Jump to content

Yaşar Nuri Erdoğan'ı övdü

Recommended Posts

Geçen akşam ulusal kanalda yaşar nuri vardı. Erdoğan'ı göklere çıkardı resmen. Bazı hatırladığım sözleri şunlardı:

"Bu halkın Akp'ye bugüne kadar verdiği oyların en isabetli olanı son seçimdekidir."

"Paralel yapı belasını def edebilecek tek kişi Tayyip Bey'dir. Halk da bunu gördü."

Gözümden 10 numara düştü adam. Tek izlediğim kanal ulusal tv idi. Ama tayfa da akp yalakası olmuş. Yazıklar olsun.

tarihinde Türk Torunu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Paralel yapı belasını def edebilecek tek kişi Tayyip Bey'dir. Halk da bunu gördü."

Akp'den nefret ederim.Fakat bunu chp yapamaz.Mehp hiç yapamaz.Bence bu cümlede kızacak bir durum yok.

"Bu halkın Akp'ye bugüne kadar verdiği oyların en isabetli olanı son seçimdekidir."

Bu cümleyi neden söylediğini bilmek gerekir.Neye dayanarak söyledi bunu bilip onu göre değerlendirmeliyiz.

Sitelerde Paylaş

Özel ahçısından tut Bahçıvanına kadar var.Yani Servet sahibi zengin bir insan .Bu tür İnsanlar daima Maddi çıkarlarına göre hareket ederler.Çünkü başka türlü çarklarını döndüremezler.Zaten dikkat ederseniz Ulusal kanaldaki söz ve ışık programında devamlı olarak kendini övüyor.Bu dini sadece o biliyor.Kuranı sadece O anlıyor.Sen neymişsin be abiiii.Bu gün sosyalist O zaman Dinde sosyalist.Yarın Kapitalist o zaman dinde kapitalist.

Sitelerde Paylaş

Geçen akşam ulusal kanalda yaşar nuri vardı. Erdoğan'ı göklere çıkardı resmen. Bazı hatırladığım sözleri şunlardı:

Gözümden 10 numara düştü adam. Tek izlediğim kanal ulusal tv idi. Ama tayfa da akp yalakası olmuş. Yazıklar olsun.

Yedi sülalesine küfredip değiştirdim kanalı..

Bende senin gibi severim bu adamı..Mert,biraz da deli bir adam derdim ama namertin ta kendisi imiş..Tam bir bönmüş..

Şimdi bu fethullahı başımıza bela eden Tayyip değil mi?

Eeee?

Tayyip,Fethullah'a savaş açtı diye Tayyip desteklen(e)mez..

İnanılmaz aptalca bir tutum bu..

Çözüm sürecini kim başlattı?

Tayyip..

Bugün Tayyip'in pkk ile savaşına kim destek veriyor?

Benim oy verdiğim Doğu Perinçek..

Bakın,kafalar aynı..Bu kadar basit bir şeyi bile idrak edemiyor bunlar..Biri Türkiye'nin en muhalif partisinin başındaki isim,diğeri Türkiye'nin bir numaralı İslam alimi..Türkiye'nin durumu bu işte..Türk insanı bu halde..

Sitelerde Paylaş

Bu arada Yaşar Nuri sanırım 3 gün Hallacı Mansur ile görüşmüş..Bunun bir hayal olduğunu biliyor/söylüyor ama görüştüğünü açıkça anlattı tvde..

Sitelerde Paylaş

Yaşar Nuri Öztürk Ulusal Kanal ile organik bağı olmayan bir aydındır. Söyledikleri kendisini bağlar. Ulusal Kanal bütün program konuklarının görüşlerini paylaşmak zorunda değil.

AKP ve Tayyip Erdoğan ile hiç işim olmaz ama Fethullah örgütüne karşı verdiği savaş içimin yağlarını eritiyor. Bunu, bütün söyleyeceklerinizi tahmin ederek söylüyorum. Ben devrimciyim, sadece doğru bildiğimi söylerim.

Beni eleştirecek birçok arkadaşa şunu hatırlatmak isterim. AKP beğenmeseniz de bir siyasi partidir. Cumhuriyete karşı suç işlemiş bile olsa kuruluşu ve faaliyetleri yasalara dayalıdır. Bugün yargılamak isteseniz kimin sorumlu olduğunu, kimin hangi görevi yürüttüğünü biliyorsunuz. Peki Fethullah örgütü nedir? Meşruiyeti var mıdır? Yönetici kadrosu neye göre ve nasıl seçilir? Amacı nedir? Para akışı nasıldır? Parasını kim denetliyor? Yazılı bir tüzüğü, yönetmeliği var mıdır?

Bu şerefsiz embesillerin Cumhuriyetçilere yaptığı kahpeliği bir yana bırakıyorum. O bizim meselemiz. Onlara ne ile uğraştıklarını, ellerini neyin içine soktuklarını biz göstereceğiz. Herkesin bu davayı sahiplenmesini beklemiyorum. Zaten biz bunlara fazlası ile yeteriz. Ama kendine demokrat hatta liberal diyen insanlar yukarı yazdığım soruları samimiyet ve dürüstlükle yanıtlasınlar.

Böyle bir ülkede mi yaşamak istiyorsunuz? Adamın biri yabancı örgütler ile işbirliği yaparak, dini kendine siper ederek gizli bir imparatorluk mu kursun? Hakimler bir ruh hastasından emir mi alsın? Yıllar boyunca Atatürk Türkiyesini eleştirdiniz. Demokrasi istediniz. Gelinen nokta bu. Bir soytarı, bir şaklaban, bir şarlatan emniyet teşkilatını, hukuk sistemini hatta ordunun bir bölümünü denetimi altına almış. Hayatın sırrını veriyor gibi bahsettiğiniz sivil toplum bu muydu?

Devrimciler düşüncelerini saklamaya tenezzül etmez. Tercih yapmak durumunda isem, AKP'yi Fethullah örgütüne bin kere tercih ederim.

Sitelerde Paylaş

iç savaş. Parçalanma

Fazla karamsarsınız. Malum șahıs bașkanlık sistemini getirtmek için ortamın gerilmesine önayak olanların bașında geliyor.

İstediğini elde ettikten sonra, ortamın çabucak süt liman olduğu göreceksiniz.

Şu andaki gidișat öncelikili olarak bașkanlık sistemine zemin hazırlıyor.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...