Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, poiuz said:

Allahin ahlakini İSİD dünyaya gösteriyor!

Uzak geliyorsa AKP ve FETÖye bakabilirsiniz :-D 

Türk Milleti Müslüman değil mi?

Atom bombasını yapıp 1 tane de değil 2 tane Masum Japon halkının, hiç bir şeyden de haberi yokken üzerini atıp hepsinin birden kan kusaraktan imha eden Türk Milleti miydi? hangi milletin ahlakını sorguluyorsun sen..  

senin övdüğün medeniyette müthiş bir Vahşet gizli.. Adamlar nasıl kainatı bir anda yok ederim diye kafa yoruyorlar :D

O milyarları bir anda yok edecek silahı ateşledikleri zaman senin gözünde ışıd ne kalır

Müslümanlık İnsanlık  öğreniyorsan dünyada bir tek milletten bunu öğrenebilirsin oda biz Türklerden öğrenceksin. anladın mı? Avrupada Asırlardır Türk dendiği vakit İslam dini manası tahsil edilmişdir

biri Müslüman olduğu zaman Ona avrupada Türk oldu derlerdi. Müslümanlık Ahlak Türklerden öğrenilir

Türk Milleti Mehmetcik ki onun asıl adı Muhammediciliktir. Mehmet Muhammed demektir.

O Mehmetçik Işıdı bak nasıl tepeliyor seyret.

daha dur orada öyle bir savaş çıkıcak ki oradaki terör unsurları ışıdlar ve kürtler benzerleri öyle bir tepelecek ki. Fıtrat nehri kan olucak kan, kan akacak. dur bakalım seyret Muhammedcik (mehmetcik) Teröristlere orada napıcak seyret. evet biz bunları görücez ama şimdi olmaz. ilerde olucak

Mehmet Sözlükte: Muhammed ismin türkçesidir.... Kamon hevri badi :D

Tsk. mehmetçik (Muhammedcik) demektir. kamooon hevri badi :D

Hıulasa:  Gerçek Müslümanlık Türk Milletinden Öğrenilir hevri badi :D 

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 524
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

menfaat ve ikbal uğruna yalan söyleyip insanları kandıran, peygamber denen şarlatanlar nasıl ahlak timsali olabilir ki? dinler, ahlakı kendi tekellerinde görüyorlar ancak tam aksine din ahlaksızlığın ta kendisi. ahlaksızlık mı istiyorsunuz? muhonun yaşamına bakın. Yağmacı çöl  bedevisinin ahlaksızlığına dair daha önce 1000 defa yazdığımız şeyleri tekrarlamanın anlamı yok. Muhonun ahlaksızlığı inkar edilemez bir gerçektir. İslam dininin sahibi de muho olduğuna göre, ahlak ve islam aynı cümle içinde bile kullanılamaz. Bu tüm dinler için geçerlidir. yahudi ve hristiyanların tarih boyunca günümüze kadar yaptıkları ortada. En zararsız din gibi görünen budizmde bile, ruhban sınıfı yalan-dolan ile kandırdığı insanların sırtından, ekmek elden su gölden yaşar. 

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Dindarr yazdı:

Müslümanlık İnsanlık  öğreniyorsan dünyada bir tek milletten bunu öğrenebilirsin oda biz Türklerden öğrenceksin. anladın mı? Avrupada Asırlardır Türk dendiği vakit İslam dini manası tahsil edilmişdir

Evet sadece tahsil etmişsin zaten, anlamaktan son derece uzaksın. Ancak tahsil edebilir, yani maddi karşılığını alabilirsin bu dinin...
Sürekli tahsilattan bahsedip, ne güzel de ifşa ediyorsun kendini..!

Şu iletinin tamamında sadece milletine itaat etmek için inandığın anlaşılıyor. İnancının tek doğruluk kriteri, "türkler neye inanırsa o kutsaldır" bu, yazdıklarından apaçık ortada.
Din, Osmanlı ve araplara köle olmaksa, ancak onlardan medet umabilirsin. Tapındığın tanrılar da sadece onlar olabilir.

