Jump to content

Aramizda pkk hayrani var mi?

Recommended Posts

• İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

O sayfanın admini Pande'dir ve ne HDP'lidir ne de Kürtçü.

Bilakis, bildim bileli Kürtçülerle, liberallerle ve sözde solcularla mücadele etmiş bir Atatürk severdir.

PKK'lılar artık her yerde özgürce konuşup propaganda yapıyor, sanırım Pante'nin sayfası da bundan nasibini almış. Burada atılıyorlar ama Facebook'ta kontrolü daha zor olabilir, o kadarını Fecabook vb kullanmadığım için bilemeyeceğim.

Düpedüz sosyalist ve hdp sever birisi. Sırrı Süreyya'nın Atatürk'ü öven sözünü paylaştı geçenlerde. Onu Atatürkçü gibi gösterdi.

Hdp'ye oy verdiğini de ima etmişti bir keresinde.

Sitelerde Paylaş

Düpedüz sosyalist ve hdp sever birisi. Sırrı Süreyya'nın Atatürk'ü öven sözünü paylaştı geçenlerde. Onu Atatürkçü gibi gösterdi.

Hdp'ye oy verdiğini de ima etmişti bir keresinde.

Pante'nin Sırrı Süreyya denen pisliğin Atatürk'ü öven sözünü paylaşmasının nedeni onu Atatürkçü gibi göstermek değil, nasıl bir kaypak ve sahtekar olduğunu gözler önüne sermek olabilir ancak.

HDP'ye oy verdiğini sanmıyorum, belki bu yalnızca senin çıkarımındır, öyle bir şey ima ettiğini düşünme eğiliminde olduğundandır. Kaldı ki Haziran 2015 seçimlerinde HDP barajı geçsin diye oy veren Atatürkçüler tanıyorum. Emanet oy deyip verdiler ve bazıları şimdilerde pişman ama Pante'nin onu da yaptığını sanmıyorum. Yapsa da önemi yok, bu Pante'nin aslında ne olduğu gerçeğini değiştirmez.

Facebook vb sosyal paylaşım siteleriyle hiç ilişkim olmadığı için takip edemedim. Ancak Pante'ye ulaşmak gayet kolay, sorar öğreniriz.

Haklıysan da haklıymışsın derim, ne diyeyim...

Sitelerde Paylaş

PKK'ya malzemeyi hangi ülke sağlıyor arkadaşlar. Bilen var mı?

ABD PKK dışında kalan Kürtlere silah sağlıyor olabilir. Ama bu yeni bir olay. ABD dışında PKK'ya kim silah sağlıyor?

Onun kaynağını kurutmak mümkün değil mi?

PKK'ya yardım etmek isteyenin para vermesi yeterli, silah göndermek zorunda değil. o coğrafyada silah almak çok kolay ve ucuz.
Sitelerde Paylaş

Pante'nin Sırrı Süreyya denen pisliğin Atatürk'ü öven sözünü paylaşmasının nedeni onu Atatürkçü gibi göstermek değil, nasıl bir kaypak ve sahtekar olduğunu gözler önüne sermek olabilir ancak.

HDP'ye oy verdiğini sanmıyorum, belki bu yalnızca senin çıkarımındır, öyle bir şey ima ettiğini düşünme eğiliminde olduğundandır. Kaldı ki Haziran 2015 seçimlerinde HDP barajı geçsin diye oy veren Atatürkçüler tanıyorum. Emanet oy deyip verdiler ve bazıları şimdilerde pişman ama Pante'nin onu da yaptığını sanmıyorum. Yapsa da önemi yok, bu Pante'nin aslında ne olduğu gerçeğini değiştirmez.

Facebook vb sosyal paylaşım siteleriyle hiç ilişkim olmadığı için takip edemedim. Ancak Pante'ye ulaşmak gayet kolay, sorar öğreniriz.

Haklıysan da haklıymışsın derim, ne diyeyim...

CHPliler Atatürkçü değil. Atatürk bir Turancı idi. CHP'nin ne farkı var zaten HDP'den?

İlgili paylaşım şu:

https://m.facebook.com/BilimselFelsefe/photos/pb.348923545203490.-2207520000.1459346424./936463599782812/?type=3&source=42

7 Haziran'dan sonra da HDP'ye oy verenleri savunmuştu. HDP'ye oy vermek kötü bir şey değil falan demişti.

Sitelerde Paylaş

PKK'ya yardım etmek isteyenin para vermesi yeterli, silah göndermek zorunda değil. o coğrafyada silah almak çok kolay ve ucuz.

