Jump to content

NOLAN HAKKINDA

Recommended Posts

hormonıa ....

ah su kadınlar yokmu hemen bır erkege cabucak baglanıyorsunuz.

hormonıa sen yadellerdekı yurtdas gıdıncede uzulmustun.

sımdı nolana...

kadın oldugun ıcın normaldır.

bır erkege bu kadar baglanma benden sana uyarı..

hormonıa sana bısey soleyımmı..

adım kadar emınımkı sen bır muslumansın.

sadece bıraz kafan karısık o yuzden ateıst forumdasın

Sitelerde Paylaş
  • İleti 80
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hormonıa ....

ah su kadınlar yokmu hemen bır erkege cabucak baglanıyorsunuz.

hormonıa sen yadellerdekı yurtdas gıdıncede uzulmustun.

sımdı nolana...

kadın oldugun ıcın normaldır.

bır erkege bu kadar baglanma benden sana uyarı..

hormonıa sana bısey soleyımmı..

adım kadar emınımkı sen bır muslumansın.

sadece bıraz kafan karısık o yuzden ateıst forumdasın

:D:D

Güldürdün ya

Yeni üyesin ama beni de baya yakından takip ediyosun anlaşılan.

Yadellerdeki yurtdaş demişken "neden yurtdaş?" diye bir başlık açmıştı..o aklıma geldi şimdi...

forumda sağolsun çok güldürmüştür bizi gittiğine elbet üzüldüm fakat orada ironi yapmıştım :)

Sana gelince, Cevap vermeye bile değmezsin ama yine de söyleyeyim, cinsiyeti her şeyin önünde tutman, senin abazan bir müslüman olduğunu çok net ortaya koyuyor.

Bu saçma mesajla birlikte bu konu da artık miadını doldurdu benim için.

tarihinde harmoniaa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

" Yadellerdeki Yurtdaş" tan bahsetmiş arkadaş.

onun da şutlandığı iyi olmuş. :)

adam alman imlasıyla türkçe yazıyordu. "acute commatitis" ten muzdaripti.

https://tatoeba.org/tur/sentences/show/1357631

yani neredeyse her sözcüğün yanına virgül ekliyordu.

bir de utanmadan türkleri imla bilmemekle suçluyordu. :lol:

ayrıca adamın abuk subuk teranelerini dinledik.

sekse para vermiyormuş,

bütün kadınlar onun peşinden koşturuyormuş,

brezilyalı sevgilisinden bir kızı olmuş.

kadınlar anal seksi seviyormuş.

arap kadınlarla seks yapmıyormuş,

karadenizli köylü kadınlar seks düşkünüymüş. :lol:

müslümanlar onu seviyormuş ve özelden sağlıklı bir diyalog kurmuş.

sonra da bir sene sonra öleceğim dedi.

küfür edip gitti. :lol:

Sitelerde Paylaş

Onceki nickin ne idi söyle de; kim olduğunu bilelim.Yoksa çekiniyor musun?

eski nickler şunlar. :)

altı ok

ordu göreve

asker nerede

e-muhtıra kutlu olsun

cumhuriyet yürüyüşleri

367

karafatmalar

biz kaç kişiyiz.

hükümet istifa.

ergenekon kumpasına hayır de.

hesap vereceksiniz.

ekmek için ekmeleddin.

kaset şantajı.

yüzde 25.

cahil millet.

müstakbel nickler ise şunlar :)

yeni anayasa..

başkanlık..

yüzde 49..

çok yaş padişahım.

halife

"burası türk milletinin sarayıdır"

ya sev ya terk et.

paran yoksa öl.

en az üç çocuk.

en fazla dört eş..

bekarlık vergisi

haremlik selamlık.

imam nikahı.

muta.

mehir

namaz

tövbe

takiye

falaka

dar-ül islam

şeyhülislam

şeriat-ül İslam

devr'i saadet

islam ümmeti.

bilal'in cülusu.

Sitelerde Paylaş

eski nickler şunlar. :)

altı ok

ordu göreve

asker nerede

e-muhtıra kutlu olsun

cumhuriyet yürüyüşleri

367

karafatmalar

biz kaç kişiyiz.

hükümet istifa.

ergenekon kumpasına hayır de.

hesap vereceksiniz.

ekmek için ekmeleddin.

kaset şantajı.

yüzde 25.

cahil millet.

müstakbel nickler ise şunlar :)

yeni anayasa..

başkanlık..

yüzde 49..

