Jump to content

15 Temmuz Darbe Teşebbüsünü Kimler Yaptı?

Recommended Posts

16 dakika önce, malta erigi yazdı:

Ne bileyim cikti mi anasini satayim? Onu nerden bulayim. O baska dava, bu baska. Yuzbinlerce kisinin hayati etkilendi ve ortada dekil yok diyor adamlar. Anlayabiliyor musun vaziyetin vehametini?

Ne cikmasi , hic birsey yapmadilar. Kendi köpeklerine birsey yaparlar mi hic? Gülen senelerden beri bati dunyasi tarafindan korunan bir terrör örgütüdür. Fethullah Gülen, bir Amerikan projesidir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 1k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

13 dakika önce, haci yazdı:

Her türlü darbe var. Askeri darbe, siyasi darbe... dini darbe...

Gülen askeri darbe peşinde değil. Gülen gibi bir yobaz askeri darbe yapamaz. Ama dini darbe yapabilir. İran'da Ayatullah'ın yaptığı gibi  bir darbe de yapabilir. İlginç olarak dini darbe yaparken kanunlara uymak da mümkündür. Din özgürlüğüne inanan Avrupa ve ABD'de bu mümkündür. Çoğu ülke Gülen'de bir gariplik görüyor ve okullarını yasaklıyor ama, o garipliğin ne olduğunu bilmiyor. O ülkelerin hiç birinde Gülen ülkeyi ele geçirmek istediğini belirtmiyor.. Bunun kendi ölümü olacağını çok iyi biliyor Gülen.. Türkiye için Gülen ciddi bir tahdit oluşturmuyor. Bizim için en büyük tehlikeyi Tayyip oluşturuyor.. Ve Tayyip hepinizin aklını dumura uğratıyor..

Gülen darbeci değil. Amacının ne olduğu iyi bilinmeyen bir yobaz. Devleti değil de, sanki dini ele geçirmek isteyen bir yobaz. İslam aracılığı ile hükmetmek istiyor ve bunu eğitimle yapıyor.. Gariplik de burada zaten. Çelişkili bir yöntem kullanıyor.

Ben size katilmiyorum. Bana göre Gülen bin kez daha tehlikelidir. Bir kere erdogan secilmis biri. Aralarinda daglar kadar fark var. Daha yeni dedigim gibi Gülen bir Amerikan projesidir. Bu cok acik ve net. Bunu görebilmek icin kahin olmaya gerek yok.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, cumhuriyetcilik yazdı:

Ben size katilmiyorum. Bana göre Gülen bin kez daha tehlikelidir. Bir kere erdogan secilmis biri. Aralarinda daglar kadar fark var. Daha yeni dedigim gibi Gülen bir Amerikan projesidir. Bu cok acik ve net. Bunu görebilmek icin kahin olmaya gerek yok.

Sen körsün o zaman... Tayyip iti devleti eline geçirmiş sömürürken, onda Gülen'de gördüğü  kadar tehlike görmeyen bir meczupsun. Senin gibiler yüzünden Tayyip başarılı zaten.   Senin gibileri kullanarak devleti eline geçiren kurnaz ve patolojik bir yobaz Tayyip... Açık ve net olan bu.. Başka türlü düşünmek tek kelime ile ahmaklık.

Sitelerde Paylaş
25 minutes ago, malta erigi said:

Ne bileyim cikti mi anasini satayim? Onu nerden bulayim. O baska dava, bu baska. Yuzbinlerce kisinin hayati etkilendi ve ortada dekil yok diyor adamlar. Anlayabiliyor musun vaziyetin vehametini?

Çıkmadı. Çıtları bile çıkmadı. Çünkü Atatürkçü bir ordu her zaman Batı çıkarlarına karşıdır. Bunun için ordumuzu Akp eliyle tasfiye ettiler. Ama 15 Temmuzda çil yavrusu gibi dağıldılar. Şimdi köpekleri dağılınca batının götüne diken battı. 

tarihinde Kuranınizinde tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, malta erigi yazdı:

Almanya konusunu iktidar bilerek carpitiyor. Sebebi de bu sekilde "iste almanya da gulen'i kontrol ediyor" algisi yaratmak. Almanya "darbenin arkasinda gulen yok" demedi. Almanya'nin soyledigi sey daha vahim. "Turk makamlari darbenin arkasinda gulen'in olduguna dair inanilabilir bir kanit sunmadi" dediler.

Türkiye Almanya'ya herhangi bir belge sunmak zorunda değil. Bu da nereden çıktı? Almanya bu konuda zurnanın son deliğidir. Almanya neye inanıyorsa ona inansın! Biraz kaba olacak ama Almanya'ya giren çıkan yok! Niçin bu konunun bir tarafıymış gibi davranmak istiyor anlamak mümkün değil.

Fethullah Gülen denen psikopat ABD'de ikamet ettiği için ABD bu konunun dolaylı olarak tarafıdır. Türkiye'nin iade talebini yerine getirmek için kendince bahaneler uyduruyor. Fettoş Türk vatandaşıdır. Türkiye bu herifin suçlu olduğunu düşünüyorsa, ABD'nin iade etmesi gerekir. Yargılama ABD'de yapılmayacaktır. Dolayısı ile ABD'nin kanıt istemesi saçmalıktır. Bir devlet suçlu ilan ettiği bir vatandaşını yabancı bir ülkenin iade etmesini ister. Bu istek yerine getirilir. Yabancı ülke bu konunun tarafı değildir. Kendince bir muhakeme yapmak, "inandırıcı" kanıtlar falan isteme hakkı yoktur. Fettoş bildiğim kadarı ile ABD vatandaşı değil. ABD kendisinden suçlu iadesi isteyen her ülkeye aynı muameleyi yapıyor mu? Fettoş'un ne özelliği var? ABD açısından sıradan bir yabancı değil mi bu herif? Niye yetkili ağızlardan falan sürekli laf yetiştirip duruyorlar?

