Jump to content

Kuranda Şöyle Bir Ayet Yoktur...

Recommended Posts

metrobüse tapacağım, gıcıklık değil mi...

bizim dinimizde değil günahını birine anlatmak ahiretet bile ALlahın huzurunda affolması hususunda Allaha kalbinle yalvar dudaklarınla söyleme kimse günahını ağah olmasın der..

Allahın en büyük nimeti seni settar ismiyle örtmesidir. yani seni benden beni senden gilemiştir.

eğer gizlemese birarada oturamazdık

setreder senin içini onun içinden gizler dost olur konuşursunuz

Allahın en büyük nimeti akıl değil Settar ismiyle seni örtüp gizlemesidir ben biliyorun başkası bilmesin

peygmaberimiz ayıplara ait keşifler batıldır der.. en büyük evliya gelse. ben bu adamın içini biliyor be ne hain ne alçak heriftir dese

biz kabul etmeyiz diyor ayıplara ait KEŞİFLER batıldır..

günahını papaza ne söyliyorsun..

Bir günah allah ile kul arasında kalırsa bir kabahat olur bu gnaha başkalarında haberdar olursa o vakit rezalet olur..

ben seni gizliyorum sen ne diye aleme anlatıyorsun dün karıya gittik şunu ettik bunu yaptık..

kuranda da cemiyetinizi ne oldu kardeşiniz etini yer gibi iğrenç bir ameli kabul eder der günah çıkarmayı zemmeder

Allah herkese amel defterini verir neden?

Al sana bir ikram daha ne kadar adi hain olduğunu ne in ne cin ne melek bilsin kendi kitabını oku hesabını kendin gör.. bizim allahımız çok naziktir.

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 101
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bizim dinimizde değil günahını birine anlatmak ahiretet bile ALlahın huzurunda affolması hususunda Allaha kalbinle yalvar dudaklarınla söyleme kimse günahını ağah olmasın der..

Allahın en büyük nimeti seni settar ismiyle örtmesidir. yani seni benden beni senden gilemiştir.

eğer gizlemese birarada oturamazdık

setreder senin içini onun içinden gizler dost olur konuşursunuz

Allahın en büyük nimeti akıl değil Settar ismiyle seni örtüp gizlemesidir ben biliyorun başkası bilmesin

peygmaberimiz ayıplara ait keşifler batıldır der.. en büyük evliya gelse. ben bu adamın içini biliyor be ne hain ne alçak heriftir dese

biz kabul etmeyiz diyor ayıplara ait KEŞİFLER batıldır..

günahını papaza ne söyliyorsun..

Bir günah allah ile kul arasında kalırsa bir kabahat olur bu gnaha başkalarında haberdar olursa o vakit rezalet olur..

ben seni gizliyorum sen ne diye aleme anlatıyorsun dün karıya gittik şunu ettik bunu yaptık..

kuranda da cemiyetinizi ne oldu kardeşiniz etini yer gibi iğrenç bir ameli kabul eder der günah çıkarmayı zemmeder

Allah herkese amel defterini verir neden?

Al sana bir ikram daha ne kadar adi hain olduğunu ne in ne cin bilsin kendi kitabını oku hesabını kendin gör.. bizim allahımız çok naziktir.

Sana bir şey diyeyim mi..

Buralarda harcanıyorsun,

Yeteneğini en fazla 100 kişiye sergiliyorsun,hem de bedavaya..

Tayyip saraya soytarı arıyor demiştim daha önce.

Tekrarlıyorum,bence hiç vakit kaybetme

müracaat et,hem güzel maaş alırsın

hem de dünyaca tanınırsın..

Sana tavsiyem,sakın

patronunla aşık atmaya kalkışma.

Sitelerde Paylaş

98/6: Gerek Ehl-i Kitaptan, gerekse müşriklerden (hazreti Muhammed Alehisselama) küfredenler Muhakkak cehennem ateşindedirler, orada ebedi kalacaklardır. O uzaklaştırılanlar Mahlukatın en azılılarıdır.