çok yaş padişahım.

halife

"burası türk milletinin sarayıdır"

ya sev ya terk et.

paran yoksa öl.

en az üç çocuk.

en fazla dört eş..

bekarlık vergisi

haremlik selamlık.

imam nikahı.

muta.

mehir

namaz

tövbe

takiye

falaka

dar-ül islam

şeyhülislam

şeriat-ül İslam

devr'i saadet

islam ümmeti.

bilal'in cülusu.

Şu cevaba bak. okumaya bile gerek yok. nickin gibi boş biri olduğun belli. Ya eski nikim şu dersin, ya da söylemek istemiyorum, doğru bulmuyorum dersin, bu kadar basit. Saçma sapan sözlerini kendine saklayabilirsin. Forumun kalitesini düşüren üyelerden birisin.

Zaten yazdığın biçok mesajda cinsellik var. Buna gizli abazanlık diyorlar. Yaşın büyük ihtimalle 25 yaş altı; eğer üstüyse durum çok vahim......İnsanları aydınlatma görevine devam edebilirsin.Olaya da, toplumun genel kültür düzeyi ve doğurganlık kavramlarından bahsedip, prezervatif kullanmayı ,insanlara önerebilirsin...

tarihinde impressivo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hayatta her şeyi ciddiye alma.

doyumsuz olduğum doğrudur. :)

ama egemen insanlar birbirlerini küçük düşürmek için "seks"i kullanıyorlar.

ortalık siyasiler ve ailelerine ait sıradışı seks kasetleriyle dolu.

kimin eli kimin cebinde belli değil. :lol:

ayrıca..ilerici-gerici

modernist-islamist vb vb...diyoruz da..

memleket bir aynanın iki yüzü gibi olmuş.

yok birbirinizden farkınız.

filler tepinir otlar ezilir.

yani benim gibi alt tabakadan ot biri için bu ülkeden ayrılmak en iyi seçenek olurdu.

ama zor. :)

tarihinde bosyinebos tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

2 hesap almış yazıyor. Adminler ilgili olsa forum daha düzenli kalır.

kemalist paranoya volume 2.. :lol:

Saçma sapan sözlerini kendine saklayabilirsin. Forumun kalitesini düşüren üyelerden birisin.

katılmıyorum..

şu anda forumun en nitelikli üyelerinden biriyim. :)

hiçbir lafım boş değil.

sizi liboşlar paklar.

az bekleyin. :)

hoşçakalın.

Sitelerde Paylaş

kemalist paranoya volume 2.. :lol:

katılmıyorum..

şu anda forumun en nitelikli üyelerinden biriyim. :)

hiçbir lafım boş değil.

sizi liboşlar paklar.

az bekleyin. :)

hoşçakalın.

Liboş mu ? Forumun en nitelikli üyesi misin ? İnsan kendisinde olan güzel şeyleri söyleyebilir, ben buna karşı değilim.

Yalnız söylediğin şeyi ispatlayamazsan, yalancı duruma düşersin.

Forumun en nitelikli üyesi isen, eğitim seviyeni öğrenelim o zaman ?

Örneğin ; bilgisayar mühendisliği - lisans ; finansal ekonometri-yuksek lisans , master-doktora ,,vs...

Yazdıklarına göre bırak prof,doçent,lisans mezun,vs,, lise mezunu gibi bile durmuyorsun, kusura bakma ama...

Yine gülücükler saçarak cevap verebilirsin ... :D

Sitelerde Paylaş

lise mezunu gibi bile durmuyorsun, kusura bakma ama...

Yine gülücükler saçarak cevap verebilirsin ... :D

bu dediğin doğru..lise mezunuyum. :)

şunu söyleyeyim. çok bilen çok yanılır.

yani bazen az bilen daha başarılıdır.

sıradan insanları" cahil" diye küçümseme.

sonra sandıkta üzülürsün. :)

Sitelerde Paylaş

bu dediğin doğru..lise mezunuyum. :)

şunu söyleyeyim. çok bilen çok yanılır.

yani bazen az bilen daha başarılıdır.

sıradan insanları" cahil" diye küçümseme.

sonra sandıkta üzülürsün. :)

Hiçbir insanı asla küçümsemem.Bunu iyi anla.Sözlerim bazen agresif olsa da,asla küçümsemem. Cahil olduğunu bilmek kötü birşey değil,aksine iyidir. Cahil olduğunu gerçekten kabul ettiğin noktada,sıfırdan başlarsın; ileriye doğru yol alırsın.

