Jump to content

Kuranda Şöyle Bir Ayet Yoktur...

Recommended Posts

‘’Üvey kızlarınızla, cariyelerinizle, kölelerinizle ve de çocuklarla cinsel ilişkiye girmeniz; fuhuş yaptırmanız ve onları başkalarına peşkeş çekmeniz yasaktır.!

Cariyeler köleler edinerek; onlarla, bundan başka çocuklarla cinsel ilişkiye girenlerin üzerine azabım korkunç olacaktır.!

Köle ve cariye edinemezsiniz.!

Onlar da benim yarattığım sevgili kullarımdır.

Köle ve cariye edinmek suçtur yasaktır.!’’

Kuranı 8. yüz yıldan sonra 9. yüz yıla doğru çöl bedevileri yazmıştır.İçinde Bedevi yaşantısının zihniyetini barındırır.

Bedevilerin uydurdukları allah ayetlerde görüldükleri üzere onların cinsel isteklerine ve sapkın düşüncelerine hizmet etmektedir.

Allah, fuhuşu ve cinsel sapkınlık yapanları affeder özendirir ve teşvik eder.!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 101
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Var abi ayet var!! 100 kere GÖSTERDİK ! Bir Cümle-i İlahi ile bütün bunlara hal olmuştur

Nisa 24: gayrı müsafihinne:

sefh: kan ve sıvıları akıtmak demektir.

yani kadın ve erkeğin sıvılarını yani Döl zevk suyunu akıtmaları demektir. Bunun için buna zina denmiştir.

Allah garyrı müsafihinne diyerek: Erkeklere "Sırf dölünüzü akıtmak zevk suyunuzu boşalmak için bir kadınla evlenmeniz (veya cariye edinmeniz) haramdır" der. Ee 30-35 yaşında bir kadınla, "Sırf dölünü aktımak maksadıyla evlenmek bile yasakken. çocuk doğurması mümkün olmayan kız çocuklarıyla evlenmek ilişkiye girmek hayli hayli haramdır. :) selamu aleyküm

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Var abi ayet var!! 100 kere GÖSTERDİK ! Bir Cümle-i İlahi ile bütün bunlara hal olmuştur

Nisa 24: gayrı müsafihinne:

sefh: kan ve sıvıları akıtmak demektir.

yani kadın ve erkeğin sıvılarını yani Döl zevk suyunu akıtmaları demektir. Bunun için buna zina denmiştir.

Allah garyrı müsafihinne diyerek: Erkeklere "Sırf dölünüzü akıtmak zevk suyunuzu boşalmak için bir kadınla evlenmeniz (veya cariye edinmeniz) haramdır" der. Ee 30-35 yaşında bir kadınla, "Sırf dölünü aktımak maksadıyla evlenmek bile yasakken. çocuk doğurması mümkün olmayan kız çocuklarıyla evlenmek ilişkiye girmek hayli hayli haramdır. :) selamu aleyküm

Ulan dindar;imanımı pekiştirdin ha. Bunlar ne oglum; döl möl,akıtmak,zevk suyu, ilişkiye girmek ?

Kendimi Haydar Dumen'le konuşuyom zannettim bir an :)

Vaginusmus için reçeten var mi Hocam? Boşalmakla geçer mi? Tövbe tövbe,estağfurullah. La havle vela kuvvete,beline kuvvete :)

Sitelerde Paylaş

Ulan dindar;imanımı pekiştirdin ha. Bunlar ne oglum; döl möl,akıtmak,zevk suyu, ilişkiye girmek ?

Kendimi Haydar Dumen'le konuşuyom zannettim bir an :)

Vaginusmus için reçeten var mi Hocam? Boşalmakla geçer mi? Tövbe tövbe,estağfurullah. La havle vela kuvvete,beline kuvvete :)

Seni Elmalı Hamdi Yazır amcanla başbaşa bırakıyorum

Nisa 24 "gayrı Müsafihinne" kelimesinin tefsiri açılımı :

"Elmalı hamdi yazır : Müsafaha, "sefh" kökünden türetilmiş müfaale babıdır. Sefh, aslında kan ve su kategorisi sıvıları döküp akıtmak demek olduğundan müsafeha veya sifah, sırf suyunu boşaltmak, yani her iki tarafın üreme ve türeme maksadında bulunmayıp, yalnız su akıtarak cinsel arzularını gidermek mânâsını ifade eder. bunun için zinaya sifah denilir.

Demek olur ki, yukarıda kadınların cariyelerin helal kılınmasından esas maksat, yani nikahın ve odalık almanın meşru olmasının hikmeti, nefsi tahsin ve üremedir. Nefsani arzuları gidermek de buna bağlıdır. Yoksa yalnız şehveti gidermek maksadı ile nikah veya cariye edinmek caiz değildir.

