Jump to content

15 Temmuz Darbe Teşebbüsünü Kimler Yaptı?

Recommended Posts

• İleti 1k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

6 dakika önce, exnihilo yazdı:

Darbeden gladio sorumludur

Fethullah sadece bir figurandir

Gırgır geçmekle Tayyip itinin kucağına oturmaktan kurtulamazsınız.. Tayyip sizi düzüyor.. Ülkeyi düzüyor. Bunları Fetö'yü bahane ederek yapıyor..

Sizin gibi saf ahmakları başka nereden bulacak. Dünya onun ne iğrenç bir hırsız ve kanunsuz olduğunu sizlerden çok daha iyi biliyor.

Ayrıca dünya darbeyi kimin yaptığını da çok iyi biliyor.. Ve için için çok üzülüyorlar..

Sitelerde Paylaş

Darbeyi elbette Fetö yapmadı ama, önümüzdeki aylarda onun adını sık sık duyacağız. Tayyip ülkenin ırzına istediği gibi geçerken Kemalist eylemcilerden bahsetmek hiç de uygun olmayacak. Bu hezeyanlar daha ne kadar devam eder bilmiyorum. Yeni bir felaketle karşılaşıncaya kadar süreceği kesin. Türkiye'de yaşam bir felaketten diğerlerine geçerek devam ediyor. Ama Fetö mazereti bir yerde durmak zorunda.. Tayyip iti onu ne kadar sürdürebilir bilmiyoruz. Fetö öyle çok büyük bir adam değil. Zavallı bir yobaz imam. Ve Tayyip iti onun dosyasını, Gülen'i istemek için ABD'ye yollarsa, kendisi hakkında bilgi sahibi olmayanlar da bilgilenecek. Türkiye'yi ailesi ile birlikte sömürdüğü anlaşılacak. Bütün itibarını kesinlikle yitirecek. Zaten Tayyip itinin bütün itibarı, sözde demokrasiyi savunuyor olması. Oysa Türkiye'de rejim gerçek bir demokrasi falan değil ama bunu dünya bilmiyor veya aldırmıyor. Türkler sevilmediği için, başımıza ne felaket gelirse gelsin, kimsenin umurunda değil. Biz kendimizi sevdirmek için en ufak bir çabada bulunmuyoruz zaten..

Durum boktan..

Sitelerde Paylaş
32 minutes ago, haci said:

Gırgır geçmekle Tayyip itinin kucağına oturmaktan kurtulamazsınız.. Tayyip sizi düzüyor.. Ülkeyi düzüyor. Bunları Fetö'yü bahane ederek yapıyor..

Sizin gibi saf ahmakları başka nereden bulacak. Dünya onun ne iğrenç bir hırsız ve kanunsuz olduğunu sizlerden çok daha iyi biliyor.

Ayrıca dünya darbeyi kimin yaptığını da çok iyi biliyor.. Ve için için çok üzülüyorlar..

Girgir gecmiyorum gayet ciddiyim

Once gladio nedir onu bilmek lazim

Tek bir adama dusmanlikla hicbir seyi cozemessin bundan vazgec

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, exnihilo yazdı:

Girgir gecmiyorum gayet ciddiyim

Once gladio nedir onu bilmek lazim

Tek bir adama dusmanlikla hicbir seyi cozemessin bundan vazgec

Şu anda Türkiye'nin sorunu yalnız Tayyip... Ondan kurtulmakla bütün sorunlarımızdan kurtulamayacağımız kesin ama, o sorunu yok edersek, ileriye doğru olumlu bir adım atmış oluruz.

Sitelerde Paylaş
27 minutes ago, haci said:

Şu anda Türkiye'nin sorunu yalnız Tayyip... Ondan kurtulmakla bütün sorunlarımızdan kurtulamayacağımız kesin ama, o sorunu yok edersek, ileriye doğru olumlu bir adım atmış oluruz.

Yanlis dusunuyorsun kafani tek adama kanalize etmissin o haksiz herkes hakli oyle degil iste

Turkiye NATO ya uye oldugu isbirligi yaptigi surece gladio her zaman bu ulke icinde etkin olacaktir. Ister kemalist iktidar olsun ister akp olsun. Kemalistler Abd cikarlarina ters dustugu vakit karsi darbeyle karsilacaktir. 

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, haci yazdı:

*kucağına oturmaktan*

*Tayyip sizi düzüyor*

Yahu arkadaş foruma üye olduğuma pişman oldum resmen! Hacı denen mod millete bu hitapları edip durmuş FAKAT kendisine kendi dilinde cevap verenleri forumdan atmak ile korkutmuş ve onca ateistten tek tepki gelmemiş!