İslam zaten saltanata köle olmaktan başka bir hedef taşımaz. İslam arabın dinidir. Allah, Mekke tanrısıdır ve kuran sadece Mekke civarına gelmiştir. 14 asır sonra komik iddialarla bu gerçeği değiştiremezsin.

Ateistleri aşalamak için açılmış aptalca ve rezil bir başlıkta, bir müslümanın hiç utanmadan herşey normalmiş gibi dinini savunması ne ile açıklanabilir?
Önce bir edebinle "ateist diye insanlara böyle çamur atamayız. bunlar senin karaktersizliğini gösteren iddialar" dersin. ama nerede... kendi pisliğinizi başkalarının üstüne atmak zaten temel ibadetiniz haline gelmiş! 

tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 31.8.2016 at 22:10, Dindarr said:

Türk Milleti Müslüman değil mi?

Atom bombasını yapıp 1 tane de değil 2 tane Masum Japon halkının, hiç bir şeyden de haberi yokken üzerini atıp hepsinin birden kan kusaraktan imha eden Türk Milleti miydi? hangi milletin ahlakını sorguluyorsun sen..  

senin övdüğün medeniyette müthiş bir Vahşet gizli.. Adamlar nasıl kainatı bir anda yok ederim diye kafa yoruyorlar :D

O milyarları bir anda yok edecek silahı ateşledikleri zaman senin gözünde ışıd ne kalır

biri Müslüman olduğu zaman Ona avrupada Türk oldu derlerdi. Müslümanlık Ahlak Türklerden öğrenilir

Türk Milleti Mehmetcik ki onun asıl adı Muhammediciliktir. Mehmet Muhammed demektir.

O Mehmetçik Işıdı bak nasıl tepeliyor seyret.

daha dur orada öyle bir savaş çıkıcak ki oradaki terör unsurları ışıdlar ve kürtler benzerleri öyle bir tepelecek ki. Fıtrat nehri kan olucak kan, kan akacak. dur bakalım seyret Muhammedcik (mehmetcik) Teröristlere orada napıcak seyret. evet biz bunları görücez ama şimdi olmaz. ilerde olucak

Mehmet Sözlükte: Muhammed ismin türkçesidir.... Kamon hevri badi :D

Tsk. mehmetçik (Muhammedcik) demektir. kamooon hevri badi :D

Hıulasa:  Gerçek Müslümanlık Türk Milletinden Öğrenilir hevri badi :D 

Hangi mehmetcik?

Darbe yapan FETÖcü mehmetcikler mi?

Tayyipin yeni olusturdugu mehmetcikler mi?

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
23 minutes ago, dindar07 said:

Gözlemlediğim kadarıyla, atoların çoğu, doğada ahlak yok kavramını savunuyor. Ahlak ve bilinç zaten tanrısaldır. Anlayamadıgınız da bu zaten. 

Nereden biliyorsun? Bir tanrı sana ahlakı ve bilinci ben yarattım mı dedi?

Sana düşünmen için bir kaç soru: Neden yahudi, hristiyan, hindu vs. değilsin de müslümansın? Hiç bu sorunun cevabını samimi bir şekilde düşündün mü? Yoksa düşünmeye bile korkuyor musun?

Sitelerde Paylaş

Hani bi laf var "İnsanda Allah korkusu olacak" diye. Hep sorgulamışımdır bu cümleyi, gerçekten inanan biri olsaydım içimde korku değil sevgi olurdu ama bu ve benzerlerini gördükçe neden korku dilediklerini anlıyorum. Korkmasalar babalarını düdüklicekler, öyle pislik içleri.

