Jump to content

Ankara'da askeri araçlara saldırı

Recommended Posts

Öyle bir örgüt var mi yok mu acikcasi bilmiyorum. Aylardir TIK yok. Ne hikmetse havadan ABD+Rusya+Co, yerden tonla onlara karsi mücadele eden gruplar varmis, fakat benim gördügüm HAVA(!). Sultanahmet bombacisida sonucta Suriye gizli servis elemani cikti... Türkiye'de insanlarin gözü ISIDle korkutulmak isteniyor, onlar ise Suriye'nin belli bazi sinir bölgelerinde bizden korktuklari icin en büyük cephe hattini TÜRKIYE sinirinda insa etmis bekliyorlar... Müthis celiskiler var...

+1

Bu yorumlara katilmak icin cok sebep var...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 132
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

#54 numaralı iletimde söylemiştim, bir gün geçmeden uyarı geldi.

Nato Türkiye'ye yardıma gelmez çünkü Suriye konusunda Türkiye saldırgan ve suçlu ülkedir. Bizi yöneten aşağılık bademler Türkiye'yi dünyanın en rezil ülkelerinden bir haline getirmişlerdir.

http://www.spiegel.de/politik/ausland/nato-warnt-tuerkei-kein-bedingungsloser-schutz-gegen-russland-a-1078275.html

http://www.hurriyet.com.tr/luksemburgdan-nato-her-halukarda-turkiyeyi-desteklemez-iddiasi-40057619

Türkiye'de kontrol ettikleri medya ile nüfusun çoğunu kandırmaya devam edeceklerdir.

Sitelerde Paylaş

ABD, Rusya'ya Suriye'deki güçlerinin yerlerini bildirdi. Niye mi? Rusya Türkleri vururken Amerikalıları vurmasın diye:

http://www.military.com/daily-news/2016/02/18/us-told-russia-secret-locations-american-special-forces-in-syria.html

Ruh hastası hırsız, değnekçisi stratejik dingil ve AKP adlı suç çetesi ne yaptıklarının bile farkında değiller. Birbiri için cahil diye düşünen iki çapsız Türkiye'yi Rusya'nın pet-dog'u yapma noktasına getirdi.

Sitelerde Paylaş

ABD, Rusya'ya Suriye'deki güçlerinin yerlerini bildirdi. Niye mi? Rusya Türkleri vururken Amerikalıları vurmasın diye:

http://www.military.com/daily-news/2016/02/18/us-told-russia-secret-locations-american-special-forces-in-syria.html

Ruh hastası hırsız, değnekçisi stratejik dingil ve AKP adlı suç çetesi ne yaptıklarının bile farkında değiller. Birbiri için cahil diye düşünen iki çapsız Türkiye'yi Rusya'nın pet-dog'u yapma noktasına getirdi.

fransa cumhurbaşkanı hollande: türkiye ile rusya arasında savaş çıkma riski olduğunu söylemiş.

bizimkilerin saçma politikaları ile durum kritik noktaya geldi. ancak rusya güçlü bir devlet değildir. siyasilerin türk ordusunu bir nebze olsun yıpratmalarına rağmen olası bir savaşta tsk rusyayı peynir ekmek gibi yer.

Sitelerde Paylaş

fransa cumhurbaşkanı hollande: türkiye ile rusya arasında savaş çıkma riski olduğunu söylemiş.

bizimkilerin saçma politikaları ile durum kritik noktaya geldi. ancak rusya güçlü bir devlet değildir. siyasilerin türk ordusunu bir nebze olsun yıpratmalarına rağmen olası bir savaşta tsk rusyayı peynir ekmek gibi yer.

:D :D

salatalık mı yiyiyon ???

yavaş ye....boğazına takılıcak...

