Jump to content

Ani Ölümler

Recommended Posts

11 dakika önce, sağduyu yazdı:

Muhammed'e inanıyor musun? Evetse müslümansın, hangi tür olduğunu da sen bul.

4 saat önce, _Force-Awakens_ yazdı:

Güzel bu, benim yazmama gerek kalmadı teşekkürler. Neden Müslüman olmadığımı bir kez daha anmış oldum.

Ben henüz çocukken yaşadığımın ne olduğuna dair bir fikrim yoktu. Günlerden bir gün arkadaşımla -ki hala kardeşiz- yol kenarında evcilik oynuyorduk. O bir anda kalkarak endişeyle orada duran bir arabanın arkasına saklandı. Kendisine neden böyle davrandığına dair sorduğum soruya aldığım cevap şuydu "Müslümanlar!" Sonra bende onun yaptığını yaptım.

Çünkü büyüklerimiz kendi aralarında konuşurken Müslümanların kötü insanlar olduğundan, yaptıkları kötü işlerden bahsederdi. Bir grup kimliksiz, yani bizim dışımızda Rabbine gerçek anlamda saygı duyan Müslüman yoktu. Evet, o zaman sorsanız biz Müslümanız derdik. Ama sonra bir şey fark ettik, bizler onlara benzemiyorduk. Hem de hiç! Siz bir kelebeğin neye benzediğini soranlara "Kuşlar gibidir" cevabını verir misiniz? Hayır, çünkü kuşlar kelebeklere benzemez. Uçmak ortak noktaları olabilir, ama dediğim gibi, benzemezler.

Müslümanlar torbasından bir katilin adının çıkma olasılığı ile katil olmayan herhangi bir tanesinin adının çıkma olasılığı eşittir. Tabi "Katil olmayan Müslümanlar" diyerek daraltmazsanız seçenekleri. Ancak bizim torbamızdan benim adımın çıkma olasılığının yanında bir katilin adının çıkma olasılığı yoktur. Siz ateistler de bu konuda Müslümanlarla ortaksınız.

Bunu oku. Ahh pardon. Okuma, ANLA! Çarpar mısın, çıkarır mısın, toplar mısın yoksa böler misin bilmem: ama sonuca ulaş! Yok ben böyle iyiyim diyorsan, sonuçsuz, anlamsız hayatında sana iyi değersizlikler...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 209
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 hours ago, _Force-Awakens_ said:

Bunu oku. Ahh pardon. Okuma, ANLA! Çarpar mısın, çıkarır mısın, toplar mısın yoksa böler misin bilmem: ama sonuca ulaş! Yok ben böyle iyiyim diyorsan, sonuçsuz, anlamsız hayatında sana iyi değersizlikler...

Bırak şimdi maval okumayı, Muhammed'e iman ediyor musun, etmiyor musun, onu söyle.

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, _Force-Awakens_ yazdı:

Güzel bu, benim yazmama gerek kalmadı teşekkürler. Neden Müslüman olmadığımı bir kez daha anmış oldum.

Ben henüz çocukken yaşadığımın ne olduğuna dair bir fikrim yoktu. Günlerden bir gün arkadaşımla -ki hala kardeşiz- yol kenarında evcilik oynuyorduk. O bir anda kalkarak endişeyle orada duran bir arabanın arkasına saklandı. Kendisine neden böyle davrandığına dair sorduğum soruya aldığım cevap şuydu "Müslümanlar!" Sonra bende onun yaptığını yaptım.

Çünkü büyüklerimiz kendi aralarında konuşurken Müslümanların kötü insanlar olduğundan, yaptıkları kötü işlerden bahsederdi. Bir grup kimliksiz, yani bizim dışımızda Rabbine gerçek anlamda saygı duyan Müslüman yoktu. Evet, o zaman sorsanız biz Müslümanız derdik. Ama sonra bir şey fark ettik, bizler onlara benzemiyorduk. Hem de hiç! Siz bir kelebeğin neye benzediğini soranlara "Kuşlar gibidir" cevabını verir misiniz? Hayır, çünkü kuşlar kelebeklere benzemez. Uçmak ortak noktaları olabilir, ama dediğim gibi, benzemezler.