Yanlış anlama,sana akıl vermiyorum. Ancak bir arkadaş olarak beni görürsen; arzu ettiğin bir bölümü üniversitede okuyabilirsin.

Yapamıyor musun, olmuyor mu !! en azından açıktan bitirebilirsin, yeter ki iste. ÇÜNKÜ ;

Toplumumuzun, her bireyinin, ister dindar ister dinsiz olsun,ben böyle ayrım yapmıyorum; her ama her bireyinin okumasını,kendisini geliştirmesini ve bir uzmanlık alanının olmasını en çok isteyenlerdenim.Bu söylediklerimde istersen bana katılmayabilirsin; sorun değil...

Sitelerde Paylaş

Burada eskiden beri takip ettiğimiz ve forumu okuyan müslümanları etkileyebilecek, uyanmalarını sağlayabilecek başlıkları yoğun bir şekilde açan ve sonuna kadar tartışan bir üye söz konusu.

Şimdi "iyi ki atıldı" filan demiyorum yanlış anlaşılmasın da... Ancak bu iddianız gerçeği yansıtmıyor. Nolan ve benzeri üyelerin, yani sadece inancından dolayı insanları aşalayan kişilerin foruma bir katkısının olması mümkün değil. zararlarını faydalarından çıkardığımızda sonuç bu.

Forum eğer iman-ateşi.org olsaydı, katkısı olurdu. Çünkü topluma "biz ateistler böylesine duygusuz, empatiden, nezaketten saygıdan yoksun, seviyesiz cahil tipleriz" mesajını vermek, ancak imanı ateşlemeye hizmet eder.
Hakaret ile insanlar aydınlatılamaz... düşünce ve diyalogla aydınlatılır.
Dinin gerçek olmadığını farkedenler, onlar sayesinde değil, onlara rağmen bunu başarıyor.
tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

benim de sinir olduğum birkaç üye var ama benim çözümüm mesajlarına cevap vermemek ve açtıkları başlığa yazmamak. dikkat ettiğim kadarıyla çoğunluk da benim gibi yapıyor.

mindsurfer herkesin sinirlerini zıplattıktan sonra 2-3 konu açıp uzun uzun yazdı, kimse konuya cevap yazmadı. bu şekilde devam ederse sonunda vazgeçecektir. bu bence daha demokratik bir tepki.

Demokratik tepkin için teşekkür ederim. ama kimse sinirlensin diye birşey yazmıyorum.
İsteyen başlıklarıma görüşlerini yazabilir. kişiye değil konuya odaklı olduktan sonra neden sorun olsun...?
Kim, hangi görüşümü eleştirmiş de bir sorun yaşamıştır benimle...?
Hiç böyle birşey hatırlamıyorum.
Mesele şurda; sen şöyle diyorsun, ama şuraya katılmıyorum.... şeklinde değil.....
Sen şöyle diyorsun, demekki şöyle birisin ..... şeklinde tartışmaktır.... Yani kişiyi hedef alan yorum şeklidir.
Benim vazgeçmem gereken bir konu yok. bunlar sadece düşünce farkıdır.
Bir insanın her insanla görüşleri uyuşamaz. farklı görüşler sadece sohpet sebebi olması gerekirken, münakaşaya sebep oluyor. bu çok garip.
Bu forumda benim kimseyle kişisel bir meselem, atışmam yoktur.
Forumdaki çizgim belli... Benimle meselesi olan varsa kendi sorunu...
Sitelerde Paylaş

Aslında bu tepkiler șunu gösteriyor:

1. Küfürbaz bir milletiz Ne kadar iyi küfür ederseniz, o kadar çok müritiniz vardır.

2. Öz eleștiri yapmak, zayıflık göstergesi olarak algılanır.

3. Gücü elinde bulunduran, daima haklıdır.

4. Hep kendimiz haklıyız., yakıșıklıyız ve güzeliz.

Çok yerinde tespitler, katılıyorum. avatarındaki eşeğin durumu da bu geleneklerin bir yansıması.
iki ayaklı eşekler, dört ayaklıyı havaya kaldırmış:)
Eğitim adı altında dövdüğünde veya hakaret ettiğinde karşısındaki insanın duygularını düşünmekten aciz kişiler, eşeğe fazla yük koyduklarında onu da düşünemezler.
Çünkü empati yoksunluğu, akıl yoksunluğu ile birlikte seyreder.
Sitelerde Paylaş

Nolan'ın forumdan atılmasını protesto ediyorum, kınıyorum hatta.

