Jump to content

Müslümanlara tahammül edemiyorum.

Recommended Posts

Evet arkadaş! Kendilerinden başka kimseye saygı göstermediklerinden. kendilerinden başka her şeyi herkesi reddedip yoksaydıklarından dolayi tahammül edemiyorum. en yakın arkadaşımdan örnek vereceğim. yılın her ayı içip, zina yapar. üstelik tövbe ettigini söyleyip diger hafta tövbesini bozar. Aşırı dindar bir ailenin çocugu ve kendiside öyle oldugunu söylüyor. ama gelin görün ki, hertürlü pislik var. ramazan ayı geliyor, hacı hoca kesiliyorlar. uyuz oluyorum cidden. o yetmiyormuş gibi, bana 'sen niye tutmuyorsun olum' gibi laflar söylüyor. ee sanane? sizene? namaz kılarlar, namaz kılmayanı dışlarlar. abi bu nasıl bir beyinsizliktir? beyin fukaraları ya.

gerçekten tahammül edemiyorum. buraya tonlarca yazı yazabilirim bitmez bu yobazların yaptığı pislikler çeliştiği maddeler. bitmez!!!

Sitelerde Paylaş

Hiç namaz kılmadığı halde umreye gitmek isteyenler, bakın hac demedim Umre. Karışamam sonuçta para onun zaman onun ama bana samimi gelmiyor. Kendisi kapalı olduğu halde kuaföre giden bayanların kuaför parasını eleştiren ama bi baş örtüsüne avuçdolusu para verenleri. Kendi karısını kızını evden çıkarmayıp çarşılarda milletin karısına kızına bakıp, açana bakarlar diye bu olayı birde savunanları, Sigara, alkol alıp islamın 5 şartının sanırım sadece kelimei şahadeti yapmış olanların gelip konu din olunca başımıza alim kesilmeleri, her şeyi bildiklerini iddia etmeleri , Kandile ve cumaya gitmeyip cepten kutlayanlar ....

Sitelerde Paylaş

Hiç namaz kılmadığı halde umreye gitmek isteyenler, bakın hac demedim Umre. Karışamam sonuçta para onun zaman onun ama bana samimi gelmiyor. Kendisi kapalı olduğu halde kuaföre giden bayanların kuaför parasını eleştiren ama bi baş örtüsüne avuçdolusu para verenleri. Kendi karısını kızını evden çıkarmayıp çarşılarda milletin karısına kızına bakıp, açana bakarlar diye bu olayı birde savunanları, Sigara, alkol alıp islamın 5 şartının sanırım sadece kelimei şahadeti yapmış olanların gelip konu din olunca başımıza alim kesilmeleri, her şeyi bildiklerini iddia etmeleri , Kandile ve cumaya gitmeyip cepten kutlayanlar ....

Diyorum ya saymakla bitmez. Beni böylesine nefret dolu yapan yine kendi salaklıkları oldu. Hangisiyle konuşsam, Sen müslüman mısın? Niye müslüman degilsin? yanıcaksın biliyor musun tarzı sorular. :D

Sitelerde Paylaş

Aşırı dindar bir ailenin çocugu ve kendiside öyle oldugunu söylüyor. ama gelin görün ki, hertürlü pislik var.

ramazan ayı geliyor, hacı hoca kesiliyorlar. uyuz oluyorum cidden. o yetmiyormuş gibi, bana 'sen niye tutmuyorsun olum' gibi laflar söylüyor.

zengin çocuğudur. ya da kişiliği öyledir.

zengin müslümanlar şatafat içinde yaşayıp her türlü ahlaksızlığı yaparlar.

çünkü içki içmesini, uyuşturucu kullanmasını, sınırsız seks yaşamını normalleştirecek birçok islami yorum vardır.

yani kendilerini de.. toplumu da rahatlıkla aldatabilirler.

allah ve islam demeleri bile yeterlidir.

bu ülkede namuslu-ahlaklı müslümanlar da var.

ama namuslu müslümanlar, ahlaksız müslümanlara boyun eğmek zorundadır.

yapacak bir şey yok.

Sitelerde Paylaş

zengin çocuğudur. ya da kişiliği öyledir.

zengin müslümanlar şatafat içinde yaşayıp her türlü ahlaksızlığı yaparlar.