98/6: Gerek Ehl-i Kitaptan, gerekse müşriklerden (Hak kuvvettedir diyerek kuvvete tapanlar ve hazreti Muhammed Alehisselama) küfredenler Muhakkak cehennem ateşindedirler, orada ebedi kalacaklardır. O uzaklaştırılanlar Mahlukatın en azılılarıdır.

Baska bir ayete parantez acip icine birseyler yazman ve yazdiklarina bir seyler eklemen asagidaki ayetleri degistirmiyor
Siz de, Allah'tan başka taptıklarınız da Cehennem odunusunuz; hepiniz oraya gireceksiniz. ENBIYA-98
Allah, kıyamet günü şöyle diyecek: “Ey Meryem oğlu İsa! Sen mi insanlara, Allah’ı bırakarak beni ve anamı iki ilâh edinin, dedin? MAIDE-116
Isanin verdigi cevap önemli degil, önemli olan Allahin neden isaya böyle bir soru sordugu?
Nedeni de, insanlarin Isaya "tanri/ilah" diye tapmis/tapiyor olmalari.
Böyle bir sey olmasa Allah da böyle bir soru sorma geregi duymazdi!
Allahin, Isanin annesini isin icine sokmasi da hristiyanlik hakkinda bilgisizliginin sonucu.
Artik konuyu dagitmak istemyiorum, yeteri kadar eglendik.
Sitede insanlari hristiyanlikla suclamalari da birak artik,
burasi bir ateist site, hristiyan olan "hristiyanim" der, neden "ateistim" desin?
Diyecek baska bir sey bulamiyor musun?
Verecek cevabin kalmadi mi?
Gülünc oluyorsun.
Iyi günler
tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sana bir şey diyeyim mi..

Buralarda harcanıyorsun,

Yeteneğini en fazla 100 kişiye sergiliyorsun,hem de bedavaya..

Tayyip saraya soytarı arıyor demiştim daha önce.

Tekrarlıyorum,bence hiç vakit kaybetme

müracaat et,hem güzel maaş alırsın

hem de dünyaca tanınırsın..

Sana tavsiyem,sakın

patronunla aşık atmaya kalkışma.

Sizin bu tayyiple alıp vermediğiniz ne? Batıyor mu size kasumuhaa.. :D

Bak canım!! Peygamberimizin (15 asırdır devam eden ve ahkamı eskimiyeceği de tahakukuk eden) tek başına açmış olduğu "La ilahe İlallah" davasını hangi evde açmişsa, Bütün Mukadderat eline verdildiği vakit. Bir SARAY yapıp oturmadı. Yine gitti aynı evde oturdu..

Onun için yaptığı şey çok yanlış!

Ama hahaha :D siz ateçukların atesitlerin Tayyiplee ne alıp verememediği varsa öyle bir gıcık oluyorsunuz ki Gülüyorum sanki tayip size batıyor hahahaha ahah batıyor hahahaah :D

Tekrar etmek mecburiyetindeyim biz Tayyipci değiliz, Fakat ondan başkada adam yok, diğerleri savaş isteyen adamlar

neyse.

yani şunu söylemek mecburiyetindeyim biz tayipci değiliz. fakat Tayyibin size batmasını çok seviyorum hahahah:dasasa

sabah kalkıyorsunuz tayyib siz batıyor... akşam yatıyorsunuz tayyib size batıyor hahaha ha aaaaaaaaaaa hahahahha

ARTI!!! Yahu siz kimsiniz bu kadar politikayla uğraşıyorsunuz. kimsiniz ki Devletin politikasından işlerinden anlıycaksınız

bir kere "Yüzde bin" Politikacılık çayır çayır YALANLAR söylemektir...

O yüzden hiç bir politikacının sözüne zerre inanılmaz, inananların hepsi dünyanın en keriz aptal insanlarıdır

Dikkat !

Çünkü : Poltikacının işi namütenahi yalan söylemektir..

