Jump to content

Nerede ve ne yapıyor bu yeni üyeler ?

Recommended Posts

21 dakika önce, kavak yazdı:

Güncelleme...

Şöyle bir kaba hesap yapınca, son 5 senede neredeyse 5000 kişi üye olmuş.

Bunların ezici çoğunluğu banlanmadığına veya istifa etmediğine göre, hangi köşeye saklanıyorlar ?

Üye olmadan da, bu sitedeki yazılanları okumak mümkün elbette.

Sorum üye olup da hiçbir ileti girdisi olmayanlara:

Harbiden bu ne iştir ?

Sevgili @kavak

Tek açıklaması var.

Korku.

Maalesef bu korku giderek de artıyor.

Dün Kılıçdaroğluna yapılanları izledik.

Onu bile linç etmekten çekinmeyen bu barbar ve yamyam maymun sürüsü bize kimbilir neler yapar. 

Üzülüyorum.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, kavak yazdı:

Güncelleme...

Şöyle bir kaba hesap yapınca, son 5 senede neredeyse 5000 kişi üye olmuş.

Bunların ezici çoğunluğu banlanmadığına veya istifa etmediğine göre, hangi köşeye saklanıyorlar ?

Üye olmadan da, bu sitedeki yazılanları okumak mümkün elbette.

Sorum üye olup da hiçbir ileti girdisi olmayanlara:

Harbiden bu ne iştir ?

sıfır mesaj olanların hepsi banlı.

Yönetim mesaj silinmez diyor ama siliyorlar.:)

ip kısıtlamasına takılanlar onlar.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, priest of nature yazdı:

sıfır mesaj olanların hepsi banlı.

Yönetim mesaj silinmez diyor ama siliyorlar.:)

ip kısıtlamasına takılanlar onlar.

Bunun böyle olduğuna emin misiniz ?

İP´den olsa, zaten üyelik falan vermezler. Üyelik verildiğine göre, demek ki bu aşamada herhangi bir sıkıntı yok.

Mesela şu an itibarı ile gördüğüm kadarı ile en son üye olan şahış @düşünür47 en son 16 saat evvel giriş yapmış.

Ben bu şahısın banlandığını görmüyorum; merak ediyorum kendisi önümüzdeki günlerde acaba aktif olacak mı ?

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Yeni üyeler tayyip gittikten sonra gelecekler.

Muhterem

Bu yorumunuzdan şu mesajları çıkarmak mümkün:

- Cumhurun başı harbiden önemli sayıdaki insanları sindirmeyi başarmış.

- İnsanların çoğu pek cesaretli değil, ki işin doğası da bu zaten.

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Abdülmalik yazdı:

Sevgili @kavak

Tek açıklaması var.

Korku.

Maalesef bu korku giderek de artıyor.

Dün Kılıçdaroğluna yapılanları izledik.

Onu bile linç etmekten çekinmeyen bu barbar ve yamyam maymun sürüsü bize kimbilir neler yapar. 

Üzülüyorum.

hayat burayla sınırlı degil. !!

buraya yazmakla bir sap olunmayacagını aklı selim olan herkez bilir..

hayatı yaşamak isteyenler uyum içinde yaşıyor zaten.  kendini üst seviye gören zavallı insanlar da böyle ortamlarda saklanarak yaşarlar.

burdan zavallıya selam olsun hayırlı ramazanlar.)

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar o değilde, yeni üyeleri boşverin, eski üyelerden bile 0 ileti olanlar var,adam yıllardır üye ama hiç iletisi yok..

adam yazmaya değil tatile gelmiş sanki,siteye söyle bir çıkıcam havası var, bu teistlerde 0 ileti olanların % 80inin teist 

olduğunu düşünüyorum, deniz çok sıcak şöyle bir dalıp çıkıcam.. havası hakim..

:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, serinlemeye geldim nokta yazdı:

buraya yazmakla bir sap olunmayacagını aklı selim olan herkez bilir..

hayatı yaşamak isteyenler uyum içinde yaşıyor zaten. 

kendini üst seviye gören zavallı insanlar da böyle ortamlarda saklanarak yaşarlar.

burdan zavallıya selam olsun hayırlı ramazanlar.)

Madem ki burada yazmanın herhangi bir getirisi yok, neden üye oluyorlar ?
Hadi üye oldunuz, peki neden yazmıyorsunuz ?