Sitelerde Paylaş

İşte inanan bu kitle bence inanmaya ve ibadetlerini yapmaya devam etsin. Çünki içiniz de o kadar sakladığınız bastırılmış kötülük var ki bir ateist olsanız patlama yaşayacak ve dünyayı daha da kötü bir hala sokacaksınız bırakın siz ateist falan olmayın. İyilik insanın içindedir bu sonradan doğma dinlerle elde edilecek bir huy ve özellik değildir hiç bir zamanda olmamıştır. 

Sitelerde Paylaş
On 11.04.2016 at 03:32, dindar07 said:

Cinsel olarak tüm fantezelerimi gerçekleştiririm. Rus,geyşa,zenci,japon,... :D aynen !

Bunun neresi ahlaksızlık anlayamadım. Gönül rızasıyla olduktan sonra ve aldattığın bir eşin olmadıkça bunda bir ahlaksızlık yok. Olmamış dindar. Abazalığını haykırmışsın yalnızca. Hahahahaha. Kobranın komutlarından bunalmış ahlaklı teke seni.

Sitelerde Paylaş
On 11.04.2016 at 03:32, dindar07 said:

1:) Maddi olarak yüksek kazançlar elde etmek için her türlü üçkağıdı yaparım. :ph34r:

Kanun açıklarından yararlanarak her türlü dolandırıcılığı yaparım...

2:) Cinsel olarak tüm fantezelerimi gerçekleştiririm. Rus,geyşa,zenci,japon,... :D aynen !

3:) Doğaya ve çevreye saygı duymam ; benden sonrası çok da umrumda olmaz !!!

Zaten saygı da ne demek ? insan uydurması bir kavram !!!

4:) Hiçbir kutsal değerim olmaz. Ahlak mahlak zırvalarıyla uğraşmam !!!

5:) Herşeye, her varlığa, maddesel açıdan bakarım. Trafik ışığında karşıdan karşıya geçen bir moruğa ha elinden

tutup yardım etmişim, ha onu tekme tokat dövüp hastaneye komaya göndermişim. Ne farkeder ki !

6:) İftira, namussuzluk , yolsuzluk gibi kavramların önemi yoktur..Hepsinden nemalanırım!!! . vs...vs......

Bu saydıklarını müslümanlar yapıyor zaten

Ahlaksız namusuzluk şerfsizlik islamda var olan şeyler. Dünyanın en şerefiz en ahlaksız en namus insanları müslümanlardır. Müslüman ülkelere bak her türlü şerefsizlik pislik var.

İslam dininin kurucusu pedofili bir sapıktı.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dinciler kendilerine ait hangi çirkinlik varsa, sadece inanç ve düşünce farkından dolayı başkalarının üzerine atarken..., dünyada insanlığa ait hangi güzellik varsa onlardan çalıp kendilerine mal etmeye çalışır !

"Sapık, inkarcı, zalim, aşağılık, nankör, fitneci, bozguncu...." kuran'ı yazan adamlar, tümüyle kendilerini tanımlayan bu sözleri başkaları için kullanınca, bu kişilik özelliği doğal olarak dincilere de geçiyor.

Diğer taraftan, bilim, felsefe, insan hakları, barış, eşitlik, manevi değerler, doğaya saygı, çocuk ve hayvan sevgisi..... islamın tam zıttında olan ne varsa kendilerine ait gibi gösterme konusunda herhangi bir utanmaları yoktur. tıpkı bu başlıkta olduğu gibi.. !

Sitelerde Paylaş
34 minutes ago, Mindsurfer said:

Dinciler kendilerine ait hangi çirkinlik varsa, sadece inanç ve düşünce farkından dolayı başkalarının üzerine atarken..., dünyada insanlığa ait hangi güzellik varsa onlardan çalıp kendilerine mal etmeye çalışır !

"Sapık, inkarcı, zalim, aşağılık, nankör, fitneci, bozguncu...." kuran'ı yazan adamlar, tümüyle kendilerini tanımlayan bu sözleri başkaları için kullanınca, bu kişilik özelliği doğal olarak dincilere de geçiyor.

