Jump to content

Recommended Posts

• İleti 46
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Artık hiç giremiyorum. Ancak www.ateistforum.org ana sayfasında başlıkları görebiliyorum.

Saldırı nedeniyle mi yine?

Fatal error: Call to undefined method IPS\Helpers\Table\Content::getSortByColumn() in /home/ateizm/public_html/system/Theme/Theme.php(718) : eval()'d code on line 951

Sitelerde Paylaş
45 minutes ago, Sundance said:

Artık hiç giremiyorum. Ancak www.ateistforum.org ana sayfasında başlıkları görebiliyorum.

Saldırı nedeniyle mi yine?

Fatal error: Call to undefined method IPS\Helpers\Table\Content::getSortByColumn() in /home/ateizm/public_html/system/Theme/Theme.php(718) : eval()'d code on line 951

Bu sorun güncelleme aktiviteleri sırasında karşılaşılan geçici bir sorundu. Son günlerde forum yazılımını güncellemeye uğraşıyorduk. Şu anda ortadan kalkmış olması lazım.

Sitelerde Paylaş

Saldırı oldukça fatal error ortaya çıkması da normal bir durum değildi. Forum yazılımının bir önceki versiyonundaki bir stabilite probleminden kaynaklanıyordu.

Normal olarak, saldırı olduğunda sadece yavaşlama hissetmemiz lazım.

Aslında host'un saldırı koruması olduğu için, onu bile hissetmememiz lazım. Son dönemdeki saldırıların host'un güvenlik önlemlerini neden aşabildiğini araştırıyorlar şu anda.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
18 saat önce, Kaunos yazdı:

Müslümanlar siteye saldırıyor, o nedenle kesintiler oluyor. 

Allah Allaaaaah! :angry:

Ne Müslümanı, çoluğun çocuğun eğlencesi olduk hala Müslüman diyorsun!

Haçlı ordusu muyuz biz?

Admin: Umarım Backup yapıyorsunuzdur. 2008'den beri açıksınız anladığım kadarıyla. Yardımcı olacağımız bir şey varsa ulaşabilirsiniz.

Bir mirror, ya da yedek web sitesi açarsak bölünmüş olurlar diye düşünüyorum. Ben olsam buranın basitleştirilmiş 2 web sitesi sürerdim.

Sitelerde Paylaş

leonardo18,

2001'den beri açığız. Ama şu anki aktif forum 2008'den beri olan iletileri içeriyor. 2008'den öncekilere Arşiv bölümünden ulaşabilirsiniz. (Forumun ana sayfasındaki forum kategorilerinden biri Arşiv).

Yedek düzenli olarak alıyoruz.

Mirror sayfa açma gibi bir fikrimiz şu anda yok.

Sitelerde Paylaş

Az önce agnostiknet'e ve ateistforum'a aynı mesajı gönderdim. Ama agnostiknet'e 1 kere, ateistforum'a 5 kere gönderdim. Abartmıyorum, gerçekten 5 kere gönderdim çünkü 4 kere sayfa koptu, mesal gitmedi. Aynı zamanda internette The Last man on Earth 3\2'yi izliyorum. Video'da yavaşlama olmadığına göre sorun ateistforum'da olmalı gene. Mücahitlere de yahve allah zeus vişnu viracocha sabır versin. Mücahitler mesai saatlerini ateistforum ve turandursun forumlarının yasal haklarını gasp etmek için uğraşıyorlar ve olasılıkla karşılığında akp'den para alıyorlar, nafakalarını böyle çıkarıyorlar... ne diyeyim!  

Sitelerde Paylaş

Sitede zaman zaman karşılaştığınız yavaşlık ve zor yüklenme sorunlarının çoğu saldırılardan kaynaklanıyor. O anda siteye saldırı yoksa hızlı açılıyor. Saldırı varsa, saldırının türüne ve şiddetine göre ya hissetmeyebilirsiniz bile, ya da yavaşlama, zor bağlanma veya kopma görebilirsiniz. Bu saldırılar sırasında site hala kullanılabilir durumda oluyor genellikle. Biraz yavaş bile olsa. Bazen ise kullanılamayacak kadar etkilenebiliyor. Ama bu geçici oluyor genellikle. Biraz bekleyip geri dönerseniz kullanabiliyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...