Evlenmek yalnız faydalanma (sevişme yatağa atma) maksadı ile olduğu açıkça söylenirse veya geçici bir müddet ile sınırlandırılırsa, bu şekilde nikah hem dini açıdan, hem de hukuki açıdan geçersiz olur. Bundan dolayı tamamen anlarız ki, müt'a nikahı, başka bir ifade ile metres tutmak helal değildir, bu bir zinadır. "

Sitelerde Paylaş

Forumda allahin kuyrugunu eline verip oynayip eglenmesini saglayacagimiz müslüman kalmamis. Yukarida ki arkadas pek bi bilgisiz gibi simdi ona sorsam ''allahin kuyrugunun rengini ve uzunlugunu'' kesin bilemiyecektir ama ne olur ne olmaz genede sormaliyim diye düsünüyorum.

Müslüman dindar kardesim..allahin kuyrugunun rengini ve uzunlugunu bize söyleyebilirsen islam konusunda bilgili oldugun anlasilacak.

Buyursunlar efendim...

Sitelerde Paylaş

Bu bellediği pekmezden başka sayıkladığı bir şey olmayan delinin pekmezlerinden biri de bu sifah mevzusu... Bu da bununla kafa ütülemeye çalışıyor. Ülen bu daha giderken değil yola çıkarken biz çoktan gelmiş yorgunluk kahvemizi yudumluyorduk be! Bunun verdiği akıllarla kuran matah bir şey sanacağız! :lol:

E sifah evet sıvı dökülmesini ifade eden bir kelime de e noolmuş yani! Bundan bir bot mu çıkıyor! Bunun üreme amaçlı olmayan dökme olduğunu nerden çıkarıyorsun kuş beyinli desem kuşlara çok saygım vardır, demem. Kuşları acayip çok severim. Amip beyinli desem olur. Üreme için de dökülmüyor mu bu zıkkım? Öyle de dökülecek böyle de. Dökülmeden oluyor mu!

Kelimeler üzerinden polemik yapmak, safsatacıların en sık başvurduğu safsatacılık yöntemleri arasındadır. Safsata tanıma uzmanı bizler safsatayı gözünden tanırız. Safsata daha geliyorken tek kelime etmeden aha safsata geliyor deriz. Biz artık safsatanın uzmanı olduk. Bunlar bir kelime üzerinde elli çeşit dans figürü yapar, kalçaları titretir, gerden kırar bel sallar. Bunlar orta oryantali... Orta doğu yani... Bunların yapmayacağı bel kalça kıvırması yoktur. Ülen cümle diye bir şey var. Allahın varsa da ne bot murat ediyorsa düzgün bir cümle kurar, açıkça söyler. Allahının ağzından kerpetenle tek bir kelime alıyorsunuz da gerisini siz mi tamamlıyorsunuz be! Olur da yani bu kadar saçma salaklık olmaz!

Sitelerde Paylaş

İmam nikahının, Muta nikahından bir farkı var sanki...

farkı fakrı fark zıttı farktır. uf you gamon

Bakınız muta nikahı var ama aslı şöyleydi: Erkek kız ile nişanlanır da erkek kıza dokumadan kızdan ayrılırsa. bu durumda peygamberimiz fakire bile söyle demiştir "ne olurdu külahını satsaydın da ona bir muta verseydin" buyurmuşlardır.. işte Erkeğin ayrıldığın kıza alıpta bütçecesi göre verdiği hediyeye muta derler. Azizatın :D anlatabiliyom muyum?

boşanma daima kız tarafına daha ağır geldiğinden dolayı erkek kıza bir hediye alır verir buna muta denir.

Anlatabiliyor muyum? Bugünkü arapların uyguladığı adına da hile-i şeriye dedikleri şey islam da yoktur.

zatehu Hile ile şerait kelimelerin bir arada kullanılması bile aptalların daniskası zıttül beşerdir. :D

söz konusu kelima konusu bile değildir bu azizatuum :D herifler hile-i şeriye uydurmuşlar zavallı dinden bihaber insanlar da bunlara uymuşlardır. Allah bin türlü ikibin üç yüz atmış yedi kere belalarını veriyor bu insanların. Allah çarpısın ki. bunları Allah çarpıyor azizatı :D esellamu aleyküm Gamon :D asukulate

Sitelerde Paylaş

farkı fakrı fark zıttı farktır. uf you gamon

Bakınız muta nikahı var ama aslı şöyleydi: Erkek kız ile nişanlanır da erkek kıza dokumadan kızdan ayrılırsa. bu durumda peygamberimiz fakire bile söyle demiştir "ne olurdu külahını satsaydın da ona bir muta verseydin" buyurmuşlardır.. işte Erkeğin ayrıldığın kıza alıpta bütçecesi göre verdiği hediyeye muta derler. Azizatın :D anlatabiliyom muyum?

rüşvet mi ? yoksa, kirleten öder vergisi mi ?

boşanma daima kız tarafına daha ağır geldiğinden dolayı erkek kıza bir hediye alır verir buna muta denir.

