Jump to content

Sümük-ü Şerif

Recommended Posts

• İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu başlık vesilesiyle müslüman kardeslerimin böyle şarlatanlardan değil, Prof.Mehmet Okuyan gibi Kurani okuyan, anlayan,muhakeme gücü son derece yuksek insanlardan yararlanmalari tavsiyesinde bulunuyorum...

tarihinde Dotttore tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu başlık vesilesiyle müslüman kardeslerimin böyle şarlatanlardan değil, Prof.Mehmet Okuyan gibi Kurani okuyan, anlayan,muhakeme gücü son derece yuksek insanlardan yararlanmalari tavsiyesinde bulunuyorum...

Bence Mehmet Okuyan daha büyük şarlatan.

Sitelerde Paylaş

:D:D:D

Bir de sey vardi..

peygamber gece isemis sidigini bir kabin icine koymus.hz bilmem kime vermis, al bunu gotur demis..

o da goturmus ertesi gun peygamber sormus iste, naptin demis sen onu baska bisey yaptiiiin : )

O da ictim demis.

bunun uzerine peygamber soyle buyurmus; benim sidigimi iciniz cunku onda sizin bilmediginiz sifalar vardir.

bokumuda yiyiniz cunku onda sizin icin bir hayir vardir buyurmus.

:D :D :D

Sitelerde Paylaş

Şarlatan cubbeli ve Prof Mehmet Okuyan demisken , "ateizm ve din" in youtubeda paylastigi su video sahislari tanimak acisindan faydali olur diye dusunuyorum...

Oncelikle benim genel prensibim yani " soyleyenin soylediginin kanitlarina bakma" ilkesine Prof Mehmet Okuyanin ne denli uyduguna sadece bir ornek olacak...

https://m.youtube.com/watch?v=oN_hFvtJDiI

Sitelerde Paylaş

:D:D:D

Bir de sey vardi..

peygamber gece isemis sidigini bir kabin icine koymus.hz bilmem kime vermis, al bunu gotur demis..

o da goturmus ertesi gun peygamber sormus iste, naptin demis sen onu baska bisey yaptiiiin : )

O da ictim demis.

bunun uzerine peygamber soyle buyurmus; benim sidigimi iciniz cunku onda sizin bilmediginiz sifalar vardir.

bokumuda yiyiniz cunku onda sizin icin bir hayir vardir buyurmus.

:D :D :D

koptum :D
Sitelerde Paylaş

Şarlatan cubbeli ve Prof Mehmet Okuyan demisken , "ateizm ve din" in youtubeda paylastigi su video sahislari tanimak acisindan faydali olur diye dusunuyorum...

Oncelikle benim genel prensibim yani " soyleyenin soylediginin kanitlarina bakma" ilkesine Prof Mehmet Okuyanin ne denli uyduguna sadece bir ornek olacak...

https://m.youtube.com/watch?v=oN_hFvtJDiI

Cübbeliye fena sokmuş yalnız :)

Sitelerde Paylaş

Objektif bilinç ile bakan her insan, arapların kültürünün bozuk olduğunu görebilir. Yalnız muhammetin yaşamı ve takipçileri değil, araplar hakkında verilebilecek her anektod olumsuzdur. Dubai de ki gökdelenlerden başka. Yemek kültürleri bozok, eğitim ve sağlık da öyle... Olasılıkla bilmediğimiz nice ayıplı olayları vardır.

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

his1.jpg

Kızların okuması ve evlerinden başka yerde kadınların çalışması caiz değildir

diyen Cübbeli Ahmet (Ahmet Mahmut Ünlü)'i,

romatoit artrit hastalığı sebebiyle gittiği hastanede kadın bir doktor tedavi etti.

Her derdi iyileştiren dua kitabı ve her derdi önleyen terlik satan Cübbeli Ahmet, dalaverik islamın tam bir kopyasıdır, RTE gibi.

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Olay kafalarda başkalaşım geçirerek iğrençlikten çıkıyor olmalı. Sümük ve sidiğin gerçek içeriğine farklı anlam yüklenmedikçe, ağız yoluyla alınması, normal insanlarda iğrençlik algısı yaratır. Gerçeğe farklı anlam yüklendiğinde ise gerçeğin tanımı değişiyor ve o iğrenç gerçek, kafalarda bir başka şeye dönüşüyor ve artık iğrenilmiyor olmalı. Aslında psikolojik vaka bu insanlar.
Sitelerde Paylaş

Cübbeli ahmet bir gerçeği daha söylüyor, diyorki;
"Biz mahmut efendi hazretlerine bağlıyız, ipsiz sapsız gezmiyoruz".

İslamda tebei tabiilere tabi olmak farzdır ve cemaat üyesi olmayan laik bir mümin de sünneti seniyeye hürmeti bağlamında tabiin dir. Çünkü tebei tabiin de, tabiine tabi olmuştur ve bu zincirin ucu, taa muhammete varır. Tabiine tabi olmak, tebeilerinde muhammete varıncaya değin tabi oldukları insanların, sürüp giden zaman içerisinde kula kulluk etmelerinin, normal insanların, mubarek atfedilmiş başka bir insana gönüllü kölelik etmelerinin islamdaki genel adıdır. tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...