Diğer taraftan, bilim, felsefe, insan hakları, barış, eşitlik, manevi değerler, doğaya saygı, çocuk ve hayvan sevgisi..... islamın tam zıttında olan ne varsa kendilerine ait gibi gösterme konusunda herhangi bir utanmaları yoktur. tıpkı bu başlıkta olduğu gibi.. !

Ayrica insanlarin Allaha inanmiyor olmalari "Sapık, inkarcı, zalim, aşağılık, nankör, fitneci, bozguncu...." olmalari için bir neden olarak yetiyor!

Sitelerde Paylaş
On 19.10.2016 at 03:08, dindar07 yazdı:

Gözlemlediğim kadarıyla, atoların çoğu, doğada ahlak yok kavramını savunuyor.

Benim hatırladığım bu görüşte olan 4-5 kişi var. hadi 10 kişi olsun... bu da 1 yıl içinde aktif olan ateist/nonteist üyeler arasında çok küçük bir azınlık olur. en fazla % 5 gibi birşey.
Bu orandan yola çıkıp, ateistlerin hemen hepsine bunu mal ediyorsan, senin ahlakında gerçekten çok ağır bir problem var demektir !

O zaman dinden çıkanın öldürülmesi gerektiğini düşünen, "ateistlerin kafasını kesmek lazım" diyen, böylesine aşalık katil, hain terörist zihniyet de senin gibi dincileri tanımlıyor........ Peki bunu da kendin için kabul ediyor musun?

Ayrıca bu katliam hükümleri islam'ın kitaplarında zaten var. ama bahsettiğin şeyler, asla ateizm'e kaynak olabilecek kitaplarda yok!
Ateizmin kaynağı bilim ve özgür düşünceden oluşan felsefedir. 
 O halde kendin hakkında diyorsun ki, "ben aşağılık bir terör destekçisiyim, katil ruhluyum ve insanın sadece düşünce farkından dolayı öldürülmesini destekleyen iğrenç derece ahlaksız bir alçağın tekiyim...! "

Yani bilmiyorum... kendine neden bu kadar hakaret ediyorsun, anlamadım....? 
Bence bu forumda üyelerin kendisine hakaret etmesine de bir sınırlama getirmek lazım. bu kadar da olmazki..... bir insan bu kadar da insanlıktan çıkıp kendini rezil kepaze edemez ! 

Sitelerde Paylaş
On 19.10.2016 at 03:08, dindar07 yazdı:

Ahlak ve bilinç zaten tanrısaldır. Anlayamadıgınız da bu zaten. 

Ahlak tanrısal ise biz de tanrı gibi, açlıktan ölmek üzere olan, işkence gören, hastalıktan perişan olan insan ve hayvanlar görürsek seyredelim mi, ne diyorsun...?

Peki bu konuda bizlere başka neler tavsiye edersin.......;

Katkıda bulunduğumuz bir kişiye, bir haber gönderip, inanmadığı takdirde en alçakça işkenceleri ona yapmalı mıyız mesela...?
Neticede bu üstün ahlaka göre "ben bu işkenceleri yapıyorum, çünkü çok merhametliyim" deriz olur biter !

Biz de, insanları sevdiği saydığı için değil de...., tehdit edip rüşvet verdiğimiz için iyi şeyler yapan insanları ödüllendirelim.... böylece menfaatçi ve ikiyüzlü toplumlar yaratarak senin mükemmel tanrısal ahlakına katkıda bulunmuş oluruz... ne dersin....?

Başka ne gibi üstün ahlak özellikleri edinmeliyiz bu tanrıdan.... mesela biz de kibirden çatlasak bizi sever mi....?

Zayıfı ezmeyi, güce boyun eğmeyi topluma öğretirsek herhalde senin istediğin bu eşsiz ahlaka daha fazla ulaşmış oluruz...!

