Jump to content

deve sidiği ve deve bokunun faydaları

Recommended Posts

Salihin devesidir o.Hani Şu kayadan çıkan deve.Kaya Taş kafayı remzeder.Ondan çıkan Deve ise Öfkeyi.Devenin küçük dışkısı sidiği ise az miktarda öfkeyi.Kontrol altına aldığımız öfkemizde kafamızı çalıştırır.Beyin damarlarını açar.Düşünmeye başlarız.Düşünce adeta bir yeraltı suyu gibi tazyikle ortaya çıkar.Önce bulanıktır.Sonrada berraklaşır.

Birde sporcular beden ve düşünce beraberliği için amonyak koklarlar.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 119
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 hour ago, democrossian said:

Son derece cahilce. Amonyak çok tahriş edici bir zehirdir. Temas ettiği tüm dokulara ciddi zarar verir. Akciğerlere ulaşması bayılmaya hatta ölüme yol açabilir.

Boksörler ve Olimpik halterciler müsabakadan önce kokluyorlar.Dopinge girmiyor.Heyecan ve tereddütü kısmende olsa önlüyor.

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne yani şimdi islama göre , idrar içmek yararlı birsey mi. Galiba işlemden geçirince masum sidik oluyor:lol:.  Bir de bilimsel makaleler mi var bu konuda? Deve inek idrarı damitmasi falan nedir?  Damıtmak deyince de aklima viski geldi :lol: ahhaa  haayyy. 

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, democrossian yazdı:

Son derece cahilce. Amonyak çok tahriş edici bir zehirdir. Temas ettiği tüm dokulara ciddi zarar verir. Akciğerlere ulaşması bayılmaya hatta ölüme yol açabilir.

cahillikte sınırın yok demoş ya, üre idrarda amonyum karbonat şeklinde atılır buda mayalama varya hani hergün yediğin mayalanmış ne var biliyosun dimi şimdi ben yemem hiç yemedim der :) sporcular amanyok koklar özellikle halter ve güreşçiler  , her şeyi bilen diye gelmiş her şeye maydonoz oluyor ama bilgi sıfır cahiliyet hat safhada.

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, democrossian said:

Son derece saçma bir iddia. Besbelli cahilce bir laf edilmiş. Böyle teşbihle tefsirle ne Kuranı kurtarabilirsin ne hadisi. 

Teşbihle Kuran yada hadis kurtarmıyorum .Kurtarmak istesem Allahtan ve Peygamberden iyimi bileceksiniz derdim       Ancak:

1-Muhammed filan tarihte yaşamamıştır

2-Yazılan hadiste diğer Din kitapları gibi doğmadırlar vede teşbihidirler.

Çünkü kim olursa olsun isterse padişah istersede Peygamber tebasına deve  dışkısı yedirip içirmez.!

Taşdan kayadanda deve çıkmaz!

İçirenin Sadist Olması gerekir.İçeninde Ebleh!

Şimdi ben teistmi oldum?

Ama senin gayen benimle atışmak olduğu için bu yazdığın bahane! Ben   Boksörlerin ve haltercilerin müsabaka öncesi amonyak kokladıklarını gördüğümü dolayısıyla bildiğimi yazıyorum.Sen yok hayır zararlıdır ! diyorsun .Zararlı olabilir ancak yapıyorlar!Zararlı olmak başka yapmak başka!Dopingte zararlı ona bakarsan.

Sitelerde Paylaş

Ben tasavvuftan oldum olası hazzetmem. Böyle teşbihti tevildi zırvaları içimi daraltıyor. Böyle yorumlardan nefret ederim. Yok şarap aşkmış yok kadeh gönülmüş... Böyle zırvalara saplanınca çıkılmaz. Bunlar insanı aptallaştırır, hayal alemine, mistik uyuşukluğa batırır. Benim yapım ne diyorsan onu söylemeye yönelik. Ha ama bak adını masal koyarak, fantastik mit koyarak mesaj yerleştirmeye karşı değilim. Ama adını koyarak olması şart. Bu, olmazsa olmaz şartım. Masal, adı masal konarak anlatılabilir ancak. Şartım bu.

