

Eğer saldırı varsa kendimiz ile gurur duymalıyız. Demek ki kuyruklarına basıyoruz birilerinin.

müsülümal dindarlar haricinde birilerinin kuyruğuna pek basılmıyor burda....

aynı sıkıntı hiristomalların kuyruğuna basan ate forumlar için de geçerlidir KESİN!!!

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Geçende yine aralarda bu hatayı veriyordu.. giriş yapınca, girmemiş olarak göründü birkaç defa.. Acaba benzer sorunlar yaşayan var mı?

Saldırıyla mı oluyor, bilmiyorum ama, gurur duyabilmek için, bunun eleştiriden kaynaklanması gerekir.

Mesela panteidar.wordpress'in engellenmesi, tamamen yazarın eleştirel gücüyle alakalı.

Hakaretsiz, aşalamasız, saldırgan ifadeler kullanmadan, düşünce odaklı, temiz, dürüst ve gerçek bir eleştiri.

Dinden uyandırmada etkili olmak için de bu gerekiyor zaten..

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Ben google"ye ateistforum yazip aratigim zaman. Ilk basta görünen ateistforuma tikladigimda. Sex sayfalarina yönlendiriyor. Ve Antivirus Alarm veriyor,sakincali Virus var diye. ateistforum bilincli sekilde sex sayfasina yönlendiriliyor.googleye parayi basip atesitforum düsmanlari kendi sayfalarini 1 Inci siraya koydurmus olmalari lazim. 1 yildan beri böyle. Almanya"dan katiliyorum

Sitelerde Paylaş

Ben google"ye ateistforum yazip aratigim zaman. Ilk basta görünen ateistforuma tikladigimda. Sex sayfalarina yönlendiriyor. Ve Antivirus Alarm veriyor,sakincali Virus var diye. ateistforum bilincli sekilde sex sayfasina yönlendiriliyor.googleye parayi basip atesitforum düsmanlari kendi sayfalarini 1 Inci siraya koydurmus olmalari lazim. 1 yildan beri böyle. Almanya"dan katiliyorum

Sorun şu:

http://www.ateistforum.org/index.php/topic/62549-url4shortinfo-yoenlendirmesi/

Forum kodlarında malware bulunuyor. Google üzerinden gelindiğinde, ilk defa için, bir başka yere yönlendiriyor. Forum teknik insanları bunu temizleyemediler ya da zaten haberleri bulunmuyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...