Jump to content

İşte Bir mucize daha! Ama yine bir mucize görseler yine inkar ederler (sözü sabittir) inanmazlar

Recommended Posts

• İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dindar; sen herşeye farklı anlamlar bindiriyorsun. Mucize kelimesinin tanımını yapar mısın? Mucize kavramından ne anlıyorsun? Fizik kurallarina tezatlık veya kuantum belirsizligine göre micro evrenin macro evrene yansıması mı? Mucizeyi tanımlasana...

Mucize Harikuladedir.

harikulade ile fevkalade arasındaki fark

Fevkalade: Beşerin yaptığı Kanunlar dahilinde yaptığı büyük ihtralardır

Harikulade ise: Adetin kanunların hariçine çıkmaktır

Mucize de fail-i Hakiki Allahtır. Fevkalade de Haktır amma orada seni kullanır.

Mucize vasıtasız Fevakalde ise vasıtalıdır.

Esasen Enbiyanın mucizesi Evliyanın kerameti İnsanlar arasında muhabbeti meydana getirmektir.

Bütün bilim adamları kıçını yırtsa Peygamberlerin mucizesi ve evliyanın kerametini yapamaz istedikleri kadar yırtınsınlar yapamazlar. Anlatabildim mi?

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yorumlar adam gibi ama karşıdaki mal olunca, yorumları da malca anlıyor ve mal ediyor.

Sana, senin gibi malların piri olan Muhammed adlı mal, hadisiyle yani malca yanıt versin. Ne demişler; malın halinden mal anlar, demişler.

"Buhari’nin Türklerle ilgili bir hadisi de yine muttasıl bir senedle büyük sahabe tarafından nakledilmiştir. Bu hadis de şudur;"

“Ebu Hüreyre’den rivayet edildiğine göre, Hz. Hz. Peygamber buyurmuştur ki; Sizler küçük çekik gözlü, kırmızı benizli, yatık burunlu, çehreleri sanki (örs üstünde döğülmüş ve ) üzeri derilerle kaplanmış (sağlam) kalkanlar gibi bir kavim olan Türklerle çarpışmadıkça kıyamet kopmayacaktır. Yine sizler, kıldan çarık (ve çoraplar) giyen bir kavimle (Türk) çarpışmadıkça kıyamet kopmayacaktır.”

Evet, Arap malı dinidar, buyur buradan yak ve de mal mal bak.

offf çok güzel yakalamışsın hadisi. ben yazmak isterdim bu mesajı, kıskandım valla :D

Kıskanma dostum, pek yakında sen de taşı gediğine koyarsın. Çelişkilerle dolu bu kaynaklar ve kaynaklarından bihaber bu cahil mallar var oldukça, gol atmak hiç de zor değil. Folluk bunlar folluk...

"bir senedle büyük sahabe tarafından nakledilmiştir. "

Ya siz hiç utanmıyor musunuz yalan söylemeye? Yalancı mısınız? Hadislerin yazıldığı tarih hicri 250 o zamanda yaşıyan sahabe varsa ben eşşeğim eğer yoksa sizde katırsınız tamam mı :D asukulate

peygamberimizin katırlarının isimi Düldül müş düldüller sizi! :D

Bakın Ey Hırsityanlar (Allanın oğlu çocuğu! bir şeye temas ederek çocuğu olduğuna inananlar. kıçımdan gülüyorum bu saçma akideyi yazarken)

Sayın hıristiyanlar : Hiçri 100 senelerin de yaşayan Türklerin İmam-ı Ebu hanefi ne diyor. "Ben diyor sahabe gördüm görüştüm, Tabiin denilen zatların (hadis rivayet edenlerin) ağzından duyduklarımı, düşünür tartar işime gelirse kabul ederim. işimi gelmezse osurup osurup içindeki gazı çıkartırım diyor vallaha öyle diyor billaha öyle diyor :D hiç gaz ilaçı almayın diyor kasulate :D

Sitelerde Paylaş

allahın evreni, yıldızları, gezegenleri, melekleri, cinleri, kulları, herşeyi olabilir ama oğlu olamaz :D

müslümlerin kafası ne tuhaf çalışıyor ya.

Sen Hala karanlık çağlarda yaşayan bir cahilsin!