Boşanmak, neden kız tarafına ağır gelsinki? Mantığını anlayamadım...

Sitelerde Paylaş

E sifah evet sıvı dökülmesini ifade eden bir kelime de e noolmuş yani! Bundan bir bot mu çıkıyor! Bunun üreme amaçlı olmayan dökme olduğunu nerden çıkarıyorsun kuş beyinli desem kuşlara çok saygım vardır

daima zulmeti seven Şems-i Hakikati Muhammediyey cephe alan daima karanlıktan hoşlanan yarasa kuşu tabiatlı kimseler vardır

ebu hanefi şöyle demişleridir "vakvak kuşunun yavrularına emzirdiği süt ricalin menisi gibidir"

durur adamın aklı!! rical kelimesin manası muazzam bir manası vardır. demakrasyon kardeşim bacım :D neyse

vakvak kuşu : yaraşa kuşudur neyse :Dasa

madem ki sefh: cinsel arzuyu giderme olduğunu anladın peki sana sorarım.. şimdi

" en tebtegû bi emvâlikum muhsinîne gayra musâfihîne" cümlesinden ne anlıyorsun? sana sorarım..

bu Fasih arapça cümlelerin Türkçe manası şu değil midir. Mösye dermoson yada pardom madam dermason yada pardon matmazel dermoson

yada pardon kontes dermason :D yada pardon soysuz sopsuz bir kimse isen misis bacım dermoson kardeşim

şöyeler misin bana yukarıdaki fasih arapça cümlelerin Türkçe cevirisi nasıldır

af buyurursanız :D

ben yazayım bir hatam olursa siz düzeltirsiniz inşalah sizi seviyorum öpüyorum kalbden saygılar sevgiler öpüçükler muuuucks (sulu) muk (susuz) öpüceklerler

" en tebtegû bi emvâlikum muhsinîne gayra musâfihîne"

türkçe cevirisi : Muhsin kalmak ve sırf cinsel arzunu gidermek maksadı olmaksızın (en tebtegû bi emvâlikum) mallarınızla istemek (ya cariye yada bir kadınla evlenmeyi istemek) sizi helal kıldındı

evet misis dermason :D

sizi dinliyorum izliyorum hem vıdvıdı konuşuyorsunuz gündeki tatlı teyzeler ve kızları gibi hemde bir süratinizi aldınız mı yanılmıyorsa durmaksızın45 dakka filan konuşursunuz sizi severek dinliyorum muuck :D ve muk

Sitelerde Paylaş

rüşvet mi ? yoksa, kirleten öder vergisi mi ?

Boşanmak, neden kız tarafına ağır gelsinki? Mantığını anlayamadım...

sayın impersivo! lakaben imposıbıl Gardaşım :D

Kirletme parası diye bir şey ne islamda ne müslümanlıkta nede insanlıkta vardır.

eğer kız ile ilişkiye girersen şak in dı tireybıl :D Mihr sana farz olur borç olur. Yani kişin bütçesine göre yüklü bir miktarda paradır.

öyle gel yemek ısmarlıyım biraz dolaşalım sonra iş bitirelim. taktikleri İslamda yer bulamaz. çünkü kız der ki benle ilişkiye girdin bana mihri mi vermek zorundasın der. sana dava açar kazanırsa mihrini alır.. öyle islamda kıza yemek ısmarlıyıp eğelenip fölrt etmek yoktur. Eğer kızla ilişkiye girersen şapatak Mihr üzerine farz olur.

eğer bedava yapmak istiyorsan fuhş merkezleri vardır karaköylde mesela oraaya gidersen hacetini giderirsin :D

allahta kuranda şöyle demiştir "Ey kulum Fuhuşiyata yaklaşma" yapma demedi yakıştıramadı İnsnaın şanına

ne incelikler var ya Rabbim anlayana tabi anlamayana öküz derler kasulate:D

zira Öküzün baktığı gibi ne bakıyorsun derler Allahta kuranda şöyle der. " Habibim muhammedim onlar sana bakıyorlar ama göremiyorlar"

