Jump to content

Dünyadaki en büyük sır

Recommended Posts

Evrendeki en büyük sır tanrı'nın var olup olmaması değil midir?

Neden insanlarda bu konuda çok merak yok. Din konusunda mesela.

Herkes neden kendi öğrendiklerine şüphesiz bağlanma ihtiyacı hisseder.

Bir müslümana islamiyetin yanlışları isimli kitabı hediye etseniz açıp okur mu acaba?

Bu aslında insanoğlunun çok bilmişliği falan değil mi.

Araştırma irdeleme ihtiyacı doğmuyor bile.

İnternetin yaygınlaşması her şeyi el altında tutuyor halbuki.

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar şüphe duymadıkları için tanrı kavramını sorgulamıyorlar.

Küçüklükten itibaren her yanında allah kelimesi olunca bunu sorgulama ihtiyacı hissetmek zor olur.

İnançtan kurtulmak büyük bir başarı.

Sitelerde Paylaş

Araştırma irdeleme ihtiyacı doğmuyor bile.

Ben sana kanın içinde hucrelerin var oldugunu soylesem, sen bana inanmasan da arastirarak gercegi net olarak elde etme sansinin oldugunu dusunursun. Ve bunu yapabilirsin bir mikroskop sayesinde. Fakat kafanin ustunde sen de dahil kimsenin goremeyecegi bir ejderha oldugunu ve bunu sadece öldügünde gorebilecegini soylesem, bu ejderha ile ilgili hicbir delik yokken vaktini o ejderhayi ortaya cikarmak icin harcarmiydin?

Olmayan, bugune kadar kimsenin gormedigi, duymadigi, bir madde olmadigi icin dokunamadigim ve var oldugunu hicbir sekilde ogrenemeyecegim icin yokluguna kanaat getirdigim birseyi arastirma ihtiyacim neden dogsun. Bu herkes icin gecerli..

Sitelerde Paylaş

en kavramı kişiden kişiye değişecek bir kavram olduğundan dolayı saçma bir soru olmuş. sence tanrı'nın var olup olmadığıdır. örneğin bir müslümana göre kuran'ın bir ayeti olabilir bir ateist'e göre tanrı kavramı zaten yoktur onun için en büyük sır evrenin nasıl oluştuğu bilgisidir.

Sitelerde Paylaş

hop aslanım yavas gel... hatta geri vites yap..

kendin kafirsin inançsız bir müşriksin.

herkesin kendin gibi sanma.

kimsenın gormedıgı duymadıgıymıs herifin dediğine bak.

Sen gördün mü melun?

Sitelerde Paylaş

hop aslanım yavas gel... hatta geri vites yap..

kendin kafirsin inançsız bir müşriksin.

herkesin kendin gibi sanma.

kimsenın gormedıgı duymadıgıymıs herifin dediğine bak.

Sen simdi allahi gordum mu diyorsun yani kic beyinli herif. O kafani bok cukurundan cikarirsan gordugun seyin bir bok oldugunu ancak anlarsin.

Aslanmis yavas gelmis geri vitesmis. Sen kimsin ulan islamci geri kafali yobaz beyninle beni kafir musrik diye siniflandiriyorsun göt herif.

Git ötede bayıl.

Sitelerde Paylaş

Evrendeki en büyük sır tanrı'nın var olup olmaması değil midir?

Beyni yıknamış bir müslo için evet, sorgulama ve düşünme yeteneğini yitirmemiş olanlar için değil.

Neden insanlarda bu konuda çok merak yok. Din konusunda mesela.

Niye olsun? Sen de uçan spagetti canavarı için merak var mı? Yoksa niye yok? Hadi din zırvalıklarını geçtim, mesela sen de Quantum Entanglement konusunda merak var mı?

tarihinde gokmavi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

gördüm desem .......alay edip dalga geçeceksin...küfür edeceksin..

görmedim desem o zaman adama nıe cevap yazıosun trol herıf dıyceksın.

2uçlu boklu değnek...

Küfür etmem ben. Ciddi soruyorum. Ateist değilim. Anlat cidden alay etmeden dinleyeceğim. Rüya hali mi oldu, miraca mı çıktın, istiareye mi yattın, DMT mi içtin?

Sitelerde Paylaş

Küfür etmem ben. Ciddi soruyorum. Ateist değilim. Anlat cidden alay etmeden dinleyeceğim. Rüya hali mi oldu, miraca mı çıktın, istiareye mi yattın, DMT mi içtin?

Cevap verse ne olacak? Hiç duymadın mı bu zırvaları? "Namaz kılarken melek elimi tuttu", "camiye gittim, ürperme geldi", "trafik kazası geçirdim, Azrail pandik attı"... Hep aynı teraneler.
Sitelerde Paylaş

Allahin şarabini icmis, boylesi bir kafayi ancak alemleri yaratan allah yasatabilir..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...