Jump to content

Müslümanlık çirkin insanların dinidir

Recommended Posts

Tipsiz, şekilsiz, vitaminsiz, bakımsız, cazibesiz, özensiz, zevksiz insanlar genellikle Müslüman ülkelerde çok yoğunlar. Bunlar aynı zamanda Batılılar'ın Müslümanlar için kullandığı tabirlerdir.
Bu da Müslümanlığın neden bu tarz insanlar arasında daha çok kabul gördüğünü açıklıyor.
Müslümanlık bu insanların kusurlarını görmelerini engellediği için, onları uyuşturup rahatlattığı için tercih ediliyor. Bir yandan da ötekilere olan nefretlerini bu sayede kusabilmelerine imkan sağladığından kolayca radikalleşmelerine de zemin hazırlıyor.

Güzele, düzene, sanata, estetiğe, insani değerlere olan hayranlıkları kendilerini devamlı küçük görmelerine neden olduğundan onları yok etme isteğini de ortaya çıkartıyor.
Onları yok ettiklerinde şekilsiz, rüküş dünyalarında kendilerini daha iyi hissetmekte, daha cahil, daha bakımsız kalmaya devam edebilmekte böylece bu durumlarından utanmalarına neden olacak kendi verimsiz ve boş dünyalarını onlara hatırlatacak hiç bir şey kalmamaktadır.

Bu işleyişin çıktıları da bencilleşme ve buradan hareketle toplumda herkesin kendi çıkarlarını düşünmesi nedeniyle toplumsal yapının ve birliğin bozulması, nihayetinde de iç savaştır.
Müslüman ülkelere baktığımızda her birinin kaynayan bir kazan olduğunu görüyoruz.

Bu nedenlerden dolayı güzel kadınlar ve erkeklerle evlenmek de Müslümanlıkla, geri kalmışlıkla mücadele yollarından biridir. ;)

Sitelerde Paylaş

@vitamin  haklı olabilirsin, uyuşturma konusunda ama, şuan dünyanın %98'inin bayanları makyaj yapıyor kendilerini kandırıyorlar, çıkın dışarı makyaj yapmayan ve ya suratına gereksiz şekilde boya sürmeyen kaç kız veya bayan var?

Bakım dediğiniz olay, SU VE SABUN İLE YAPILIR, bunlar makyaj yapıyor kendilerini kandırıyorlar..

BABACIM SURATINDA KIL ÇIKIYORSA VE SEN BUNU ALIYORSAN KENDİNİ KANDIRIYORSUNDUR, İSTEDİĞİN KADAR AL SENİN ÇOCUĞUNUN YÜZÜNDE KIL YİNE ÇIKACAK.

Ama temizlik bakım ayrı şeydir.

Kusura bakma ama hem kendini uyuşturan müslümanlara karşıyım Hemde Modernleşme adı altında makyaj yapıp kendi öz benliğini inkar edenlere...

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Pythawogean yazdı:

@vitamin  haklı olabilirsin, uyuşturma konusunda ama, şuan dünyanın %98'inin bayanları makyaj yapıyor kendilerini kandırıyorlar, çıkın dışarı makyaj yapmayan ve ya suratına gereksiz şekilde boya sürmeyen kaç kız veya bayan var?

Bakım dediğiniz olay, SU VE SABUN İLE YAPILIR, bunlar makyaj yapıyor kendilerini kandırıyorlar..

BABACIM SURATINDA KIL ÇIKIYORSA VE SEN BUNU ALIYORSAN KENDİNİ KANDIRIYORSUNDUR, İSTEDİĞİN KADAR AL SENİN ÇOCUĞUNUN YÜZÜNDE KIL YİNE ÇIKACAK.

Ama temizlik bakım ayrı şeydir.

Kusura bakma ama hem kendini uyuşturan müslümanlara karşıyım Hemde Modernleşme adı altında makyaj yapıp kendi öz benliğini inkar edenlere...

Yuzunde kil cikiyorsa tabi alacak, cocugunda da cikiyorsa o da alir. Ne yani, yuzumde kil var, bu dogal diye almayayim mi?

Ayrica kadinlar makyaj yapsin zaten, cirkin suratlarini gormek istemiyorum.