Bak yavrum Allah topraktan ademi yaratacak O ademin çocuklarından yüzyıllar sonra meryem isminde biri dünyaya gelecek Allah meryemle cinsel münasebette bulunacak ve Allahın oğlu çocuğu olucak.(bunları duyup, gülüp de, kıçıyla zortlamayan olamaz)

Sonra diyceksin Alllah melekleri gezegenleri cinleri herşeyi yapıyorda bunu neden yapamıyor diyceksin..

Azizim 21 yüzyılda Laik cumhuriyeti idrak edenler arasında sakın bu akideni belli etme Valla insanlar sana aptal nazarıyla bakıp kıçları yırtılıncaya kadar zort zort gülerler vallahi billahi..

Senin akiden sapıklıktır. doğru değildir yanlıştır. Seni aşağlık bir mahluk kopmleksine sokar. Allahın oğlu olan isa bir İnsandır (ve yüzylerce azizler de insandır) bu insanların hepsi senin tanrılar sende İnsana tapan köle olursun.. aşağlık mahluk olursun..

Halbuki İslam itikadında her zerrede kayyümet-i zatiyesiyle Meşhud olan yalnız Allahtır.

Allah hazreti İnsanda tecelli eder. hepimiz İnsanız hepimiz Muhammeddiyiz..

men arefe nefse fakat arefe rabbe. Kim ki kendini bildi Muhakkak Allahı bildi.

Allah her insanda tecelli edendir. o halde zulme divan durma mevcudat içersinde ne kadar büyük azamet varsa sakın ona çarpılma köle olma. Sen Allahsın der.

koca islam senin yolundan gitmeyen İnsanların nasıl sapık olduklarını başkalarına taptıklarını köle olduklarını umuru hariçiyede misaller vermişsindir..

Anlayana sivri sinek saz, anlayamana kendini aşağlık görüp ot boka şuna bana Allah diye tapanlara ise deligömleği asadadasadamn

Sitelerde Paylaş

ben topraktan Adem yapma kısmında zaten kıçımla gülmeye başladım dindarr :)

O zaman aynanın karşına geç, kıçını aç deli gibi kendine gülmeye başla. :D

zira İnsan netice itibariyle toprağın mahsulüdür. Bedenin malzemesi : Malta eriği Gebze kirazı, tophane enginarı, gülloğlu baklavası vesaire vesairedir.

Sanki hava yiyorsun hava sıçıyorsunda konuşuyorsun :D

cidden bir insan mal olmamalı mal olursa işte böyle oluyor nicki bile malta eriği toprağın mahsulü iken gelmiş ne konuşuyor

malsınız ya off ef yu gamon :D

Sitelerde Paylaş

Malta Eriği! :D

İslam der ki: Men arefe nefse fakat arefe rabbe

Manası : Kim ki nefsini bildi muhakkak Allahı bildi.

Şimdi Ota boka şunu buna Allah diye tapanlar, şu hıristiyanlar yok mu: kasulatee :D onlara gülmekten artık yoruldum oturuyorum çay içiyorum :Dasas bitsin dinleneyim yine gülücem zort zort zort zort aaaaaaaaa hahah ahahhaah Koca islam sana dil uzatanlar cibiliyetten ot boka şuna buna tapmaya müsaitler :D

Sitelerde Paylaş

Malta eriği kavunu karpuzu!

Çarmağa gerilen bir acı sirke içen :D İsa değil!! orada evet biri vardı ama İsa değildi gercek İsa :D hahaha

Tevbe 31 "onlar rahipleri rabler edindiler ve meryem oğlu Mesih'i"

"Nasıl olur Biz rahipleri rab edinmedik" diyen mutaassıb hıristiyanlara şöyle cevap verilmiştir

"Onların dediğini kabul edip 21 yüzyılda etten kandan kemikten Allah edinmiyor musunuz" evet!!

o halde siz onların dediğini kabul etip onları İLAH edinmiş böylelikle ota boka şuna buna Allah diye tapan zavallılarsınız hahahahaha aaaaaaa hahaha " DENMİŞDİR

Sitelerde Paylaş

yani senin de dayanağın dandik kitabın. iddia ettiğiniz herşeyi yapabilmeye muktedir allahın, bir bakireden doğup 33 sene kullarının arasında takılamayacağından nasıl emin olabiliyorsunuz anlamıyorum. ben sizin hayal ettiğiniz gibi bir Allah'a inansam, böyle birşey yapamayacağını düşünmezdim. ya herşeye muktedir, ya da değil... karar verin.

