Jump to content

Camilerden okunan selalar

Recommended Posts

Kalkisma anindan beri camilerin bagira bagira okudugu seladan ve seladan sonra yapilan cihad cagrilarindan nefret ettim. Bu nedir arkadas, sabahin korunde basladilar bir cami su saate kadar en az 5 sela okumustur. Artik kafam sisti, bunalima giriyorum resmen. Gormez de selalar okunacak demiyor mu hepten kafayi yiyiyorum. Camilerin siyasetin hoparloru ve erdoganin emrinde oldugu cok acik. Camilerden okunan selalar cihad cagrisidir, kara gunler yaklasiyor..

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, bhdr yazdı:

Kalkisma anindan beri camilerin bagira bagira okudugu seladan ve seladan sonra yapilan cihad cagrilarindan nefret ettim. Bu nedir arkadas, sabahin korunde basladilar bir cami su saate kadar en az 5 sela okumustur. Artik kafam sisti, bunalima giriyorum resmen. Gormez de selalar okunacak demiyor mu hepten kafayi yiyiyorum. Camilerin siyasetin hoparloru ve erdoganin emrinde oldugu cok acik. Camilerden okunan selalar cihad cagrisidir, kara gunler yaklasiyor..

Evet, ben de nefret ettim. Kendimi arap ulkesinde gibi hissettim. Su dinler olmasa, ne guzel olurdu dunya :(

Sitelerde Paylaş

5 minutes ago, Kuranınizinde said:

Camiler bir siyasi propagandaya alet edildi şuanda. Camilerin devlet kontrolünden çıkarılıp dernek ve vakıflara dönüşmesi projesini destekliyorum. Tayyip erdoğanın fatih olmasına türkiye cumhuriyetini de neo osmanlıya dönüşmesine izin vermicez kardeşlerim.

Neyapacagiz peki? Suan yasadigimiz hersey erdogan icin bicilmis kaftan. Darbe aninda sokaga bi cagrida ne olacagini onceden gormus oldu narsist. Baskanlik icin elini guclendirdi. Sokaga cikan guruhun cihad istedigini de gordu bizzat. Kim nederse desin baskan olacak bu pislik. Daha sonra hilafeti getirmesi baskan olmasindan daha kolay olacak bu su goturmez bir gercek. Bu ulkede sadece muslumanlar yasamiyor ki sabahtan aksama kadar sela ezan hic susmuyor, gercekten rahatsiz oldum artik. Suan rahatsizligimizi dile getirebiliyoruz fakat bilafetten sonra beynimizi yiyecegiz..

Sitelerde Paylaş

Biraz önce sela bitti ardında deprem oldu. Artık sela okunur oldu iktidar partisi istedi diye. Demekki islam rahatsızlığı olan insanların, dinin kitleleri kontrol etmek ve kişisel çıkar elde etmek amacıyla manipülatif - kandırmaca amacıyla kullanılan bir araç olduğu söylemlerinde haklılıar.

Trabzonspor Basketbol Takımı Başkan Yardımcısı Veysel Taşkın;
"Darbeci gavur piçlerinin malları ve karıları artık milletin ganimetidir. Evimin üstünde uçan jetin pilot ve komutanının eşi mesela" şeklinde tweet attı.

Sela okuma talimatını bizzat Erdoğan vermiş zaten sela bittikten sonra dün gece anons yaptıktan hoca kendisi de söyledi. Siyasetçi istedi diye sela okunması, üstteki Veysel Taşkın gibi müslümanların asla rahatsız olmayacakları bir slogandır ve "gerçek islam" tam tamına ölçüsüdür. Onları rahatsız eden bağnaz inançlarının sorgulanmasına denk gelmeleridir. işte buna katlanamıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Yakın zamanda şeriat gelecek.

Tayyip istese bir günde şeriat getirir. Tayyip bugün şeriat geldi dese halk bunu kutlmak için sokağa dökülür. Türkiye'de şeriatın gelmesi Tayyip'in isteğine bağlı.

Er askerlerin kafası kesilip köprülerden aşağı atan bir halkın içinde yaşıyoruz. Türk halkının çoğunluğu zaten İşid'e sempati duyuyor.

İslam ülkelerinde demokrasi, laiklik ve insan hakları varlığını sürdüremez. Halk bu tip rejimleri benimsemez.

Sitelerde Paylaş
29 minutes ago, bhdr said:

Neyapacagiz peki? Suan yasadigimiz hersey erdogan icin bicilmis kaftan. Darbe aninda sokaga bi cagrida ne olacagini onceden gormus oldu narsist. Baskanlik icin elini guclendirdi. Sokaga cikan guruhun cihad istedigini de gordu bizzat. Kim nederse desin baskan olacak bu pislik. Daha sonra hilafeti getirmesi baskan olmasindan daha kolay olacak bu su goturmez bir gercek. Bu ulkede sadece muslumanlar yasamiyor ki sabahtan aksama kadar sela ezan hic susmuyor, gercekten rahatsiz oldum artik. Suan rahatsizligimizi dile getirebiliyoruz fakat bilafetten sonra beynimizi yiyecegiz..