Bu varlığa, tanrı olduğu için değer vermek zorundaysak, herhalde bize bırakacak mirası olmayan babamızın kıçına tekmeyi basıp sokağa atabiliriz....! Ne de olsa varlığımızın başlangıcı doğa veya herhangi bir canlı olduğunda bu hiçbir anlam taşımıyor.... öyle değil mi..?

Peki biz de kendi istediklerimize inanmadı diye, ebediyyen insanları sevdiklerinden ayırsak, herhalde çok değerli bir şey yapmış oluyoruz sana göre?
( Tıpkı bu tanrının dünyada "kafir" diyerek, öldükten sonra da cennet/cehennem şeklinde insanları ayırması gibi....)

Sevdiklerimize kavuşmak da neymiş.... inanç ve düşünce farkını zenginlik olarak görüp, birbirimizi sevip saymayı öğrenebilmek de neymiş, öyle değil mi.... cennette bizi bekleyen huriler, şaraplar, köşkler varken daha değerli birşey olabilir mi....!

Mesela biz de insanların tarihte hiç tanışamayacağı bir adam belirleyelim. ona inanıp itaat etmeyeni aşalayalım, tehdit edelim, her tür rezil ayrımcılığı uygulayalım... güzel olur... sanırım çok hoşuna gider, teşekkür edersin bize !

Nasıl..... tanrından muhteşem ahlakını öğrenebiliyor muyuz.... senin üstün tanrısal ahlakına ulaşabilecek miyiz bâri !?

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
On 12.04.2016 at 00:41, dindar07 yazdı:

Sorduğum soruya adamakıllı cevap veremediniz ki 

Ben cevap vereyim ............. önce başlıktaki iddianı özetleyelim;

" sadece beni tuttukları için bunları yapamıyorum.... gerçekte aşağılık herifin tekiyim ! "

İşte aynen bunu söylüyorsun başlıkta  !
Aksini iddia edebilecek biri, ya ahmaktır... ya da bildiğin sahtekar!
"hesap sorulmayacaksa herşeyi yaparım" demek, kendine saygının da vicdanının da olmadığını gösterir.

Madem ahlaksızın karaktersizin teki olduğu olduğunu itiraf ettin, hangi hakla insanlara ahlak dersi verebiliyorsun !!

On 12.04.2016 at 00:27, dindar07 yazdı:

Senin insan olman için kriterlerin ne? beni bağlamaz ki senin kriterlerin. Herkesin anlayışı, kriterleri farklı. Ben insanım zaten.

En baştaki maddeleri uygulamakta şüphe bile duymam, gerçekten sizin gibi olursam..

Peki senin kriterlerin neden bizi bağlayacak. sen kimsin ki, tüm dünya sen "ahlaksız" dediğin için ahlaksız olmak zorundadır....?

Yoksa "Zincirimi kopartırsam, her türlü ahlaksızlığı yaparım" diyecek kadar haysiyetsiz olduğun için mi, insan olabilmenin ölçütü sen oluverdin...!

Hangi akıl hastası, seni insanlıktan sorumlu başkan yaptı ?

Sitelerde Paylaş

Bu dinci gönderilmiş gerçi ama son hazırladığım mesaj da boşa gitmesin....;   

On 12.04.2016 at 00:33, dindar07 yazdı:

Ahlak denilen kavram İNSAN GİBİ ACİZ BİR VARLIĞIN DEĞERLENDİRİLMESİNE BIRAKILAMAZZZZZZZZ!!!!!!!!!!

"Ahlak kavramı, aciz insana bırakılamaz" diyen adam, bakalım ahlakını ve insanlığını kimlere emanet etmiş ! :   

inandiginiz adamlar.jpg 

Sitelerde Paylaş
  • 8 months later...

