Jump to content

TANRIYI OYNAYAN ADAM

Recommended Posts

Forumda bazı müslümallar yine ezberlediği din bilgilerine ve ayetlere dayanarak ayette yazan kesin bilgi gibi savunma yapıyorlar. Adamın 2 binden fazla mesajı var hala ayet var diyor beni çok güldürüyor. Ayetlerdeki yalanları, çelişkileri, bilimle tamamen zıt düşen ayetleri görmezden gelip bu kitabı muhammed yazmadı, allahın dini islam yazan 2 cümle ayetle dininin doğru olduğunu savunuyor.

Sene 2016'da bütün ayetler çöp oluyorken bundan çok değil 100 sene sonra acaba kuranı nasıl savunacaklar merak ediyorum. Her ayet tek tek seneler geçtikçe bilim ilerledikçe çürüyor. Adamlar hala kuranın bilim ve ilim kitabı olduğunu savunuyorlar. Forumda binlerce mesajı olan müslüman kişiler kuranın hala kusursuz olduğunu, muhammedin yazmadığını, tanrının olduğunu, değiştirilmediğini v.b şeyleri savunuyor. Her müslüman aynı ayetle veya aynı sorularla geliyor açıkçası ben aynı sorulardan bıktım hala anlatan abilerim kardeşlerim var yinede her seferinde üşenmeden anlatıyorlar.

Şimdide yeni bir ayet çıkarmışlar siz karınca bile yaratamazsınız. Bütün ayetler bitti şimdide bununla geldiler. Bilim henüz yeni gelişmeye başladı, sürekli gelişmeye devam edecek daha yolun başında olmasına rağmen bile çok fazla yol katetmiş durumda. Bin sene iki bin sene sonrasını hayal bile edemiyorum bilim ve teknoloji kim bilir hangi aşamalara gelecek. Belkide insanlık 2. veya 3. gezegenlerde yaşamaya başlayacak orada yeni bir yaşam ortamı oluşturulacak. Klonlamadan bahsedicektim biliyorsunuz her türlü hayvanı klonlayarak yaratabiliyorlar yasak olmasa insan bile klonlanabiliyor bu bile ayeti çökertmeye yeter. Laboratuvar ortamında 2010 senesinde canlı yaratmayı başarmışlardı, aradan geçen 6 senede kim bilir neler yapıldı ve gelecek senelerde artık canlı yaratmak basit bir şey olma ihtimali çok yüksek.

2010 senesinden bir haber;

Bilim adamları, 10 milyon dolar harcanan 15 yıllık bir araştırmanın ardından laboratuvarda canlı hücre yaratmayı başardı. Ancak bilim dünyası ise endişeli... Yapay canlıyı üreten uzmanlar, Tanrı’nın rolüne soyunmakla suçlanıyor Uzmanlara göre ‘Synthia’ adı verilen sentetik bakteri, çok güçlü bir biyolojik silah üretiminin yolunu açabilir ya da çalışmalardaki en küçük bir hata bile milyonları yeryüzünden silecek korkunç bir salgına neden olabilir...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Boşuna çabalıyorsun..

Klonu gösterdiğinde sıfırdan yaratılmadıki derler;

Yapay bakteriyi gösterdiğinde hazır genetik materyal değiştirilmiş derler,

Gerçekten sıfırdan yaratmak diye birşey yapılabilseydi bile bu seferde maddeyi allah yarattı sen sıfırdan yaratmadın derler.

Bu işin sonu yok :)

Sitelerde Paylaş

Boşuna çabalıyorsun..

Gerçekten sıfırdan yaratmak diye birşey yapılabilseydi bile bu seferde maddeyi allah yarattı sen sıfırdan yaratmadın derler.

Bana komik gelen kısım, her ayet bitti şimdide sıra buna geldi. Bize açıklayamadıkları yüzlerce ayet var, cevapları olan bilmedikleri ayetlerle dini savunuyorlar. Çok değil 50 sene sonra bu kişilerin çocukları ateist olacak, dinler ileride gelişecek bilim ile tamamen zıt düşecekler şimdiki gelişen bilimle bile tamamen zıtlar.

Müslümanlara anlattıklarımız bir kulaklarından giriyor diğerinden çıkıyor, onlar için tek gerçek ayet. Sürekli başa sarıyorlar, sene 2004 deki forum arşivinde ki müslüman modeli ile 2016 daki müslüman modeli hiç değişmemiş.