Sitelerde Paylaş

yani senin de dayanağın dandik kitabın. iddia ettiğiniz herşeyi yapabilmeye muktedir allahın, bir bakireden doğup 33 sene kullarının arasında takılamayacağından nasıl emin olabiliyorsunuz anlamıyorum. ben sizin hayal ettiğiniz gibi bir Allah'a inansam, böyle birşey yapamayacağını düşünmezdim. ya herşeye muktedir, ya da değil... karar verin.

Kızım kuzum keçim eriğim Allah yarattığı şeye temas edip ondan faydanlanabilir mi? sapık mı Allah :D

Allahsız hiç bir zerre yoktur.

eğer sen Allahsız bir zerrenin kendi kendine ezeli ve ebedi varlığına kani olursan O zaman O şey Bir ASIL olur. asıl olunca herşey aslına tapar. ALlaha tapmaz

Allah bir şeyi yoktan hiçten yaratmaz. Allah bir şeyi Kendisinden yaratır. yarattığı zamanda mevcuiyetinde asla bir değişiklik olmaz Allah yimne Allahtır

Hazret Ali : hiç bir şey yokken Allah vardı elan kemakan demiş Şimdide öyledir demiş. Mevcudatı kainatı herşeyi yarattı mevucdiyetinde asla bir değişiklik olmadı demiş..

men arefe nefse fekat arefe rabbe

İşte bu doğru yoldur.. Yok eğer sen yinede dersen ki Allah bir şeyi yarattı ve ondan faydanlandı ilişkiye girdi ve çocuğu oldu dersen

Allahı bir şeye kayıtlarsın.. oda ruhul kudus meryem ve İsa. olur.

İsa şuan senin yanında olsa. Sen isaya allah dersen Kendi varlığın nasıl ayakta duruyor. Allahsız mı duruyorsun.

Allah senden tecelli etmiyor mu?

erğer Allah senden tecelli etmiyorsa Sen Allaah kafa tutabilirsin çünkü senin varlığının özü Allahsız devam ediyor demektir. Senin varlığının özü ne ise ona taparsın.

O öze sahip oldun mu? Allaha rest çekersin çünkü senin varlığın Allahsızdı. zira Allah isaydı. Sen ise Allahsız var iken.. Senin varlığının özüne sahip olduğun zaman onu bulduğun zaman

Senin özün allah olmadığı için özüne sahip olduğunda allaha rest çekersin

anlatabiliyom mu senin itikadının ne kadar saçma salak olduğunu İnşallah anlamak için okursuda anlarsın okeys :) :) :) :)

Sitelerde Paylaş

hristiyanlar Tanrı Meryem'le sex yaptı demiyor, o senin kuruntun. ha, öyle deseler birşey değişir mi? hayır... İslamın tanrısına inanan biri hristiyan inancına saçma diyemez. bu Tanrı ya herşeye muktedir ya da değil.

allah kainatta ilk neyi yarattı diyorsunuz siz? Nuru Muhammed değil mi? neden nuru İsa'yı da yaratıp, Meryem'in rahmine kutsal ruh aracılığı ile postalayamasın? neden onun bedenine girip insanlarla konuşmasın? ölüleri diriltip, körlerin gözünü açmasın?

ikiyüzlülükten başka birşey değil yaptığınız. doğaüstü şeylere ya inanırsın, ya da inanmazsın. benim safsatam seninkini döver diye birşey yok. Tanrı "ol!" derse, olur.

Verbum Dei Caro Factum Est.

Sitelerde Paylaş

hristiyanlar Tanrı Meryem'le sex yaptı demiyor, o senin kuruntun. ha, öyle deseler birşey değişir mi? hayır... İslamın tanrısına inanan biri hristiyan inancına saçma diyemez. bu Tanrı ya herşeye muktedir ya da değil.

allah kainatta ilk neyi yarattı diyorsunuz siz? Nuru Muhammed değil mi? neden nuru İsa'yı da yaratıp, Meryem'in rahmine kutsal ruh aracılığı ile postalayamasın? neden onun bedenine girip insanlarla konuşmasın? ölüleri diriltip, körlerin gözünü açmasın?

ikiyüzlülükten başka birşey değil yaptığınız. doğaüstü şeylere ya inanırsın, ya da inanmazsın. benim safsatam seninkini döver diye birşey yok. Tanrı "ol!" derse, olur.

Verbum Dei Caro Factum Est.