Amonyak koklamanın zararlı olduğunu bir daha tekrarlamayacağım artık, yeter! Kim koklarsa koklasın, zararlı. Zehir. Tahriş edici. Öldürmesi bile olası. Nefes alamaz ölürsün. Şakası yok.

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben tasavvuftan oldum olası hazzetmem. Böyle teşbihti tevildi zırvaları içimi daraltıyor. Böyle yorumlardan nefret ederim. Yok şarap aşkmış yok kadeh gönülmüş... Böyle zırvalara saplanınca çıkılmaz. Bunlar insanı aptallaştırır, hayal alemine, mistik uyuşukluğa batırır. Benim yapım ne diyorsan onu söylemeye yönelik. Ha ama bak adını masal koyarak, fantastik mit koyarak mesaj yerleştirmeye karşı değilim. Ama adını koyarak olması şart. Bu, olmazsa olmaz şartım. Masal, adı masal konarak anlatılabilir ancak. Şartım bu.

Amonyak koklamanın zararlı olduğunu bir daha tekrarlamayacağım artık, yeter! Kim koklarsa koklasın, zararlı. Zehir. Tahriş edici. Öldürmesi bile olası. Nefes alamaz ölürsün. Şakası yok.

Sen hiçmi Edebiyat okumadın?Edebiyattanda vazgeçtim Bak Ahmet Kaya ne diyor bir şarkısında "Ağladıkça güneşi tutacağız göreceksin!"E demekki bu lafı söyleyende cahil?!

Arabında şairleri 1400 yıl önce şiirlerini yazmışlar.Sonra onlar toplanmış adınıda Kuran koymuşlar.Ben oradaki Edebi manaya bakarım! Adı beni alakadar etmez.Karşımdada anlayamayan varsa izahını yaparım. Bu Dini savunmak falan değildir.Aksine bu metinlerin gökten inme Yaratıcı İlah tarafından gönderilmediklerinin mantıki izahıdır.Şarapta Aşkta Dini olmayıp Edebi kavramlardır.Biri yada Herkimi bunlara çıkıpta din derlerse ! Hayır der gülerim, Sen mademki bu kadar materyalistsin o zaman ben sana sorarım Senin Mesleğin nedir?Doktormu ,Mühendismi, Fen Bilimleri öğretmenimi Jeologmu, Astronommu?Hiç birisiysen şayet E be kardaşım Sen Edebiyattan anlamazsın Kültürden anlamazsın Fenden anlamazsın ?Sen Tatsız tuzsuz Kendini Ateist olarak niteleyen Deli Bekirmisin?Aman ha gerçek yaşamındada böyle olma çok yalnız kalırsın,Benden söylemesi

Ben Amonyak koklamaya faydalıdır diye bir şey söylemedim.Ama Onu Koklatan Antrönörler onun dozunu bizlerden iyi bilirler.Akıl hastahanelerinde hastalara yapılan Elektro Şoklarda zararlı Beyin hücrelerini öldürüyor ama hastalıkta o şekilde şifa buluyor.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Tatarka yazdı:

kurani yazan bir gruptur. Hem de idrar içen bir grup :lol:

Kesinlikle. Kuranın belli bir yazarı olmadığı kesin. Bu yazarın allah ya da muhammet olması farketmez. Ikisi de değil, anonim. Ikisi de yoklar zaten.

Bunlar da dediğin gibi şarap içmeyip deve idrarı içen beyinsiz salaklar. Bunlar cahildir ve yağmacıdır. Kuranı kabileleri birleştirip daha büyük çaplı yağma yapmak amacıyla eski metinlerden hırsızlayarak oluşturmuşlardır.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, yeniçeri53 yazdı:

Ben oradaki Edebi manaya bakarım! Adı beni alakadar etmez.Karşımdada anlayamayan varsa izahını yaparım. Bu Dini savunmak falan değildir.

