Jump to content

15 Temmuz Darbe Teşebbüsünü Kimler Yaptı?

Recommended Posts

• İleti 1k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

4 dakika önce, KokTurk yazdı:

Fethullah bu kadar güçlü mü? Vay be..neyse; sonuçta tayyip cok fena güçlendi bu işten.Kral oldu bk herif ! Eger gercekten tsk bu kadar fetonun eline geçtiyse; turkiye bitmiş demektir.

Kesin olarak böyle bir durum yok. Fetönün gücü falan yok. Bi bok yapamaz o... Ama orduyu Tayyip mahvedebilir ve etmeye de başladı.

Orduda hala ateistler var ve yakında bir darbe daha olur sanıyorum. Nasıl bir darbe olur bilemem...

Sitelerde Paylaş
Just now, haci said:

Kesin olarak böyle bir durum yok. Fetönün gücü falan yok. Bi bok yapamaz o... Ama orduyu Tayyip mahvedebilir ve etmeye de başladı.

Orduda hala ateistler var ve yakında bir darbe daha olur sanıyorum. Nasıl bir darbe olur bilemem...

Tsk'nïn yapısï Ataturkcu kemalisttir. Bu yapïyï feto kïramaz ama sanki tayyip kirmaya çalışıyor.Askeri okullari kapatiyor; yeni askeri univ. açıyor, imam hatiplerden oraya girişi serbest hale getiriyor.g.kurmay baskanligini kendine bagliyor. Bu işin içinde başka birsey var. Ayrica yakalanan darbeci dedikleri subaylar fetöcu olduklarini kabul etmiyorlar; hatta biri delo gibi bagirmişti, ben kesinlikle fetocu degilim diye. Kim bilir neler dönüyor? Bazilari da burada düz bakış aćısıyla bakıyorlar.Trt gibi tayyibin sozculugunu yapiyorlar.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, KokTurk yazdı:

Tsk'nïn yapısï Ataturkcu kemalisttir. Bu yapïyï feto kïramaz ama sanki tayyip kirmaya çalışıyor.Askeri okullari kapatiyor; yeni askeri univ. açıyor, imam hatiplerden oraya girişi serbest hale getiriyor.g.kurmay baskanligini kendine bagliyor. Bu işin içinde başka birsey var. Ayrica yakalanan darbeci dedikleri subaylar fetöcu olduklarini kabul etmiyorlar; hatta biri delo gibi bagirmişti, ben kesinlikle fetocu degilim diye. Kim bilir neler dönüyor? Bazilari da burada düz bakış aćısıyla bakıyorlar.Trt gibi tayyibin sozculugunu yapiyorlar.

Darbenin Fetö ile hiç alakası yok. Burası kesin. Çok yakında bunu herkes anlayacak. Tayyip yine aşırıya kaçıyor. Bir darbe daha olabilir ve bu keresinde orduyu kimse tutamayabilir. Çok saçma şeyler yapıyor Tayyip.. Ordunun tahammül etmesi çok zor.

Sitelerde Paylaş
16 minutes ago, haci said:

Darbenin Fetö ile hiç alakası yok. Burası kesin. Çok yakında bunu herkes anlayacak. Tayyip yine aşırıya kaçıyor. Bir darbe daha olabilir ve bu keresinde orduyu kimse tutamayabilir. Çok saçma şeyler yapıyor Tayyip.. Ordunun tahammül etmesi çok zor.

Bazı şeylerde doğru söylüyorsun. Ama baya eksik.

Birincisi, FETÖ diye bir terör örgütü yok. Bu darbe olayı, fettoş ile belki alakalıdır (düşük ihtimal), belki de haberi bile yoktur. Velakin, bu darbenin ardında fettoşçuların olduğu da kesin.

Evet, tayyibin bir korku, bir telaş içinde, saçma sapan şeyler yaptığı, şeyini çarşafa doladığı ve her yeri yıkıp eyleyeceği viranenin altında önce kendinin kalacağı da gayet bariz. 

Sitelerde Paylaş

Atatürkçüler bugün darbe yapmaz. Bugün Türkiye iç savaş tehditi ve dış işgal tehlikesi ile karşı karşıyadır. Bugün yapılacak darbe vatana ihanettir. Bir insan Atatürkçü bile olsa, bugünün koşullarında darbeye tevessül ederse, Atatürkçü olmaktan çıkıp vatan haini pozisyonuna düşer.

DARBEYİ FETHULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ YAPMIŞTIR. ARKASINDA BAŞTA ABD VE ALMANYA OLMAK ÜZERE, BÜTÜN BATI VARDIR.

Sitelerde Paylaş
40 minutes ago, haci said:

Feto da bu mini gercegi bildigi icin TSK yi ele gecirmek suretiyle güce sahip olmak istedi...

Sitelerde Paylaş
16 minutes ago, Robespierre said:

Atatürkçüler bugün darbe yapmaz. Bugün Türkiye iç savaş tehditi ve dış işgal tehlikesi ile karşı karşıyadır. Bugün yapılacak darbe vatana ihanettir. Bir insan Atatürkçü bile olsa, bugünün koşullarında darbeye tevessül ederse, Atatürkçü olmaktan çıkıp vatan haini pozisyonuna düşer.

DARBEYİ FETHULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ YAPMIŞTIR. ARKASINDA BAŞTA ABD VE ALMANYA OLMAK ÜZERE, BÜTÜN BATI VARDIR.

Bravo. Aynen yillardir kuyumuzu kazdilar, da Türk halkini unuttular. Maskeler düsmeye basladi. Yine yanimizda burun büktügümüz Rusya olacak gibi...

