Jump to content

Allah Yazılı Buğday Tanelerini Yemeyen Kuşlar!

Recommended Posts

Bunlar ileri derecede İslami eğitim görmüş güvercinlerdir. Allah lafzına (videodaki kişilerin dediği şekilde) basmamak için böyle yapmışlardır. Oradan bir güvercinin çıkıp Allah yazısını (lafzını) elleriyle dağıtanlara "ne yapıyorsunuz be mübarekler?" demesini bekledim, ama olmadı.

Çok feyizli bir video.

Kısaca; Şakirt kardeşlerimizin deneyle imtihanları.

Sitelerde Paylaş

bunlara siz allahın ismini nasıl dağıtırsınız lan sakalını kırdıklarım diye giren olmamış ya, bunu anlamıyorum işte.

doğru gördüysem, bunların buğday dedikleri, oldukça açık renkli bir şey - bir toz ile örtülmüş olan yemler. Yemler o kadar açık renkli değiller. Kuşlar yanaşıyor ama bir türlü ne olduğunu anlayamıyorlar. Büyük ihtimalle kokulu bir şey olsa gerek.

müslümal düzenbazlar elleri ile dağıttıktan sonra kuşların yedikleri şeyler açık renkli değil.

bu açık renkli şey her neyse, kuşları yanına yanaştırmıyor.

dağıtıldıktan sonra önceki açık renkli ve ortaya çıkan daha koyu renkli şeyleri bir arada görebilirsiniz.

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yüce allahın ismini kuşun sıçtığı, itin geçtiği, ayağın bastığı yere nasıl yazarsınız lan diyerek linç başlatılmaması; sonrasında ise kuşun bile bozmadığı allahın ismini siz nasıl bozarsınız lan diyerek de ikinci postanın atılmaması gerçekten çok ilginç.

günün birinde islamın sevgi ve bilgi dolu anlayışını müslümancılık oynayanlara da göstermek için bu gibi durumlarda sevabına linç başlatmak etkili olabilir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...