Silahların ve diğer malzemelerin bir kaynağı olmalı. Ayrıca onların ucuz olması da mümkün değil. Savaş zamanında herşey pahalıdır.

Sitelerde Paylaş

Silahların ve diğer malzemelerin bir kaynağı olmalı. Ayrıca onların ucuz olması da mümkün değil. Savaş zamanında herşey pahalıdır.

yok abi ben yerinde gördüm. gayet kolay ve ucuza alınıyor. ve sınırın bu tarafından bahsediyorum, diğer taraf daha da kolaydır.
Sitelerde Paylaş

pkk sempatizanları iyi çalışıyorlar, ateist, kadın hakkı savunucusu, lgbt sayfaları açıp duruyolar. millet de bilmediği için gidip üye oluyo.

ben sırf bu yüzden daha önce takip ettiğim birkaç ateist facebook sayfasını takibi bıraktım. pkk yanlısı paylaşım yaptığını gördüğüm an affetmiyorum. şu anda da takip ettiğim ateist sayfa yok sanırım. varsa bi efe aydal falan var.

Sitelerde Paylaş

yok abi ben yerinde gördüm. gayet kolay ve ucuza alınıyor. ve sınırın bu tarafından bahsediyorum, diğer taraf daha da kolaydır.

Aslında bunu anlarım ve kabul de ederim. Hatta silahlar bedava bile olabilir. Benim sorunum onlar değil.

Onları kim sağlıyor? Hangi devlete ait o malzeme?

Savaş sırasında herşey pahalı olur ama, PKK ile klasik bir savaş yapılmıyor. PKK bir kesim tarafından açıkça besleniyor.

Ben o kesimi soruyorum.. Hangi devlet PKK'yı destekliyor?

Sitelerde Paylaş

Aslında bunu anlarım ve kabul de ederim. Hatta silahlar bedava bile olabilir. Benim sorunum onlar değil.

Onları kim sağlıyor? Hangi devlete ait o malzeme?

Savaş sırasında herşey pahalı olur ama, PKK ile klasik bir savaş yapılmıyor. PKK bir kesim tarafından açıkça besleniyor.

Ben o kesimi soruyorum.. Hangi devlet PKK'yı destekliyor?

Avrupa ve Türkiye'de topladıkları haraçlar bile fazlasıyla yeter. destek olan devletlerin desteklerinin çoğunlukla siyasi olduğunu düşünüyorum.

bu ak-47'ler dünyanın başına bela oldu Sovyetler'den sonra. 30 senelik silahlar ama saat gibi çalışıyor ve çok var piyasada. Amerika'dan Çin'e her coğrafyada çok sayıda, ucuz şekilde bulunabiliyor. Afrika'ya bak abi işte, adamların karnı aç ama elde kalaşnikof ve rpg.

Sitelerde Paylaş

Keşke pkk saflarında yer almış birileri,keşke ışid saflarında savaşmış birileri forumda biraz yazsa..Kurallara aykırı ama bu insanların bizzat kendilerinden birşeyler duymak isterdim açıkcası..Öyle bunların sempatizanlarının lafları bana çok yapmacık geliyor..

Şu ateist konusunu bir anlatamadık forumda..Arkadaşlar her ateist başlıbaşına bir bireydir..3-5 ateisti işaret edip,''aha ateistler şöyleymiş'' filan diyemezsiniz..Hepimizi tek tek değerlendirmek zorundasınızdır..

Beni asla bir başka ateistle aynı safta görmeyin..Beni eleştirecekseniz,sadece beni eleştirin..Anlatabiliyor muyum?

Bir ateist,ırkçı/Atatürk'çü/liberal/komünist/anarşist/cahil/gerizekalı ...vb olabilir..

Sitelerde Paylaş

Keşke pkk saflarında yer almış birileri,keşke ışid saflarında savaşmış birileri forumda biraz yazsa..Kurallara aykırı ama bu insanların bizzat kendilerinden birşeyler duymak isterdim açıkcası..Öyle bunların sempatizanlarının lafları bana çok yapmacık geliyor..