Edit: Normal karşılıyorum ilerleyemeyen müslümalları, dinlerindeki alimlerden hala dünyanın düz olduğunu idda edenler var çünkü :)

tarihinde tunahan94 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Boşuna çabalıyorsun..

Peki; bu Allah, insanları, neden sıfırdan yaratamıyor?

Sperm ve yumurta olmaksızın, tam anlamıyla, sıfırdan yaratabilir mi?

Sitelerde Paylaş

Peki; bu Allah, insanları, neden sıfırdan yaratamıyor?

Sperm ve yumurta olmaksızın, tam anlamıyla, sıfırdan yaratabilir mi?

Müslümanın kafası insanın yaratılmasını kafası almıyor. Hiç bir şey 0 dan olmaz felan diyor da senin tanrın bir başı olmayan tanrın acaba nereden gelmiş.

Bir de meşhur şeyleri vardır pilot kalem ateizmi çökertirler kendi aralarında hahaha :D Bir sanatçı derler bunların sanatçıları acaba bunların başlangıcı olmayan tanrınları bunları nasıl akıl etmiş, ortada bir sanatçı varsa birde bu sanatı öğreten usta vardır. Bir insan tanrı tanımını nasıl mantıklı bulabiliyor ben anlamıyorum.

+ Başlangıcı olmayan.

+ Doğmayan, doğurmayan.

+ Eşi ve benzeri olmayan.

+ Bütün evreni yaratan avucunda tutan.

+ Cinsiyeti olmayan.

+ Dünyadaki hiç bir şeye benzemeyen.

+ Herkesin ne yaptığını görebilen...... uzar gider arap tanrısı özellikleri aklıma bunlar geldi.

Bir müslümanın beyni bunları mantıklı bulur bilim ile açıklanacak bütün dini sorularının cevaplarını mantıklı bulmaz

Sitelerde Paylaş

Forumda bazı müslümallar yine ezberlediği din bilgilerine ve ayetlere dayanarak ayette yazan kesin bilgi gibi savunma yapıyorlar. Adamın 2 binden fazla mesajı var hala ayet var diyor beni çok güldürüyor. Ayetlerdeki yalanları, çelişkileri, bilimle tamamen zıt düşen ayetleri görmezden gelip bu kitabı muhammed yazmadı, allahın dini islam yazan 2 cümle ayetle dininin doğru olduğunu savunuyor.

Sene 2016'da bütün ayetler çöp oluyorken bundan çok değil 100 sene sonra acaba kuranı nasıl savunacaklar merak ediyorum. Her ayet tek tek seneler geçtikçe bilim ilerledikçe çürüyor. Adamlar hala kuranın bilim ve ilim kitabı olduğunu savunuyorlar. Forumda binlerce mesajı olan müslüman kişiler kuranın hala kusursuz olduğunu, muhammedin yazmadığını, tanrının olduğunu, değiştirilmediğini v.b şeyleri savunuyor. Her müslüman aynı ayetle veya aynı sorularla geliyor açıkçası ben aynı sorulardan bıktım hala anlatan abilerim kardeşlerim var yinede her seferinde üşenmeden anlatıyorlar.

Şimdide yeni bir ayet çıkarmışlar siz karınca bile yaratamazsınız. Bütün ayetler bitti şimdide bununla geldiler. Bilim henüz yeni gelişmeye başladı, sürekli gelişmeye devam edecek daha yolun başında olmasına rağmen bile çok fazla yol katetmiş durumda. Bin sene iki bin sene sonrasını hayal bile edemiyorum bilim ve teknoloji kim bilir hangi aşamalara gelecek. Belkide insanlık 2. veya 3. gezegenlerde yaşamaya başlayacak orada yeni bir yaşam ortamı oluşturulacak. Klonlamadan bahsedicektim biliyorsunuz her türlü hayvanı klonlayarak yaratabiliyorlar yasak olmasa insan bile klonlanabiliyor bu bile ayeti çökertmeye yeter. Laboratuvar ortamında 2010 senesinde canlı yaratmayı başarmışlardı, aradan geçen 6 senede kim bilir neler yapıldı ve gelecek senelerde artık canlı yaratmak basit bir şey olma ihtimali çok yüksek.