Öküğz bakar ama göremez ki :D

Peygamberimizde şöyle demiştir "dünya öküzün başı üzerindedir" kimki dünyayı (hak ve hakikatten alı koyan şeyleri) Başının üstünde taşırsa cenabı Muhameed ona ÖKÜZ demiştir. Allahım ne incelikler var şu islam dinin de bayılıyorum cenabı muhammedimn dünyaya tapanlara öküz diyişine hahahah aaaay hahahaha kamon thı plis yes tiçir öğretmenim yes tiçır

Sitelerde Paylaş

lan dindar baboş, benim karaköyle işim olur mu yav, :D kalbimi kırdın baboş. ich bin HIGH Class yanii ,hehuehuheu :lol:

demek ki, başlık parası dediğimiz şey de , birnevi İslam'dan bize miras kalmış o zaman, de mi baboş !

"""Muhsin kalmak ve sırf cinsel arzunu gidermek maksadı olmaksızın (en tebtegû bi emvâlikum) mallarınızla istemek (ya cariye yada bir kadınla evlenmeyi istemek) sizi helal kıldındı"""

Ne yapcaktık baboş, cariyeyle karşılıklı tavla mı oynayacaktık ? Yav baboş, sen çok temiz kalplisin. Harbiden ha; adriana lima ile başbaşa kalsan, galiba ona islamı anlatıp, kafasına eşarp takmaya çalışırsın :D ne temiz kalplilik yav.

Sitelerde Paylaş

lan dindar baboş, benim karaköyle işim olur mu yav, :D kalbimi kırdın baboş. ich bin HIGH Class yanii ,hehuehuheu :lol:

demek ki, başlık parası dediğimiz şey de , birnevi İslam'dan bize miras kalmış o zaman, de mi baboş !

"""Muhsin kalmak ve sırf cinsel arzunu gidermek maksadı olmaksızın (en tebtegû bi emvâlikum) mallarınızla istemek (ya cariye yada bir kadınla evlenmeyi istemek) sizi helal kıldındı"""

Ne yapcaktık baboş, cariyeyle karşılıklı tavla mı oynayacaktık ? Yav baboş, sen çok temiz kalplisin. Harbiden ha; adriana lima ile başbaşa kalsan, galiba ona islamı anlatıp, kafasına eşarp takmaya çalışırsın :D ne temiz kalplilik yav.

Abi ayetin Türkçe manası apaşikare cariye ile seks yapamazsınız diyor. "Sırf cinsel arzunu gidermek için ne cariye satın alabilirsiniz ne de bir karıyla evlenebilirsiniz" diyor abi apaçık ayet ya. fazr edelim beraber bir sahile gitsek deniz kenarında mayolu bikinili gezen kızları görsek açık saçık düşün ki bunlardan bile daha açık ayet apaçık :D anlatabiliyor muyum ne kadar çok açık saygılarımı sunarım hörmet ederim hööörmetler

Sitelerde Paylaş

Batida genelde kadinlar bosanmak istiyor :D

Sen bilmezsin o kadar medeni değilsin.. Medine ne demektir (Medeniyetin mebaı manasına MEDİNE denmiştir)

Onun için sen o akdar medeni olamazsın. Hem konu Evlenip boşanmak değil. Nişanlanıp Boşanmaktan Behsedliyor Sen nerey gidiyorsun tatilin geldi galiba uçağa atlayıp batıya gittin.

batıya çok gitme batmasın :D aaay ahaha espri yaptım batmasın derken güneş batmasın manasına sevgiler canım hıristiyan kardeşim...

Konumuz Nişan bozulursa yani Erkek kıza dokunmadan ayrılırsa Bu durum ne olursa olsun daima kız tarafına dair ağr gelir siz bilmezsiniz kızın duygularını kendi isteğiyle bike nişan atmış olsa ona daha ağır gelir erkekden

siz bilmezsiniz. Onun için erkek bütçesine göre hatta bütçesini zorlasın kıza bir muta alsın versin der hazreti isanın Ve meryemin dahi Aşık olduğu Peygamber Cenabı Muhammed.. öyle demiştir.

zaten hazreti Muhammed olmasa biz müslümanlar hazreti meryemin iffetini kabul etmezsek hazreti İsanın peygamber olduğunu kabul etmesek

hıristiyanlık çok tan silinip gitmişti esafemisi bile okumuyordu Mısır teslis inancı ki bir itibarı kalırdı. neyse yar saçların rüle rüle şinaryder sana artık güle güle diyoom re re re ra ra ra gssay gssay cimbom bom

Sitelerde Paylaş

Sefaha kökünden sözcüklere arapçada genelde olumsuz anlam yüklenir. Kan dökmek gibi. Sufeha akılsızlar diye tercüme edilir ama aslında dökenler demek. Belki döktürenler demektir. Sonuçta bu olumsuz anlamlarda kullanılıyor. Zina anlamında da kullanılıyor bu yüzden. Ağzından salya akıtmak da olumsuz heralde, olumlu olacak hali yok. Ne taraftan bakarsak bakalım bu sözcüğe olumsuz anlamlar yükleniyor.