Ateistler arasında böyle tatsız didişmelerin olması üzücü ayrıca.

Öncelikle sizi forumda düzgün din eleştirisi yapabilen, faydalı üyelerden biri olarak gördüğümü belirteyim.

Ancak ilk cümleniz ile, ikincisi arasında farkında olmadan çelişki ortaya çıkmış.

Ateistler arasında didişmelerin sebeplerinden biri zaten bizzat Nolan gibi fanatik üyelerdir.

Forumda ateist olmayan tüm insanları dinci teröre destek olmakla damgalayan, deistlere "gerizekalı" diyen, hiçbir insana en ufak bir dayatması olmayan bu kişilerin inancına saygı önerdiğimde ise,"inanca saygı duyan namussuz şerefsizdir" diyecek kadar bölücü ve bağnazca tavırlar ortaya koyan, düşünce üretmek yerine kendisi gibi düşünmeyeni aşalamayı tercih eden biri, elbette bu nahoş tartışmalarda pay sahibidir.

Sanırım siz bu tartışmaları görmediniz.

O yüzden ben tam tersi yönde eleştiri getiriyorum; çok daha önce bir müeyyide uygulanması gerekirdi. mesela en azından 1 ay girişi kısıtlansa kendini toparlardı. böylece atılmasını gerektirecek tavırlardan uzaklaşmış olurdu.

Ayrıca bu tarz kişilerin kendini toplamasını istiyorsak, hep birlikte onları uyarıp eleştirmekte fayda var.

Sitelerde Paylaş

Şöyle uğramayalı bir baktım da ne çok yaprak dökümü olmuş, ateistler hakikaten kedi gibiler azizim. Biz asla birlik olup cahillerin, yobazların üstesinden gelemeyiz. Herkeste bir kibir, bir küstahlık, egoyu aşamama durumu. Bu zeki insanların genelinin temel sorunu sanırım.

Sitelerde Paylaş

Bir üyenin diğerine PKK'lı, mal, aptal diye ithamlarda, hakaretlerde bulunmasına ses çıkarmayacak kadar duyarsız biri.

"Bu tarz çirkinliklere duyarsız olunması konusunda yönetimi eleştirelim" derseniz, size katılıyorum. ancak bazı ifadeler çok yapıcı olmamış (o yüzden "herhalde kastınız buydu" diye ufak bir editleme yaptım)

Şu gerçeği hep birlikte vurgulamak gerekir; Hakaret bir özgürlük veya hak değildir. tersine başkasının düşünce özgürlüğüne ve sağlıklı diyalog ortamına tecavüzdür.

Şimdi sizin de burda farkında olmadan bir çelişkiniz var. PKK damgalamasına haklı olarak tepki gösteriyorsunuz. ben de milliyetçiliği eleştirenlere "PKK lı" veya "türk düşmanı" şeklinde çamur atılmasını kınıyorum.

Ancak aynı şeyi savunduğunuz kişi defalarca yapmıştır. üstelik sadece, deist, panteist, veya agnostik olduğu için herkesi din adına yapılan katliamlara ortak göstermiş ve defalarca bu konuda insanları aşalamıştır (daha sonra bunların linklerini verebilirim)

Sonra 2015 Ankara katliamı için "Ateistlerin mitinginde patlama" diye başlık açtı. çünkü aksi durumda kendi iftirasıyla çelişkiye düşecekti.

Bu zihniyete göre, 13 yüzyıl önce islam adına katledilen 100.000 insanımız da, osmanlı zamanında katledilen aleviler de, Madımak otelinde yakılanlar da, Ankara'da barış için toplanan insanlar da, din adına yapılan katliam ve teröre ortaktır !

O yüzden blakis insanlara böylesine rezil iftiralar atan sözde ateist dinciler kınanmalıdır.

Bunları bir husumetim olduğu için yazmıyorum. sadece bu tarz dinci fanatizmi karşı olduğumu belirtiyorum.

Yoksa gelirse "hoşgeldin" deriz. ama eleştirmeye de devam ederiz.

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...