Aptallar "Namütehani yalanlar" söyleyenleri dinleyip ciddiye alıp "böyle dediği böyle demedi böyle yaptı böyle yapmadı" diyorsunuz

dünyanın en lüzümsuz şeyi "politika hakkında konuşmaktır"

Amaaaaa Haaaa!!!!!!!!!! Türkiye, Amerika birleşik devletleri gibi dünyanın süper gücü olur, Hiç bir ülkenin baskısı üzerinde olmaz.

O zaman istediğin kadar politika hakkında konuş eleştir hata yanlışsa devirmeye çalış...

çünkü o zaman Politikacıların söylediği Yalanların %90'u celbi menfaatir...

Şimdi ise gerek kılıçdaroğlu gerek Tayip Erdoğanın söyledikleri yalanların %90'nı süper güçlerin etkisi yüzündendir.

celbi menfaatleri ise "kendini korumak güvence altına almak içindir"

o yüzden ne tayyibi ne kılıçdaroğulunu ne bahçeliyi eleştirmek doğru değildir. bizim yapmamız gereken Hükümetin başına kim gelirse gelsin barışık yaşamaktır. Biz üredi türedi bir millet değiliz kökümüz çok sağlamdır. dünyanın en zeki insanlarıyız

gerek kılıçdıroğlu gerek Erdoğan gerek bahçeli. o yüzden barışık yaşamalıyız

ama avrupada öyle değil. Onlarda kuvvetler ayrılığı var. (haaa! :D bu kelimeyi kullandım diye sakın "Başkanlık sistemini" destekliyorum manası alma, ben şuan o konuda tamamen tarafsızsım)

şimdi!

Kılıçdaroğulunun partisini Atesit kitler destekleyip Akp'nın partisini atesit kitleler desteklemediğinden

ve Attesitlerimiz de "Edebsizdir" dine ve dine inanlarlarla alay edip onları tiye alırlar

Onun İçin dinli insanlar bunu görüp Kılıçdaroğluna oy vermiyorlar. anladın

ama şurasına çok gülüyorum ki Tayib öyle bir batıyor ki batmadığı bir gün yok :D yemin ediyorum tayyib size azab gibi olmuş :Dasasa tayyipfobi den kurtulsanız tahat ediceksiniz :dasa asukulate

Sitelerde Paylaş
Baska bir ayete parantez acip icine birseyler yazman ve yazdiklarina bir seyler eklemen asagidaki ayetleri degistirmiyor
Siz de, Allah'tan başka taptıklarınız da Cehennem odunusunuz; hepiniz oraya gireceksiniz. ENBIYA-98
Allah, kıyamet günü şöyle diyecek: “Ey Meryem oğlu İsa! Sen mi insanlara, Allah’ı bırakarak beni ve anamı iki ilâh edinin, dedin? MAIDE-116
Isanin verdigi cevap önemli degil, önemli olan Allahin neden isaya böyle bir soru sordugu?
Nedeni de, insanlarin Isaya "tanri/ilah" diye tapmis/tapiyor olmalari.
Böyle bir sey olmasa Allah da böyle bir soru sorma geregi duymazdi!
Allahin, Isanin annesini isin icine sokmasi da hristiyanlik hakkinda bilgisizliginin sonucu.
Artik konuyu dagitmak istemyiorum, yeteri kadar eglendik.
Sitede insanlari hristiyanlikla suclamalari da birak artik,
burasi bir ateist site, hristiyan olan "hristiyanim" der, neden "ateistim" desin?
Diyecek baska bir sey bulamiyor musun?
Verecek cevabin kalmadi mi?
Gülünc oluyorsun.
Iyi günler

Senin kapasiten bunu anlamıycak kadar yetersiz.

Hazreti isaya tapıyorsan "Neden diğer yanağını Çevir miyorsun"

bana dünyada hazreti isaya tapan bir tek adam getirsene getiremezsin.. ne oldu bütün söylediklerin çöpe gitti.

Bitti. Nokta.

