Jump to content

ANIT KABIRDEKI EFSANA GÖRÜNTÜYÜ HICBIR KANAL VERMEDI.Ne günlere kaldik,sabir YARAP

Recommended Posts

Cumhuriyeti içten içe bitirmek için herşeyi yapıyorlar dede. Kimse sahip çıkmıyor ya da çıkamıyor. Basın yayın, devlet, adalet, ordu vs bu adamların tekeline geçti. Gün gelecek Mustafa Kemal'imizin mezarını örtmeye çalışacaklar. Tabiki de bunu beceremeyecekler fakat bugün buna karşı çıkılamayacağını bilse bu zihniyet, anında harekete geçecek.

Türkiye islam ülkesi olacak birgün. Olmadan harekete geçmek gerekiyor, bir bahar da bu ülkeye gerekiyor..

Sitelerde Paylaş

Istze böyleee,

Bayirin düz tabanlari icin,kültürümüz,Törelerimizden vaz gececegimizi sananlar,aldaniyorlar.Osmanlinin durumuna düsmek istemiyürseler onüne konan tabaktan yesinlerde TÜRKE sükretsinler.

Dedeniz

Dede,şimdi sen diyorsun ki,bu bayrak/bayramlar filan bizim kültürümüz..Biz bunlara sahip çıkarız filan..

İnsanlar neye sahip olduklarını,neyi kutlayacaklarını,neye tepki vereceklerini filan bilmiyorlar..Ben bu cehalete kızıyorum sadece..Evet,bu ay yıldızlı gösteriler,araplıktır..Gösteriş budalalığıdır..

Atatürkçü olmayı,bayram kutlamaya,muhafazakarlara tepki vermeye indirgeyenler;araplardır..

Eğer bu ülkede birkaç milyon gerçek Kemalist olsaydı,şu an başımızda Tayyip ol(a)mazdı..

Bakıyorum bu Atatürkçülere..Bayramlarda Anıtkabir'e koşup,seçimlerde Chp'ye oy veriyorlar..Olmaz işte..Anıtkabir'e koşan adam Chp'ye ve diğer sistem partilerine oy vermemeli ama veriyorlar..Sonra da Atatürkçüyüz diye feryat ediyorlar..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...