Jump to content

Ben böyle hayatın içine ediyim.

Recommended Posts

Bıktım artık bu durumdan. Hiçbişeyden zevk almıyorum. Kendimi sürekli mutsuz hüzünlğ hissediyorum. Bi ortamda kendimi yabancı hissediyorum anı yaşayamıyorum. Telefon rehberim bomboş hiç arkadaşım yok. Herşeyi kafaya takıyorum. İnsanlar kötü bişey dediginde saatlerce düşünüyorum. Herkese cok güveniyorum. Kimseyi tersleyemiyorum. Bu yüzden hep eziliyorum.

Bende istemezmiydim rahat atılgan girişken vurdumduymaz biri olmayı... Kendimi aetık çok güçsüz hissediyorum sürekli uyumak istiyorum. Düşünmek bile yorar hale geldi beni. Kız arkadaş edin diyolar ama aradıgım kız türünü bulamıyorum. Bulsamda o beni istemez.

Sitelerde Paylaş

Topla kendini..Bak şuna;

http://www.worldometers.info/

İyi oku şu cümlemi;

''BU DÜNYA'DA MİLYARLARCA İNSANDAN DAHA İYİ BİR HAYATIN VAR..''

Yalnız olmaktan rahatsız olma..Ezik olman seni gerizekalı yapmaz..Yalnızlıktan ancak gerizekalılar yakınır..

Sitelerde Paylaş

Aradığınız kişiye şuan ulaşılamıyor lütfen sur sesinden sonra mesajınızı bırakın.

:D

Adam gelmis ateist mahallesinde din satiyor. Ben evliyayim, ben mesihim diyen onlarcasini gordum fakat bu yobazlarin ben vahiy aliyorum demesi beni bildigin sinir kupu yapiyor. Sutladilar veleti..

Sitelerde Paylaş

Bıktım artık bu durumdan. Hiçbişeyden zevk almıyorum. Kendimi sürekli mutsuz hüzünlğ hissediyorum. Bi ortamda kendimi yabancı hissediyorum anı yaşayamıyorum. Telefon rehberim bomboş hiç arkadaşım yok. Herşeyi kafaya takıyorum. İnsanlar kötü bişey dediginde saatlerce düşünüyorum. Herkese cok güveniyorum. Kimseyi tersleyemiyorum. Bu yüzden hep eziliyorum.

Bende istemezmiydim rahat atılgan girişken vurdumduymaz biri olmayı... Kendimi aetık çok güçsüz hissediyorum sürekli uyumak istiyorum. Düşünmek bile yorar hale geldi beni. Kız arkadaş edin diyolar ama aradıgım kız türünü bulamıyorum. Bulsamda o beni istemez.

Oku kardesim. Bol bol oku, okumaktan zarar gelmez. Kendine oyalanirken zevk alacagin birzeyler de bul. Ben robot yapardim, parcalari cok ucuza satiliyor. Hem kendin birseyler ortaya cikaracagin icin heyecan ve mutluluk veriyor ugrasmak. Inan bana senin sikintin bos kalmaktan oluyor. Yatma, kalk ve birseyler ogrenmek icin cabala..

Sitelerde Paylaş

17 yaşında bir insan, gelecekten umutsuz olamaz. o yaşlarda hayaller çok canlıdır.

Mutlaka kendine hedefler ve hobiler belirlemelisin. Bu bir müzik veya spor da olabilir.

Mesela dünyadaki güzellikleri araştır ve bir dünya gezisi planlamaya başla.

Ne tür müzik ve filmlerin seni olumlu etkilediğini tespit et. iç karartıcı etkileri olanlardan uzak dur.

En azından kendine çok heyecanlı bir PC oyunu bul ve günde 1 saat o oyunda kendini geliştir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...