Forumu yıllardır takip eden biriyim. Ara sıra buna benzer saçmalıklar görüyordum fakat burası sizin gibi ateistlerin tepki gösterdiği dikta ile yönetilir olmuş, yazık! 

Not: dinsizim. Paranoyaya bağlamayın ve şu uslub ve üyelerin tek kelime edememe durumu bana tayyibin yönetim şeklini anımsatıyor!

Rte her ttürlü pisliği yapıp, ona Buna hakaret ediyor fakat kendini eleştirir iken kendi gibi uslub takınanı içeri atıyor.

Forum= pislik yapmıyor fakat kendi gibi uslub takınanı dışarı atıyor.

*foruma üye olurken ne diye üye oldum, ne yazdım*

Neyse haydin hoşçakalın! Yazmasam da ara ara bazı yazarların fikirleri için ghost olarak girerim foruma (yıllarca yaptım, gene yaparım)

Umarım Bigün adam akilli bir dinsiz forum açılır!

Merak ediyorum acaba bu yazı silinecek mi:)

Sitelerde Paylaş

Gladio hakkında:

ne acıdır ki, gladio ile savaşa girenler bugün türkiye'yi derinlemesine kutuplaştırıp ortaçağ zamanlarına hapsedenlerdir...
ve ne acıdır ki, bu ülkenin aydınlık tarafı konudan habersiz.

türkiye'de ironik zamanlar yaşanıyor. emperyalistler ve antiemperyalistler karşılıklı rol değişti resmen. ve bu illüzyon sarmalının içinde birkaç düşünen beyin sıkışıp kaldı.

yıllarca maşalık yapıp bugün misyonları bitirilince pislikleri ortaya bilinçli olarak dökülüp mevzuyu "ulusal güvenlik çizgisine" dayayıp başkaldıranlar bi' tarafta.
kendilerine biçilen rolün diğer tarafında da "üniter devlet" modeline hendek atlatmaya çalışmaları ayrı bi' parodi. bu taraf yüzünü ülkemin saf insanıyla fırsatçı modeline aynı anda dönmüş...

diğer tarafta yıllar yılı antiemperyalist görünümlü, ulusal modeli oynayan, diğerlerinin orta yaş kitlesi ile aynı bağnazlıkta, zorunluluktan genç beyinleri tavlayıp yamacına alan, zorunluluktan demokratikleşmiş bi' kitle var. biliyorum ki ülke esasında çok da umurlarında değil, esas sorun "iktidar olamama sorunu" 
bunlar da dengelere göre konumlanıp pusuya yatmış, koyun güdemeyecek adamların devlet idaresine ipotek koyduğu bi' zaman içinde iktidar hesabı için dün göstermelik karşı durdukları ile yan yana gelebilmek için çırpınıyorlar, ibretlik...

bonuslar da şunlar:

sözle vatan sevenler var, ülkü yok-gaye yok-arge yok-amaç yok-gelecek kaygısı yok; laf var sadece, icraat ve düşünme yok. emir gelse sokakları yakarlar ki sözde bu ülkeyi seviyorlar. sadece onlar olsa, başka kimse olmasa halbuki, ülke çiçek gibi olurdu, yersen!

ayrık otları var. retorik kasıp, barış dilini maşalayıp halkların kardeşliği diye bi' türkü tutturanlar. özde faşist ve derebeylerinden siyasetçi devşiren, siyasi tabanını itaatkar kılabilmek için her numarayı çeviren, narko-terörizm, insan kaçakçılığı, töre cinayetleri umurlarında değil, lafla peynir gemisi yürüsün de, gerisi önemli değilciler...

gençler var bir de, politik bakış açılarındaki tecrübesizlik ve iyiniyetli yaklaşımları yüzünden at gözlüğüne hapsedilmiş, ağızlarına gem vurulmuş. mücadelenin çocukları, dünya düzeninin götüne çomak sokmak için gözleri parlayan, saf gençler. takılıp kalmışlar varşova kalıntısı bakış açılarına, toplumu dönüştürmekten uzak, kendileri gibi olmayan avamın insanını anlamaktan uzak, devrim yaparak toplumdaki kirli irinin dökülebileceğini sananlar...

gladio hepsine çengel atmış, sadece kimse farkında değil...
Sitelerde Paylaş
14 minutes ago, SpaghettiEater said:

*kucağına oturmaktan*

*Tayyip sizi düzüyor*

Yahu arkadaş foruma üye olduğuma pişman oldum resmen! Hacı denen mod millete bu hitapları edip durmuş FAKAT kendisine kendi dilinde cevap verenleri forumdan atmak ile korkutmuş ve onca ateistten tek tepki gelmemiş!