Universitede bi' kizlar var sanirsin cok guzel, ama degil iste.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Cold water yazdı:

@vitamin Bence bencillikleri ondan kaynaklanmiyor. Bencilliklerinin sebebi din. Islamla alakasi yok yani.

Din olarak da genelleyebilirsin ama yoğunluk Müslümanlığın egemen olduğu coğrafyalarda.

Burada söylemek istediğim, bu tarz yoğun eksiklikler yaşayanlar kendilerine benzerlerle din etrafında bir araya gelmekte ve bir nevi hayatta kalma mekanizması geliştirmekteler. Eğitimliler eğitimsizleri, güzeller çirkinleri, akıllılar aptalları dışlamaktayken bunların bir şekilde bir araya gelmesini sağlayan dinlerdir. Onların örgütlenme mekanizması dinlerdir. Ancak o zaman eğitimliye, güzele, akıllıya karşı bir güç olarak var olabilmekteler.
Haliyle karşısında durdukları şeyler onlara her zaman ne olduklarını hatırlattıklarından acı çekmeye devam etmekte ve bu acıyı tüm bu değerlere saldırarak yatıştırmaktalar. Acısını azaltmaya odaklanan kişi böylece bencil hale gelmektedir.
Dikkat et, dincilerin en ufak bir eleştiriye bile tepkisi orantısızdır. Hemen yıkma, yakma seviyesinde tepkiler verebilirler. Çünkü hayatta kalma mekanizmaları dinleri yok olursa kendilerinin de yok olacağını (daha çok acı çekmeye başlayacaklarını) düşünürler. İçsel olarak böyle bir mekanizmaları var ve onu hep korumaya çalışırlar. Din elden giderse o geri kalmış halleriyle ötekilerin onları kabul etmeyeceklerini bilirler...

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Cold water yazdı:

Yuzunde kil cikiyorsa tabi alacak, cocugunda da cikiyorsa o da alir. Ne yani, yuzumde kil var, bu dogal diye almayayim mi?

SEN ÇİRKİN SURATLARINI GÖRMEK DEĞİL, KANDIRILMAK İSTİYORSUN.

Sitelerde Paylaş

Saçmalamayın. Hiç makyaj yapmadan son derece güzel olan kadınlar var. Kadın, bilinen en güzel yaratıktır. Daha güzeli yok. Kaplan, leopar, ceylan, tavus, bunlar son derece güzel yaratıklar ama kadın kadar güzel olmaları söz konusu bile edilemez. Erkek güzelleri de oluyor ama kadın güzelliği ile kıyaslanması bile abestir. Ben onu bunu anlamam, güzel bir kadın akan suları durdurur, onunla kıyaslamaya bile girecek bir güzellik olamaz.

Müslümler mevzusuna geldiğimizde, müslümler son zamanlarda modern müslüm imajı yaratabilmek için yapmadıklarını bırakmadılar. Başarılı oldular mı,  bilemiyorum. Az daha zaman geçmesi lazım. Bunların modernleşmesi olanaksız gibi bir şeydir. Bunlara ne olacağını kestirmek çok güçtür. Nerde yobaz damarları çekecek, nerde bir anda ne tarafa çark edecekler, hatta rüzgar gülü gibi fır fır mı dönecekler, bunlar neyin nesidir, takiyyeci midir nedir bilinmez. 

Ben islam kadar kaypak bir zemin daha bilmiyorum. Bunların kalabalıkları alabalıklar gibi,  ne yana dönüverip akacaklar bilemez ve kestiremezsin. Bunları gütmek çok kolaydır. Tek diyeceğin ya allah ya bismillah. Sürü gibi akarlar. Bunlar nerde döner, nerde ne yapar ben hiç kestiremem ve ne halleri varsa görsünler. Bit kadar bile umrumda değiller.

Sitelerde Paylaş
On 13.07.2016 at 02:17, democrossian yazdı:

Saçmalamayın. Hiç makyaj yapmadan son derece güzel olan kadınlar var. Kadın, bilinen en güzel yaratıktır. Daha güzeli yok. Kaplan, leopar, ceylan, tavus, bunlar son derece güzel yaratıklar ama kadın kadar güzel olmaları söz konusu bile edilemez. Erkek güzelleri de oluyor ama kadın güzelliği ile kıyaslanması bile abestir. Ben onu bunu anlamam, güzel bir kadın akan suları durdurur, onunla kıyaslamaya bile girecek bir güzellik olamaz.

