Jump to content

Cübbeli En Bilgili ve En Kıvırmayan Alim'dir

Recommended Posts

23 hours ago, malta erigi said:

Islami moda isi de akp doneminde cok buyudu. Eskiden mahmutpasa ve unkapaninda satilan b.ktan pardesuleri giyerlerdi sadece. Simdi buyuk modaevleri falan var.

Lafta müslüman deniyor onlara. Siz Akpye oy verenlerin dört dörtlük müslüman mı zannediyosunuz? Akp bugün şeriat geliyo desin bak bakalım barajı geçebiliyor mu? Keşke öyle bir hata yapsalar :D Bu ülkeye şeriatı ancak darbeyle getirirsiniz. Tıpkı 15 Temmuz gibi. Öyle partiyle şeriat gelmez.

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, Kuranınizinde said:

Lafta müslüman deniyor onlara. Siz Akpye oy verenlerin dört dörtlük müslüman mı zannediyosunuz? Akp bugün şeriat geliyo desin bak bakalım barajı geçebiliyor mu? Keşke öyle bir hata yapsalar :D Bu ülkeye şeriatı ancak darbeyle getirirsiniz. Tıpkı 15 Temmuz gibi. Öyle partiyle şeriat gelmez.

"Gercek islam bu degil" diyorsun yani. Bir bulunamadi zaten su gercek islam.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Arkadaşlar ammada adamını bulmuşunuz.

Benim ikinci vatanım Almanyanın Münih kentindfe bir gece CÜBCÜBLÜ Türk işçilerine vaaz veriyür.Bakın ne diyüe.Eyyyyyyyyyyyy camaat,MUhammedin SİDİGİ  her derde DEVADIR.Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Aaaaaaaahhhh.Olsada doya doya içsekte Tüm hastalıklarımızdan kurtülsak BOKUYSA mis gibi kokardı,olsada DOYA  DOYA koklayıp içimize çeksek.Hürriyet gazatası.Inanmayan gazataya telefon edip sorsun.

Devenin sidiği DERMAN  olursa,Muhammedinki hayda hayda olur.Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Ddedenüz

Sitelerde Paylaş

Modernistlerin, koyu dincilere desteği konusundaki bazı düşüncelerimi güncelledim. bazı konularda farkında olmadan şeriatçılara bile destek olabiliyorlar. Genel ortalamaya bakarsak, zarar ve faydaları eşit diyebiliriz.

ancak katı islamcı birinden dürüst müslüman filan olmaz. Tersine inancında samimi olanlar, din adına ayrımcılık uygulamayan, başkalarının hayatına karışmayan insanlardır.

Sitelerde Paylaş
On 19.05.2016 at 00:37, Tanah-Gospel Theologist yazdı:

Birkaç sevap point daha kazanmak için ateistim dediin halde yaptığın yalamalar inanılmaz.

Benim savunduğum hiç olmazsa şeriatçı mafya zihniyeti değil. Bakıyorum, muhaliflere işkence yapmak, öldürmek veya hapse atmak isteyen dincileri övüp duruyorsun. ben ise, şahsımı tehdit etmeyen ve diyalog kurabileceğimiz insanları savunmuşum. hangisi daha karakterli bir davranış...?
bu forumda şeriatçılara karşı benden daha sert eleştiri getirmiş biri varsa buyur göster?

Ayrıca yahudi sempatizanı birinin böyle birşey söylemesi komik olmuş.
 "İslamı yahudilik'e karşı savunun" şeklinde bir iddiada bulunabilmek için, yahudiliği, dinlerin merkezine almak gerekir. yani "en sağlam din yahudilik" diyorsun. o halde seni İsrail'e doğru uğurlayalım:)

tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Cübbeli Ahmet mahkemeye çıktığında hakim sormuştu buna;

- "Bayanlardan biri ön tarafından ameliyat izi var diyor sizde. Fas’lı birisi sizi çıplak görmeden nereden biliyor"

- "Benim internette çıplak görüntüm var, Herkes bilir bunu. Bypass ameliyatı olan birinde bu iz olur"

... Adam o halde tahliye edildi ama ben hakim olsaydım Cübbeli Ahmet içerdeydi şimdi. 

Sitelerde Paylaş
On 21.04.2016 at 20:42, malta erigi yazdı:

ilk defa aynı fikirdeyiz yani değil mi derviş? cübbeli gerçek İslamı temsil etmektedir.

Merhaba efendim , cübbeli ahmet , islami ilimler babında gerçekten bilgili biridir ama gerçek islamı temsil etmemektedir.

Tarikat ile ilgili hususlarda şirk ihtiva eden ciddi hataları mevcuttur .Peygamber gösteren terlik , yanmaz kefen vb.  vs.  magazin

yapılan hususlara gelmeden elzem hataları olduğundan tevhid temelinde örnek olamaz

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, Sinner and innocent said:

Merhaba efendim , cübbeli ahmet , islami ilimler babında gerçekten bilgili biridir ama gerçek islamı temsil etmemektedir.

