Jump to content

BADEMLEME NEDİR (.........?.........)

Recommended Posts

İşte böyleee,

Dinlerin işi gücü bu iş.Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Adam böyle bir şey söylememiş Sevgili Tolonbey. Tam tersi, çocuklarla ilişkiye girenlerin en kötü cezalara çarptırılacağını söylüyor, onun ağzından onayladığı yalanını yayan sitelerin bazılarını da dava edeceğini bildiriyor.

Ben ikna oldum. :) Gerçekten böyle bir laf etmediği belli. Ben bilmiyordum ama, muta nikahına da karşıymış, ehl-i sünnete tabi olanların böyle şeyler yapmaması gerektiğini eklemiş. Humeyni'nin sapıklıklarına da değinmiş.

tarihinde Türk Ateist- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Adam böyle bir şey söylememiş Sevgili Tolonbey. Tam tersi, çocuklarla ilişkiye girenlerin en kötü cezalara çarptırılacağını söylüyor, onun ağzından onayladığı yalanını yayan sitelerin bazılarını da dava edeceğini bildiriyor.

Ben ikna oldum. :) Gerçekten böyle bir laf etmediği belli. Ben bilmiyordum ama, muta nikahına da karşıymış, ehl-i sünnete tabi olanların böyle şeyler yapmaması gerektiğini eklemiş. Humeyni'nin sapıklıklarına da değinmiş.

Mutaa nikahi daha çıok Rafızi gibi şia kollarında yaygındırç

Sitelerde Paylaş
  • 8 months later...

41 yaşındaki Ahmet Erkan, annesi Münevver Erkan’ı boğazını keserek öldürdü. Akaryakıt istasyonunda yakalanıp gözaltına alınan Ahmet Erkan'ın başında sarık olduğu ve "Vahiy geldi, ilahi adalet" dediği bildirildi.

Bademleme hastası müslüman ile cinnet geçiren müslüman hasta, olasılıkla aynı psikolojik dramın içerisindedir. Bu psikolojik hastalar, normal koşullarda sıradan müslüman iken, psikolojik bunalma içerisinde daha fazla islama yöneldikleri zaman, iyice çığrından çıkıyorlar. İslam normal insanı bile olumsuz tetikliyor ama psikolojik bir müslümanı daha erken etkileyerek onu daha da kötü hasta yapıyor.

Sitelerde Paylaş

Bademleme islamda vardır. Kucuk kiz cocuklarinin sandalye oturunca ayakları yere degiyor mu ; diye bir muhabbet vardi. Bu muhabbet islamdan çıkma zaten. Bu muhabbeti yapan aşagilik musluman tiplerden bolca mevcut piyasada. Cubbeli şarlatani da zaten kabul eder bu bademlemeyi. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...