Müslümler mevzusuna geldiğimizde, müslümler son zamanlarda modern müslüm imajı yaratabilmek için yapmadıklarını bırakmadılar. Başarılı oldular mı,  bilemiyorum. Az daha zaman geçmesi lazım. Bunların modernleşmesi olanaksız gibi bir şeydir. Bunlara ne olacağını kestirmek çok güçtür. Nerde yobaz damarları çekecek, nerde bir anda ne tarafa çark edecekler, hatta rüzgar gülü gibi fır fır mı dönecekler, bunlar neyin nesidir, takiyyeci midir nedir bilinmez. 

Ben islam kadar kaypak bir zemin daha bilmiyorum. Bunların kalabalıkları alabalıklar gibi,  ne yana dönüverip akacaklar bilemez ve kestiremezsin. Bunları gütmek çok kolaydır. Tek diyeceğin ya allah ya bismillah. Sürü gibi akarlar. Bunlar nerde döner, nerde ne yapar ben hiç kestiremem ve ne halleri varsa görsünler. Bit kadar bile umrumda değiller.

Evet, var oyle kadinlar. Neden olmasin? Ama bircogu makyaj ile guzel oluyor.

Erkekler spor yapsa, kiyaslanmasi abes olmaz.

Kendisini sevmiyorum ama bu adami ornek verebilirim. Su an hayatta degil.

maxresdefault.jpg

Sitelerde Paylaş
10 hours ago, Cold water said:

Makyaj ile güzel olunmaz, makyaj ile sadece yüzün güçlü, güzel hatları ön plana çıkarılır. 

Güzelleştirmek dediğin plastik cerrahların işi. Orantısız ya da estetik olmayan bir görüntü varsa makyaj ile zaten kapatılamaz. 

Erkek spor yapsa ne demek yahu? Erkek kadın farketmez, 6 ay düzenli spor yap, yediğine içtiğine, uykuna vs. dikkat et canavar gibi olursun. 

Sen bu spor işini de fazla abartıyorsun, insanın geliştirmesi, forma sokması gereken tek yer vücudu değil. 

tarihinde Mırnaw tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, Mırnaw yazdı:

Makyaj ile güzel olunmaz, makyaj ile sadece yüzün güçlü, güzel hatları ön plana çıkarılır. 

Güzelleştirmek dediğin plastik cerrahların işi. Orantısız ya da estetik olmayan bir görüntü varsa makyaj ile zaten kapatılamaz. 

Erkek spor yapsa ne demek yahu? Erkek kadın farketmez, 6 ay düzenli spor yap, yediğine içtiğine, uykuna vs. dikkat et canavar gibi olursun. 

Sen bu spor işini de fazla abartıyorsun, insanın geliştirmesi, forma sokması gereken tek yer vücudu değil. 

Makyaj ile guzel olunur. Kadinlarin makyajsiz ve makyajli hallerine bak, anlarsin.

Neden sporu abarttigimi dusunuyorsun? Ben spor ile birlikte guzel bir diyet yapilirsa, depresyonun buyuk olcude gidecegini savunurum. Benim tanidigim insanlar da boyle diyor.

Ben spor yap, kitap okuma mi dedim? Bana neden sadece vucudunu gelistirmek onemli degil diyorsun veya benim sadece spor yaptigimi nereden cikariyorsun?

Sitelerde Paylaş
On 12.07.2016 at 01:25, Cold water yazdı:

Burada bir seyi aciklamam gerek.

Kadinlarin cirkin suratini gormek istemiyorum derken, kadinlari ezmek istememistim. Cumleyi yanlis yazdim.

Aslinda kadinlari severim, sadece bakimsiz kadinlarin cok kotu gorundugunu vurgulamak istemistim. Gercekten bakimsiz kadin cok kotu gorunuyor. Kadin dedigin bakimli olur :)

Ben de kadinlarin daha estetik oldugunu dusunuyorum ama yunan tanrilarinin heykellerine baktigimda erkekler de guzel ve estetik. Eski insanlar kasliymis. Bu yuzden erkekler spor yapsa, kadinlar ile kiyaslanabilir dedim.