çünkü içki içmesini, uyuşturucu kullanmasını, sınırsız seks yaşamını normalleştirecek birçok islami yorum vardır.

yani kendilerini de.. toplumu da rahatlıkla aldatabilirler.

allah ve islam demeleri bile yeterlidir.

bu ülkede namuslu-ahlaklı müslümanlar da var.

ama namuslu müslümanlar, ahlaksız müslümanlara boyun eğmek zorundadır.

yapacak bir şey yok.

cimrinin teki ya.

Sitelerde Paylaş

Ben ateistim de, kurtul. Ama bunu soylerken saglam bir durusun olsun. Eger karsindakinin dusuncesini onemser bir tavir takinirsan, uzerine gelirler, laf soylerler filan. Ben bunu yasamadim. Cok saglam bir durusum yok ama karsimdaki kisinin beni kandiramayacagini anlayacagi bir tavrim var. Bu yuzden hicbir bok yapamiyorlar.

Sitelerde Paylaş

her haltı yemesi falan ayrı mesele de, müslüman bir yakın çevrenizin olmasının asıl derdi arkadaşın da söylediği gibi size karışmaları. oruç tut der, namaz kıl der, ..

ben de çocuk değilim. aileme bi bağlılığım yok. ayrı yaşamaktayım. ama üzülmesinler diye ateist olduğumu söylemiyorum. ve onların yanına gittiğimde, ya da diğer akrabalarıma ziyarete gittiğimde falan, o kısa sürede bile tahammül edemediğim birçok şey oluyor.

bizim enişte mesela, 1000 kere istemiyorum dediğim halde ucuza umre ayarlıyorum diye hâlâ bana umre ayarlamak istiyo. zorluyo sürekli. adamı vazgeçiremiyorum bi türlü.

tahammül edilemez bir "birbirine karışma" mantığı yerleşmiş adamlarda. tam bir ordu mantığıyla herkes hep aynı şeyi yapmak zorunda. zaten muhammet kendi ordusunu kurmuş islam diye, bunlar da dinlerini böyle yaşıyolar işte. ordu gibi birbirlerine aynı şeyi yapmayı ihtar ede ede tanrılarını ayakta tutuyolar nesillerce.

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bütün dünya müslümanlardan bıktı. Müslümanlar çekilecek dert değil. Terör desen müslümanlarda tecavüz desen müslümnlarda cinsiyet ayrımı desen müslümanlarda. Müslüman ülkelere bakın hep rezillik. Suriye Irak Afkanistan Somali gibi çoğu islam ülkesinde iç savaş var. Nerde islam orda pislik.

Sitelerde Paylaş

Bütün dünya müslümanlardan bıktı. Müslümanlar çekilecek dert değil. Terör desen müslümanlarda tecavüz desen müslümnlarda cinsiyet ayrımı desen müslümanlarda. Müslüman ülkelere bakın hep rezillik. Suriye Irak Afkanistan Somali gibi çoğu islam ülkesinde iç savaş var. Nerde islam orda pislik.

evet öyle :)

Sitelerde Paylaş

Bpş muhabbetlere kulak asmayacaksın. Ben dindar bir ailenin evladıyım. İnancımı kaybettikten sonra inançsız olduğumu beni tanıyan hiçkimseden saklamadım. Kimsenin inancına saygısızlık da yapmadım. Oruç tut diyene hastayım tutamıyorum diyorum, diğer türlü muhabbete girince iş zıvanadan çıkıyor çünkü. Müslüman kimseyle din muhabbeti yapamayacağımı anladıktan sonra bu muhabbeti yapmamaya karar verdim artık, şimdi kafam rahat. Ramazanda ulu orta bişey yiyip içmem, yobazlarla uğraşmak istemiyorum..

Sitelerde Paylaş

Adam göğsünde haç olan oğlanın resmini basmış, Müslümanlara saydırıyor. Ayıptır be! Ateist forum bu tip denyoluklara alet olmamalı. Dinlere felsefi şekilde karşı çıkan kişi saygın bir ateisttir. Bir dinin arkasına gizlenip başka dinlere saydıran kişiler, ortalama bir Müslüman inançlı ile mukayese edilmeyecek derecede rezil birisidir.

Hristiyanlar ne bok? Somali'de Işid gibi kelle kesen Hristiyan milisler var. Irak'ta Ebu Garip'de işkence yapan, insanların üzerine işeyen vahşi yaratıklar neydi? Müslüman mıydı onlar?