Kuran gibi saçma sapan tehditci psikopat manyak hakaret eden çelişkilerle ve papağan gibi tekrarlarla dolu bir kitaptan nasıl bir edebi anlam çıkarıyorsunuz? (Kurana kitap dedigim için gercek kitaplardan ozür dilerim) . Neymiş bu edebi mana ben anlamadim; nerden bağlanti kuruyorsunuz bu anlam konusunda? 

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, yeniçeri53 yazdı:

Ahmet Kaya ne diyor bir şarkısında "Ağladıkça güneşi tutacağız"

Şiirler ve şarkılarda böyle ifadeler hiç bir gerçeklik iddiası taşımaksızın kullanılır. Güneşi ellerinin arasına alacağını hiç kimse aklının ucundan geçirmez. Söyleyen de bunu yapacağına inanacak tek kişiyi aklının ucundan bile geçirmez. Kuran ise gerçeği anlatma iddiasında masal anlatır. Aradaki fark çok açık, çocuk bile anlar farkı.

Sitelerde Paylaş

"Rüzgarlardan atım var, şimşekten kanadım var." (Ordu marşı)

"Rüzgarı Süleyman'ın emrine verdik." (Kuran)

Ikisi arasındaki farkı ilkokula başlamış bir çocuk açıkça anlar ve bilir. Bir çocuk bile şimşeklere binmiş rüzgarla uçan bir masal kahramanı hayal etmez ama koca koca yaşını başını almış geri zekalılar yığın yığın süleyman diye bir herifin rüzgarlara bindiğine inanırlar.

Sitelerde Paylaş

Şiirler ve şarkılarda böyle ifadeler hiç bir gerçeklik iddiası taşımaksızın kullanılır. Güneşi ellerinin arasına alacağını hiç kimse aklının ucundan geçirmez. Söyleyen de bunu yapacağına inanacak tek kişiyi aklının ucundan bile geçirmez. Kuran ise gerçeği anlatma iddiasında masal anlatır. Aradaki fark çok açık, çocuk bile anlar farkı.

Güne Hakikatın günesidir,Yani Bilgidir aglamak ise çabalamak sıkıntı çekmektir,Sonuç Biz bu sıkıntıları çektikçe hakikatı bulacagız vede Basaracagız

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Tatarka said:

Kuran gibi saçma sapan tehditci psikopat manyak hakaret eden çelişkilerle ve papağan gibi tekrarlarla dolu bir kitaptan nasıl bir edebi anlam çıkarıyorsunuz? (Kurana kitap dedigim için gercek kitaplardan ozür dilerim) . Neymiş bu edebi mana ben anlamadim; nerden bağlanti kuruyorsunuz bu anlam konusunda? 

Öyle olmasa  o siirler Emevilerce toplanıp kitap yapılmazlardı,Onlar o devrin en Usta Arap    sairlerinin yazdıklarından alıntılardır,

Sitelerde Paylaş

Niye rüzgara binen masal kahramanını çocuk bile hayal etmiyor da koca koca kelli felli salak yığınları inanıyor?

Iş iddiada. Koca koca yalanlara inanacak salak yığınları çıkar. Öbürünün gerçeklik iddiası olmadığı zaten apaçık, böyle bir iddia olmadığı tamamen açık ve net.

Sitelerde Paylaş

Süleyman Yada SLM yada İslam Yada Selam Barıstır,Ama bu barıs insanın Kendiyle ve çevresiyle yaptığı barıştır.Düşünsel bir mefhum olduğu içinde rüzgardan bile  hızlıdır,

İşte bunu o yobazlara anlatacağız .Güle güle.Ve o yobaz zamanla bunların Düsünen insanın  aklının mahsülü oldugunu anlayacak,Zıtlasarak bir sey veremez,kendinizle dahi barışık (SLM) olamazsınız.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...