Gunumuzde bu kiyaslama yapilamaz bence. Kadin vucudu dogal olarak guzel, hatta yuzleri de daha estetik.

Sitelerde Paylaş

Erkek güzel filan olmaz. Kimse kusura bakmasın. Erkeğin güzeli ancak kadınsı olduğunda olur. Güzellik sadece kadınlara özeldir. Bizim neremiz güzel olacak yahu, bacaklar biçimsiz ve kıllı, dar çirkin kalça, zayıf olsak ayrı çirkin, şişman olsak ayrı çirkin, kaslı olsak bir sürü nahoş kas çıkıntıları! Kas yapmak insanı güzel filan yapmaz. Çirkin yapmasın yeter. Kasları şişirmeden yağı kasa çevirirsen iyi bir şey olur.

Ha, kadınların bacakları kılsız mı değil. Ama br adam bacaklarına epilasyon yapsa iyice çirkinleşir. Gülünç olur ötesinde. Biçimsiz bacaklar kılsız olsa ne yazar! Kadın öyle mi! Yabancı örnek vermeyeyim bu sefer, yerliden gidelim. Şimdilerde tabii yaşı ilerledi ama zamanında Berna Laçin'in bacakları kusursuzdu yani, mükemmeldi. Belki hala öyledir, pek göstermiyor artık. Böyle bacaklara hangi adam sahip olabilir? Bu mümkün değil. Kadınsı bir adamsa o başka, o sayılmaz. Zaten kadınsı. 

Kadınların mükemmel, hepsinin değil tabii ama seçilmiş örneklerin kalçaları hangi adamda olur yahu! Şimdilerde modası geçti neyse ki iyi ki de geçti, aman bir daha gelmesin, gelirse sadece kızlara moda olsun, düşük bel pantolonlar kızlarda mükemmel görünürken, erkeklerde benim midemi bulandırıyordu yani! Fit, yuvarlak kalçalı, uzun düzgün bacaklı bir kız düşük bel streç pantolon giysin, mükemmel olur yani, gözümü alıp başka tarafa bakamam, o derece olur. Peki bu mükemmelliği hangi erkek yakalayacak yahu, olur mu öyle saçmalık! Bakmayayım da midem bulanmasın derim tam tersine!

Ha diyeceksiniz sen bakmazsın ama kadınlar bakar. Olabilir. Ama kadınlar da güzel kadına bakar. Şimdi dar mini etekli uzun düzgün bacaklı, yuvarlak kalçalı bir kadının güzelliği ile neyi kıyaslayabilirsiniz yahu! Kadını adamı hepsi bu kadından gözünü alamaz.  

Yapılan bir araştırmaya göre kadınların çok büyük çoğunluğu doğal olarak lezbiyen eğilimlidir. Ama adamlarda homoseksüellik nadirdir. Bir adam biseksüelse bile kadınsı erkeklere karşı ilgilidir. Homoseksüellik çok azınlık bir olaydır. Kadınlar gizlemeye gerek duymadıkları, ama adamlar aşağılanma korkusu yaşadıkları için araştırma böyle çıkmış da olabilir. Niye erkekler korkuyor da kadınlar korkmuyor o zaman? GBir adamıüzel kadına kadının ilgi duyması bile çok da acayip değil, güzel çünkü. Ama bir adam kıllı, sakallı bir adama... Söylerken bile midem bulanıyor. Hiç bahsetmeyeyim bile... Öyle saçmalık olmaz! Ben hayatta kafama silah dayasalar erkek güzeldir demem. Kadınsı ise tamam, o ayrı.

Hayır vücudu da geçtik, yüzüne baksan kadının yüz hatlarındaki zerafet bir adamda hiç olur mu yahu! O gamzeler, çenenin zerafeti, anlamlı çizgiler hangi adamda olacak yahu! Bir kere suratımızın yarısı kıllarla kaplı, iğrenç yani! Traş olmadığım gün kendimi orangutan gibi hissediyorum. Kadın bir kere epilasyon yaptı mı rahat bir ay kaymak gibi yüzle gezer.