Şu ateist konusunu bir anlatamadık forumda..Arkadaşlar her ateist başlıbaşına bir bireydir..3-5 ateisti işaret edip,''aha ateistler şöyleymiş'' filan diyemezsiniz..Hepimizi tek tek değerlendirmek zorundasınızdır..

Beni asla bir başka ateistle aynı safta görmeyin..Beni eleştirecekseniz,sadece beni eleştirin..Anlatabiliyor muyum?

Bir ateist,ırkçı/Atatürk'çü/liberal/komünist/anarşist/cahil/gerizekalı ...vb olabilir..

Bir ateist, cahil ve gerizekalı olamaz.Aynı fikirde değilim. Ateist olmanın bir numaralı şartı,,,, araştıran,sorgulayan ve belirli bir zeka düzeyine sahip olmasıdır. Söylediğin fikir akımlarından ,örneğin; Bir ateist, Atatürkçü olabilir, komunist ve anarşist de olabilir,,,, ki ben şahsen anarşizmi severim.

Çoğu kişi, toplumda ateist ve anarşist gibi kelimeleri kötü görür, çünkü bu kelimeler çok sarsıcıdırlar.Anarşizm, devlet düzeninin ortadan kaldırılmasını savunan bir görüştür. Gayet beğendiğim bir görüş. Komunizm desen; senin iki ineğin var,, devlet senin ineklerini aldı ve ikimizi de eşit oranda süt verdi.... Eşitlik amaçlı siyasi bir görüş,,, gayet güzel.... Elitizm oluşumunu ortadan kaldırmak şartıyla bu görüşleri savunurum.

Ancakkkk,,, bir ateist cahil olamaz... Cahil, okumayan, eğitimsiz, araştırmayan,hayatı ,yaşamı sorgulamayan, fizikle,felsefeyle,bilimle ilgilenmeyen bir kişi ateist olamaz. Direkt olarak ateist olunmaz,ben şahsen buna karşı çıkıyorum.Aşamalardan geçme olayı var. Bu kişiden kişiye değişir.

Sitelerde Paylaş

Bir ateist, cahil ve gerizekalı olamaz.Aynı fikirde değilim. Ateist olmanın bir numaralı şartı,,,, araştıran,sorgulayan ve belirli bir zeka düzeyine sahip olmasıdır. Söylediğin fikir akımlarından ,örneğin; Bir ateist, Atatürkçü olabilir, komunist ve anarşist de olabilir,,,, ki ben şahsen anarşizmi severim.

Çoğu kişi, toplumda ateist ve anarşist gibi kelimeleri kötü görür, çünkü bu kelimeler çok sarsıcıdırlar.Anarşizm, devlet düzeninin ortadan kaldırılmasını savunan bir görüştür. Gayet beğendiğim bir görüş. Komunizm desen; senin iki ineğin var,, devlet senin ineklerini aldı ve ikimizi de eşit oranda süt verdi.... Eşitlik amaçlı siyasi bir görüş,,, gayet güzel.... Elitizm oluşumunu ortadan kaldırmak şartıyla bu görüşleri savunurum.

Ancakkkk,,, bir ateist cahil olamaz... Cahil, okumayan, eğitimsiz, araştırmayan,hayatı ,yaşamı sorgulamayan, fizikle,felsefeyle,bilimle ilgilenmeyen bir kişi ateist olamaz. Direkt olarak ateist olunmaz,ben şahsen buna karşı çıkıyorum.Aşamalardan geçme olayı var. Bu kişiden kişiye değişir.

Dostum,bak şimdi..Önce imzama bak..Engellediğim isimler hep ateistler..!

Sana Celal Şengör'ü örnek vereceğim..Bu adam ateist değil mi?

Bu adam ne diyor,biliyor musun?

''EZANDAN RAHATSIZ OLAN DAĞA ÇIKSIN''

Başka birşey demiyeceğim..

Sitelerde Paylaş

Sana Celal Şengör'ü örnek vereceğim..Bu adam ateist değil mi?

Bu adam ne diyor,biliyor musun?

''EZANDAN RAHATSIZ OLAN DAĞA ÇIKSIN''

Başka birşey demiyeceğim..

Tamam, dostum.İşte,bu durum, C.Şengör'ün ateist de olsa art niyetli oldugunu gösterir. Yani cahil bir adam değil,,,

art niyetli... Bence,, Hz.Muhammed de ateist idi.... Zaten,, bir ateist art niyetli ise, çok tehlikelidir !!!!