Tarikat ile ilgili hususlarda şirk ihtiva eden ciddi hataları mevcuttur .Peygamber gösteren terlik , yanmaz kefen vb.  vs.  magazin

yapılan hususlara gelmeden elzem hataları olduğundan tevhid temelinde örnek olamaz

Benim gordugum kadariyla cubbeli her soyledigini ayet veya hadisle delillendirir. Sizin dininiz, sizin kurallariniz...

Sitelerde Paylaş
Şimdi, malta erigi yazdı:

Benim gordugum kadariyla cubbeli her soyledigini ayet veya hadisle delillendirir. Sizin dininiz, sizin kurallariniz...

bilgili olduğu su götürmez gerçektir , reformcu görünüp sevimliliği yapmadığı , delillerle ispatla konuştuğu vs doğrudur

ama delil verme mevzuun da bir yanılgınız var hocam .

Sadece ona has değil tarikat ekolünden gelen hiç kimsede

rabıta ve türevleri amellere direkt delil yoktur , olamazda çünkü zaten asrı saadet tabir edilen dönemde bu tür şeyler yoktu .

esasen benim kasdettiğim  onun  tasavvuf risalesi  kitabında ondan soğumama sebep olan allah ı görmek le ilgili sapkın

tevhide ters mesnedsiz tarikat kültürü karışmış yazıları idi. 

Sitelerde Paylaş

Cüppeli de birçok meselede diğerleri gibi kıvırır. Aişenin 9 yaşında gerdeğe girdiğini inkar eder. Bu meşhur Marya ile ilgili hadisi de inkar eder şerbet hadisi mi ne vardı onunla açıklar o ayeti.

Türkiye'de en kıvırmayan alim Abdullah Yolcu'dur. Alparslan Kuytul da sayılabilir.

tarihinde Allahsız Kitapsız tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, Sinner and innocent said:

bilgili olduğu su götürmez gerçektir , reformcu görünüp sevimliliği yapmadığı , delillerle ispatla konuştuğu vs doğrudur

ama delil verme mevzuun da bir yanılgınız var hocam .

Sadece ona has değil tarikat ekolünden gelen hiç kimsede

rabıta ve türevleri amellere direkt delil yoktur , olamazda çünkü zaten asrı saadet tabir edilen dönemde bu tür şeyler yoktu .

esasen benim kasdettiğim  onun  tasavvuf risalesi  kitabında ondan soğumama sebep olan allah ı görmek le ilgili sapkın

tevhide ters mesnedsiz tarikat kültürü karışmış yazıları idi. 

Rabita, mevzu, menkibe vb inkar etmenin genelde sonu hadis inkarciligidir. O yola girenler genelde turkiye'de yasayanlarin buyuk kismi gibi "deist tipi muslum" olurlar. Veya daha fenasi el-kaide kafasinda tekfirci olurlar. 

Metafizik dipsiz, karanlik bir kuyudur. O kuyuya bir dustun mu isin zor. Masallar, zirvalar icerisinde hangisine inanacagim diye debelenir durursun. Ha kirmizi baslikki kiza inanmissin, ha alis harikalar diyarindaya.

tarihinde malta erigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, malta erigi yazdı:

Rabita, mevzu, menkibe vb inkar etmenin genelde sonu hadis inkarciligidir. O yola girenler genelde turkiye'de yasayanlarin buyuk kismi gibi "deist tipi muslum" olurlar. Veya daha fenasi el-kaide kafasinda tekfirci olurlar. 

Metafizik dipsiz, karanlik bir kuyudur. O kuyuya bir dustun mu isin zor. Masallar, zirvalar icerisinde hangisine inanacagim diye debelenir durursun. Ha kirmizi baslikki kiza inanmissin, ha alis harikalar diyarindaya.

Haklısınız. 

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Buyurun CENEZE  namazına.

Cübbeli,Maltada pilajda ,kadınlarla çekildi.Buyurunda bakın:

Cübbeli Ahmet Hoca Alp Dağları'na ve Malta …

www.youtube.com/watch?v=rK7OW7Sn6YY
  • Yazar: MunafiklaMucadele ·
  • 6 dak ·
  • 4,1K kez görüntülendi

29.04.2011 · Gömülü video · Cübbeli Ahmet Hoca Alp Dağları'na ve Malta Adası'na tatile gitmesini şöyle tevil ediyor MunafiklaMucadele. Loading ...

Dinlilerin dürüstü olmaz.

hqdefault.jpg?custom=true&w=336&h=188&st1:01

Dedeniz

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleeee,

Gelin size bişi daha gösteriyim.

Korkmayın benimle ilgili değil,GÖSTERECEGİM :-))))https://istavrit.wordpress.com/157

sizin hocanız cüppeli ahmet hazretleri bile malta’da ... ilkel kabilelerde bile neredeyse kalmamıştır.Çıplak gezmeyi emreden veya öneren bir

safe_image.php?d=AQBvrqY4D51xGUFy&w=90&h
1.5 milyarlık İslam dünyası aynı kitabı okuyor, farklı anla…
istavrit.wordpress.com

Deseniz
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...