Jump to content

Ani Ölümler

Recommended Posts

Hem kurana inanıp,savunup,Allah'a inanıyorum deyip;  hem de müslüman değiliz demek de ne oluyor lan ? 

cevap: tanrı inancını riske atmamak !, yalakalık,kaypaklık,bi şekilde cennete gitmek,kendini garantiyi almak,bilimum her türlü çıkarcılık !!! özellikle de ,şu tanrı inancını riske atmamak olayını kendimden biliyom; aq gerizekalıları...  

Sitelerde Paylaş
  • İleti 209
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Neden müslüm olduğunuzu söylemediğinize hiç bir düzgün yanıt getiremediniz müslümler... Neden müslüm olmadığınızı zaten hiç açıklayamadınız. Bu aciz ezik halinizle siz ne olacaksınız... İki lafı bir araya getiremeyen cahil çöl tanrısı ve bir meramının belini doğrultamadığı kitabı, bu zırvalara inanan bir konuyu açıklamaktan aciz müslümler... Sizin haliniz ne olacak böyle.

Yok sizin bu kendi türünüze özel uyduruğun uyduruğu suyunun suyunun suyu islamınıza saygı duyabilirdim. Ama yemediğiniz bot kalmamış olsaydı... İnsanları başka mezheptenler diye yakan katilleri savunan herifleri başınıza geçirdiniz. Yetmedi karun kadar zengin, firavun kadar diktatör oldular, sesinizi çıkarmadınız, daha çal, sülaleni de karun yap, sana yan bakan herkesi uyduruk kanıtlarla hapislere at, hapislerde öldür, emri ver çocukları gençleri sakat bıraktır, öldürt, helal olsun sana dediniz.

Daha yetmedi... Dünyanın neresinde ne kadar psikopat manyak katil varsa sınırınızı sonuna kadar açtınız, gidin bizim mezhebimizden olmayan çoluk çocuğu doğrayın dediniz. Peşlerinden silahlar yolladınız. Yaralandılar, bu kuduz canavarları bir de tedavi ettiniz. Gidin tekrar bebeleri öldürmeye devam edin diye ceplerine para koyup geri yolladınız.

Daha bitmedi... Dininizi devlete soka soka sonunda şu ülkeyi arap, afrika ligine küme düşürdünüz. Rezil kepaze, dünyaya maskara, madara ettiniz. Daha yapacağınız bir kepazelik kaldı mı, kaldı aslında... Kendi başınızı da yemek kaldı... Onu da yeyin... Bu tiksindirici kafanın başına ne gelse layıktır.

Ama artık bunca işlediğiniz insanlık suçundan sonra saygı beklemeyin. Saygı duyulacak bir zerreniz olmadığı gibi, iğrençsiniz, kanlısınız, elleriniz yüzünüz kan içinde... Masum bebeklerin sadece sizin mezhebinizden doğmadıkları için kanları dirseklerinize kadar ellerinizde... Yüzünüz ağzınız masumların kanı ile sıvalı durumda... Saygı sizin neyinize...

Sitelerde Paylaş

Müslüman değillermiş...

Necisiniz peki ?

Tanrınız, kitabınız ve peygamberiniz  de aynı değil mi yoksa ?

Başka bir soru da sorabiliriz; kitabınızın insan ürünü olduğunu itiraf etmeye cesaretiniz var mı ?

Cesaretiniz yoksa, müslümansınız.

Bu dindarların zihniyetini anlamakta zorlanmaya başladım desem, yalan olmaz.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben hiç müslüman değilim diyen müslüman görmedim.

Siz nerde gördünüz onuda bilmiyorum.

Müslümanlar, elh müslümanım derler. 

Bende elh müslüman değilim diyorum. bunu anlamak bu kadar zormu? 

Sizi inandırmak gibi bir derdimiz yok.

Siz bizim müslüman olmadığımıza inanmıyorsanız. Bende sizin ateist olduğunuza inanmıyorum. 

Belki bir  gün, kendiniz müslümanlarla olan farkımızı anlarsınız. 

Sitelerde Paylaş

Olmadı yine, anlatamadınız. Dur ben yardımcı olayım: Mümin olduğunuzu ama müslüm olmadığınızı mı söylemeye çalışıyorsunuz. Yani allaha inanıyorsunuz, muhammedin aracılığı ile size kuranı gönderdiğine inanıyorsunuz ama namaz kılmıyor, oruç tutmuyorsunuz. Böyle mi...