Sitelerde Paylaş

:D :D

salatalık mı yiyiyon ???

yavaş ye....boğazına takılıcak...

salatalık sevmem kurufasülye yerim :)

rusya'da akıl olsa parçalanacak devletin yanında yer almaz, aklınca ırakta adam yerine koymadılar tek kale suriye kaldı elimde bari orada sesimi çıkarayım diyor. yedirmezler. rusya parçalanmak istemiyorsa küçük aklıyla daha fazla ötmez derim.

tek korkum rusyanın nataşaları savaşa sürmesi

o zaman biteriz işte :D

Sitelerde Paylaş

rusya'da akıl olsa parçalanacak devletin yanında yer almaz, aklınca ırakta adam yerine koymadılar tek kale suriye kaldı elimde bari orada sesimi çıkarayım diyor. yedirmezler. rusya parçalanmak istemiyorsa küçük aklıyla daha fazla ötmez derim.

:) tr nin yanında kimse yer almazsa - o zaman görürsün kurufasulye yemeyi ...:D

Sitelerde Paylaş

:) tr nin yanında kimse yer almazsa - o zaman görürsün kurufasulye yemeyi ... :D

:) tr nin yanında kimse yer almazsa - o zaman görürsün kurufasulye yemeyi ... :D

korkma bu kadar putin dayıya söyleriz seni korur

eğlence şaka bir tarafada ciddi bi kaç bişi söylersek dostum rusya fasa fisodur, gücü yok, ekonomisi yok, bir füze sallamaya mecali yok. esadı destekleyecek gücü bile yok. daha şimdiden para suyunu çekti. sırf beni ırakta kaale almadılar suriyede karizmayı çizdirmeyeyim hesabında ama yanlış hesap. çünkü, suriye emperyalistlerin parçalayacakları ülke lami cimi yok.

orada kısmi kürt bölgesi kuracaklar, o meşhur kürt koridorunu bi süre sonra israile devredecekler.

rusyanın bunu durdurmaya gücü yetmez

akıllı olsa türkiyenin yanında yer alır bari karnını doyurur yoksa kendisi parçalanacak.

tsk ile olası bir savaşta tekrar ediyorum dayanma gücü bir hafta bile değil

uçağını düşürdük noldu avrupa bile korktu ne yapabildi, tavuk salatalık ambargosu koydu bize

gücü bu kadar

avrupanın zaten ordusu yok

türk silahlı kuvvetleri çok güçlüdür, karada kimse yenemez

savaş karada kazanılır.

amerikayı ırakta yerlerdi bakma sen ıraklı generaller ülkelerini satmasalardı

Sitelerde Paylaş

korkma bu kadar putin dayıya söyleriz seni korur

eğlence şaka bir tarafada ciddi bi kaç bişi söylersek dostum rusya fasa fisodur, gücü yok, ekonomisi yok, bir füze sallamaya mecali yok. esadı destekleyecek gücü bile yok. daha şimdiden para suyunu çekti. sırf beni ırakta kaale almadılar suriyede karizmayı çizdirmeyeyim hesabında ama yanlış hesap. çünkü, suriye emperyalistlerin parçalayacakları ülke lami cimi yok.

orada kısmi kürt bölgesi kuracaklar, o meşhur kürt koridorunu bi süre sonra israile devredecekler.

rusyanın bunu durdurmaya gücü yetmez

akıllı olsa türkiyenin yanında yer alır bari karnını doyurur yoksa kendisi parçalanacak.

tsk ile olası bir savaşta tekrar ediyorum dayanma gücü bir hafta bile değil

uçağını düşürdük noldu avrupa bile korktu ne yapabildi, tavuk salatalık ambargosu koydu bize

gücü bu kadar

avrupanın zaten ordusu yok

türk silahlı kuvvetleri çok güçlüdür, karada kimse yenemez

savaş karada kazanılır.

amerikayı ırakta yerlerdi bakma sen ıraklı generaller ülkelerini satmasalardı

dalga geçion umarım ?

cizreye - sur a daha girip hakim olamadı devlet....

suriyeye giriceksin ve kazanacaksın ?

rus uçağını düşürdüler....ama şimdi bir karga bile uçamıyor sınır yakınında....