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, medicus said:

Bravo. Aynen yillardir kuyumuzu kazdilar, da Türk halkini unuttular. Maskeler düsmeye basladi. Yine yanimizda burun büktügümüz Rusya olacak gibi...

Rusya ile gercek anlamda barışik olmamizi ben de isterim.Ama şöyle bir yazı buldum wikileaks'te. "Abd ve rusya, dunyaya kavgali gibi görünseler de; arka planda birlikteler.Rusya,suriyeye bile abd destegiyle girdi."   Ilginç ! 

Sitelerde Paylaş

Bu forum Türkiye!!!

En demokratimiz bile karşı görüse tahammül edemiyor; küfürsüz, hakaretsiz, tehditsiz fikirlerini yazamiyor. Ne kadar iyi niyetli olsada herşey güme gidiyor. Birçok bilgi bu "seviyesizlik" yüzünden arada kaybolup gidiyor. Herşey değer kaybediyor.Hep beraber kaybediyoruz!

Ben degisik görüşleri okumayı seven biriyim, her okuduğumu benimsemek zorunda değilim, okuduğum değişik görüşler bana olaylara değişik açıdan görebilmemde yardımcı oluyor. Lütfen hakaretsiz ve seviyeli bir şekilde yazın, forumu kirletmeyin!

Iyi günler.

Sitelerde Paylaş
On 31.07.2016 at 20:42, haci said:

Orduda hala Atatürkçüler var olacaktı.. Ateistler de vardır ama çok azdır.

Hacı, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsun. 

Kaç subay tanıyorsun ki? Dışarıdan saçma salak gazel okuyorsun. 

Bak bugün taktığım şapka. Bizzat sayın denizaltı filo komutanı amiralin hediyesidir, kendi elinden. Böyle kaç şapkan var ki senin? Genelkurmay'dan, Kara kuvvetlerinden kaç subay tanırsın ki? Kaç amiral var oturup konuştuğun? Kaç paşa tanırsın? Kaç astsubayla kafa çekmeye gittin? 

Gelmiş burda aval aval, kendi götünden, o kıt aklınla martaval okuyorsun. De bi get şurdan...

DSC_0021.JPG

Sitelerde Paylaş

Fethullahçı bir kalkışma olduğunun kanıtları var. Örneğin, Fethullah Gülen tarafından okunup üflenen 1 dolarlık banknotlar bir çok darbecinin eşyaları arasında bulunmuş olması. Akıncı üssünde 141. filo komutanı Pilot Yarbay Hakan Karakuş'ta 69 tane 1 dolarlık banknot çıkmış ve Hakan Karakuş bu 1 dolarları, para üstü olarak biriktirdiğini söylemiş. Hiç inandırıcı değil.

Başka bir kanıt Prof.Dr. Osman Özsoy'un darbe girişimi öncesi sözleri; 

"Bu iş gitmez. Yüzde 50 desteği falan iplemeyin. Az kaldı, halk korkudan sokağa çıkamayacak. Ben profesör olacağıma keşke bir Albay olsaymışım mesela. Bu süreçte daha çok katkım olurdu. Her şeyi televizyon ekranlarından söylemek zorunda değiliz. Bu kadarını söylüyorum ben. İnsanlık sahipsiz değil. Çok güzel günler geliyor. Hizmet hareketindeki arkadaşları çok yoğun günler bekliyor. İnsanları ellerinden tutup tutup getireceklere okullara. Bir tane falso çıkmadı. Ben teşekkür ediyorum" diyor.

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, anibal yazdı:

Hacı, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsun. 

Kaç subay tanıyorsun ki? Dışarıdan saçma salak gazel okuyorsun. 

Kaç subay mı tanıyorum? Sandığından çok daha fazla subay tanıyorm. Ayrıca ben de orduda yedek subaydım. Kasımpaşa Deniz Hastanesinde subaylık yaptım.  Çok sayıda albay arkadaşlarım ve bir general arkadaşım var. Generalle aynı liseden mezun olduk.. Çoğu ile görüşmeyeli çok oldu.

Bazı subay arkadaşlarım buraya geldiler ve beraber çalıştık. Ben hariçten gazel okumuyorum. Her zaman yaptığın gibi sen içerden sallıyorsun...

Sitelerde Paylaş
38 minutes ago, haci said:

Kaç subay mı tanıyorum? Sandığından çok daha fazla subay tanıyorm. Ayrıca ben de orduda yedek subaydım. Kasımpaşa Deniz Hastanesinde subaylık yaptım.  Çok sayıda albay arkadaşlarım ve bir general arkadaşım var. Generalle aynı liseden mezun olduk.. Çoğu ile görüşmeyeli çok oldu.

Bazı subay arkadaşlarım buraya geldiler ve beraber çalıştık. Ben hariçten gazel okumuyorum. Her zaman yaptığın gibi sen içerden sallıyorsun...

Sahi mi, ilginç... Bir kaç ile koca bir orduyu karıştıracak  kadar anvale olduğunu sanmıyordum şahsen. 

Kaz kafalı moronsun sadece. Her zamanki gibi. Ve bu bir dost acı söyler vakasıdır, emin ol.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, anibal yazdı:

Sahi mi, ilginç... Bir kaç ile koca bir orduyu karıştıracak  kadar anvale olduğunu sanmıyordum şahsen. 

Kaz kafalı moronsun sadece. Her zamanki gibi. Ve bu bir dost acı söyler vakasıdır, emin ol.

Eminim.. Dost acı söylerse, senden iyi dostum yok benim.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
On 02.08.2016 at 21:45, haci yazdı:

Sen orduda yedek subaylık yaparken daha "Yeniçeri Ocağı" kaldırılmamıştı.

Birde demez mi, çok subay tanıyorum ;)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...