İsa'dan Allah konuşmuşsa neden Hazreti Muhamedden tecelli edip konuşmasına inanmıyorsunuz yada bir hazreti İnsandan tecelli edip konuşmasına inanmıyorsunuz

halalcu mansur ennel hak diyor fussilet 53 "lehum Enne-hu hak": onlar göstereceğiz kendi nefislerinde (O)nun hak olduğunu" diyor

hepmiz "ennel hakkız" biz sırf İsa dan değil bütün İnsanlardan da tecelli ettiğine inanıyoruz..

Allahı sadece İsa ile kayıtlamıyoruz..

bazı körlerin gözünü doktorlar açıyor.. onlarda alllah diya tap o zaman allahın 2 olsun

nice islam evliyaları kerametleri ile ölüleri diriltimiştir. Peygamberimizinde ölüleri dirittmiştir incildede bir peygamberim ölüyü dirilttiği söyler

ölüleri dirtti diye Allah diya tapıyorsanız hepsini katibn Allahınzı 3 5 6 10 olsun..

İsa Çarmağa gerilirken bu kuvvetli ruh nerdeydi aciz ruhunu yerini bilmiyor muydu? ona yardım edemedi..

kendi çiğer pare evladını yerini bilmeyen koruyamaan allahtan ne hayır gelir.

ne acaip itikadlar islam bunları asla kabul etmez

isa kendi arzuzu ile asıldıysa bu arzusuna hizmet ettikleri için neden yahudilere merhamet etmiyorsunuz teşekkür etmiyorsunuz da bunu hoş görmüyorsunuz

yok eğer kendi arzuzu ile asılmadıysa neden asılan bir tanırdan meddet umuyorsuz kendinize hemen başka bir ALlah arayın der İslam :D

artı sen şunu hala anlamamışsın? Allah herşeye muktedir ama Kendisini yok etmeye muktedir değil. Allahı İsa ile kayıtlarsan

bütün bu mevcudat Allahsız mı vardır bütün mevcudatın özü nedir? İsa Allah ise!

Bizim özümüz Allah değilse. Allah İsa ise. bizim Allaha ne ihtiyacımız var? özümüz sahip olursak Allaah kafa tutarız

Allah biz ve tüm mevcudatuyaratmış olmaz çünkü bizim özümüz Allah değil!

Allahı bir cisimle kayıtlarsan.. Etrafında gördüğüm diğer bütün cisimler bizler tüm insanlık mevcudat Allahsız Ayakat duruyor demektir Allaha ihtiyacımız kalmaz

anlıyor musun?

Allah Bir cisim olur. diğer cisimleri yaratmamış olur. anladın mı? kafanı çalıştır. İslamın neden hıristiyanlıktan üstün olduğunu gör..

men arefe nefse fakat aeefe rabbe

kimki nefsini bildi muhakka Allahı bildi: İnsanın hakikati özü Allahtır Allah.. kimse yüz suyu dökme kimseye kul köle olma. kendinden büyükl ne kadar büyük azametler shirler büyüler ölüleri diriltmeler bile olsa çarpılma uşak olma alet olma. zira senin özün hakikatin Allahtır Allah der...

ikinci kez anlattın bunları sana inşallah anlamışsındır? ki zanettmiyorum boşuna inşallah dedim :D

tanrı ol derse Olur

Ama tanrı bir şeyi yaratıp sapıklık yapıp O yarattığı şeyle cinsel ilişkiye girip ondan faydalanıp bir çocuk sahibi olmaz anladın mı

Allah sapık mı :D

"Allah herşeye muktedirse bunuda yapmaya muktedir demelisiniz" dersen Allah o zaman bir katır eşşeğide yapmıştır

herşeye muktedirdir o zaman gidip hazreti İsa'nın bindiği merkepe de allah diye tapın Onuda şaapmış olabilir çünkü :D

Hıristiyanlıkta ruhul kudüs insan şekline girip meryemle ilişki yaşamıştır. İsa baba cihetiyle Allah meryem cihatiyle İnsandır denir..

Allah Ruhul kuddüs meryem ve İsada mürekkep ve müteşekkildir der hıristiyanlık anlıyon mu gamon ne kadar salak saçma şeyler bunlar

Sitelerde Paylaş

"İsa'dan Allah konuşmuşsa neden Hazreti Muhamedden tecelli edip konuşmasına inanmıyorsunuz yada bir hazreti İnsandan tecelli edip konuşmasına inanmıyorsunuz"

benim yazdığımın aynısını yazmışsın. neden tam tersine de siz inanmıyorsunuz?