Müslümanlar torbasından bir katilin adının çıkma olasılığı ile katil olmayan herhangi bir tanesinin adının çıkma olasılığı eşittir. Tabi "Katil olmayan Müslümanlar" diyerek daraltmazsanız seçenekleri. Ancak bizim torbamızdan benim adımın çıkma olasılığının yanında bir katilin adının çıkma olasılığı yoktur. Siz ateistler de bu konuda Müslümanlarla ortaksınız.

Şu yaziya bakın.Evcilik oynayan bir salak, yaşamın sırrını bulmuş. Ahaahhaaa.Neymiş; muslumanlar kotu insanlarmış.Bunu da embesil erkek arkadaşı soylemiş. Atomu da arabanın arkasında parçalayıp,einstein a meydan okumuş.Neymiş isaya musaya iman ediyormuş. Başka bir tůrmüş,musluman degilmiş ama muhammede de iman ediyor. Ahahahahahhahaahahha. Insan bu kadar kendini rezil eder mi be? Katil de degilmiş ayrıca. Ciddi misin canım ? Çok kalitesizsin be. Mide bulandırıcı yazıyorsun. Idiotka! 

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Tatar-Hatun yazdı:

Şu yaziya bakın.Evcilik oynayan bir salak, yaşamın sırrını bulmuş. Ahaahhaaa.Neymiş; muslumanlar kotu insanlarmış.Bunu da embesil erkek arkadaşı soylemiş. Atomu da arabanın arkasında parçalayıp,einstein a meydan okumuş.Neymiş isaya musaya iman ediyormuş. Başka bir tůrmüş,musluman degilmiş ama muhammede de iman ediyor. Ahahahahahhahaahahha. Insan bu kadar kendini rezil eder mi be? Katil de degilmiş ayrıca. Ciddi misin canım ? Çok kalitesizsin be. Mide bulandırıcı yazıyorsun. Idiotka! 

Yazıyı bir daha oku anlamamışsın, tabi sen bu beyinle 10 kere okusanda anlamassın.

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Perpetua_ yazdı:

Yazıyı bir daha oku anlamamışsın, tabi sen bu beyinle 10 kere okusanda anlamassın.

Ahmak erkek arkadaşı kim diye sormuştum, biri ben diye zıpladı.; bir değil bir çok yazısını okudum. Hem muhammede inanıp, hem de musluman olmadığını söyleyenler, bir de kalkmışlar zeka'dan bahsediyorlar. 

@Perpetua_ ve @_Force-Awakens_ ; siz iki tane embesil ; tek başımı sizi burda rezil rüsva ederim. Sırf inat olsun diye saçma sapan birşeyler yazıp duruyorlar. Bana ne sen küçükken evcilik oynuyorsan ? yok arabanın arkasına saklanmış. Aaaaa bir de farketmiş ki; büyüklerinden farklı düşünüyorlarmış.Yapma yahu! Ahhahaha, muhabbete bak. evde muhabbet kuşum var, sizin kadar ahmakça aptalca tutarsız konuşmuyor. Bir de utanmadan cevap veriyorlar. Böyleleri yüzsüz olur. Saçmaladıklarının farkında olurlar ama ahmakça gurur yaparak, illa da inat uğruna bu yanlışlarını savunurlar. Cahilliğinizin farkında olmadan yaşayan avanaklar ! Bir tanesi de daha önce bir tartışma yapmış. Bir de reddediyor. Bu tarz eski üyeler geri döndüklerinde intikam hissiyle de hareket edebiliyorlar. Ahhahaaa, bu muslümler olmasa kime gülecez yahu ! ama yok bu kadarına da pes. yahu, bunlar müslüman ama, utançlarından ateistforum'da bunu saklıyorlar :D :lol: sırf rezil olmamak için. Farklı takılıyorlar yani... Çok farklılar yav,, hem de acayip ! yeni trend>>>biz tüm peygamberlere inanıyoruz ama bize musluman demeyin. tamam be, musluman degilsiniz, muslumalsınız.....ahahahahhaha.. cevap yazın cevap, bol bol gülmek istiyorum.ama yazarken sil,yaz,sil yaz, şöyle iyi bişeyler yaz. Belki ahmaklık seviyeni azıcık olsa da düşürebilirsin. ahahhahahaaa...

Sitelerde Paylaş

O anlattığı arkadaşı ben değilim.

Erkek diyede uydurdun, takıldığın yer burasımı? Sanane kim olduğundan.

