Jump to content

ŞAHDAMARINIZDAN YAKINIM DEMESİ NE ANLAM TAŞIYOR?

Recommended Posts

heuhehe :lol: ; ateistforum gerçekten harika bir siteymiş. Kuruluş amacı ve ilkelerini okudum da,,, ruh hastalarına bile herkes gibi aynı oranda eşitlik sunuyor. yoksa, bu dindar arkadaşı bakırköye postalarlardı :D . :D

hahahahahah çok komik... maşallah resimde ki siz misiniz? bir gün isterseniz bir cay içelim demli :D bu konuyu konuşalım timam mı ben yemin ediyorum bilmiyorum kuruluş amaçı ilkelerini :D bana anlatırsınız :p asübete:DASasasa

Sitelerde Paylaş
  • İleti 152
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sanki yeterince azap yok şuan. en büyük azabı da yine müslümanlar çekiyor.

Dünyada inlemeyen yok ki. Fakiride zenginide inim inim inliyor. istersen Git Mayemide :D otur elem ve emelden bu ikisinden yakanı kurtaramazsın.

Ancak Aşka girersin benliğinden kurtulusun, o vakit elem ve emelden kurtulusun.. yoksa bütün kainata sahip olsandan bu iki şeyden yakanı kurtamazsın

Yokla kendini ya elemin var ya emelin yahut ikisi birden var. ekseriyetle insanlarda ikisi birden var.

ya sıkıntıdasın kurtulmak istiyorsun yahut bir şeyi rica ediyorsun. bunlardan kurtulamaz insan inlemeyen yoook

Sitelerde Paylaş

hahahahahah çok komik... maşallah resimde ki siz misiniz? bir gün isterseniz bir cay içelim demli :D bu konuyu konuşalım timam mı ben yemin ediyorum bilmiyorum kuruluş amaçı ilkelerini :D bana anlatırsınız :p asübete:DASasasa

Hıyar, o yaşta kadına zart diye asılınır mı? Büyük ihtimal evlidir.

Sitelerde Paylaş

Hıyar, o yaşta kadına zart diye asılınır mı? Büyük ihtimal evlidir.

ne asılması ben sadece bir iltifat birde şebeklik yapıyordum aa bakın bunu konuşalım filan diye.. :p

asıl hıyar sensin bu arada iltifata bile bir şey dediğin için

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

resimde ki siz misiniz?

yok eben :D herhalde ben,,,, komiksin... Ama çarşaflı,sadece gözleri görünen biriyle çay iç.faturayı gönder ben öderim :D

para dileniyorsun gibi geldi... ( profilimde facebook adresim var)

müslüman taklidi yapan ateist gibisin... yani, bana öyle geldi :blink:

Sitelerde Paylaş

resimde ki siz misiniz?

yok eben :D herhalde ben,,,, komiksin... Ama çarşaflı,sadece gözleri görünen biriyle çay iç.faturayı gönder ben öderim :D

para dileniyorsun gibi geldi... ( profilimde facebook adresim var)

müslüman taklidi yapan ateist gibisin... yani, bana öyle geldi :blink:

islamı kilise dini ile karıştıran ve katı Ruhbanlar :D gibi kapanan kadınlara saygı duyuyorum aleyhlerinde bir şeyde demiyorum alayda etmiyorum

artı faturayı ödeyeceğin için teşekkür ederim faturayı ben nereye getireyim ne zaman yani olsun nerde. istanbulun neresine :D asasadasa

Sitelerde Paylaş

islamı kilise dini ile karıştıran ve katı Ruhbanlar :D gibi kapanan kadınlara saygı duyuyorum aleyhlerinde bir şeyde demiyorum alayda etmiyorum

artı faturayı ödeyeceğin için teşekkür ederim faturayı ben nereye getireyim ne zaman yani olsun nerde. istanbulun neresine :D asasadasa

Dindarr, iyi bir müslüman evlenene kadar karșı cinsle hiç fingirdemez.

Bu eylem, dolaylı zinaya girer, ona göre! :D

Peki, iyi bir dindar ne yapmalı ?

Evlenene kadar önüne/yere bakmalı.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Fahr-i Alem Nefs-i Natika-ı Kiantın kalbidir. maşuku hakikidir. bütün peygmbelerden Allah söz alınmıştır en sonra peygambere yardım ediceksiniz diye..

Ya ne kadar çok seviyorsun osmanlıca yazmayı anlamsakta sen yazacaksın neyse. en son peygambere yardım edceksiniz demiş allahınız. nasıl yardım edecekler ölmüş peygamberler. sahi aklıma takıldı son peygamber hepsinden üstün muhammed varken. musaymış nuhmuş vs. hepsi muhammedin yanıda sıfır kalır. soruma geleyim adem peygamber kimlere peygamberlik yapmış yoksa peygamber deyilmi?

Sitelerde Paylaş

bu mesajı yazdın ve adam şimdi "oh yesss zinaaa!!" diye kendinden geçecek. çok severler onlar zina işini :D zina, ensest ve pedofili zayıf noktaları müslümlerin.
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim canım arkadaşım uzun zamandır yoktunuz :D beni boş bıraktığınız için yanlış yollara sapıyordum :D iyki geldiniz ve beni uyardınız olumlu eleştirde bulundunuz iyki varsınız, keşkem gerçekte de :D sizlen görüşsek ve sizin sayenizde hep doğru yolda olsamkine keşkem :D

Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim canım arkadaşım uzun zamandır yoktunuz :D beni boş bıraktığınız için yanlış yollara sapıyordum :D iyki geldiniz ve beni uyardınız olumlu eleştirde bulundunuz iyki varsınız, keşkem gerçekte de :D sizlen görüşsek ve sizin sayenizde hep doğru yolda olsamkine keşkem :D

kavak da mı kadın?

oğlum sen müslüman değil misin? forumumuzun kefere kadınlarına neden asılıyorsun?

Sitelerde Paylaş
  • 9 months later...
On 02.04.2016 at 23:50, Dindarr yazdı:

Bugün Tüm İnsanlığın Dini : En son din İslam. En son Kitabı: Kuran-ı Mübin En son peygamberide: Hazreti Muhammedir.

Hazreti Muhammedin Ümmmeti olduğundan dolayı daha rahatlar!

Eğer İnsanlık hazreti Musaya İsaya Nuha ibrahime muhattap olsaydı azap kaçınılmazdı

hazreti Muhammedin hatırı için azablar gelmiyor. Yoksa başka peygamber zamanında olsaydık Allah acımazdı. :)

İki doğru laf etmissin bir önceki mesajinda. Sonra yine uydurup sacmalamissin. Yuhhh denicek bir mesaj yazmissin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...