"İsa Çarmağa gerilirken bu kuvvetli ruh nerdeydi aciz ruhunu yerini bilmiyor muydu? ona yardım edemedi.."

İsa insanların günahlarına kefaret olarak işkence çekti. cuma ölüp, pazar dirildi ve gökyüzüne çıktı. zaten Tanrı olduğu için tamamen ölemez. sen kuvvetli ruh nerdeydi dersen, ben de sana muhammed ölürken kuvvetli allah neredeydi derim.

"artı sen şunu hala anlamamışsın? Allah herşeye muktedir ama Kendisini yok etmeye muktedir değil. Allahı İsa ile kayıtlarsan

bütün bu mevcudat Allahsız mı vardır bütün mevcudatın özü nedir? İsa Allah ise!"

tekrar, zaten ölmediğinden kendini yoketme gibi bir durum yok. zamandan ve mekandan münezzehse, aynı anda kainatın her yerinde olabilir. buna oğlunun bedeni dahil.

"Allahı bir cisimle kayıtlarsan.. Etrafında gördüğüm diğer bütün cisimler bizler tüm insanlık mevcudat Allahsız Ayakat duruyor demektir Allaha ihtiyacımız kalmaz"

bunun cevabını verdim yukarda ama ekleyeyim, siz de tanrının sözünü bir kitapla kayıtlıyorsunuz. bu cisim kitap yerine bizzat oğlunun bedeni olabilir pek ala.

"ikinci kez anlattın bunları sana inşallah anlamışsındır? ki zanettmiyorum boşuna inşallah dedim"

anlamayan biri varsa o da sensin. yıkanmış beynin yüzünden ikiyüzlülük yapıyorsun. başkalarının dinine gelince mantık aramaya başlıyorsunuz ama kendinize her türlü fantastik inanış serbest.

eklemeler yapmışsın. roman-katolik inancında kutsal ruhun maria ile ilişkiye girdiğine dair bir inanç yok. böyle birşeyi ilk senden duydum. her zamanki gibi sallıyorsun.

tarihinde malta erigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İsa insanların günahlarına kefaret olarak işkence çekti. cuma ölüp, pazar dirildi ve gökyüzüne çıktı. zaten Tanrı olduğu için tamamen ölemez. sen kuvvetli ruh nerdeydi dersen, ben de sana muhammed ölürken kuvvetli allah neredeydi derim.

İsaya Allah diyen ve Allahın işkence görmesine uygun gören bir açı sirke içiren sizlersiniz..

Cuma günü öldü diyorsunuz

Ölü iken onu kim dirilti. eğer ölü ölüye diriltti denirse. bu imkansız olanaksız olmıycak bir şeyin olması lazım gelir..:Dsasa bu muhaldir

çünkü Ölü ölüyü diriltiemez. hiç olmazsa ölünün kimi dirilticeğini bilemesi lazımdır ölünün bunu bilmesi ise gerçekleşmesi olanaksız bir şeydir..:Dasas ölü değil diri olmalıdır

Allah ölü olduğunda Mevcudatın rızkını kim veriyordu ? :Dasasa ne saçma şeylerle uğraşıyorum ya rabbim

bu itikadlar mı insanlığı selamete çıkarıcak :Dasasa

tekrar, zaten ölmediğinden kendini yoketme gibi bir durum yok. zamandan ve mekandan münezzehse, aynı anda kainatın her yerinde olabilir. buna oğlunun bedeni dahil.

Kulunun bedeninde de dahil deseydin seni tasdik ederdim.. Oğlu dersen. Allah bir şeyi yaratmış ve yarattığı şeyden faydalanıp oğlu olmuş demiş olursun.. hepden batık sapık olursun

o zaman katırıda şaapmış olabilir başkalarınıda şaapmış olabilir...

yani 2000 küsür sene evvel kimseyi şaapmamış :D sonra gelip meryemi şaapmış :D Ve Allahın oğlu olmuş İşte bu son eklenen parça (oğul) ile ALlah allah olmuş.. ne komik ya ne saçma bir şey yaa.

Allah ruhul kudus meryem ve oğuldan mürekkep ve müteşekkil olmuş

yani sonradan ilave edilen parça (oğul) ile Allah allah olmuş mukahatatoo kuçumla gülüyoto :D

Halbuki İsalm itiakdında nasıldır: Her zerrede kayyümeti zatiyesiyle meşhud olan yalnız allahtır. Allah heryerdedir her insanda heryerde tecelli edendir.

kimse kimseye uşak olmasın kimse kimsenin Hakkına hukuka tecavüz etmesin demiştir Koca islam..

malta eriği!

