Jump to content

Tayyip İle İlgili Haberler, Küfürler ve Yorumlar

Recommended Posts

Bu sayfada Tayyip iti ile ilgili olarak duyduğunuz, okuduğunuz, şahsen şahit olduğunuz ve çeşitli şekillerde size ulaşan haberlere edilen küfürlere, fıkralara, hicivlere, Tayyip ve çetesinin yaptığı ahlaksızlıklara ve kanunsuzluklara değinebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 46
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yıllar önce Cevdet Sunay adında, genel kurmay başkanlığından bozma bir Cumhurbaşkanımız vardı.

Öküz gibi bir adamdı. Sevilmezdi. Türk halkı adını Çivit koymuştu.

Çivit üzerinde bir öküz resminin yer aldığı yaklaşık 2,5x2,5x2,5 cm boyutlarında küp şeklinde (tozu da olabilen) çamaşırları beyazlaştırmada ve bilardo ıstıkalarının ucunun kayganlığının azaltılmasında kullanılan mavi renkli bitkisel bir toz boya idi. Küpün üzerinde öküz resmi olduğu için markası öküzdü.

Cevdet Sunay öküz gibi bir Cumhurbaşkanı idi ama kimse ona direkt olarak öküz demeye cesaret edemediği veya kaba olacağı için Çivit diye hitabederdi...

Bunlar eski güzel günlerdi. Bu kibarlık 20'nci yüzyılda kaldı. Şimdi artık o kadar kibar olmamıza gerek yok. Bu başlık altında Tayyip itinin kendisine, karısına ve çocuklarına ve tabii çetesine forumun kurallarının izin verdiği kadar giydirmemizde bir sakınca olacağını sanmıyorum. Burası ABD forumu ve biz politikacıları eleştirmede sonsuz bir özgürlüğe sahibiz..

Kolay gele..

Sitelerde Paylaş

ABD'de Presidentler, politikacılar, hatta onların eşleri ve çocukları bile, kanunlara sığınıp eleştirilmekten kurtulamazlar.

Bu eleştiriler küfür ve hakaret dahil her şey olabilir.

Aslında politikacıların eleştiriden kurtulması mümkün değildir. Küfür ve hakaretlerin, hiciv ve alayların çoğu kulaktan kulağa yayılır.

Kanunlara sığınmak korkaklıktır. Korkak politikacı iyi bir yönetici olamaz.

Daha da ötesi politik mevkileri kanunlarla korumaya çalışmak ilkelliktir. Halk onları istediği gibi eleştirebilmelidir.

Bu nedenden ben şahsen Atatürk'ü koruma kanunlarına da karşıyım. Dünyada eleştirilemeyecek kadar değerli bir politikacı yoktur.

Sitelerde Paylaş

ABD'de Presidentler, politikacılar, hatta onların eşleri ve çocukları bile, kanunlara sığınıp eleştirilmekten kurtulamazlar.

Bu eleştiriler küfür ve hakaret dahil her şey olabilir.

Aslında politikacıların eleştiriden kurtulması mümkün değildir. Küfür ve hakaretlerin, hiciv ve alayların çoğu kulaktan kulağa yayılır.

Kanunlara sığınmak korkaklıktır. Korkak politikacı iyi bir yönetici olamaz.

Daha da ötesi politik mevkileri kanunlarla korumaya çalışmak ilkelliktir. Halk onları istediği gibi eleştirebilmelidir.

Bu nedenden ben şahsen Atatürk'ü koruma kanunlarına da karşıyım. Dünyada eleştirilemeyecek kadar değerli bir politikacı yoktur.

Atatürk'ü Koruma Kanunu denen ucubeyi çıkaranlar zaten Atatürkçüler değil, Menderes'tir. Atatürk'ü değil, kendilerini korumak için çıkardıkları bir kanundur bu. Kanun çıkmadan önce Menderes sayesinde hortlayan dincilik, Ticaniler adlı, gördükleri bütün Atatürk heykel ve büstlerini kırıp parçalayan bir dinci grubu ortaya çıkarmıştı ve halkın tepkisini çekmişti.

Kanun teklif edildiğinde dönemin CHP'si şiddetle karşı çıkmış, ilk görüşmede de onaydan geçmemiş. Menderes ise ne yapıp edip ikincide çıkarttırmış.

Fakat bu öyle bir kanun ki, daha sonra ne Kemalistler ne de Atatürk'ten nefret eden gerici iktidarlar onu kaldırmaya cesaret hatta teşebbüs edememiş. Ta ki Kemal Kılıçdaroğlu'na kadar:

"Atatürk bu milletin bağrından yetişmiş olan bir insandır. Bu ülkeye büyük hizmetleri olmuş bir insandır. Ne Atatürk'ü ne de bir başkasını özel bir yasayla korumanın bir anlamı yoktur. Mustafa Kemal bütün malvarlığını bu millete bağışlamış adamdır. Kendi parasıyla Kur'an'ı Elmalılı Hamdi Yazır'a yazdırmış adamdır. Ona çok büyük haksızlıklar yapılıyor. Yazıktır günahtır"

Tayyip'in ne olduğunu, neden kendisini eleştiren veya hicvedeni hemen tutuklattırdığını konuşmaya gerek yok. Cumhuriyet tarihinin gördüğü göreceği en nefret edilen, en istenmeyen sözde lideridir bu adam. Çok ciddi kompleksleri ve paranoyaları var onun. Sevilmediğinin ve istenmediğinin de farkında, çevresindekilerin ona sadece parayla bağlı olduğunun da. Korkmakta haksız değil, korksun da.