Son günlerde, dindarların favorilerinden biri Caner Taslaman denen şahıs... Bence Bu Caner de bir ateist. Oldukça zeki ve başarılı bir.

Çıkarı gereği islamı savunuyor. O da biliyor birsürü çelişkiyi kurandaki !!! ahhhh işte,, her zaman derim...

Tüm canlılar çıkarcıdır... Bitkiler bile daha fazla yer kaplamaya çalışıyorlar...

Sitelerde Paylaş

Tamam, dostum.İşte,bu durum, C.Şengör'ün ateist de olsa art niyetli oldugunu gösterir. Yani cahil bir adam değil,,,

art niyetli... Bence,, Hz.Muhammed de ateist idi.... Zaten,, bir ateist art niyetli ise, çok tehlikelidir !!!!

Son günlerde, dindarların favorilerinden biri Caner Taslaman denen şahıs... Bence Bu Caner de bir ateist. Oldukça zeki ve başarılı bir.

Çıkarı gereği islamı savunuyor. O da biliyor birsürü çelişkiyi kurandaki !!! ahhhh işte,, her zaman derim...

Tüm canlılar çıkarcıdır... Bitkiler bile daha fazla yer kaplamaya çalışıyorlar...

Cahilliğe takılıyorsun,anladım..Peki..

Adam ateist..Hayatı boyunca dinle hiç işi olmamış..Ne kuranı bilir,ne hadisleri..Şimdi bu ateist cahil mi değil mi?

Ateist kişi illa aydın/okumuş kişi manasına gelmez..Kafasında mitolojiye yer vermeyen,tanrı/ruh gibi tinsel şeyleri reddeden herkes ateisttir..Ateistleri yüceltmeye gerek yok..

Sitelerde Paylaş
Engelli listem;strong,democrossian,Tanah-Gospel Theologist,Türk ateist-

Bu üyeler bana boşuna mesaj yollamasınlar,görmüyorum..Hacı'yı da ekleyecektim ama olmadı..

NOLAN, on 30 Mar 2016 - 20:07, said:

Engellediği isimlere,

bir de buna bakın...

Beni paçavraya çeviriyorlar,bunaldım ,engelledim demiyor da,

bizleri ateistlerin kötülerine örnek gösterip..engelledim diyor..

lan ne güldüm bu gece :lol::lol::lol:

Sitelerde Paylaş

Cahilliğe takılıyorsun,anladım..Peki..

Adam ateist..Hayatı boyunca dinle hiç işi olmamış..Ne kuranı bilir,ne hadisleri..Şimdi bu ateist cahil mi değil mi?

Ateist kişi illa aydın/okumuş kişi manasına gelmez..Kafasında mitolojiye yer vermeyen,tanrı/ruh gibi tinsel şeyleri reddeden herkes ateisttir..Ateistleri yüceltmeye gerek yok..

Elbette,, nasıl bizim ülkemizde çoğu kişi çakma müslüman,,, buna benzer olarak çakma ateistler de var. Mesela, işid islamın ta kendisidir. Birebir kurana göre hareket ediyorlar.. Yoksa bizim ülkemizdeki müslümanlara baksana,, işlerine geldikleri gibi hareket ediyorlar,,, işid kafasında olan da var,, deist tarzı muslim olanlar da var,gençliğinde her türlü pisliği yapıp, yaşlanınca Tanrıya biraz yalakalık yapıp götü kurtarırım havasında olan da var, ÖZELLİKLE DE,, TANRI İNANCINI RİSKE ATMAYAN tipler de var,,,en fazla da bu sonuncusu olan biracılar :lol:

İşte çakma ateistler de bunlara benzer : kutsal kitapları araştırmaz, sorgulamazlar...işlerine geldiği gibi hareket ederler. beyin bedava!

Örnek ; Burada yorum yapan bir ateist kişi şöyle diyordu. Ayrıca bu kişi materyalistdi. Neymiş ;;;

Otobüste yaşlı teyzeye yer vermekle,, otobüste yine bu yaşlı teyzeyi domaltıp halletmek arasında hiçbir fark yokmuş... :D

bu tarz, ahlakın evrimine sahip olmayan ateistleri kaale almam !!!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...