Jump to content

İşte Bir mucize daha! Ama yine bir mucize görseler yine inkar ederler (sözü sabittir) inanmazlar

Recommended Posts

Amerika keşfedilmeden önce peygamberimiz kırmızı ırktan bahsediyor (yeaaaaaa kamon yeeaaaa :D asukulate)

Veda hutbesi:
Ey insanlar! Rabbiniz birdir. Babanız da birdir. Hepiniz Adem'in çocuklarısınız, Adem ise topraktandır. Arabın Arap olmayana, Arap olmayanın da Arap üzerine üstünlüğü olmadığı gibi; kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvadadır

kızılderililer VİKİPEDİ

Türkçe Kızılderili adı İngilizce Redskin («kırmızı deri») adının çevirisidir

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur.

Kızılderililerle siyahilerin bir alıp veremediği olmamış kii birbirlerine üstünlük taslasınlar...

Al yanaklı beyazları kastediyor belli ki... :)

tarihinde Mırnaw tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kızılderililerle siyahilerin bir alıp veremediği olmamış kii birbirlerine üstünlük taslasınlar...

Al yanaklı beyazları kastediyor belli ki... :)

''Beyazlar'' diye tarif edilen birileri var mı muhammedin ağzından? :)

İşte yine bir Mucize gördüklerin de şamşıranlar saçmalayanlar :D huzurlarınız da dını nı nıımmm !

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte yine bir Mucize gördüklerin de şamşıranlar saçmalayanlar :D huzurlarınız da dını nı nıımmm !

Getirecek başka mucize mi kalmadı Dindar hazretleri... :)

Bak bu sahih hadiste kırmızı benizli olarak biz Türklerden bahsedilmiş. Tabii sen hadis münkiri olduğun için işine gelmeyeceğinden Buhari falan da tanımam diyeceksin, ama acele etme derim; Kızılderililer gerçekten Türkse, sen de karlı çıkarsın bu işten çünkü... Bu kıyağımı da unutma :D

“Sizler Huz ve Kirman’da çekik gözlü, yassı burunlu, kırmızı benizli ve yüzleri (örs üstünde dövülmüş ve) derilerle kılıflı kalkanlar gibi heybetli acemlerle çarpışmadıkça kıyamet kopmayacaktır”(Buhari)

tarihinde Mırnaw tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Iyi de; mucize kelimesini fizik kurallarını altüst eden olaylar için kullanmıyor muyuz? Ne alakası var olm !!!

Mesela; Musa asasını yere atmış,yılan olmuş.Kütük yılan olmuş.Ya da; uçan adam sabri vardı ya;esra ceyhanın programında.

"Havada durdum, şahitlerim var" diyordu.

Dindar; ben de uçan kuşa havada çakıyorum.

:) tövbe tövbe.ya havle vela kuvvete.

bak,bu da mucize.

Sitelerde Paylaş

Kızılderililerle türklerin görece yakın bir tarihte ortak bir ataları olabilir.

abi bari sen yapma gözünü seveyim. şu forumun en aklı başında adamlarından birisin. Amerika kıtasına ilk ne zaman göç olduğu aşağı-yukarı belli. Amerika yerlilerine Türk dersek, dünya nüfusunun yarısından çoğu Türk olur.
Sitelerde Paylaş

Amerika keşfedilmeden önce peygamberimiz kırmızı ırktan bahsediyor (yeaaaaaa kamon yeeaaaa :D asukulate)

Veda hutbesi:

Ey insanlar! Rabbiniz birdir. Babanız da birdir. Hepiniz Adem'in çocuklarısınız, Adem ise topraktandır. Arabın Arap olmayana, Arap olmayanın da Arap üzerine üstünlüğü olmadığı gibi; kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvadadır

Len dinidar kafir! Senin bu mucizen Muhammed'in renk körü olduğunun belgesi olabilir. Renk körlüğünün en ağır biçimi her şeyi-dünyayı, siyah-beyaz yani Beşiktaşlı olarak görmektir. Muhammedin bu kadar kör olmadığı anlaşılıyor. Geriye daha hafif ama daha yaygın olan yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı renkleri karıştırma seçeneği ki, Muhammed'in, bu ikinci tip körlüğe sahip olduğu kesin gibi...

Amerika'yı ve Kızıl Derililerini rüyasında bile göremeyeceğine, görse bile inanamayacağına göre, olsa olsa sarı ırktan (Çinli) birilerini görmüş ve malum körlüğünden dolayı karıştırıp kırmızı demiştir.

Yorum dediğin biraz destekli olmalı, atarken bile destekli atacaksın, Sallamakla olmaz bu işler, döner dolaşır sahibini şişler.

Sitelerde Paylaş

İyi de Davut bile kızıl saçlıydı örneğin Tevrat'ta geçen Esav kızıl tüylü olarak kıpkırmızı bir çocuk olarak doğdu, kızıldı o yüzden kızıl anlamında Edom denildi. Kızılı bilmesi niye Muhammed'in mucize olsun ki Yahudiler de biliyor.

tarihinde Tanah-Gospel Theologist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:D Allahım mucizeler gördüklerinde böyle davranmaları saçmalama yollarına gitmeleri inkar etmeleri normaldir demişin. nasıl inanmıyım ben şimdi sana nasıl iman etmiyim teşekkürler iyi günler iyi akşamlar sevgiler saygılar Allahım

gülüyorum buradaki bütün malca yorumlara :D

Sitelerde Paylaş

:D Allahım mucizeler gördüklerinde böyle davranmaları saçmalama yollarına gitmeleri inkar etmeleri normaldir demişin. nasıl inanmıyım ben şimdi sana nasıl iman etmiyim teşekkürler iyi günler iyi akşamlar sevgiler saygılar Allahım

Kardeş yerlere bakarak yürü bence beynin bir yerde düşmüş ,çok durmasın etrafta ,mazaallah zaten bir işe yaradığı yok bari biri takılıp düşmesin.

tarihinde Tanah-Gospel Theologist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dindar; sen herşeye farklı anlamlar bindiriyorsun. Mucize kelimesinin tanımını yapar mısın? Mucize kavramından ne anlıyorsun? Fizik kurallarina tezatlık veya kuantum belirsizligine göre micro evrenin macro evrene yansıması mı? Mucizeyi tanımlasana...
Sitelerde Paylaş

Yorumlar adam gibi ama karşıdaki mal olunca, yorumları da malca anlıyor ve mal ediyor.

Sana, senin gibi malların piri olan Muhammed adlı mal, hadisiyle yani malca yanıt versin. Ne demişler; malın halinden mal anlar, demişler.

"Buhari’nin Türklerle ilgili bir hadisi de yine muttasıl bir senedle büyük sahabe tarafından nakledilmiştir. Bu hadis de şudur;"

“Ebu Hüreyre’den rivayet edildiğine göre, Hz. Hz. Peygamber buyurmuştur ki; Sizler küçük çekik gözlü, kırmızı benizli, yatık burunlu, çehreleri sanki (örs üstünde döğülmüş ve ) üzeri derilerle kaplanmış (sağlam) kalkanlar gibi bir kavim olan Türklerle çarpışmadıkça kıyamet kopmayacaktır. Yine sizler, kıldan çarık (ve çoraplar) giyen bir kavimle (Türk) çarpışmadıkça kıyamet kopmayacaktır.”

Evet, Arap malı dinidar, buyur buradan yak ve de mal mal bak.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...