Diğer deyişle imanın altı şartını kabul ediyor ama islamın beş şartını yerine getirmiyorsunuz. Doğru mu...

Sitelerde Paylaş

Yok çok yanlış anladın, Oruç tutuyoruz, namaz kılıyoruz ama müslümanlar gibi değil.

Oruç tutuyoruz ama müslümanlar gibi, sadece aç kalmak,gösteriş yapmak için değil.

Biz Allah'a inanıyoruz peygamberlere inanıyoruz (ama sadece Muhammed peygambere değil,Nuh, İsa, Musa, İbrahim, Lut, Salih,Yusuf, Yunus, Davud....) Hepsine aynı şekilde inanıyoruz. Müslümanlar gibi sadece Muhammed Peygambere, .Yahudiler gibi sadece Musa Peygambere, Hristiyanlar gibi sadece İsa Peygambere değil. ..

Müslümanlar Allaha inandıklarını söylerler, ama sadece söylerler.

Bide buraya gelmiş size tebliğ ettiklerini sanıyorlar sizi kendi inanmadıkları dine çağırıyorlar.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, Perpetua_ said:

Yok çok yanlış anladın, Oruç tutuyoruz, namaz kılıyoruz ama müslümanlar gibi değil.

Oruç tutuyoruz ama müslümanlar gibi, sadece aç kalmak,gösteriş yapmak için değil.

Biz Allah'a inanıyoruz peygamberlere inanıyoruz (ama sadece Muhammed peygambere değil,Nuh, İsa, Musa, İbrahim, Lut, Salih,Yusuf, Yunus, Davud....) Hepsine aynı şekilde inanıyoruz. Müslümanlar gibi sadece Muhammed Peygambere, .Yahudiler gibi sadece Musa Peygambere, Hristiyanlar gibi sadece İsa Peygambere değil. ..

Bide buraya gelmiş size tebliğ ettiklerini sanıyorlar sizi kendi inanmadıkları dine çağırıyorlar.

Sen şunu baştan diyeydin ya bişey var saniyodum ki gerçekten çok büyük bişey var..

Inandigin ayetlerle peygamberler le müthiş çelışıyorsun ve müthiş munafiksin sen kalbin müthiş hasarlı ve müthiş yanlissin. .

Biz böyle 3 5 10 kişiyiz  müslüman değiliz ve diğer milyon Müslümanın kalbine aklına girdik ve boyle olduğuna karar verdik..

Tebliğ edilecek yer var kişi var ..sence burası müslüman icin tebliğ etmeye musait mi ki tebliğ se eğer inancsizin 

ve senin yaptığın şey ne ??

Inanmadığımiz dini tebliğ etmek için değil inandığımiz dinin Allahin doğruluğunu mantigini pekiştirmek için  ve en önemlisi senin gibi munafik sinsi zararlı fikirleri ortaya koymak için burdayiz..

Elhamdulillah...

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, Perpetua_ said:

Müslümanlar sadece Muhammed'e inanır diye bir şey yok, onlar da İsa'ya, Musa ve diğer peygamberlere inanıyorlar, hirstiyanlar Muhammed hariç hepsine, yahudiler de İsa ve Muhammed hariç hepsine inanıyorlar. Yani bu dinliler kendi peygamberlerine ve kendi peygamberlerinden öncekilere inanıyorlar, sonrakilere inanmıyorlar. 

Muhammed'e inanıyorsan müslümansın demektir, bu mantığı bile kuracak zeka yok sizlerde.

Dinciye bak, kendi dindaşlarını beğenmiyor! En iyi sen tapınıyorsun, diğerleri sahtekar, gösterişçi değil mi? Adam kendisinin özel olduğunu kanıtlama adına kendi gibi olmayan tüm müslümanları bir anda sildi, iyi mi?

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, Perpetua_ said:

Müslümanlar mı benim dindaşlarım!!!!!

Ben İsa Peygamberede Muhammed peygambere inandığım gibi inanıyorum. O zaman ben Hristiyanım, Musa Peygamberede aynı şekilde inanıyorum o zaman ben yahudiyim??
.

Muhammed'e inanıp da müslüman değilim demek zırvalamaktan başka bir şey değil.

Bir anlat bakalım, Muhammed'e inanıp nasıl müslüman olmuyorsun?