Biraz mevzuun etrafında gezinelim

Değil tokat ağır bir küfretsen Düello teklif edilir lord kamrasına ahahahaha hah

hani hazreti İsaya tapıyordunuz ? ne oldu

Siz hazreti İsaya değil nefislerinize tapıyorsunuz

ayete gelirse Allah "sen söyledin mi" diyor

hazreti İsa "ben söylemedim" diyor kendisini beraat ettiriyor NOKTA

ama sen hala bunları anlayacak kapasiteden yoksunsun yahut anlıyorsunda işine gelmiyor Demagojini sürdürmeye çalışıyorsun

demagojin ilmen yıkılmıştır geçmiş olsun

Hadi bana kafirlerin hazreti İsaya taptıklarını ispat et!!!!!!

bak Hazreti İsa : "bana tokat atana diğer yanağımı ceviririm" diyor

hadi hazreti İsaya tapıyorsan seviyorsan Onun gibi yapsana!! :blink:

neden diğer yanağını cevirmiyorsun kibrine gururuna mı dokundu ? evet Putuna dokunulunca :D

"senin ben diyerek küfürler ederek karşındaki saldırıyorsun"

O yüzden "o taptığınız nefsinizle putunuzla beraber alemi nara atılacaksınız" diyor..

tabi dünyada hiç kimse diğer yanağını ceviremez çünkü Allah "size zulm edene misli ile zulm edin" demiştir.

bir tek hazreti isa öyle yapabilir çünkü hazreti İsa Anası meryeme çekmiştir. darılmalar tecelli eder ondan sürekli

Sitelerde Paylaş

Senin kapasiten bunu anlamıycak kadar yetersiz.

Hazreti isaya tapıyorsan "Neden diğer yanağını Çevir miyorsun"

bana dünyada hazreti isaya tapan bir tek adam getirsene getiremezsin.. ne oldu bütün söylediklerin çöpe gitti.

Bitti. Nokta.

Biraz mevzuun etrafında gezinelim

Değil tokat ağır bir küfretsen Düello teklif edilir lord kamrasına ahahahaha hah

hani hazreti İsaya tapıyordunuz ? ne oldu

Siz hazreti İsaya değil nefislerinize tapıyorsunuz

ayete gelirse Allah "sen söyledin mi" diyor

hazreti İsa "ben söylemedim" diyor kendisini beraat ettiriyor NOKTA

ama sen hala bunları anlayacak kapasiteden yoksunsun yahut anlıyorsunda işine gelmiyor Demagojini sürdürmeye çalışıyorsun

demagojin ilmen yıkılmıştır geçmiş olsun

Hadi bana kafirlerin hazreti İsaya taptıklarını ispat et!!!!!!

bak Hazreti İsa : "bana tokat atana diğer yanağımı ceviririm" diyor

hadi hazreti İsaya tapıyorsan seviyorsan Onun gibi yapsana!! :blink:

neden diğer yanağını cevirmiyorsun kibrine gururuna mı dokundu ? evet Putuna dokunulunca :D

"senin ben diyerek küfürler ederek karşındaki saldırıyorsun"

O yüzden "o taptığınız nefsinizle putunuzla beraber alemi nara atılacaksınız" diyor..

tabi dünyada hiç kimse diğer yanağını ceviremez çünkü Allah "size zulm edene misli ile zulm edin" demiştir.

bir tek hazreti isa öyle yapabilir çünkü hazreti İsa Anası meryeme çekmiştir. darılmalar tecelli eder ondan sürekli