Konu da bundan başka bir şey değil. Nikah yapılırken zina etmemek, yani sadakat şartı öne sürülüyor, bundan başka bir anlam yok. Lafı kuyruğundan tutanlar için bir kelimeden çok anlam çıkar. Kıymeti yok. Kadını alın ama dökmeyin sakın haaa diyecek hali yok. Dökülecek, kaçınılmaz. Dökülmezse asıl o zaman sorun olur. Boşanmalar çoğunlukla doğru düsüst bir şey bir şey dökülmediği için gerçekleşir.

Bunda şimdi bir de böyle bir bu tür mevzuları konuşurken manyakça bir haz alma hali var. Bunun ben halini hiç iyi görmüyorum. Haram, günah bilmem ne allah kızar filan diye bu bir iş göremiyor, diline vurmuş garibin... Konuşarak bir şeyler olmasına çalışıyor, icraat olmayınca ne yapsın.

Hayır da biri bir mevzu var ortada sanmasın diye mecburen bir şeyler de söylemek gerekiyor. Bu da yanıt gördükçe daha da coşuyor. Ben artık bunu direk muhatap almıyorum ama ortaya atılan mevzuyu biri bir mevzu sanacak olma olasılığı varsa sadece mevzuyu açıklıyorum. Yoksa bunun muhatap alınacak yanı yok...

Sitelerde Paylaş

O halde Ayetin manasına şunuda ilave edebilir miyiz? "Ağzının suyu akar gibi sevinçle cariye satın almak yada bir karıyla evlenmek haramdır" diyebilir miyiz?

ayrıca: Beni muhattab almayanı bende muhattab almam ama kendisi özür dilerse af dilerse yalvarır yakarırsa çok mahcub olurum tabi affederim. :D o kadar yalvarıp yakarmasına gerek yok! gerçi ben hiç bir zaman bir bayanın kadının hanımın asla benden özür dilemesine razı olmam olama. o daha özür dilemeden ben onu her zaman affederim zaten

Zira "İnsanların en hayırlısı Medenisi kadınlara en iyi davranandır"

Sitelerde Paylaş

...

zaten hazreti Muhammed olmasa biz müslümanlar hazreti meryemin iffetini kabul etmezsek hazreti İsanın peygamber olduğunu kabul etmesek

hıristiyanlık çok tan silinip gitmişti esafemisi bile okumuyordu Mısır teslis inancı ki bir itibarı kalırdı. neyse yar saçların rüle rüle şinaryder sana artık güle güle diyoom re re re ra ra ra gssay gssay cimbom bom

Siz de, Allah'tan başka taptıklarınız da Cehennem odunusunuz; hepiniz oraya gireceksiniz. ENBIYA-98

Allah, hristiyanlarin tanri diye taptigi Isa peygamberi cehennemde yakacakmis :D

Sitelerde Paylaş

..

Köle ve cariye edinemezsiniz.!

Onlar da benim yarattığım sevgili kullarımdır.

Köle ve cariye edinmek suçtur yasaktır.!’’

Gercekten, Allah neden böyle ayetler indirmemis????

Çünkü dünya kuruldu kurulalı savaşlar Kalkmamıştır. Savaş olan yerde Esir köle ve cariye olur.

İslam dini kölelere ve cariyelere çok iyi davrandığından hatta efendisi kendisinden daha iyi baktığından dolayı.

Köleler ve cariyeler İslama gönül verip müslüman olmuşlardır.

O yüzden sadr-ı islamda bir tek köle gösterilemez ki İslam dinini Aşık olamamış olsun.. hepsi müslüman olmuştur..

bilmem anlatabildim mi? İkibin yedi yüz altmış dokuz kez anlattık. Ama Allahın bir kadınla cinsel ilişkiye girip oğlu olduğuna :D inanmış kimseler elbette bunu asla kabul etmiyceklerdir. nice sözde ateistlere denk geldim ki Bunlarım hepsi hıristiyan olduklarını anladım Atesit kılığında islama dil uzatıyorlar..

halbuki kendi dinleri yerlerde sürünüyor. o yüzden kimliklerini saklıyorlar..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...