Jump to content
Zavallı

hata !

Recommended Posts

Merhaba experimental. Sanırım ben de aynı sorunu yaşadım ama şimdi açıldı mesaj yazma kutusu. Sabahleyin mesaj yazmak için kutu içine tıkladığımda ben de pencereden başka bir şey görmüyordum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Artık hiç giremiyorum. Ancak www.ateistforum.org ana sayfasında başlıkları görebiliyorum.

Saldırı nedeniyle mi yine?

Fatal error: Call to undefined method IPS\Helpers\Table\Content::getSortByColumn() in /home/ateizm/public_html/system/Theme/Theme.php(718) : eval()'d code on line 951

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
45 minutes ago, Sundance said:

Artık hiç giremiyorum. Ancak www.ateistforum.org ana sayfasında başlıkları görebiliyorum.

Saldırı nedeniyle mi yine?

Fatal error: Call to undefined method IPS\Helpers\Table\Content::getSortByColumn() in /home/ateizm/public_html/system/Theme/Theme.php(718) : eval()'d code on line 951

Bu sorun güncelleme aktiviteleri sırasında karşılaşılan geçici bir sorundu. Son günlerde forum yazılımını güncellemeye uğraşıyorduk. Şu anda ortadan kalkmış olması lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Saldırı oldukça fatal error ortaya çıkması da normal bir durum değildi. Forum yazılımının bir önceki versiyonundaki bir stabilite probleminden kaynaklanıyordu.

Normal olarak, saldırı olduğunda sadece yavaşlama hissetmemiz lazım.

Aslında host'un saldırı koruması olduğu için, onu bile hissetmememiz lazım. Son dönemdeki saldırıların host'un güvenlik önlemlerini neden aşabildiğini araştırıyorlar şu anda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, admin yazdı:

Bu sorun güncelleme aktiviteleri sırasında karşılaşılan geçici bir sorundu. Son günlerde forum yazılımını güncellemeye uğraşıyorduk. Şu anda ortadan kalkmış olması lazım.

Düzeldi, kolay gelsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi yok mu bu forumun bi ayarı ya

neyse parası verelim güçlü bi server mı ne gerekiyor bilmiyorum alınsın. zaten memlekette çok alternatifte yok burası kalsın bari. girerken çok zorluk oluyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, Kaunos yazdı:

Müslümanlar siteye saldırıyor, o nedenle kesintiler oluyor. 

Allah Allaaaaah! :angry:

Ne Müslümanı, çoluğun çocuğun eğlencesi olduk hala Müslüman diyorsun!

Haçlı ordusu muyuz biz?

Admin: Umarım Backup yapıyorsunuzdur. 2008'den beri açıksınız anladığım kadarıyla. Yardımcı olacağımız bir şey varsa ulaşabilirsiniz.

Bir mirror, ya da yedek web sitesi açarsak bölünmüş olurlar diye düşünüyorum. Ben olsam buranın basitleştirilmiş 2 web sitesi sürerdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

leonardo18,

2001'den beri açığız. Ama şu anki aktif forum 2008'den beri olan iletileri içeriyor. 2008'den öncekilere Arşiv bölümünden ulaşabilirsiniz. (Forumun ana sayfasındaki forum kategorilerinden biri Arşiv).

Yedek düzenli olarak alıyoruz.

Mirror sayfa açma gibi bir fikrimiz şu anda yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Az önce agnostiknet'e ve ateistforum'a aynı mesajı gönderdim. Ama agnostiknet'e 1 kere, ateistforum'a 5 kere gönderdim. Abartmıyorum, gerçekten 5 kere gönderdim çünkü 4 kere sayfa koptu, mesal gitmedi. Aynı zamanda internette The Last man on Earth 3\2'yi izliyorum. Video'da yavaşlama olmadığına göre sorun ateistforum'da olmalı gene. Mücahitlere de yahve allah zeus vişnu viracocha sabır versin. Mücahitler mesai saatlerini ateistforum ve turandursun forumlarının yasal haklarını gasp etmek için uğraşıyorlar ve olasılıkla karşılığında akp'den para alıyorlar, nafakalarını böyle çıkarıyorlar... ne diyeyim!  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sitede zaman zaman karşılaştığınız yavaşlık ve zor yüklenme sorunlarının çoğu saldırılardan kaynaklanıyor. O anda siteye saldırı yoksa hızlı açılıyor. Saldırı varsa, saldırının türüne ve şiddetine göre ya hissetmeyebilirsiniz bile, ya da yavaşlama, zor bağlanma veya kopma görebilirsiniz. Bu saldırılar sırasında site hala kullanılabilir durumda oluyor genellikle. Biraz yavaş bile olsa. Bazen ise kullanılamayacak kadar etkilenebiliyor. Ama bu geçici oluyor genellikle. Biraz bekleyip geri dönerseniz kullanabiliyorsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.