Mukaddes kitapların hiç birinde İsa Allahtır dememiştir. Yani ne Cenabı İbrahim Cenabı Musa İsa Allahtır dememiştir.

şimdi eğer "onlar bilmiyordu" dersen Onlara cahil demiş olursun küfretmiş olursun. Yook eğer "evet" dersen bütün mukaddes kitapları yalancı çıkarmış olursun

bunun cevabını verdim yukarda ama ekleyeyim, siz de tanrının sözünü bir kitapla kayıtlıyorsunuz. bu cisim kitap yerine bizzat oğlunun bedeni olabilir pek ala

Kitap dediğin: kelamı Allaha ait sesi ve sedası hazreti Muhammed olan sözlerdir.

İsa dediğin Allahın sözünün kelamının cisimlenmiş şekli ise. o zaman İsa teyp Mp3 çalar gibi bir şey oluyor.

mesela insanın kelamı nasıl bir direm kavucuk telde tecelli ediyor verdiğimiz sesi hopörlerden gerisin geriye alıyorsan

İsada Allahın sesini kaydetilmiş gerisin geriye veren bir mp3 çalar gibi bir şey mi oluyor kitapla kıyasladığında ne demek istedin yani ben seni anlamıyorum :D

eklemeler yapmışsın. roman-katolik inancında kutsal ruhun maria ile ilişkiye girdiğine dair bir inanç yok. böyle birşeyi ilk senden duydum. her zamanki gibi sallıyorsun.

malta eriği o halde söyle bakayım Meryem isaya nasıl gebe kaldı. Allahın oğlu olabilmesi içim meryemin Allah tarafında şaapılıp gebe bırakılması lazım değil mi? :D

Sitelerde Paylaş

ilk yazdıklarına tek tek cevap vermeyeceğim. İslamın allahına inanabilen biri için, objektif olması halinde hiçbir çelişki yok. Tanrı istediğini yapmaya muktedir. kullandığı bedeni terkeder ve beden ölür, tekrar girer ve beden canlanır. ister uçar, ister kaçar.

asıl merak ettiğim son kısım. sen İsa doğduğunda Meryem bakire değildi mi diyorsun?

Sitelerde Paylaş

"(Matta 3:13-4:1; Luka 3:21,22; 4:1-13)

9O sırada İsa, Galile bölgesinin Nasıra kentinden geldi ve Yahyanın eliyle Ürdün Irmağında vaftiz edildi. 10İsa sudan çıkar çıkmaz, göklerin yarıldığını ve Ruhun güvercin gibi üzerine indiğini gördü. 11Göklerden bir ses duyuldu:

Sen benim sevgili Oğlumsun;

Senden hoşnutum.

12Ruh Onu hemen çöle yöneltti. 13İsa kırk gün çölde kalarak şeytan tarafından denendi. Yabanıl hayvanlarla bir arada kaldı. Melekler Ona hizmet etti."

gördüğün gibi allah "oğlumsun" diyor. başkalarının kitabı sizinkinden değersiz değil.

Sitelerde Paylaş

"(Matta 3:13-4:1; Luka 3:21,22; 4:1-13)

9O sırada İsa, Galile bölgesinin Nasıra kentinden geldi ve Yahyanın eliyle Ürdün Irmağında vaftiz edildi. 10İsa sudan çıkar çıkmaz, göklerin yarıldığını ve Ruhun güvercin gibi üzerine indiğini gördü. 11Göklerden bir ses duyuldu:

Sen benim sevgili Oğlumsun;

Senden hoşnutum.

12Ruh Onu hemen çöle yöneltti. 13İsa kırk gün çölde kalarak şeytan tarafından denendi. Yabanıl hayvanlarla bir arada kaldı. Melekler Ona hizmet etti."

gördüğün gibi allah "oğlumsun" diyor. başkalarının kitabı sizinkinden değersiz değil.

Hazreti İbrahim ve hazreti musadan bahsediyoruz.. incilden değil..

hem Dikkat edersen Yahya İsayı vaftiz ediyor. hahah :D şu durumda yahya isadan daha büyük yahya isayı vaftiz etmiştir. hahah :D Gamon

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...