Jump to content

Recommended Posts

İyi günler,

Az önce gazeteden okudum Diyanet İşleri başkanı gene fetva vermiş. Bu fetvalar ağız yerine başka delikten çıkıyor olmalı. Ateistlerle evlenmek günahmış, ateistin kestiği kurban yenmezmiş. Çok üzüldüm şimdi benim hanım boş mu düştü? Bu sene bari boşuna kurban kesmeyeyim. Bu adamlarda hiç akıl mantık yok mu? Bu herifler birde benim vergilerimle besleniyor. Gülmeli mi ağlamalı mı?

Esenlikler

Sitelerde Paylaş

İyi günler,

Az önce gazeteden okudum Diyanet İşleri başkanı gene fetva vermiş. Bu fetvalar ağız yerine başka delikten çıkıyor olmalı. Ateistlerle evlenmek günahmış, ateistin kestiği kurban yenmezmiş. Çok üzüldüm şimdi benim hanım boş mu düştü? Bu sene bari boşuna kurban kesmeyeyim. Bu adamlarda hiç akıl mantık yok mu? Bu herifler birde benim vergilerimle besleniyor. Gülmeli mi ağlamalı mı?

Esenlikler

iyi de....diyanetin verdiği hiç bir fetva uydurma DEĞİLDİR.....!!

tamamı islam içinde olan konular bunlar....

bir tane dahi diyanet fetvası yoktur uydurma olan..

bu fetvalar insanlara saçma-ucube-uydurma gibi geliyor...sebebi ise laik tr de yaşıyor oluşumuzdur. daha uç noktalarda fetvalar arabistanda veriliyor mesela....ama oralarda kimse ucube yahut uydurma bulmuyor bu fetvaları...

Sitelerde Paylaş

İyi günler,

Esenlikler

Orijinal metni görmedim ama kurban dediğini sanmam. İslam fıkhı ile ilgili bi durum bu. Örneğin yahudinin kestiği hayvan yenir ama hristiyanınki yenmez. bu açıdan konuşmuşlar. kendi inançlarına göre söylediği doğru yani.
Sitelerde Paylaş

İyi günler,

Esenlikler

Milletin vergileri ile domuz gibi tıkınıp yaşayan asalak sürüsü.

Uzunçaların verdiği milyon TL'lik araba haber olmuştu ama bu diyanet denen hırsızlık çetesinin üst düzey yöneticilerinin sürdüğü en kötü araba Passat'tır.

Tamamının katli vaciptir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...