çünkü düşürülen uçak savunmasız bombardıman uçağı idi....şimdi hem s-300 ler geldi hem de su-34 leri getirdiler....sıkıosa yaklaş ? sıkıosa su-34 ile dalaş ?

ayrıca sana ne ? ne düşürüon rusun uçağını ??

yunan uçakları her gün ihlal ediyor türk hava sahasını ?....kaçını düşürdün ?

burnunun dibindeki Eşek ve Bulamaç adalarını işgal ettiler....HALİS MUHLİS TÜRK adaları idi.....

şimdi yunan askerleri ve karakolları var.....hatta KİLİSE bile dikmişler adaya.....??

ayrıca sen daha IŞİD e kafa tutamadın..... süleyman şah türbesini terk edip kaçıp gittin ? !!! IŞİD den kaçıp ruslara saldırmak ??

Sitelerde Paylaş

dalga geçion umarım ?

cizreye - sur a daha girip hakim olamadı devlet....

suriyeye giriceksin ve kazanacaksın ?

rus uçağını düşürdüler....ama şimdi bir karga bile uçamıyor sınır yakınında....

çünkü düşürülen uçak savunmasız bombardıman uçağı idi....şimdi hem s-300 ler geldi hem de su-34 leri getirdiler....sıkıosa yaklaş ? sıkıosa su-34 ile dalaş ?

ayrıca sana ne ? ne düşürüon rusun uçağını ??

yunan uçakları her gün ihlal ediyor türk hava sahasını ?....kaçını düşürdün ?

burnunun dibindeki Eşek ve Bulamaç adalarını işgal ettiler....HALİS MUHLİS TÜRK adaları idi.....

şimdi yunan askerleri ve karakolları var.....hatta KİLİSE bile dikmişler adaya.....??

ayrıca sen daha IŞİD e kafa tutamadın..... süleyman şah türbesini terk edip kaçıp gittin ? !!! IŞİD den kaçıp ruslara saldırmak ??

tsk 30 yıldır dağlarda karşıda canlı hedef askerini, subayını eğitiyor

silahını deniyor

orduyu sürekli rotasyonla güneydoğuda eğitimden geçiriyor

bana bir ülke söyle ordusunu 24 saat canlı hedefle eğiten.

rus uçağının düşürülmesi konusunda sana katılıyorum gereksizdi ancak oldu bir defa, bizimde uçağımızı düşürdüler.

rusya türk ordusuyla savaşamaz, gücü olsa karizmayı çizdirmez 10 defa savaş açmıştı. yaptığı işlere baksana, tavuk alımını durdurmuş :lol:

rusya vatandaşı ortalama 200 dolarla geçinmeye çalışıyor, yarı aç yarı tok.

emperyalistler bir tabelaya işid resmi çizmişer, tabelayı suriyeye dikmişler işidi vuruyorlar. uyan dostum uyan, suriye parçalanacak. rusya ne kadar suriyeye bulaşırsa ekonomik olarak batacak. rusya önce kendi kıçını toplasın.

sonuç şu, türkiyeyi rusya ile dalaştırmazlar,

türkiyeyi susturmak için bir kaşık bal gerekiyor, balı hazırlıyorlar.

suriyeyide bop daki gibi tepside sunacaklar

rusyaya hava gazı kalacak, bizede bi parmak bal.

herkes mutlu olacak.

Sitelerde Paylaş

tsk 30 yıldır dağlarda karşıda canlı hedef askerini, subayını eğitiyor

silahını deniyor

orduyu sürekli rotasyonla güneydoğuda eğitimden geçiriyor

bana bir ülke söyle ordusunu 24 saat canlı hedefle eğiten.

rus uçağının düşürülmesi konusunda sana katılıyorum gereksizdi ancak oldu bir defa, bizimde uçağımızı düşürdüler.