Bilim adamları, 10 milyon dolar harcanan 15 yıllık bir araştırmanın ardından laboratuvarda canlı hücre yaratmayı başardı. Ancak bilim dünyası ise endişeli... Yapay canlıyı üreten uzmanlar, Tanrı’nın rolüne soyunmakla suçlanıyor Uzmanlara göre ‘Synthia’ adı verilen sentetik bakteri, çok güçlü bir biyolojik silah üretiminin yolunu açabilir ya da çalışmalardaki en küçük bir hata bile milyonları yeryüzünden silecek korkunç bir salgına neden olabilir...

tek bir cevap yeter

ALLAH 'TAN BAŞKA BÜTÜN ÇAĞIRDIĞINIZ VE İBADET ETTĞİNİZ ŞEYLER TOPLANSALAR ,BİR SİNEĞİ BİLE YARATAMAZLAR (HAC 73)

aslında ateist arkadaşlar üst mesajlarda bir müslüman ın ne diyebileceğini tahmin etmişler :)

insan klonlamak mümkün olabilir lakin insan sperm i bu iş için gerek ,yoktan yaratmak diye birşey yok

bilim ile dinin sorunu yoktur

Sitelerde Paylaş

tek bir cevap yeter

ALLAH 'TAN BAŞKA BÜTÜN ÇAĞIRDIĞINIZ VE İBADET ETTĞİNİZ ŞEYLER TOPLANSALAR ,BİR SİNEĞİ BİLE YARATAMAZLAR (HAC 73)

aslında ateist arkadaşlar üst mesajlarda bir müslüman ın ne diyebileceğini tahmin etmişler :)

insan klonlamak mümkün olabilir lakin insan sperm i bu iş için gerek ,yoktan yaratmak diye birşey yok

bilim ile dinin sorunu yoktur

he canım he....

sizler böyle "İMKANSIZ" diye yatıp durun malaklar gibi...

daha 100 sene önce "BİLGİSAYAR" dense - anlatılsa....

İMKANSIZ derdiniz.... şimdi o imkansız klavyesi ile burda islam savunmaya çabalıyorsun...

çok değil - daha belki de anca 100 sene öncesine kadar DÜNYA DÜZ diyordunuz.....gerçi kitabınızda hala öyle diyor ya neyse....

kitbınızda uzaya da çıkılamayacağı yazıyor....ama kafirler marsa - plütona gidiyorlar !!!

siz böyle devam edin....

yatın İNEK GİBİ.....

Sitelerde Paylaş

Hayır, yaratılış yanılgısı elektronlardan geliyor. Elektronlarda konumun tam bilinememesi ama organizmanın elektronlar da dahil her şey gibi atomlardan oluşması hasebiyle bu yanılgı beyinde tezahür ediyor. Elektronlar "aniden yok olur" ve "yoktan var olur". Bunun nedeni de atomun davranış biçimleridir.

tarihinde NonTime tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:D haha kandırılmışsın sen. bugün kü medeniyet hiç bir şey meydana getiremiyor.. tıp dünyası sadece kesmede bicmede ilerledi.

herkes hasta. uyan uyan :D hastane kapıları dolu.. doktorsa sorsan aman allahım ne çok şey biliyor aama hastayı iyi etsene doktor bey...

nerde herkes inliyor

kansere çare bulamadılar bulamazlar..

halbuki kuranda yazıyor hah haaay...

sen hayallerde yaşıyorsun daha çooooooook inliycek beşer.. çoook.. hastane kapıları dolu.. heryer hastane oldu.... yine dopdolu...

sen insaların bir gün şöyle yüzü olsun omuzları böyle olsun şu kadar ilmi bilgisi olsun diyerekten insan yapıcaklarını mı sanıyorsun hahahahaha kıcıda gaz çıktı gülmekten

allah bak nediyor ayette... ana rahimlerinde kudret fırcasıtyla hayız kanıyla sizi ben boyarımda öyle çıkartırım..