Okumuşsun ama anlamamışsın.Sana müslüman olmadığımı anlatmaya çalışmıycam çünkü sen anlayamazsın. Sen yazı yazmadan okumaya devam et(ama okurken anlamaya çalış biraz) ama  yazı yazma.

Yeremanın dindara sorduğu soruyu bende sana soruyorum.

Mal mısın?

İnsan inandığı dinden niye utansın? Müslüman olsak niye utanalım? (ki aslaa ) 

Sitelerde Paylaş
23 saat önce, Perpetua_ yazdı:

Yok siz anlamıyacaksınız!

Ben müslümanlar gibi Muhammed peygameri ayrı tutmuyorum. 

Sana soru soruyorum niye Hristiyan değilde Müslüman olduğumu düşünüyorsunnnnn???

Ben İsa Peygamberede aynı şekilde inanıyorumm!!!

Niye Yahudi değil ben Musa peygamberede aynı şekilde inanıyorum!

ahhahhahaaaa. Müslümanlar peygamberleri ayırmazlar. Kuranda peygamberler arasında ayrım yapmayınız diye ayet var, samimi bir müslüman böyledir. Kendi kendine anlam yüklemesi yapıyorsun. Şu üstte yazdıklarını müslümanlar da savunuyorlar. İstersen burada müslüman olan birisine sor. Saçma sapan argümanlarla, sırf inat olsun diye buradaki ateistleri kızdırmak için yazıyorsunuz;;;; olay bu kadar basit. Maval okumayın burada; bunlara kimse katlanmaz. Ağzınızın payınızı alırsınız. Debelendikçe yerin dibine batıyorsunuz. Ayrıca yazdıklarınızın çoğunda kelimeler üzerinden saçma sapan felsefe yapıyorsunuz;  yazdıklarınızın hiçbiri cevap niteliğinde değil. Hiçbir soruya düzgün cevap veremeyip, kıvırdıkça kıvırıyorsunuz. Bu kadar korkmahyın eleştirilmekten. Tamam musluman değilim diyorsanız değilsinizdir, buna takıldıgımız yok. Çünkü müslüman bile olamazsınız. Sizin de anlayamadığınız nokta bu. Hayret bişey ya. Sıkıldım sizden. üfff !!! 

Sitelerde Paylaş

Bütün hileleriniz bitti sizin söyleyecek sözünüz kalmadı ya itiraf edin adam gibi hainliginizi yada ayetlerle farkindaliginizi her müslüman + mumin adedince çarpım yuzsuz suratiniza

Biz müslüman degilciler aynı malın mavalini kusacaginiza lafı eğip bukmeden  müslüman + muminler e kin öfke kusuyoruz sebeb sonuç ispat vererek gerçekleri pat pat pat koyarsiniz ortaya. Yok öyle bir torbadan kıcinizla olasılık çıkartmak. 

Ateistler üstüne alınmasın bu kavga müslüman mumin neidugu belirsizlerin kavgası. ...

Sitelerde Paylaş

En basta evet siz müslüman değilsiniz aynı şekilde asla muminde degilsiniz çünkü müslüman değiliz le olmadiginiz la şiddetle mumin De olmadığınızı ispatliyosunuz nasıl mi her mumin Müslümandır her müslüman mumin değildir gercegiyle bunun da kaynağını kendi kıcinizi sahit göstererek yaptığınız icin mumin olmayı bırak munafiklik in dibine vurdunuz. 

2. Bizde Her müslümanım diye nin mumin olmadığını bilemedigmiz halde bilenin Allah olduğunu kanaat getirdiğimizden hiçbirzaman husnuzanimizi kaybetmeyiz taaa ki kendini kabak gibi belli etsin hain olduğuna. ..

Sitelerde Paylaş

3. Eğer biri aynı kimliktekileri kişiliğine benliğine özüne bakmadan zoraki sonuç çıkartıyor sa, çıkardığı sonuç torbayı sallayanin hakim olanın ta kendisidir 

Evet çıkardığın sonuçlar kadar katılsin zalimsin sadistsin hainsin bir Okadar da akıl siz mantıksız avanaksin

Sitelerde Paylaş

4. En önemlisi kutsal kitaplar degistirildi ve ya değiştirilmedi hiç farketmez gelen son kitapla kurandaki hükümler vaaadler sözler diğer kutsal kitaplardakilerle farklılık mi gostericek ki Allahin sözünü birlemiyorsunuz ayrımcılık yapıyorsunuz demeye getiriyorsunuz lafı yani kurana inanarak zaten has Allahin kitaplarını reddetmiyoruz ki hangi mantıkla inançsiz  imansiz diyosun bize..