Afganistan'da iç savaş varmış! Bunu söyleyen kişi utanmaz, rezil bir insandır. Ulan dingil! ABD AFGANİSTAN'A NİÇİN SALDIRDI? Bir tek mantıklı şey söyle! Bir tane içinde akıl ve vicdan olan cümle kur, ben de diyeyim ki Afganistan'da iç savaş var! Gariban ülkeyi bomba manyağı yaptı bu kancık oğlu kancık ABD'liler. Şimdi de dallamanın teki kalkmış, Afganistan'da iç savaş var!

Müslüman'lara tahammül edemiyormuş! Senin tükettiğin oksijene yazık be!

Sitelerde Paylaş

Dün akşam haber kanallarının birinde bir konuk, "Bütün çocuklar Müslüman fıtratı üzerine doğar ama daha sonra aileleri onları saptırır; Hıristiyan, Musevi, Budist, Ateist vb. yaparlar" dedi. Acaba şaka mı yapıyor diye baktım. Yoo, gayet ciddiydi.

Bütün çocukların doğduklarında Müslüman olduğunu ve buna benzer bir sürü zırva aktaran bu gibi adamlara kızmayın. Varsayın ki karşınızda bir ruh hastası var. He he deyip geçin. Elin delisiyle siz mi uğraşacaksınız? BIrakın, rahvan gitsinler.

Sitelerde Paylaş

Evet arkadaş! Kendilerinden başka kimseye saygı göstermediklerinden. kendilerinden başka her şeyi herkesi reddedip yoksaydıklarından dolayi tahammül edemiyorum. en yakın arkadaşımdan örnek vereceğim. yılın her ayı içip, zina yapar. üstelik tövbe ettigini söyleyip diger hafta tövbesini bozar. Aşırı dindar bir ailenin çocugu ve kendiside öyle oldugunu söylüyor. ama gelin görün ki, hertürlü pislik var. ramazan ayı geliyor, hacı hoca kesiliyorlar. uyuz oluyorum cidden. o yetmiyormuş gibi, bana 'sen niye tutmuyorsun olum' gibi laflar söylüyor. ee sanane? sizene? namaz kılarlar, namaz kılmayanı dışlarlar. abi bu nasıl bir beyinsizliktir? beyin fukaraları ya.

gerçekten tahammül edemiyorum. buraya tonlarca yazı yazabilirim bitmez bu yobazların yaptığı pislikler çeliştiği maddeler. bitmez!!!

Buraya gelip en yakın arkadaşınızı karalarken, hiç yüzünüz kızarmıyor mu ?

Bu nasıl arkadaşlık böyle ?

Bunları buraya yazdıktan sonra, o samimi akradaşınızın yüzüne nasıl bakabiliyorsunuz ?

Belirli bir kesimi eleştirmek için, aklı başında birisi, dostunu böyle uluorta teşhir etmez.

Kaldı ki, o beğenmediğiniz kişilerin çoğu bu yaptığınız iki yüzlülüğü de yapmaz.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dün akşam haber kanallarının birinde bir konuk, "Bütün çocuklar Müslüman fıtratı üzerine doğar ama daha sonra aileleri onları saptırır; Hıristiyan, Musevi, Budist, Ateist vb. yaparlar" dedi. Acaba şaka mı yapıyor diye baktım. Yoo, gayet ciddiydi.

Bütün çocukların doğduklarında Müslüman olduğunu ve buna benzer bir sürü zırva aktaran bu gibi adamlara kızmayın. Varsayın ki karşınızda bir ruh hastası var. He he deyip geçin. Elin delisiyle siz mi uğraşacaksınız? BIrakın, rahvan gitsinler.

Bunu söylerken ortadaki celiskiyi unutmus bu kisi. Ne güzel bak, cocuk müslüman fitratina göre doguyor, aileleri, toplum vs. o cocuklari saptiriyor. Demekki neymis, herkez dogdugu ortamin, ailenin dinini benisiyormus. Iyisinki bu gercegi kavrayacak kapasiteye sahip biriymis. Simdi biraz daha saksiyi calistirsa, isin sirrini cözecek. Yaparmi, elebetde yapmaz, gayesi zaten islamin reklamini yapmak. Bu cocuklar büyüncede nasil müslüman bir cocuk diger dinleri kabul etmedigi gibi, bu gayri müslüman cocuklarda islami dogal olarak kabul etmeyeceklerdir, ve bu yüzden ebedi cehennemde yanacaklar, oh ne ala adalet.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...