şu kadar ilmi ıolsun böyle gözü kaşı olsun.. Yağmamı var.. seni insan yaptıkta bana hasım ol demediya kereta..

yaratım sevdasına tutulmuş beşer vallahi billahi icabında kaşıntısı bile gideremez....

bir damla kanın içindeki sayıszı canlılara sözünü geçirebileceğini mi sanıyorsujn

mikroplar bile vazifelerini değiştiriyor.... eskiden bu hastalığa sebeb olan mikrop şimdi başka hastalığa sebep oluyor diyor

mikroplar cismen küçük ruhen çok büyük varlıklardır...

insan uzaya çıkar denizin derinliklerinde dolaşır.. dağları deler.. ama gel gör ki gözüyle göremediği bir varlığın pencesinden kurtulamaz

anahtar deliğinden geçen rüzgara dikkat etmedi geçti gitti denir hahahahah

bu kadarda aciz

beşerin acizliği daima tahakkuk etmektedir. üstün kudret daiam meydandadır.

sen çook güzel kandırılmışsın boşun heycanlanma. ilerde avrupa ilk önce ingiltere müslüman olucak

sonra diğerleri. ve buraya gelip sizin ne büyük dedeleriniz varmış İnsanblığın hakiki kurtarıcıları

insanlın Hakiki kurtarıcısı hazreti muhammeddir..

tıp seni kurtaramaz.. bütün tıp adamları bir araya gelse kurtaramaz insalığın hakiki kurtarıcısı hazreti Muhammedir..

hasta neden oluyorsun hadi bütün tıp adamları ittifak etseki ediyor yine grip oluyorsun.. herkes hasta şeker şu bu.... şunu yeme bune yeme bumu tedavi..

beşer şaşırmış...

kuranda Allah nasıl yemek yiyceğini bile söylemiş neden çünkü bunu uygulamazsan hasta olursun.. yavaş yavaş başlar bir takım içhastalıkları..

sonra hayatın zevki gider.. o yüzden söylüyor yemek nasıl yenecek vesaire.. ben 50 kere yazdım

yaz google tırnak işaretleriyle "tenceredeki yemeği ikinci kez ısıtıp"

yani hulasa beşer inliyor ve daha çook inliycel ilerde düzelmiycek. inleye inleye inleye inleye daha çoook inliycek sonra allaha tam hakkıyla imana başlıycak o vakit semavi cazibeye hakkıyla iman edecek insalığın hakiki kurtarıcılarıymış meğer denilecek ve ilk önce avrupa bunu anlıycak sonra gelip bize anlatacak sizin dedeleriniz ne muazzam insanlarmış insalığın kurtarıcıları diye

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bul ...???

hadi GÖTÜN yiyiyorsa BUL ?? !!!! göster ??

soytarı lan bu....

FORUM SOYTARISI !!!

misvak yee kansere care bugünkü medniyet farkında değil... bol bol yicen

aptal mı aptal bes vakit namaz kılan tesbih şakırtıları namaz dalagları ile meşgul olan hacca gidip gelenler her sene umreye gidenler bunlar öyle şuursuz müslümandırki. misvak sünnettir der.. misvakı ağzına sürer bir sene cebinde taşır...

misvakın kabuğu 1 cm ucu kesilir ağzı alını dişlerin arasında sıkıştırılır açılınca fırca gibi olur dişini dilini damağını temizlersin sonra ucunu kesersin suyu koyarsan..

artı: yemek malzemeleri en güzel malzemelerden yapılacak çürümüş domates içi geçmiş patates değil herşeyin en güzeliyle yapılacak

ve tencerede yapılmuş yemek ikinci kez ısıtılı yenilmiycek derhal çöpe....

ama insanlar napıyor günah günah diyor dolaba koyuyor 2 gün sonra yiyor... daha çok inler beşer.... çooook iç hastalıklarıda bunlarda oluyor farkında değil bugün bütün dünya medeniyetleri

kanser neden oluyor? tenceredeki yemeği dolaba koyup 3 gün sonra yemekten oluyor

yada öğlen yapıyor akşam yiyor..

sen bırak öğlenki yemeği akşamleyinde yemeği.. eğer tenceredeki yeni pişmiş mis gibi kokan yemeği soğuyunca ikinci kez ısıtıt yersin

kuvveti yarı yarıya düşer yediğin yemein hammalı olursun...

ama bugünki medeniyet tıp dünyası bunun farkında değil...daha çoook inliycek beşeriyet