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, believe yazdı:

En basta evet siz müslüman değilsiniz aynı şekilde asla muminde degilsiniz çünkü müslüman değiliz le olmadiginiz la şiddetle mumin De olmadığınızı ispatliyosunuz nasıl mi her mumin Müslümandır her müslüman mumin değildir gercegiyle bunun da kaynağını kendi kıcinizi sahit göstererek yaptığınız icin mumin olmayı bırak munafiklik in dibine vurdunuz. 

2. Bizde Her müslümanım diye nin mumin olmadığını bilemedigmiz halde bilenin Allah olduğunu kanaat getirdiğimizden hiçbirzaman husnuzanimizi kaybetmeyiz taaa ki kendini kabak gibi belli etsin hain olduğuna. ..

@Sağduyu, daha önce de bu konuyu tartışmıştık seninle. Hatta ve hatta anlaşmıştık bile. Hatırlasanıza, kimliksizler...

Biz açıkça söyleyeyim MÜS-LÜ-MAN-LARI-TEK-FİR-ET-TİK!!! Believe okuman zayıf olduğu için hece hece yazdım. Siz münafık değilsiniz dostum, siz hiç mümin olmadınız ki münafık olasınız. Doğdunuz, aileniz size üstüne su katılmış, bozulmuş, tahrif edilmiş ve yarısı gerçekten uyarlanıp değiştirilmiş bir din sundu. Siz de bunu yaşıyorsunuz işte. Sizin inandığınız Allah bizim inandığımız Allah değil, çünkü sizin sahte tanrınız, kafanızın içindeki o adına Allah dediğiniz sahte tanrı, elçileri arasında ayrım yapan, çelişkili sözler söyleyen (çünkü uydurduklarınızla kitap çelişiyor) şefaat diye bir şey yoktur demesine rağmen seçtiği, daha çok sevdiği birisine şefaat izni veren. Hak etmeyenlerin bir fatiha ile cennet garantilemesine de izin veren. Parayla din satan alimleri yücelten bir sahte tanrı. Bizim inandığımız gerçek Allah ise, bu söylediklerimin hepsinden münezzehtir. Hiç bir kulunu ayırmadan yargılar. Onun terazileri hassastır. Bir gün tartılıpta günahlarınız yüzünden terazi kırılınca bunu anlayacaksınız. Kuran da yazmayan şeyler söylediğiniz için, müteşabihin olmadık yorumunu yaptığınız için bu başınıza gelecek. Nokta.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, believe yazdı:

Ozaman Rabbimiz peygamberimiz Hz isa deyin bitirin olayın yada yapak ağzından mikroplar sacarak son peygamberi kuranı inanıyoruz gibi yapmacık hareketler içine girmeyin

Anlamadın galiba, Kuran da bizim kitabımız. Sizin gibi tek kitap seçmedik biz. Allahtan gelen herşeye HERŞEYE HERRRŞEEYEEEEEE inanıyoruz. Siz ise önce bir Allaha inanın. Kuran da yazanları bir hayatınıza geçirin. SONRA KONUŞUN. Dediğim gibi, inandığımız Kurana gereği gibi uyuyoruz ve onda İsa peygamberin de Muhammed peygamber gibi yani sen gibi ben gibi insan olduğu yazıyor. Ben Allahtan başkasına tapmam. Senin gibi taşlara tahtalara peygamberlere paraya şöhrete firavunlara tapmam. Son peygamber derken? Sizin bir de Mehdiniz yok muydu ya? Hani güya İsa peygamberin onun arkasında namaza duracağı, minareye gökten inecek olan peygamber. Hey Allahım ya. 

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, believe yazdı:

Yada adam gibi kimliğiniz açık açık ortaya koyun neyle karşı karşıya olduğunuzu bilelim .

Bizim kimliğimiz kimliksizliğimiz. Sizin gibi "Allah siyasete karışamaz" diyen bir devletin, otoritenin kulu değiliz. Sen ise ona bağlılığını sertifikalattırmışsın. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...