Jump to content

Ateist Kedi

Recommended Posts

ben de severim kedileri...

ama alamıyorum.....

kuşlarım var....

2 dk yer kuşlarımı....... :D sonra da ben o kediyi yemek zorunda kalırım çiğ çiğ :D

Sevgili Zavallı kuş bakmak nasıl bir şey? Aslında kedi sahiplenmek çok istiyorum ama annem asla izin vermez. Ama kuş kafesinde etrafını bir tülbentle de sararsan hiç pisliği olmaz. Nasıl bir kuş bakmak?

Sitelerde Paylaş

Sevgili Zavallı kuş bakmak nasıl bir şey? Aslında kedi sahiplenmek çok istiyorum ama annem asla izin vermez. Ama kuş kafesinde etrafını bir tülbentle de sararsan hiç pisliği olmaz. Nasıl bir kuş bakmak?

ne kuşu bakacağına bağlı :) ona göre değişir durum...beslemesi de - etrafı dağıtması da ...vs.

benim muhabbetlerim var....sayı olarak çok fazlalar.....bir odayı onlara ayırdım.....odayı b.k götürüyor :D

ama sen 1 muhabbet alırsan mesela....ve sürekli kafesde tutar + etrafını özel ağları ile kapatırsan fazla kirletmez etrafı...

bir de muhabbeti öylesine bakmak için mi - alıştırmak için mi alacan....

sürekli kafesde tutarsan alıştırman zor.......salarsan da geldikçe dışkılar sağa sola :)

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...