Sitelerde Paylaş

kanun zaten şuan işlemiyor. tam aksine zararı dokunuyor. internetin gelmesiyle isteyen istediği yalanı söylüyor ama kanun yüzünden açıkça konuşulamadığı için müdafaa edilemiyor.

örneğin Cemalettin kaplanın uydurduğu Zübeyde hanımla ilgili belge uzun zaman ortada dolaştı. en sonunda Bardakçı sahte olduğunu programında açıkladı. problem şu ki, kanun yüzünden hem bu gibi müdafaalar gecikiyor, hem de müdafaa eden adam tv'de olduğundan rahat konuşamıyor. bunu seyrederken anlıyorsunuz. adam belgenin sahteliğini anlatmaya çalışırken bile kanuna aykırı birşey söylerim diye korkuyor.

Sitelerde Paylaş

Dün gazetelerde, Tayyip'in kendisine küfür veya hakaret eden sıradan vatandaşları bile tutuklattırıp cezalandırılmalarını sağlamasına tepki olarak kurulan bir siteden bahsediliyordu. Hacı'nın bundan haberi var, biliyorum.:)

Site yabancı server'lardan İngilizce yayın yapıyor. Biraz aradım ama bulamadım siteyi. Haber şöyle:

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın açtığı hakaret davaları ve tutuklamaların ardından tepki olarak Erdoğan'a hakaret eden bir internet sitesi açıldı.

IEAAS isimli sitenin amacı "Hizmet olarak Erdoğan'a hakaret etmek" olarak açıklanırken, İngilizce internet sitesinde sayfa yenilendikçe Erdoğan'a yeni hakaretler ediliyor.

Sitenin açıklamasında Erdoğan için "kendisine hakaret edilmesinden hoşlanmayan kızgın küçük bir adam" deniyor.

Sitelerde Paylaş

Küfürden adamlar atiliyor...

Küfür edin diye baslik aciliyor...

:blink::blink::blink:

Tayyip'e edilecek küfür ona iltifattır..

Ama biz yine de ona küfür edin demiyoruz.. Başlığın ilk iletisini aşağıya alıyorum. Anlayarak okuyun lütfen..

Bu sayfada Tayyip iti ile ilgili olarak duyduğunuz, okuduğunuz, şahsen şahit olduğunuz ve çeşitli şekillerde size ulaşan haberlere edilen küfürlere, fıkralara, hicivlere, Tayyip ve çetesinin yaptığı ahlaksızlıklara ve kanunsuzluklara değinebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

Ben aylardır gece gündüz ana avrat sövüyorum Tayyip'e. Bir şey olacak olsaydı olurdu şimdiye kadar.

Atatürk'ü koruma kanununa ben de karşıyım. Çünkü zaten millet istediği her türlü iftirayı atabiliyor, hakaret edebiliyor Atatürk'e. Sonra da utanmadan "nöyö pötönöz könönlö körönöyör" diye zırlıyorlar. Eminim ki çoğu bu kanunu Menderes'in çıkardığını biliyor ama sırf ipnelik olsun diye bilmezlikten geliyorlar.

Sitelerde Paylaş

Karısı ile gittiği toplantılarda karısı kalabalığı izliyor ve Tayyip'i protesto mahiyetinde jestlerde bulunanları eliyle işaret ederek Tayyip'e ve korumalarına bildiriyor. Onlar da gerekeni yapıyorlar.. Tayyip'in karısı ile birlikte halka hitabettiği toplantılara katılanları uyarıyorum. Yaptıkları hareketlere dikkat etsinler. Yanlış bir hareket yaparlarsa, Cumhurbaşkanına hakaret suçundan içeri tıkılabilirler.. Şaka gibi geliyor ama değil...

Sitelerde Paylaş

Tayyip'e edilecek küfür ona iltifattır..

Ama biz yine de ona küfür edin demiyoruz.. Başlığın ilk iletisini aşağıya alıyorum. Anlayarak okuyun lütfen..

Tamam haklisin,

"Aksi" görüslü insanlarin gönderilmesine üzüldüm.

bu yüzden bir nevi sitem/tepki oldu,

yanlis sayfada.

Sitelerde Paylaş

Leman, Gırgır, Uykusuz, Penguen gibi Akp karşıtı mizah karikatür dergilerine rakip olsun diye Akp'liler Hacamat dergisini çıkarmışlar.

Çakal uluması karikatürüyle göstermişler, Meral Akşener'in "MHP'yi, AK Parti'nin Arka Bahçesi Yapmalarına İzin Vermeyeceğiz" demecini ironileyerek.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...