Sitelerde Paylaş

Bu müslim değiliz iddiası artık bir zeka düzeyi sorunu haline geldi. İsa'ya inanıyorum ondan müslim değilim dedikten sonra bir kişi, burada apaçık bir zeka sorunu var. Bunun seni islamdan çıkarmadığını ilkokul çocuğu bilir artık yahu, bu kadar geri zekalılık çok fazla oldu artık!

Hayır müslümlere neredeyse acımaya başlayacağım. Yok da şimdi bunların en zekisi Yaşar Nuri hocaydı. Onun zekasından hiç şüphem yok. Fakat o bile müslümleri şu hadis saçmalığından önce bir kurtaralım da, kuran sonra diye sadece kuran diye bir anlayışı getirelim uğruna bazen öyle saçmalıyordu ki, müslümde zekanın hiç bir işe yaramadığının açık kanıtıydı.

Yok neymiş "raina demeyin unzurna deyin" işte Kuran'da demokrasiymiş! Çüşşşş artık yani! Bununla demokrasi olursa botumdan da galaksi olur! İslamı savunmaya kalkışmak, Yaşar Nuri hoca gibi zeki bir adamı bile böyle zırvalattırıyor.

Müslümün zekası aynıştaynı ikiye de katlasa faydası yok. Müslümse zeka işe yaramaz. Bu son derece açık görünen bir durum. Çocuk kadar bile bir konuya kafası basmaz. Çünkü dogma zihnin düzgün çalışmasına izin vermiyor. Zombi beyni gibi, koşullu...

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, sağduyu yazdı:

Muhammed'e inanıp da müslüman değilim demek zırvalamaktan başka bir şey değil.

Bir anlat bakalım, Muhammed'e inanıp nasıl müslüman olmuyorsun?

Yok siz anlamıyacaksınız!

Ben müslümanlar gibi Muhammed peygameri ayrı tutmuyorum. 

Sana soru soruyorum niye Hristiyan değilde Müslüman olduğumu düşünüyorsunnnnn???

Ben İsa Peygamberede aynı şekilde inanıyorumm!!!

Niye Yahudi değil ben Musa peygamberede aynı şekilde inanıyorum!

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Perpetua_ said:

Yok siz anlamıyacaksınız!

Ben müslümanlar gibi Muhammed peygameri ayrı tutmuyorum. 

Sana soru soruyorum niye Hristiyan değilde Müslüman olduğumu düşünüyorsunnnnn???

Ben İsa Peygamberede aynı şekilde inanıyorumm!!!

Niye Yahudi değil ben Musa peygamberede aynı şekilde inanıyorum!

Hristiyan olman için Muhammed'i kabul etmemen, yahudi olman için de hem Muhammed'i hem İsa'yı kabul etmemen lazım. Muhammed'i kabul ettiğine göre müslümansın demektir.

Bir insan bu üç din arasındaki en belirgin farkı nasıl göremez, hayret!

Sitelerde Paylaş
On ‎31‎.‎07‎.‎2016 at 10:23, democrossian yazdı:

Neden müslüm olduğunuzu söylemediğinize hiç bir düzgün yanıt getiremediniz müslümler... Neden müslüm olmadığınızı zaten hiç açıklayamadınız. Bu aciz ezik halinizle siz ne olacaksınız... İki lafı bir araya getiremeyen cahil çöl tanrısı ve bir meramının belini doğrultamadığı kitabı, bu zırvalara inanan bir konuyu açıklamaktan aciz müslümler... Sizin haliniz ne olacak böyle.

Yok sizin bu kendi türünüze özel uyduruğun uyduruğu suyunun suyunun suyu islamınıza saygı duyabilirdim. Ama yemediğiniz bot kalmamış olsaydı... İnsanları başka mezheptenler diye yakan katilleri savunan herifleri başınıza geçirdiniz. Yetmedi karun kadar zengin, firavun kadar diktatör oldular, sesinizi çıkarmadınız, daha çal, sülaleni de karun yap, sana yan bakan herkesi uyduruk kanıtlarla hapislere at, hapislerde öldür, emri ver çocukları gençleri sakat bıraktır, öldürt, helal olsun sana dediniz.

