Jump to content

Turan Dursun Forumu da kapandı!

Recommended Posts

17 dakika önce, AkılveMantık yazdı:

Açılır site yine, önceden de böyle oluyordu ve bir süre sonra açılıyordu...

Halk, gerçeklerden korkuyor. Ödleri kopuyor. Anca zorlukla sustururlar, karşımıza gelecek yürekleri yok. Faşist şerefsizler. 

Korku var elbette. Onlar için allahın olmadığı bir evren kabus kadar korkunç.. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, malta erigi yazdı:

'Acc suspended' yazmasi sikayet edildigi anlamina gelebilir. Oyleyse geri acilir herhalde.

Evet, ben de giremiyorum. Aynen böyle yazıyor. TD kapatıldı mı gerçekten, yoksa yine açılır mı?

Sitelerde Paylaş

Bir süre sonra büyük ihtimal açılır arkadaşlar merak etmeyin.

Bundan birkaç ay önce benim de başıma gelmişti, bir süre girememiştim. Hata aynıydı. Aradan bir zaman geçtikten sonra tekrar açıldı forum. Ara sıra böyle engeller geliyor maalesef.

Bazı şerefsizler boş durmuyor ve susturmaya çalışıyor.

Onların tek yapacağı da budur zaten, başka hiçbir halt bilmezler.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Ben TURAN DURSUN formunun üyesiyim,bende giremedim.Mutlaka çok bildik PUTPEREST Müslümanların işidir.Evet oylar kazansın diye kapatmışlardır.Ne dedi geçen gün Erdoğan,Allah için Müslümana herşey MUBAHDIR(serbestir)USUNUZA  hergeleni Allah içinse yapmakta serbestsiniz demek istiyürler.Şeyhul PUTPEREST kürt Ebussuud(şeyhul islam) demiştiki 7 TÜRKMEN  öldürenin cennetın baş köşesinde yeri hazırdır.

Suudulu  KENEF suratlı moruk,DİNDEN  ÇIKANLARI  KATLETMESEYDİK  İSLAM  BU  GÜNE  GELEMEZDİ.Böyle ınsanlık düşmanlarının yetiştirenyerler KAPATILMALI yetiştirenlerinide SİBİRYAYA  sürülmeli.Orda götleri donunca bakalım Allahları onları kurtaracakmı?,TANRIYA  BUHTAN  İFTİRE EDENİ,KENDİNİ TANRININ  YERİNE saklı KOYANI,TANRI KORUMAZ CEZALANDIRIRKİ,oda cezalandı,karıları tarafından ZEHİRLENDİ,ÖLÜSÜ 3 gün meydanda kaldı,sonunda damadı Ali ,söylenene göre 3 ile 17 kişi tarafından cenezesi kaldırıldı.Çobanın ölüsünde bile onlarca ınsan tarafından kaldırılırkan EFENDİNİN bukadar az kişi tarafından kaldırılması  HİÇ  SEVİLMEDİGİNİN  GÖSTERGESİDİR.

İnsanları,anayı, babayı,gardaşları,hısımları,irkları,ulusları birbirine düşman eden  herşey KESİNKES  yasaklanmalıdır.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...