rusya türk ordusuyla savaşamaz, gücü olsa karizmayı çizdirmez 10 defa savaş açmıştı. yaptığı işlere baksana, tavuk alımını durdurmuş :lol:

rusya vatandaşı ortalama 200 dolarla geçinmeye çalışıyor, yarı aç yarı tok.

emperyalistler bir tabelaya işid resmi çizmişer, tabelayı suriyeye dikmişler işidi vuruyorlar. uyan dostum uyan, suriye parçalanacak. rusya ne kadar suriyeye bulaşırsa ekonomik olarak batacak. rusya önce kendi kıçını toplasın.

sonuç şu, türkiyeyi rusya ile dalaştırmazlar,

türkiyeyi susturmak için bir kaşık bal gerekiyor, balı hazırlıyorlar.

suriyeyide bop daki gibi tepside sunacaklar

rusyaya hava gazı kalacak, bizede bi parmak bal.

herkes mutlu olacak.

canım cicim....bu savaş işi öle iman power e bakmaz....

sen daha SAMAN ithal ediyorsun.....gırtlağını da geçmiş boyunu aşmış BORÇ batağındasın....

adamlar petrol vanasını kapatsalar ne tankın çalışır - ne uçağın havalanır....

tek ürettiğin silah kırıkkale tabanca. ve mermisi....

rusyanın ekonomisi göçük olabilir....ama seninki kadar batak değil.....

ve adamların ENERJİ BOLLUĞU var......uçaklarının uçması - tanklarının yürümesi için paraya ihtiyacı yok adamın.....

üretmediği silah da yok...

he suriyede oynanan bir oyun evet....ve o yüzden zaten ordan UZAK DURMAN gerekiyor....BATAKLIĞA neden girmeye can atıyorsun !!!

rusyayla savaştırırlar mı - savaştırmazlar mı emperyalistler.....bilinmez....belli de olmaz....

ancak savaştıracak olurlarsa ve tr yi yalnız bırakacak olurlarsa....ruslarla savaşmak - öyle dağda pkk kovalamaya da benzemez......

pkk dediğinin elindeki keleş-rpg-7-kanas.......

rusyanın sahip olduğu savaş gücü ??

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Suriye önemli çünkü orada Rusya'nın deniz üssü var. Katar-Türkiye-Avrupa gaz hattı ve doğu akdeniz'de keşfedilen büyük gaz yatakları bu deniz üssüne çok yakın.

Nataşa'lar konusunda haklısın.

Sitelerde Paylaş

Saldırıyı TAK (Kürdistan özgürlük şahinleri) üstlenmiş.

http://www.hurriyet.com.tr/ankara-saldirisini-tak-ustlendi-40057700

Öncesinde pkk nın açıklamaları da ipucu veriyor sanırım:

"Ankarada militarizmin merkezinde yapılan eylem de halkımıza karşı yürütülen insanlık dışı vahşi soykırımcı katliamlara karşı misilleme eylemi olabilir. Bu eylemi kimler yapmıştır bilemiyoruz. Ama daha önce Kürdistan'daki katliamlara misilleme olarak bu tür tepki eylemleri yapanların olduğunu biliyoruz. Herhalde eylemi yapanlar yakında niye yaptıklarını açıklarlar. Ancak şu açıktır ki, Kürtlere karşı bu kadar zalimce bir savaş yürütüldüğü ortamda birilerinin misilleme ve tepki eylemleri yapması anlaşılır bir durumdur. Cizrede genç, sivil katleden bir devletin bu eylemler neden yapılıyor demeye hakkı yoktur. Bu eylemlerin sonuçları Kürdistan'da yapılanların yüzde biri bile değildir.''

http://odatv.com/pkkdan-ankara-saldirisi-aciklamasi-1802161200.html

Sitelerde Paylaş

Rusya'nın gücünü küçümseyenler olduğunu görüyorum. Büyük hata.

NATO üyesi bazı ülkelerin "Bize güvenmeyin" dediklerini duymuşsunuzdur. Neden öyle diyorlar acaba?

