Jump to content

bulduklarından para kazanmak isteyenler ne yapmalidir?

Recommended Posts

Para kazanmak için bulduğun şeyin patentini alman gerekir.

Patent almak ta aslında ''ben bunu paylaşmak istemiyorum'' manasına gelir. Yani hep paylaşıp hem parasını yiyemezsin.

Ne kadar kazanmak istediğine de bağlı tabi.

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Para kazanmak için bulduğun şeyin patentini alman gerekir.

Patent almak ta aslında ''ben bunu paylaşmak istemiyorum'' manasına gelir. Yani hep paylaşıp hem parasını yiyemezsin.

Ne kadar kazanmak istediğine de bağlı tabi.

sn ad hominem cevabınız için teşekkür ederim.

ben surekli düşünen biriyim ve bu yapımla para

kazanmak istiyorum.Fikrimi anlatabilecegim ve

benim fikrimle para kazanabilecegim bir yer

arıyorum. Kickstarter denen bir site var ama onun

için amerika vatandaşı olmak lazım.

Ne yapmalıyım sizce. ..

Sitelerde Paylaş

Eğer görünmezlik formülünü bulsan bile bununla para kazanamazsın. Para kazanmak için buluşların bir önemi yoktur.

Mesela ulaşım ve iletişim bir insan hakkı dır. Sen hiç bedava uçağa bindin mi? Hiç bedava cepten konustun mu? Patent ve buluşlar da böyle. Yazıldığı veya anlatıldığı gibi değil.

Mesela bir sanayi sitesinde çok büyük bir cnc fabrika olsun. Fabrika sahibi önce küçük cnc atölyelerini yok etmek zorunda. Bu yüzden önce iş kurmak istenen sitede mutlaka her sey pahalı olmalı. Kira aidat gibi. Yine bir cin fikirli cnc ile ilgili bir sey düşünmüş ise önce onun bilgisi olmalı. Ne için? Asla iş kuramaması ve fikrini onun yapması için. Burda fikrin insanlığa yararı yok. Cnc nin para kazanma değeri önemli.

Eee işte patent veya melek yatırımcı bunun için var. Bir de teşfikler. Hepsi aynı amaçla. Holdinglerin aldığı arge teşfiği yanında mucidin aldığı teşfik %1 bile değildir. Ama tv de haberde hep mucitler teşfik alacak alıyor diye anlatılır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...