Forumu yıllardır takip eden biriyim. Ara sıra buna benzer saçmalıklar görüyordum fakat burası sizin gibi ateistlerin tepki gösterdiği dikta ile yönetilir olmuş, yazık! 

Not: dinsizim. Paranoyaya bağlamayın ve şu uslub ve üyelerin tek kelime edememe durumu bana tayyibin yönetim şeklini anımsatıyor!

Rte her ttürlü pisliği yapıp, ona Buna hakaret ediyor fakat kendini eleştirir iken kendi gibi uslub takınanı içeri atıyor.

Neyse haydin hoşçakalın! Yazmasam da ara ara bazı yazarların fikirleri için ghost olarak girerim foruma (yıllarca yaptım, gene yaparım)

Mod olsa da salagin teki kasma he de gec forumun delisi o

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, SpaghettiEater yazdı:

*kucağına oturmaktan*

*Tayyip sizi düzüyor*

Burası dürüst, bilgili, özgür düşünen, hoşgörü ve toleransa sahip, anlayışlı, öğrenme azmini yitirmemiş, kişilere hakaret etmeyen insanlar için dizayn edilmiş bir forum..

Bu forum her dinsize göre değil. Belli ki sana göre değil.

Sana güle güle...

Sitelerde Paylaş

Makarnacı...

Yalan mi Tayyip itinin bizleri düzdüğü.. Ne yapıyor sanıyorsun? Sen düzüldüğünü hissetmiyor musun?  Yıllar önce ananı da al git diyen bu adamın analarımızı düzdüğünü göremiyor musun? Sana ağır geliyorsa, bize çok daha ağır geliyor ama, senin gibi kafamızı kuma gömmüyoruz biz.. Çünkü Tayyip iti bizi düzerken acıtıyor. Sen belki laçkasın ve düzüldüğünün farkında bile değilsin. Biz farkındayız.. Sen farkında olmadığın için daha çok düzüleceksin. Biz artık yeter diyoruz bu iğrençliğe.. Bu forum düzülmeye artık yeter diyenler içindir. Sana göre olmadığı meydanda..

Sana tekrar güle güle..

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, malta erigi yazdı:

hacı abi itiraf edenler Tayyip'le ters düşmemek için Fethullahçı olduğunu söylüyor diyorsun ama adamlar zaten müebbet yiyecek. artık ters düşse ne olur? kaybedecek neyi kaldı?

Kaybedecek çok şeyleri var.. Bu Tayyip iti kabadayı. Kasımpaşa kabadayısı.. Kasımpaşayı çok iyi bilirim. Askerliğimi Kasımpaşa Deniz hastanesinde yaptım.. Tayyip itinin ne yapacağı belli olmaz. Darbecilerin ailesinden intikam alır. Onların karılarına, çoluk çocuğuna tasallut eder, ettirir. Şu anda onlar zaten mutlaka darp edilmişlerdir.

Fetö suçlamasını daha çok duyacaksınız. Ama bu suçlamanın orada bile bir süre sonra saçmalığı anlaşılacak. Belki o zaman darbeyi Atatürkçülerin yaptığı kabul edilecek ama onlara Fetö'cülerin eşlik ettiği söylenecek...

Zor aylardan geçecek darbeciler ve aileleri.. Onlara gizli gizli kimbilir neler yapılacak? Göremeyeceğiz. Basına yansımayacak onlar..

Sitelerde Paylaş
Just now, haci said:

Kaybedecek çok şeyleri var.. Bu Tayyip iti kabadayı. Kasımpaşa kabadayısı.. Kasımpaşayı çok iyi bilirim. Askerliğimi Kasımpaşa Deniz hastanesinde yaptım.. Tayyip itinin ne yapacağı belli olmaz. Darbecilerin ailesinden intikam alır. Onların karılarına, çoluk çocuğuna tasallut eder, ettirir. Şu anda onlar zaten mutlaka darp edilmişlerdir.

Fetö suçlamasını daha çok duyacaksınız. Ama bu suçlamanın orada bile bir süre sonra saçmalığı anlaşılacak. Belki o zaman darbeyi Atatürkçülerin yaptığı kabul edilecek ama onlara Fetö'cülerin eşlik ettiği söylenecek...

Zor aylardan geçecek darbeciler ve aileleri.. Onlara gizli gizli kimbilir neler yapılacak? Göremeyeceğiz. Basına yansımayacak onlar..

aslında Tayyip'in polislerinin tutuklu subaylara yaptıklarını görünce, söylediklerine ihtimal veririm. polis bir binbaşının 10 aylık bebeğine tecavüz etmekle tehdit etti.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...