Sitelerde Paylaş

:D haha kandırılmışsın sen. bugün kü medeniyet hiç bir şey meydana getiremiyor.. tıp dünyası sadece kesmede bicmede ilerledi.

herkes hasta. uyan uyan :D hastane kapıları dolu.. doktorsa sorsan aman allahım ne çok şey biliyor aama hastayı iyi etsene doktor bey...

nerde herkes inliyor

kansere çare bulamadılar bulamazlar..

halbuki kuranda yazıyor hah haaay...

sen hayallerde yaşıyorsun daha çooooooook inliycek beşer.. çoook.. hastane kapıları dolu.. heryer hastane oldu.... yine dopdolu...

sen insaların bir gün şöyle yüzü olsun omuzları böyle olsun şu kadar ilmi bilgisi olsun diyerekten insan yapıcaklarını mı sanıyorsun hahahahaha kıcıda gaz çıktı gülmekten

allah bak nediyor ayette... ana rahimlerinde kudret fırcasıtyla hayız kanıyla sizi ben boyarımda öyle çıkartırım..

şu kadar ilmi ıolsun böyle gözü kaşı olsun.. Yağmamı var.. seni insan yaptıkta bana hasım ol demediya kereta..

yaratım sevdasına tutulmuş beşer vallahi billahi icabında kaşıntısı bile gideremez....

bir damla kanın içindeki sayıszı canlılara sözünü geçirebileceğini mi sanıyorsujn

mikroplar bile vazifelerini değiştiriyor.... eskiden bu hastalığa sebeb olan mikrop şimdi başka hastalığa sebep oluyor diyor

mikroplar cismen küçük ruhen çok büyük varlıklardır...

insan uzaya çıkar denizin derinliklerinde dolaşır.. dağları deler.. ama gel gör ki gözüyle göremediği bir varlığın pencesinden kurtulamaz

anahtar deliğinden geçen rüzgara dikkat etmedi geçti gitti denir hahahahah

bu kadarda aciz

beşerin acizliği daima tahakkuk etmektedir. üstün kudret daiam meydandadır.

sen çook güzel kandırılmışsın boşun heycanlanma. ilerde avrupa ilk önce ingiltere müslüman olucak

sonra diğerleri. ve buraya gelip sizin ne büyük dedeleriniz varmış İnsanblığın hakiki kurtarıcıları

insanlın Hakiki kurtarıcısı hazreti muhammeddir..

tıp seni kurtaramaz.. bütün tıp adamları bir araya gelse kurtaramaz insalığın hakiki kurtarıcısı hazreti Muhammedir..

hasta neden oluyorsun hadi bütün tıp adamları ittifak etseki ediyor yine grip oluyorsun.. herkes hasta şeker şu bu.... şunu yeme bune yeme bumu tedavi..

beşer şaşırmış...

kuranda Allah nasıl yemek yiyceğini bile söylemiş neden çünkü bunu uygulamazsan hasta olursun.. yavaş yavaş başlar bir takım içhastalıkları..

sonra hayatın zevki gider.. o yüzden söylüyor yemek nasıl yenecek vesaire.. ben 50 kere yazdım

yaz google tırnak işaretleriyle "tenceredeki yemeği ikinci kez ısıtıp"

yani hulasa beşer inliyor ve daha çook inliycel ilerde düzelmiycek. inleye inleye inleye inleye daha çoook inliycek sonra allaha tam hakkıyla imana başlıycak o vakit semavi cazibeye hakkıyla iman edecek insalığın hakiki kurtarıcılarıymış meğer denilecek ve ilk önce avrupa bunu anlıycak sonra gelip bize anlatacak sizin dedeleriniz ne muazzam insanlarmış insalığın kurtarıcıları diye

Bilinen IQ dereceleri = 0-25 arası ağır gerilik

Sitelerde Paylaş

misvak yee kansere care bugünkü medniyet farkında değil... bol bol yicen

aptal mı aptal bes vakit namaz kılan tesbih şakırtıları namaz dalagları ile meşgul olan hacca gidip gelenler her sene umreye gidenler bunlar öyle şuursuz müslümandırki. misvak sünnettir der.. misvakı ağzına sürer bir sene cebinde taşır...

misvakın kabuğu 1 cm ucu kesilir ağzı alını dişlerin arasında sıkıştırılır açılınca fırca gibi olur dişini dilini damağını temizlersin sonra ucunu kesersin suyu koyarsan..

