Jump to content

İŞ YERİNDEKİ ERKEKLERİ EMZİREN KADINA GÜNAH YOKTUR(elezher ilehiyet fakültesi pırofesoru)

Recommended Posts

yobaz takımına gelsin...

islam denen bok çukurunda kadınların, ailesinden olmayan erişkin erkekleri emzirerek güya anaları gibi sayılmaları gayet normaldir. tabi sonrasında yalnız kalabiliyolar devamında yalatabiliyolar

(92) Aişe (Radiyallahu Anha) şöyle dedi:

“Ebu Huzeyfe (Radiyallahu Anh)’ın azatlısı Salim, Ebu Huzeyfe ve ailesi ile beraber onların evlerinde bulunuyordu. Ebu Huzeyfe (Radiyallahu Anh)’ın eşi Nebi (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)’e gelip:

−Salim erkeklerin baliğ olduğu erkekliğe ulaştı ve onların düşündüğünü de düşündü. Aynı zamanda kendisi bizim yanımıza girip çıkıyor. Ben ise, Ebu Huzeyfe (Radiyallahu Anh)’ın gönlünde bu girip çıkmadan dolayı bir isteksizlik olduğunu zannediyorum dedi.

Nebi (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) Ebu Huzeyfe’nin karısına:

−‘Salim’i sütünden emzir, sen ona haram olursun ve Ebu Huzeyfe’nin gönlündeki hissettiği şey gider’ buyurdu.

Bunun üzerine kadın dönüp gitti ve sonra:

−Ben ona sütümden emzirdim. Ebu Huzeyfe’nin nefsindeki düşünce gitti dedi.”

Müslim 1453/27, İbni Mace 1943, Ahmed 6/255

(93) Ümmü Selleme (Radiyallahu Anha)’nın kızı Zeynep (Radiyallahu Anha) şöyle dedi:

“Ümmü Selleme (Radiyallahu Anha), Aişe (Radiyallahu Anha)’ya:

−Buluğ çağına yakınlaşmış oğlan senin yanına giriyor ki ben o çağdaki oğlanın benim yanıma girmesine memnun olmam! dedi.

Bunun üzerine Aişe (Radiyallahu Anha) şöyle dedi:

−Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)’de senin için güzel örnek yok mu? Huzeyfe’nin karısı:

−Ya Rasulallah! Salim benim yanıma girip çıkıyor. O bir erkek olmuştur. Ebu Huzeyfe’nin nefsinde bu giriş çıkıştan dolayı bir şey vardır dedi.

Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) de:

−‘Onun senin yanına girmesi için onu emzir!’ buyurdu.”

Müslim 1453/29, Ebu Davud 2061, Nesei 3324, 3325, İbni Mace 1947, Ahmed 6/312, Albani İrva 2152

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Ne demiş ATALARIMIZ,BALIK BAŞTAN KOKAR.

Eeeeeeeeeeeee,HOCA OSURURSA CAMAATTA SIÇAR.

İslamdakı şu UYUMA bak.

Saçının telini gösteren avrat , KAB EDE DEHLETTİRMİŞ SAYILIR.

ERKEKLERDEN zarar görmemek isteyen kadın o erkeyi emzirmesi gerekirmiş.

Kadınlar kapıyı çalan erkek eger yabancıysa kapının arkasından görünmeden konuşmalıymış.

Islamda TEZAT var deyenin AĞZINA hemite GÖTÜNE çoh acu BÜBER sürerimmmm:--)))).İslamda daha neler neler var.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

İştr böyleee,

Varmı dünyede ISLAMDAN daha terbiyeli,NAMUSLU bir din.

Çalıştığı yerdeki erkekleri dolaşıp emzirsin onlar o kadının evletlıhları olur vede azgın müslümenlerin tecevüzünden gurtulur.

Yarın diyenet işleri başkanı gibi biri daha çıhar,bu deve alimde şöyle derse ŞAŞMAYIN kızını garanlıh biryerde kimse görmeden ŞEY edene melekler günah yazmeycekler.

AZDIRIP SİKKALDIRMAHTA en tesirli İlaç olan VİYAGRADAN İslamcı yazar Hasan Karakaya KABENİN bitişigindek, 5 yıldızlı otelde gereğinden fazla viyagra aldığından otelde NALLARI dikmiştir.Suudi televizyon ve gazataları böyle yazmışlardı.

Emme Ibizim ISLAMCILARSA çohmu çoh dürüst olduhlarından Hasan KARAKAYANIN YÜREK SEKTESİNDEN öldüğünü söyleyip yazmışlardır.Bu dümbelek kısa giyen kadınlara hakarat etmişti.Halbuku kendi kızı Amarıkada nerdeyse çıplak dolanıyor Amarıkan artistleriyle.

Müslümanlar bukadar DÜRÜST.

Bu lafları söylemektende ne utanıyorlar nede Arlanıyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...