Okudugunu anlamiyorsun, "kapasite"den bahsediyorsun :D
Ben ne Yehovaya, ne Allaha, ne Manituya, ne de baska bir tanriya inaniyorum.
Tanri yoktur! Cennet yoktur! Cehennem yoktur! Vs
Hepsi sizi manipüle etmek icin icat edilen fantaziler/kuruntulardir.
Kisaca, ben hristiyan degilim, ateistim.
Anlamak o kadar zor olmasa gerek ^_^
"Neden diger yanagini cevirmiyorsun?"
Sen isaya tapmiyorsun!"
O hâlde, dünya hayatını ahiret hayatı karşılığında satanlar, Allah yolunda savaşsınlar. Kim Allah yolunda savaşır da öldürülür veya galip gelirse, biz ona büyük bir mükâfat vereceğiz. NISA-74
Filistin gibi dünyanin bir cok yerinde müslümanlar baski altinda, sen neden gidip Allahin dedigi gibi oralarda savasmiyorsun, sehit düsmek icin ugrasmiyorsun?
SEN ALLAHA TAPMIYORSUN!!!!
"Neden icki iciyorsun?", "Neden hirsizlik yapiyorsun?", "Neden namaz kilmiyorsun?", "Neden dilenciye para vermiyorsun?", "Neden müsriflik yapiyorsun?" "Neden kafir devletlerde yasiyorsun?", "Neden Allahin kitabiyla yönetmiyorsunuz?", "Neden birbirinizi bogazliyorsunuz?", Neden (tarihte) müslüman ülkeler müslüman ülkelerle savasmis?" ("bir müslümani öldüren bütün insanligi öldürmüs gibi olur, sonu ebedi cehennemdir") vs.
SIZ ALLAHA TAPMIYORSUNUZ!!!
Böyle bir mantik yürütüyorsun.
Belki de birbirinizi COK KOLAY kafir görme ve öldürme nedeni bu!!!
Son defa yaziyorum (zaten anlamayacaksin ama olsun).
Bilime, tarihe vs herseye "yalan" dediginiden sana Kurandan kanit getiriyorum, hala anlamamakta israr ediyorsun
Allah neden sadece isaya bu "ilah gibi tapinilma" olayini sormus? Neden Musaya, Nuha veya baska bir peygambere degilde Isaya?
Allah neden Isaya "sen ve annen ilah " demis. MADDEyi, carmihai, hacci(Crucifix), cani, agaci, kiliseyi veya baska bir esyayi/kisiyi ilah olarak gösterdin dememiste, "sen ve anneni" demis?
Artik yazmak istemiyorum, sıkıyor.
Iyi günler
Sitelerde Paylaş

Ali gelirse veli gelmeyecek, veli gelirse ali gelmeyecekse ya ali ile ya veli ile gideceğim dersin. Ali veya veli dersen ikisinden biri yolculuğa katılabileceği gibi, ikisinin de yola çıkması hiç fark yaratmaz. Bu anlam kesindir. Tartışması olmaz. Lojikte de bunun böyle olduğunu örnekledim. Lojikte and gate ve or gate şeklinde iki temel mantığı karşılayan iki tür kapı entegresi vardır. Veya kapısının girişlerinden birini de ikisini de lojik 1 yapsan çıkış lojik 1 olur. Bu temel lojik bilgisi.

Gündelik hayattaki yanlış cahil kullanımları dilbilgisini ve mantık kurallarını bağlamaz. Cahil kişiler kelimelerin kafalarında yarattığı imajla kendi kafalarından başka karşılığı olmayan bir imaj benimserler. Fakat bunun başka zihinlerde karşılığı yoktur. Bazı anonim, cahil kesimin kendi arasında paylaşığı yanlışlar da olur. Ahizeye avize demek gibi... Müebbete muhabbet demek gibi... Anketöre ankesör demek gibi... Ama her şeyin doğrusu literatür kaynaklardadır. Açar bakarsın ve mantığı nedir, veya mantığı nedir diye...

