Jump to content

Ahsen tv evrim röportajı

Recommended Posts

" ŞİMDİKİ HAYVANLARDAN NİYE MAYMUN OLAN YOK" ; ahhahahhahhaaaaaaa.... :D Spikerin söylediğine bakın...

Bikere , maymunlarla insanların ortak atası bir primat. Bir de, şimdi ki maymunlar neden insan olmuyor derler yaa?

Evrimi üç beş yılda sanki gözlemleyeceklermiş gibi....Evrim, yüzmilyonlarca, milyarlarca yılda gerçekleşmiş...

Evrimsel Biyoloji'de, türler arasındaki ilişkiler genetik, morfolojik, fizyolojik, anatomik, davranışsal, gametik, embriyolojik ve daha nice farklı analizler sonucunda ortaya çıkarılıyor...

Sitelerde Paylaş

çocuk daha genç ve tecrübesiz belli ki, muhattap olduğu insanları tanıyamamış. etraftaki tipleri görmüyor musunuz? sakallıyla medeni bir tartışma yaptığını zannederken, allah yok demenle kıçına bıçağı takmaları bir olur.

üstüne mahkemede dini duygularımı rencide ederek tahrik etti der ve ceza indirimi alır. o da ceza alırsa...

Sitelerde Paylaş

Şunlara Kuran'dan 3 ayet oku desen okuyamazlar

Tartışmada maymun seviyesinde kalır,daha ileri gidemez.

Bunlara maymunlara ortak atamız primatı anlatacak sonra mutasyon,doğal seleksiyona geçicen vay babam vay..

Sitelerde Paylaş

o zaman şimdiki insanlar neden maymundan türemiyor? (spiker tek soruyla evrenin sırrını çözmüş)

ambalajlanmış, dilim dilim portakal... :D ateler gerizekalıymış. ambalaj kafalı herif !

Sitelerde Paylaş

İyi akşamlar,

Hep bir şeyi merak etmişimdir. Şu bizim ulema takımı, ikide bir Kuran'dan diye anlamadığımız acayip laflar ederler. Gençlikte ABD'de okurken, Ortodoks meshebinden Lübnanlı bir Hristiyan Arap milliyetçisi apartman arkadşım vardı. Bana lise eğitim sırasında onlarada da, Arap edebiyatının bir örneği olması nedeniyle, Kuran okutulduğunu, ama çok eski Arapça olması nedeniyle pek anlaşılmadığını anlatmıştı. Bizim molla takımı ezberleyip gürültü ediyor ama acaba, örneğin Cüppeli Ahmet, Arabistanda bir lokantada karnını doyurabilecek kadar Arapça bilir mi? Arap gazetelerini okuyor mu? Playboy'un Suudi basımını inceliyor mu? Mekke'de bir bara girip bir Cin tonik isteyebilir mi?

Eselikler dilerim

Sitelerde Paylaş

İyi akşamlar,

Hep bir şeyi merak etmişimdir. Şu bizim ulema takımı, ikide bir Kuran'dan diye anlamadığımız acayip laflar ederler. Gençlikte ABD'de okurken, Ortodoks meshebinden Lübnanlı bir Hristiyan Arap milliyetçisi apartman arkadşım vardı. Bana lise eğitim sırasında onlarada da, Arap edebiyatının bir örneği olması nedeniyle, Kuran okutulduğunu, ama çok eski Arapça olması nedeniyle pek anlaşılmadığını anlatmıştı. Bizim molla takımı ezberleyip gürültü ediyor ama acaba, örneğin Cüppeli Ahmet, Arabistanda bir lokantada karnını doyurabilecek kadar Arapça bilir mi? Arap gazetelerini okuyor mu? Playboy'un Suudi basımını inceliyor mu? Mekke'de bir bara girip bir Cin tonik isteyebilir mi?

Eselikler dilerim

bizim hocalar modern Arapça konuşuyorlar. şu anda suudlar ve çevre ülkelerle aynı Arapça. 7. yy Arapçasını bilen fazla insan olduğunu sanmıyorum.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...