Kadın teni bambaşkadır, mükemmeldir, çok nadir kadınsı erkeklerden başka öyle bir tene sahip olmak hiç bir adama nasip olmaz. Hiç kadının teni ile adamınki kıyaslanır mı yahu! Kadın bile kadına dokunmaktan hoşlanır. Ben hemcinslerime zorunlu olmadıkça dokunmamaya çalışırım. Bir adama nesine dokunacağım yahu! Tokalaşmak bile zorunluluk olduğu için yani, mümkünse tokalaşmam bile! Ama bir kadının toka için elini uzatması benim için büyük bir lütuftur, yanlış anlamasa da elini bir de öpsem yani...  

Sitelerde Paylaş

yunan tanrılarının heykellerindeki erkek bedenleri fake.
hiçbirinin gerçek dünyayla ilgisi yok.

şimdiki balon gibi şişirilmiş kaslar kadar gerçekler.

makyaj ve elbise bir kadını çok değiştiriyor o kesin. 
çünkü erkekler kadın vücudunda belli bölgelere ilgi duyuyorlar. (tüm vücuda değil)

ve makyaj, korse, elbise, dolgu vb yoluyla o bölgeler öne çıkarılıyor.

ama şu da kesin...bir kadını çirkinleştirmek de çok kolay.
çünkü makyaj, elbise ve saçları aldın mı geriye biçimsiz bir et yığını kalıyor.

kadınlar ise erkeği bir bütün olarak severler.
"göbek dışında" sevmedikleri yer yok gibidir.

Sitelerde Paylaş

:lol: Abaza mabaza... İşine gelene böyle... Ülen benim nerem abaza, güzel kadınları tanrıça gibi görüyorum, yatar taparım güzel kadına ben! Benim bildiğim kadınlara değer vermeyen, saygı göstermeyenlere abaza denir. Bak sen bile avatarına lezbiyenleri koymuşsun. Laf aramızda değil, açık, öpüşen kadınlardan daha başat olanı, yani sarışın olanı enfes bir kadın... Taparım ben öyle kadına. Lezbiyen kadınlar itici gelmez. Ama homolar öyle değil...

Gelsin Charlize Theron, sadece elinin parmaklarını tutayım, yeter. Elimi yıkayasım gelmez! Zaten kadınların elini asla avuçlamam öyle abaza gibi! Parmaklarından tutarım toka yaparken. Kadına çok büyük saygım vardır. Güzel bir kadın kadar değerli ve eşsiz bir şey daha, yoktur. Güzel bir kadın tanrıçadır. Tanrı diye bir şey ise yoktur. 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, democrossian yazdı:

:lol: Abaza mabaza... İşine gelene böyle... Ülen benim nerem abaza, güzel kadınları tanrıça gibi görüyorum, yatar taparım güzel kadına ben! Benim bildiğim kadınlara değer vermeyen, saygı göstermeyenlere abaza denir. Bak sen bile avatarına lezbiyenleri koymuşsun. Laf aramızda değil, açık, öpüşen kadınlardan daha başat olanı, yani sarışın olanı enfes bir kadın... Taparım ben öyle kadına. Lezbiyen kadınlar itici gelmez. Ama homolar öyle değil...

Gelsin Charlize Theron, sadece elinin parmaklarını tutayım, yeter. Elimi yıkayasım gelmez! Zaten kadınların elini asla avuçlamam öyle abaza gibi! Parmaklarından tutarım toka yaparken. Kadına çok büyük saygım vardır. Güzel bir kadın kadar değerli ve eşsiz bir şey daha, yoktur. Güzel bir kadın tanrıçadır. Tanrı diye bir şey ise yoktur. 

Bu dediklerin senin bir abaza oldugunu gosteriyor :)

Avatarim, bir filmden, Mulholland Drive. Izlemediysen mutlaka izle. "O sahneye" senin gibi bir abaza, bayilacaktir.

Sitelerde Paylaş

Bu allah denen abaza kadın peygamber göndereydi bak olurdu o zaman...  O dine girerdim. Erkek peygamberlerin köküne kibrit suyu... Hiç işim olmaz. Onları gönderen abaza allahla da bit kadar değil, bitin yavşağı kadar bile işim olmaz. Din eskidenmiş arkadaş, tanrıçalara tapılırken din diye bir şey varmış. Gerisi oturaktan teyyare...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...