İlk Rus saldırısında NATO'nun kenara çekileceği kesin. Erdoğan kendinden öyle nefret ettirdi ki Batı Türkiye'yi doğalgaz bahanesiyle feda edebilir.

Dış politika hamaset değil akıl gerektirir. AKP'de bu yok.

Sitelerde Paylaş

Yarın başkan olsun,yine aynı süreci yaşarız..Artık kamyonun freni patladı..Geriye dönüş yok..

Onun nihai hedefi bașkanlıktır, çünkü güçü paylașmak gibi bir yapıya sahip kișiliği yoktur.

Şu anda bile yandașı olan bașbakana öcü gibi bakmaktadır.

Türkiyedeki mevcut terör ortamı da onun ekmeğine yağ sürmektedir.

Sırf bu sebepten dolayı erken seçimde ibreyi tekrar kendi yönüne çevirmeyi bașarmıștır.

"Geriye dönüș yok" derken, neyi kasdediyorsunuz ?

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Rusya Türkiye'ye savaş açmaya çalışmıyor, savaş açması demek Nato ülkesine saldırgan tutum içine girmesi demek. Ama Türkiye savaş açarsa böyle bir durum olmayacak. Türkiye savaş açarsa Nato yardımımıza gelmeyecek (kendileri açık açık söylüyor).

Rusya'nın Suriye'de kara gücü yok, getirme planı olduğunu da sanmıyorum. Suriye ordusu, Kürtler, Iran ve Hizbullah kara ordusu görevi yapıyor.

Rusya'nın amacı Türkiye veya başka biri ile savaşmak değil. 3 amacı var:

1- Akdeniz'de ki üssünü koruma ve müttefiki bir ülkenin parçalanmasını engelleme

2- Katar gazının Suriye-Türkiye üzerinden Avrupa'ya ulaşıp kendisine rakip oluşmasını engelleme

3- Arap ülkelerinde savaşan IŞID ve benzeri tiplerin ortadoğu'da görevleri bittikten sonra Rusya'ya gönderilmelerini engelleme

Rusya'nın ekonomik durumu parlak değil ama bizim durumumuz daha kötü. Ekonomileri bizim neredeyse 2 katımız, dış borçları GDP'lerinin %15'inden az (bizim %60) , rezervleri bizim 3 katımız. Nato ülkelerinin ekonomileri de patlak bu arada.

Rusya kullandığı bütün silahları en küçük parçasına kadar kendi yapan bir ülke. Uydulardan cruise füzesine, nükleer denizaltılardan dünyanın en gelişmiş hava savunma sistemlerine kadar. Tarımda yurt dışına bağımlı değil, en önemlisi enerjide yurt dışına bağımlı değil.

Aynı anda bir kaç cephede problem yaşarken bir de bizimle savaşırsa çok zorlanacağı kesin ama Rusya'yı yeneriz çünkü bizim askerlerimiz PKK sayesinde çok tecrübelendi demek bana komik geliyor. Rusya ile öyle göğüs göğüse bir çarpışma olmayacak, bizim askerlerimiz birileri ile savaşmak zorunda kalırsa tepelerine rus füzeleri düşerken Suriye ordusu, Kürtler, Hizbullah vs ile çarpışmak zorunda kalacak. Bizimkiler hava gücü olmadan yapacaklar bunu!

Bütün bunları geçtim, biz niye Rusya ile savaşacağız? Savaşın Suriye'den Türkiye topraklarına sıçraması halinde Rusya'nın bize vereceği zararı düşünebiliyor musun? 48 saatte sadece füzelerle alt yapımızı yok etme noktasına getirebilir. Bizim kara ordumuz o sürede kiminle savaşacak? Rusya'ya çıkartma mı yapacağız?

Ya başkanlık ya kaos mottosu kapsamında dış politikayı iç politikası malzemesi olarak kullanan hırsızlık çetesinin dolduruşuna gelmeyin.

Rusya'yı yenemeyiz, ABD yardım ederse belki ama o da 3. dünya savaşı demektir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...