Sitelerde Paylaş
Okudugunu anlamiyorsun, "kapasite"den bahsediyorsun :D
Ben ne Yehovaya, ne Allaha, ne Manituya, ne de baska bir tanriya inaniyorum.
Tanri yoktur! Cennet yoktur! Cehennem yoktur! Vs
Hepsi sizi manipüle etmek icin icat edilen fantaziler/kuruntulardir.
Kisaca, ben hristiyan degilim, ateistim.
Anlamak o kadar zor olmasa gerek ^_^
"Neden diger yanagini cevirmiyorsun?"
Sen isaya tapmiyorsun!"
O hâlde, dünya hayatını ahiret hayatı karşılığında satanlar, Allah yolunda savaşsınlar. Kim Allah yolunda savaşır da öldürülür veya galip gelirse, biz ona büyük bir mükâfat vereceğiz. NISA-74
Filistin gibi dünyanin bir cok yerinde müslümanlar baski altinda, sen neden gidip Allahin dedigi gibi oralarda savasmiyorsun, sehit düsmek icin ugrasmiyorsun?
SEN ALLAHA TAPMIYORSUN!!!!
"Neden icki iciyorsun?", "Neden hirsizlik yapiyorsun?", "Neden namaz kilmiyorsun?", "Neden dilenciye para vermiyorsun?", "Neden müsriflik yapiyorsun?" "Neden kafir devletlerde yasiyorsun?", "Neden Allahin kitabiyla yönetmiyorsunuz?", "Neden birbirinizi bogazliyorsunuz?", Neden (tarihte) müslüman ülkeler müslüman ülkelerle savasmis?" ("bir müslümani öldüren bütün insanligi öldürmüs gibi olur, sonu ebedi cehennemdir") vs.
SIZ ALLAHA TAPMIYORSUNUZ!!!
Böyle bir mantik yürütüyorsun.
Belki de birbirinizi COK KOLAY kafir görme ve öldürme nedeni bu!!!
Son defa yaziyorum (zaten anlamayacaksin ama olsun).
Bilime, tarihe vs herseye "yalan" dediginiden sana Kurandan kanit getiriyorum, hala anlamamakta israr ediyorsun
Allah neden sadece isaya bu "ilah gibi tapinilma" olayini sormus? Neden Musaya, Nuha veya baska bir peygambere degilde Isaya?
Allah neden Isaya "sen ve annen ilah " demis. MADDEyi, carmihai, hacci(Crucifix), cani, agaci, kiliseyi veya baska bir esyayi/kisiyi ilah olarak gösterdin dememiste, "sen ve anneni" demis?
Artik yazmak istemiyorum, sıkıyor.
Iyi günler

Biz peygamberi Allah olarak görmüyoruz. Siz ise İsaya tapıyorsunuz. İsa ise kendisine tokat atana diğer yanağını ceviriyor

İsaya tapan zehirli gazlar bombalar atomlar yapıyorsa. bu isaya değil nefsine tapıyor demektir.

2- Onlar Allah yolunda savaştıklarını sana kim söyledi. Bak ayet : yeryüzüne salih kullarım varis olur. 2 milyon müslüman filistinliyi kovdular yahudiler geldi oturdular.. gamooon

Sen kimsin ki Kuranda ayet getiriyorsun sen kuran "K" sini bile bilmiyorsun ki (Allah yolunda savaşanlar) şuan israilliler."yeryüzüne salih kullarım varis olur" ayetinin tatbikini çoooooooooook güzel yapıyorlar yaptılarda...

3- 50 kere anlattık Hazreti İsa "baba: (ismullah) Ana: (ümmül kitap) oğul da: (kitap: İncil) " öğretisini öğretti Kavmi bu öğretinin kendi akıllarıyla zahiri manası ne ise onu illaki aldılar ve mankaykalştılar..

Allahta İsaya sen böyle böyle mi dedin hazreti İsada hayır ben öyle bir şey demedim senin emrettikerlini dedim dedi

ve sen onlar mağrifet edersen ne iyi dedi çünkü onlar sana kullak ediyorlar dedi.

yani Hazreti İsa Hıristiyanların aptal itikadlarına rağmen Yanlışta olmadıklarını hükmetti, ve cenabı hakkta kavmi için aff diledi

çünkü Manyak hıristiyanlar baba ana oğul öğretisini yanlış anladılar. bilerek yanlış anlamadılar!!! samimi oalrak yanlış anladılar

nefislerinde sadıklar!!..samimi olarak canı gönülde inanarak baba ana oğlu böyle anladılar. o yüzden onları affet ya rabbi diyor

analdın mı ? ayetler bunu beyan ediyor kapiş yeter

Ayrıca dilinciye para vermek hamakattir.. :D

Müsrifde parasını saçana değil. ömrünün sayılı nefeesini haksız harcayane denir..

İçki içen dinden çıkar diye bir şey yoktur kapiş. İçki içenin kıçına 80 değnek vurulur..