artı: yemek malzemeleri en güzel malzemelerden yapılacak çürümüş domates içi geçmiş patates değil herşeyin en güzeliyle yapılacak

ve tencerede yapılmuş yemek ikinci kez ısıtılı yenilmiycek derhal çöpe....

ama insanlar napıyor günah günah diyor dolaba koyuyor 2 gün sonra yiyor... daha çok inler beşer.... çooook iç hastalıklarıda bunlarda oluyor farkında değil bugün bütün dünya medeniyetleri

kanser neden oluyor? tenceredeki yemeği dolaba koyup 3 gün sonra yemekten oluyor

yada öğlen yapıyor akşam yiyor..

sen bırak öğlenki yemeği akşamleyinde yemeği.. eğer tenceredeki yeni pişmiş mis gibi kokan yemeği soğuyunca ikinci kez ısıtıt yersin

kuvveti yarı yarıya düşer yediğin yemein hammalı olursun...

ama bugünki medeniyet tıp dünyası bunun farkında değil...daha çoook inliycek beşeriyet

bunların kanser tedavisine olan inancım SONSUZ.....

ama.......

kuranda YAZIYOR demiştin soytarı....

kurandan bul göster....

Sitelerde Paylaş

bunların kanser tedavisine olan inancım SONSUZ.....

ama.......

kuranda YAZIYOR demiştin soytarı....

kurandan bul göster....

bakara 172

Ey inandım iman ettim diye idda edenler. size verdiğim rızkların en temizininde temizizine güzelininde güzelini (hatta bu kadar güzel ve temiz olsa dahi) incinmeksizin yiyin. (baktın incindin yeme ne kadar güzel olursa olsun)

Sitelerde Paylaş

bakara 172

Ey inandım iman ettim diye idda edenler. size verdiğim rızkların en temizininde temizizine güzelininde güzelini (hatta bu kadar güzel ve temiz olsa dahi) incinmeksizin yiyin. (baktın incindin yeme ne kadar güzel olursa olsun)

kedi - köpek de yiyebilirsin yani......ama onlar pis deme sakın....sorarım...neye göre ? nasıl pis ? kanıtın nedir ? diye !!!...kuranda yasak değil...

Sitelerde Paylaş

Kurana bakılırsa allah evreni bile sıfırdan yaratmamış. Hiç bir şey yokken tahtı su üzerindeymiş. Zahir sörf yapıyormuş suyun üzerinde, sıkılmış, la dur bişey çıkar belki diye elini suya bi daldırmış, aha! Çamur! Laaa bu ne böyle ıyyy diye elini sallayınca çamur, bommm! Büyük patlama. Nooldu lan! Meğer çamurda metan birikmişmiş. Allah patlamada ağır yaralanmış. Hastanede polis bomba mı yapıyodun lan dallama, elinde mi patladı, naaptın lan diye allahı sıkıştırmış. Doktor şimdi olmaz, biraz kendini toplasın sorgularsınız demiş. Polis eğer bi bomba yapıyoduysan şu copu... diye copu avucunda şaklatmış. Allahın ödü patlamış. Bu ikinci patlamaya dayanamayıp mevta... Morga kaldırmışlar ama işte yarattığı patlamadan kozmik fon ışıması, kütleçekim dalgaları, higgs bozonu filan derken... Evren oluşmasın mı... Hayır da bi rahat dur suyun üstünde, otur paşa paşa tahtında ama değil mi... Ne elini ayağını sokup mazara çıkarıyosun...

Sitelerde Paylaş

kedi - köpek de yiyebilirsin yani......ama onlar pis deme sakın....sorarım...neye göre ? nasıl pis ? kanıtın nedir ? diye !!!...kuranda yasak değil...

yiyen insanlar var dünyada.. ama biz türkler yemiyoruz sen yiyor musun bilmem. biz yemiyoruz çünkü tiksiniyoruz öhürüyoruz inciniyoruz. ama vallkahü billahü ki

bak vallahi ki bak vallahi.. dünyada kedi köpek yiyen insanlar var ve hım hım hadi pişmedi mi ne güzel kokuyor diyerek iştahla yiyorlar...:Dasasaslajskajsa yani sorun yok yiyen yiyebilir

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...