Daha yetmedi... Dünyanın neresinde ne kadar psikopat manyak katil varsa sınırınızı sonuna kadar açtınız, gidin bizim mezhebimizden olmayan çoluk çocuğu doğrayın dediniz. Peşlerinden silahlar yolladınız. Yaralandılar, bu kuduz canavarları bir de tedavi ettiniz. Gidin tekrar bebeleri öldürmeye devam edin diye ceplerine para koyup geri yolladınız.

Daha bitmedi... Dininizi devlete soka soka sonunda şu ülkeyi arap, afrika ligine küme düşürdünüz. Rezil kepaze, dünyaya maskara, madara ettiniz. Daha yapacağınız bir kepazelik kaldı mı, kaldı aslında... Kendi başınızı da yemek kaldı... Onu da yeyin... Bu tiksindirici kafanın başına ne gelse layıktır.

Ama artık bunca işlediğiniz insanlık suçundan sonra saygı beklemeyin. Saygı duyulacak bir zerreniz olmadığı gibi, iğrençsiniz, kanlısınız, elleriniz yüzünüz kan içinde... Masum bebeklerin sadece sizin mezhebinizden doğmadıkları için kanları dirseklerinize kadar ellerinizde... Yüzünüz ağzınız masumların kanı ile sıvalı durumda... Saygı sizin neyinize...

Güzel bu, benim yazmama gerek kalmadı teşekkürler. Neden Müslüman olmadığımı bir kez daha anmış oldum.

Ben henüz çocukken yaşadığımın ne olduğuna dair bir fikrim yoktu. Günlerden bir gün arkadaşımla -ki hala kardeşiz- yol kenarında evcilik oynuyorduk. O bir anda kalkarak endişeyle orada duran bir arabanın arkasına saklandı. Kendisine neden böyle davrandığına dair sorduğum soruya aldığım cevap şuydu "Müslümanlar!" Sonra bende onun yaptığını yaptım.

Çünkü büyüklerimiz kendi aralarında konuşurken Müslümanların kötü insanlar olduğundan, yaptıkları kötü işlerden bahsederdi. Bir grup kimliksiz, yani bizim dışımızda Rabbine gerçek anlamda saygı duyan Müslüman yoktu. Evet, o zaman sorsanız biz Müslümanız derdik. Ama sonra bir şey fark ettik, bizler onlara benzemiyorduk. Hem de hiç! Siz bir kelebeğin neye benzediğini soranlara "Kuşlar gibidir" cevabını verir misiniz? Hayır, çünkü kuşlar kelebeklere benzemez. Uçmak ortak noktaları olabilir, ama dediğim gibi, benzemezler.

Müslümanlar torbasından bir katilin adının çıkma olasılığı ile katil olmayan herhangi bir tanesinin adının çıkma olasılığı eşittir. Tabi "Katil olmayan Müslümanlar" diyerek daraltmazsanız seçenekleri. Ancak bizim torbamızdan benim adımın çıkma olasılığının yanında bir katilin adının çıkma olasılığı yoktur. Siz ateistler de bu konuda Müslümanlarla ortaksınız.

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, sağduyu yazdı:

Hristiyan olman için Muhammed'i kabul etmemen, yahudi olman için de hem Muhammed'i hem İsa'yı kabul etmemen lazım. Muhammed'i kabul ettiğine göre müslümansın demektir.

Bir insan bu üç din arasındaki en belirgin farkı nasıl göremez, hayret!

Peki İncil ve Tevrat? Bir grup Müslüman onları Allahın vahyi olarak kabul ederken, diğer taraftakiler kesin olarak inkar ediyor. Sence biz hangi grup Müslümanlardanız?

Aaa pardon. İki grup Müslüman mı dedim ben? Rabbe "Teslim" olanlar arasında Tevrat ve İncile inananlar ve inanmayanlar diye iki grup bulamazsın. İşte ben onlardanım.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, _Force-Awakens_ said:

Peki İncil ve Tevrat? Bir grup Müslüman onları Allahın vahyi olarak kabul ederken, diğer taraftakiler kesin olarak inkar ediyor. Sence biz hangi grup Müslümanlardanız?

Aaa pardon. İki grup Müslüman mı dedim ben? Rabbe "Teslim" olanlar arasında Tevrat ve İncile inananlar ve inanmayanlar diye iki grup bulamazsın. İşte ben onlardanım.

Muhammed'e inanıyor musun? Evetse müslümansın, hangi tür olduğunu da sen bul.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...