Namaz kılmayan dinden çıkmaz..

İsa beşikte iken Allah bana salatı emretti demiştir. salat ademe Anana babaya büyükler secde etmek itaat etmektir.

bu bir kölelik değildir.

zira "halıka isyan olan yerde mahluka itaat edilmez" kanunuylada herkese adaletle sınırlandırılmış hürriruyet bahşedilmiştir..

ana babanın hakka isyan olan emrine ana baba kusur etmyip diyerek itaat edersen indi iahide mesul olursun inlersin..

Kafir devletler mi? mukaka :D

Türk devleti yada avrupa devletleri Allaha isyan edin mi diyor? devletlere iftiralar atamayı utanmıyor musun? :D

Kafir devletlerde zayıf hakkını vermezler dünyada kafir devlet varsa oda orta doğudadadır kamon pilis hevri badi.

sen daha Kuranın k sini dinin d sini bilmiyorsun neden kitabınıza göre yönetilmeyen yerde diyorsun

halbuki bütün dünya Kuranın şeraitı dediği gibi hareket ediyor..

hakiki şerit laik cumhuriyettir..

şuan orta doğuda birbirlerini boğazlayanlar kafirler onlar müslüman değil Müslman olan TÜRKİYEDİR diğerleri kafirdir.

Sitelerde Paylaş

zaten kuran da ORTA ASYA ya türklerin kafasına TÜRKÇE olarak düştüydü...

o yüzden TR de yaşanıyor gerçek islam !!!

BİLGE KAGAN da zaten peygamberdi....adını deiştiler sonradan muhammet yaptılar !!

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tebrikler... , Kurandan, Erkeği yücelttiği için değil kadını aşağıladığı için soğudum. Takipteyim cigi bey

Bir şey söylicem valla kafam çok karışıyor. Senin Hıristiyan olmadığın ne malum?!!

çünkü forumda atesit zannettiğim kişiler Hıristiyan çıkıyor şok oluyorum

Eğer hıristiyansan İsa kendi arzusu ile mi asıldı yoksa kendi arzusuyal değil mi?

Eğer kendi arzusu ile asıldıysa Hz. İsanın arzusuna hizmet ettikleri için yahudilere merhamet edip teşekkür etmeniz lazımken siz bunu hiç hoş görmüyorsunuz..

Yook eğer kendi arzusu ile asılmadıysa hemen kendinize başka bir ilah arayın zira kendi çiğerpare Evlatını korumaktan aciz olan Allahtan sana ne hayır gelebilir ki :D teşekkür ederim saygılar

Sitelerde Paylaş

Bir şey söylicem valla kafam çok karışıyor. Senin Hıristiyan olmadığın ne malum?!!

çünkü forumda atesit zannettiğim kişiler Hıristiyan çıkıyor şok oluyorum

Eğer hıristiyansan İsa kendi arzusu ile mi asıldı yoksa kendi arzusuyal değil mi?

Eğer kendi arzusu ile asıldıysa Hz. İsanın arzusuna hizmet ettikleri için yahudilere merhamet edip teşekkür etmeniz lazımken siz bunu hiç hoş görmüyorsunuz..

Yook eğer kendi arzusu ile asılmadıysa hemen kendinize başka bir ilah arayın zira kendi çiğerpare Evlatını korumaktan aciz olan Allahtan sana ne hayır gelebilir ki :D teşekkür ederim saygılar

akli dengesini kaybetti :D
Sitelerde Paylaş

Hristiyan , Yahudi, Müslüman artık hangisini seviyorsan hiçbiriyle beyin bağım olmadığı konusunda

Abi tabi ya İsayı beyinde taşıycak değilsin ya

christosun anlamı: İsayı gönlünde taşıyan demektir. kafasında değil :D

seni gidi kiristos seni.. "Beyin bağım yok" demekle bunu kast ettiğini biliyorum sen bir kiristosssun dimi itiraf et.

niye "itiraf" tabirini kullandım zira Hırsitiyanlık dinine inanmak demek kişinin Akli dengesi bozulmuş demek :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...