Bu bir emir komuta darbesi değildi. Olsaydı halk bu kasar azgınlaşamazdı. Asker 20 tank, 1000 asker ve 30 jetle ankara kızılaya, istanbul boğazına konuşlansın bakalım bunların gıkı çıkıyor mu. Balkondan kafalarını bile çıkaramazlar. Bu küçücük darbe girişiminin başarısız olduğunu anladıktan sonra dışarı çıktılar. Bu saatten sonra emir komuta darbesi olur mu? Kesin cevap veremem. Ama olma şansı hala var. Tayyip erdoğan çok büyük oynuyor. Bunu ben bile görüyorum abd mi görmeyecek. Abd tayyibin ilerde neler yapabileceğini kestiriyor. Abd medyasından arkadaşlarımla konustugumda tayyibin artık akarte edilmesine yönelik ciddi eleştiriler var. Bunu tayyip erdoğanın muhammed ali ziyaretinden bile anlayabiliriz. Abd nin almanyanın rusyanın ve bm nin elinde ayyip hakkında çok büyük kozları var. Kara para aklama, terör örgütlerine silah ve finansman desteği sağlamak gibi.. Abd bunut yapar ve tayyibin başına büyük çorap örer. Abd bunu türkeyi kaybetmek istemediği için yapmıyor. Türk kamuyoyunda büyük yenilgi yaşar. Hatta müttefiklikten bile kaybedebilir. Tayyip erdoğan hilafeti ancak çok korkunç ve çok kanlı bir iç savaşla getirebilir. Ama şuan daha erken. Ve belkide başaramadan gidecek. Belli değil.

Sitelerde Paylaş
14 minutes ago, zeus- said:

Yakın zamanda şeriat gelecek.

Tayyip istese bir günde şeriat getirir. Tayyip bugün şeriat geldi dese halk bunu kutlmak için sokağa dökülür. Türkiye'de şeriatın gelmesi Tayyip'in isteğine bağlı.

Er askerlerin kafası kesilip köprülerden aşağı atan bir halkın içinde yaşıyoruz. Türk halkının çoğunluğu zaten İşid'e sempati duyuyor.

İslam ülkelerinde demokrasi, laiklik ve insan hakları varlığını sürdüremez. Halk bu tip rejimleri benimsemez.

Yakın zamanda şeriat gelecek diyor :D Sen çok paranoyaya bağlamışsın. Bu ülkeye şeriat getiremez. Bunu oda iyi biliyor. Bu ülkeye şeriat geliyo desin suriye gibi olmayı göze alır. Ordu bile kafa kaldırır. Ancak adım adım yavaş yavaş bunu benimsetmeye çalışır. Örneğin imamlara nikah kıyma yetkisi geliyor. Bunun gibi şeyler yapar. Ama birden getiremez. 

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Kuranınizinde said:

Yakın zamanda şeriat gelecek diyor :D Sen çok paranoyaya bağlamışsın. Bu ülkeye şeriat getiremez. Bunu oda iyi biliyor. Bu ülkeye şeriat geliyo desin suriye gibi olmayı göze alır. Ordu bile kafa kaldırır. Ancak adım adım yavaş yavaş bunu benimsetmeye çalışır. Örneğin imamlara nikah kıyma yetkisi geliyor. Bunun gibi şeyler yapar. Ama birden getiremez. 

Gelir kardesim hilafet. Evet dogru yakin zamanda seriat gelir. Seriat gelsin de binlerce kisi ölsün bu seriat isteyen guruhun umrunda olur mu? Iranda seriat bir gunde geldi, halk sabah uyandiginda seriat kanunlarina gunaydin dedi. Burada da aynisi olacak. Suan cok guclendirilmis bir emniyet var, surekli polis alimlari yapiliyor. Bu darbe hsyk ve tsk ya yapildi. Aciga alip yakalama karari cikarilan binlerce asker, savci ve hakim var. Kendi yonetebilecegi insanlari yerlestirecek aciklara. Seriat dediginde cumhuriyetin direkleri yikilacak ve bu karara bas kaldiracak emniyet, tsk vs kalmayacak.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Tumagü said:

Sela okuma talimatını bizzat Erdoğan vermiş zaten sela bittikten sonra dün gece anons yaptıktan hoca kendisi de söyledi. 

Umarım diğer %5o'ye kapak oluyordur 2 gündür okunan bu selalar. 2016 Diyanet personel sayısı 119.378 kişidir ve bunlar ailede 5 kişi olduklarından varsayımla 119.378 X5= 596.890 kişidirler ve tamamen akp seçmenidirler. Niye RTE'nin sokaklara çıkın anonsunu şevkle haykırmasınlar ki! Gayet anlaşılır pragmatist inançlar üzerinde fikir birlikteliğinden doğan yandaşlıkları var.

Sitelerde Paylaş
  • 8 months later...
On 17.07.2016 at 13:01, Tumagü yazdı:

Trabzonspor Basketbol Takımı Başkan Yardımcısı Veysel Taşkın; "Darbeci gavur piçlerinin malları ve karıları artık milletin ganimetidir. Evimin üstünde uçan jetin pilot ve komutanının eşi mesela" şeklinde tweet attı.

Aynı islami uygulamanın söylemini bu kez akp'li Ömer Akbayrak yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Haller Müdürlüğünde çalışan akp'li Ömer Akbayrak,

referandum yörebinde Facebook'da yaptığı paylaşımda 

"17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları ganimet olarak evetçilere helaldir" dedi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...