Jump to content

Nasil birini sevebilirim ki?

Recommended Posts

Asil sorunum, biri beni sevse de ona tam anlamiyla baglanamayacak gibi hissediyor olusum.

Ayrica kadini gordun, hemen duvara dayamak istiyorsun oyle mi? Gercekten ben bu sozleri arkadas ortaminda bile duymuyorum artik. Ya da bende mi bir gariplik var, bilemedim.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bunlari bilen birisi asik olamaz. Cunku ask sorgulanacak bir durum degildir. Askin, hormonlardan dolayi olan bir duygu oldugunu bilen birisi asik olursa , bildigi sey uzerinde cok sorgulama yapmamistir. Eger asik olabilirim diyorsan demekki bu konuyu derinlikli analiz edememissin demektir. Ozaman da sikinti olmicaktir buna emin olabilirsin.

Olur. Neden olmasin? Sadece cok kapilip gitmez saniyorum.

Sitelerde Paylaş

Asil sorunum, biri beni sevse de ona tam anlamiyla baglanamayacak gibi hissediyor olusum.

Ayrica kadini gordun, hemen duvara dayamak istiyorsun oyle mi? Gercekten ben bu sozleri arkadas ortaminda bile duymuyorum artik. Ya da bende mi bir gariplik var, bilemedim.

Tahminimce, aramızda, 30 yıllık fark var.

Ne demiştim? Aceleye, gerek yok! Dahâ bolca zamânın var. ;)

Sitelerde Paylaş

Kardesim sen bu yadelerdeki yurttasin yasi buyuk olanin deneyiminin daha cok ve analizlerinin daha derin olacagi dusuncesine bakma. Buyukler hep boyledir. Simdi, baglanamicak gibi hissediyorum derken ne demek istiyosun. Mesela bi kizla uzun sure birlikte olmaktan sikilmak mi, mesela gece biryere gitse nereye gittigini sormakla flan ugrasmamak mi, mesela ne bilim sahiplenmemek mi. Bunun gibi aeyler mi hissediyorsun. Yani iliskinin sorumlulugu mu seni bunaltiyor

Sitelerde Paylaş

Tahminimce, aramızda, 30 yıllık fark var.

Ne demiştim? Aceleye, gerek yok! Dahâ bolca zamânın var. ;)

Severim birisini, asik olabilirim ama her zaman arkada da bunlar kalacaktir diye dusunuyorum.

Akisina birakir yasarsin. Ama sahte aslinda. Cok uzucu.

Ayrica karsi cins olmadan yasam olmaz bence. Hep birseyler eksik kalir.

Ne istedigini bilen kadinlar yok mu sanki? Var elbette. Ama cok sahteyiz be. O da ben de.

Sitelerde Paylaş

Aslında sevgi denilen şey bir çeşit kandırmacadır.

İnsan bazı doğal şeylerden utandığından onlar için farklı manalar geliştirmiş.

Mesela anne baba için kızlarının bir erkek tarafından alınıp çiftleşme amacıyla kullanılması kolay bir şey olmadığından

Bu duruma yönelik farklı adetler geliştirmiş toplumlar farklı coğrafyalarda.

Erkek kadına direk gel seni bir sikeyim dese utanılacak bir durum olurdu

O yüzden bu gel seni bir sikeyim ifadesine yüzüklü çiçekli gülücüklü bir seromoni uydurulmuş

Ancak temelde mesaj öyledir.

Ayrıca şu da var.

İnsan sevdiğini hiç becerir mi?

Sitelerde Paylaş

Cinsel olgunluga erismemissin sanirim. O yuzden seksi, s.kmek, becermek gibi goruyorsun. Sevisirken penis vajinaya girer, daha fazla zevk alirsin. Olay budur. Eglence yani.

Nasıl görürsen gör seks benim dediğim gibidir :)

Sen de utandığından bir maske takarak başka adla çağırıyorsun olayı.

İşte böyle bir şey sevgi.

Aslolan hedonizmdir.

Hedonist takıl.

Sitelerde Paylaş

Sevme demiyorum yahu. Sev, sevebiliyorsan. Ama bu sahte iliski icinde nasil tamamen mutlu olabiliyorsunuz? Karsindakinin seni sevmedigini bile bile.

"sevmediğini bile bile" deme canım şimdi....

o da seviyordur....anlaşıyorsunuz sonuçta...çıkar için bile olsa ....seviyorsunuz işte.....

bir de dediğim gibi...

önemli olan beraberken mutlu olmak...

o seni - sen onu mutlu ediyormusunuz ? beraber her an birliktelikten zevk alıyormusunuz ? birbirinize sarılıp bir göülün kenarında ördeklere ekmek atıyormusunuz ? tavla oynuyor - ne bileyim bara lokantaya vs. gidip loy loy loy yapabiliyor musunuz ?

yapıyorsan tamam işte...yeter zaten....bir de çocuk yaparsanız ...çıkara dayalı sevginizin meyvesi.... :)

hah işte o bebeyi sen ÇIKARSIZ seversin. :)

o seni çıkarı için sever :D

ama dünya böle dostum....

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cinsel olgunluga erismemissin sanirim. O yuzden seksi, s.kmek, becermek gibi goruyorsun. Sevisirken penis vajinaya girer, daha fazla zevk alirsin. Olay budur. Eglence yani.

Dostum, cinsel olgunlukta nedir ?

Bu arada seks zevkli bir eylem olmasaydı, dünyanın hăli ne olurdu biliyormusunuz ?

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zavalli, keske su an senin gibi anlamasaydim bunu :) Ama yine de dediklerini yapabildigim biriyle devam ederim tabi.

:D :D

benim de sevgilim yok bu arada :D

zamanında olduydu...

sevgilim de oldu...

aşk da yaşadım...

sevdim-sevildim...

vs.vs.vs.

şimdilerde yalnızım....istesem yalnız kalmam ama...kafa dinliyorum şu sıralar...

kadınlar iyidir hoştur da.......hiç bişeyi unutmuyorlar...ve + dırdırları asla çekilmiyor :D

Sitelerde Paylaş

Dostum, cinsel olgunlukta nedir ?

Bu arada seks zevkli bir eylem olmasaydı, dünyanın hăli ne olurdu biliyormusunuz ?

Mesela bana 19 yasindan sonra oturdu sanirim. Seksi s.kmek, becermek gibi gormemeye basladim.

Seks tabi zevklidir de onu neden dedin anlamadim? Biz ondan konusmuyoruz ki :)

Sitelerde Paylaş

Her kelime vurgunda bir kiz imaji var. Kac yorumdur takip ediyorum. Sen kiz olmadigina emin misin yoksa bizi mi yiyorsun. Konusma tarzin sosyal linguistik kulturde tamamen bir kiz tiplemesi cunku.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...