Ben bu adamlara kitaplarının masal olduğunu gösterdim hala inanıyorlar bu yüzden akıllanacaklarından çok umutlu değilim doğal seçilimin bunları elemesini diliyorum sadece.

Ne yazık ki dostum ben umutlu değilim çünkü doğal seçilim her zaman doğru seçim demek değil bir, ikincisi, çok üreyenin mi neslinin dolayısıyla dini görüşünün çoğalması olasıdır yoksa az üreyenin mi? Bizim görüşümüzdeki insanlar genelde pek/fazla çocuk yapmazlar. Zaten din istatistikleri de beni haklı çıkarıyor. Idiocracy filmini izle ve her ne kadar komedi filmi olsa da ne kadar haklı olduğunu gör. Bizim en büyük dezavantajımız dinler gibi cennet vaat edemiyor oluşumuzdur. Tıpkı Matrix filmindeki gibi, Neo bizim gibi gerçeğin peşinde ama Neo yu satan adam ise onu zihnen rahatlattığı için bir yalana inanmayı tercih ediyor. Gerçi adama hak veriyorum çünkü her şey beyinde bitiyor, tüm hisler beyinde salgılanan hormonların sonucu oluşuyor, sen bunu ayıkken duyu organlarıyla algılamışsın veya uykuda rüyada görmüşsün beyin farkı pek umursamıyor, rüyasında seks yapanlar bilir.

Sitelerde Paylaş

Öncelikle rüyadaki deneyimlerin gerçeğinin yanından bile geçemeyeceğini belirtmem gerek. Rüyadaki karmaşık bilinçaltı etkileşimler tek bir konuya odaklanmaya izin vermez. Belki odaklanılsa bile bu kısa sürer. Matrix'in bilimkurgu olması zaten hayatı komple rüyaya aktarma olduğu için. Bu şu an olanaksız olduğu için Matrix bilimkurgu.

Dini tasfiye edecek olan biyolojik evrim değil, onda haklısın. Biyolojik evrim bunu yapmaz. Ayrıca biyolojik evrim çok ağır işler. İş ona kalırsa kara kara günlere kalırız. Fakat insan, türüne has olarak kültürel evrimini ve teknolojik evrimini de başlatmış bir türdür. Bu evrimler ise daha hızlı çalışır.

Bu yeni evrim çeşitlerini doğal biyolojik evrime göre yapay seçilimle ortaya çıkarılan evrim gibi düşünebiliriz. Örneğin tarımı yapılan bitkileri ve evcil hayvanları doğal evrim ortaya çıkarmamıştır, bunlar yapay seçilimle insan eliyle üretilmişlerdir. Bu yapay seçilim mutasyonların bilinçli seçilimini de aştı bugün, gen tasarımına geldi.

Konuyu dağıtmadan: Din bir insanlık kültürü ürünüdür ve bunu da yine insanlık kültürü yok edecek demiyorum, etkisiz hale getirecektir. İnsanlık kültürünü ise teknolojik evrim formatlamaktadır. Teknolojik evrim ise kültürel evrimden de kat kat hızlıdır. Bu hızla demiyorum, bu ivme ile giderse nereye ulaşacağını kestiremiyoruz bile...

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben anlamıyorum ya ! Burası bu forum biz dindarla tartışalım diyemi var eğer öyleyse çok komik değilse dahada komik görmüyomusun yazıyı ya atest forum sende git müslüman foruma birbirinizle bilgi paylaşımı yapın benim amacım birini ateist yapmakmı değil eeee sen niye bize o iğrenç dinini savunuyosun utanmasıda yok ya! Hayır bunla kim ilgileniyosa lütfen ama ya almayın şu isimdekileri dindar07ymiş sövdürtmeye uğraşıyosun ! Dindarsan yallah dindarforuma! Herkesinde dindar olduğu ülke istiyosan yallah arabistana !

tarihinde İkarosTanrıçası tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...