Elbette üye olan birinin herhangi bir yorum yapma zorunluluğu yok ancak ben yine de sebeplerini bilmek istiyorum.
Evet; nereye kaybolur şu son 5 senedeki 5000´in üzerindeki üye ?

Son iki cümlenizi anladıysam, arap olayım.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, serinlemeye geldim nokta yazdı:

hayatı yaşamak isteyenler uyum içinde yaşıyor zaten.  kendini üst seviye gören zavallı insanlar da böyle ortamlarda saklanarak yaşarlar.

Hayati sinirsiz yasamak güzel , kiymetini bil. Benim gibi öbür dünyadan yazmadigin için șanslisin. Buraya kitleyip gittiler, kimbilir ne zaman döner zebaniler.

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, kavak yazdı:

Son iki cümlenizi anladıysam, arap olayım.

@Zavallı ile bir tartışma yaşamış uyuz kapmış ve ona gönderme yapmış olabilir. Çok önemli değil bence. 

Bildiğim kadarıyla artık yazmıyor. 

tarihinde Sütlü Kase tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 4 months later...
49 dakika önce, ck789 yazdı:

yeni üyeyim ben de sormak istediğim çok şey var ama yeni konu tuşunu bulamadım :D 

şaka bir yana önceden açılan konulara cevap yazabiliyorum ama yeni konu açamıyorum. gerçekten yardımlarınızı bekliyorum.

Yeni üyeler 20 mesaj kotasını doldurmadan başlık açamaz.

Bu ve diğer kuralları öğrenmek için forum kurallarını okuyunuz.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

onay maili gelmemişti bana üye olunca. iletişim kısmından mail falan atmıştım üyeliğim aktif olsun diye. hala da bildirim mailleri falan gelmiyor konulara abone olmama rağmen. teknik bir sorun da olabilir yani. insanlar uğraşmayabilir üyelik aktifleştirmek için.

Sitelerde Paylaş
On 22.04.2019 at 21:18, kavak yazdı:

Bunun böyle olduğuna emin misiniz ?

İP´den olsa, zaten üyelik falan vermezler. Üyelik verildiğine göre, demek ki bu aşamada herhangi bir sıkıntı yok.

Mesela şu an itibarı ile gördüğüm kadarı ile en son üye olan şahış @düşünür47 en son 16 saat evvel giriş yapmış.

Ben bu şahısın banlandığını görmüyorum; merak ediyorum kendisi önümüzdeki günlerde acaba aktif olacak mı ?

Öyle bir şey elbette yok. İnsanlar sürekli yeni üyelik alıyor ve üyelikleri de onaylanıyor ama bunların hepsi birden yazıyor değil. Doğru. 

Bununla birlikte, onay vermediğimiz üyelikler de oluyor. Bunlar, IP'lerine bakınca tanıdığımız troller, forumdan kırk bin kere atılmış işe yaramazlar vb oluyor.  Girişlerine en baştan onay vermiyor "Banned" kısmını işaretliyoruz. Bunlar kabul edilmemiş oluyor ama profillerinde "Üyeliği sonlandırılmış kullanıcı yazmıyor", çünkü zaten üye değildi.

Bazen farklı IP ile başvurdukları için tanımıyor ve onaylıyoruz. Sonra yazdıklarından tanıyınca tek bir tık'la bütün iletilerini de silip öyle atıyoruz.

Yani bu forumda iletiler silinmez değil. Troll kişiliklerin veya forumda istenmeyen zararlıların yarattığı kirlilik, onlar atıldıktan sonra da devam etmesin diye iletilerinin hepsi birden silinebilir. 

İnsanların üye olup da yazmamalarının birkaç nedeni var sanıyorum. Bunlar arasındaki ilk neden bence üyeliğe başvurur başvurmaz girip yazabileceklerini düşünüyor ama sonra bir süre beklemeleri gerektiğini anlayınca vazgeçmek. Bir an gaza gelip üye olmak ve hemen yazabilmek istiyor, sonra vazgeçiyorlar. Beğenmediklerini farkediyorlar belki forumu.

Bazen üyelik için başvurduklarını, başvuru yaptıktan bir saat sonra unutuyorlar. Ya da üyelik onaylansa ve yazmak istese de malum nedenlerden dolayı endişe ediyor, tehlikeli olabilir diye düşünüp vazgeçiyorlar.

Bu ve genelleyemeyeceğimiz başka spesifik nedenlerden dolayı üyelik alıyor ama aktif olmuyorlar. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...