Bir saat önce, haci yazdı:

Gülen darbeci değil. Amacının ne olduğu iyi bilinmeyen bir yobaz. Devleti değil de, sanki dini ele geçirmek isteyen bir yobaz. İslam aracılığı ile hükmetmek istiyor ve bunu eğitimle yapıyor.. Gariplik de burada zaten. Çelişkili bir yöntem kullanıyor.

Gülen darbeci. Sadece Türkiye'de değil, Kırgızistan'da da darbe tezgahladı. 2005 Lale "Devrimi" Fethullah okullarında tezgahlandı. Fethullah okulları birer Cia karargahıdır. Aynı şekilde Ukrayna'daki batıcı darbe içinde de Fethullah okulları (cia okulları olarak okuyun) parmağı vardır.

Gülen'in bir amacı yok. ABD ne isterse onu yapıyor. ABD dinlererası diyalog ister, Fettoş oraya koşar. ABD Ortaasya'da darbe yapmak ister Fettoş hop orda.

Çelişki falan yok. ABD parametresini sıfır kabul ederseniz meseleyi anlayamamanız normal. Denklemde eksik parametre kullanırsanız sonucu bulamazsınız.

Sitelerde Paylaş
Just now, Kuranınizinde said:

Çıkmadı. Çıtları bile çıkmadı. Çünkü Atatürkçü bir ordu her zaman Batı çıkarlarına karşıdır. Bunun için ordumuzu Akp eliyle tasfiye ettiler. Ama 15 Temmuzda çil yavrusu gibi dağıldılar. Şimdi köpekleri dağılınca batının götüne diken battı. 

http://www.milliyet.com.tr/ab-den-ergenekon-ve-balyoz-a-ozel-vurgu-siyaset-1446405/

http://www.bbc.com/turkce/haberler/2012/09/120928_sledgehammer_europe.shtml

Sitelerde Paylaş

Gülen darbeci. Sadece Türkiye'de değil, Kırgızistan'da da darbe tezgahladı. 2005 Lale "Devrimi" Fethullah okullarında tezgahlandı. Fethullah okulları birer Cia karargahıdır. Aynı şekilde Ukrayna'daki batıcı darbe içinde de Fethullah okulları (cia okulları olarak okuyun) parmağı vardır.

Gülen'in bir amacı yok. ABD ne isterse onu yapıyor. ABD dinlererası diyalog ister, Fettoş oraya koşar. ABD Ortaasya'da darbe yapmak ister Fettoş hop orda.

Çelişki falan yok. ABD parametresini sıfır kabul ederseniz meseleyi anlayamamanız normal. Denklemde eksik parametre kullanırsanız sonucu bulamazsınız.

Bunlar sizin hüsn-ü kuruntunuz.. Her cümlesi yanlış.. Gülen'in ortaya çıkışının CIA ve ABD ile en ufak bir alakası yok. Onlar masum oldukları için değil bu görüş.. Onların ilgi alanı çok farklı. Gülen'in İslam'a hizmet ederek onlara hizmet ettiği iddiası sapkın. Çok saçma..

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, malta erigi said:

Avrupa ve abd'nin surekli turkiye'nin kuyusunu kazdigina inanma paranoyasi akplilerin ve ulusalcilarin ortak hastaligi.

http://www.bbc.com/turkce/haberler/2012/09/120928_sledgehammer_europe.shtml

Hastalık falan değil nereden çıkartıyosun. Adamlar gözümüzün önünde devlet kuruyorlar. ABD, Rusya terörün önüne bayrak çektiler. Türkiyenin önüne set çektiler. Eğer biraz daha böyle giderse 3. Kürt devletini bu ülkede kurarlar bu kadar basit. 

Sitelerde Paylaş

Hastalık falan değil nereden çıkartıyosun. Adamlar gözümüzün önünde devlet kuruyorlar. ABD, Rusya terörün önüne bayrak çektiler. Türkiyenin önüne set çektiler. Eğer biraz daha böyle giderse 3. Kürt devletini bu ülkede kurarlar bu kadar basit. 

Arkadas yabanci ulke topragi orasi. Onlar da askerini soktu, biz de soktuk. Her ulke kendi cikari icin iyi olan sonucu cikarmaya calisiyor. Ulkemizi yikmaya falan calismiyorlar. 

@robes

Adamlarin birligine dahil olmak isteyen biziz. Onlar da basvuru surecinde elbette senin ulkende olan-biteni izliyor.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, haci yazdı:

Fethullah okulları birer Cia karargahıdır.

Sasirmadik. Adam bir numarali Amerikan projesi. Bu ulkede Gülen isimli bir Amerikanciyi , diktatör olarak gormek istemiyorum. Bügün tekrar bi darbe girisimi olsa disariya cikip direnis gösteririm bu diktatör darbeci bozuntularina karsi. Seriat gelsin istemiyorum. Birkeresinde bi Gülencinin evine gitmistik , adamin evinde ne televizyon var ne birsey var. Sirf yere dösenmis yastik gibi seyler var. Neymis , peygamberde oyle yasamis. Bu nasil bi gerici kafa arkadas. Iyi ki darbe olmamis ve yine denerlerse direnirim bu sarlatanlara karsi

Sitelerde Paylaş

Bu konuda ve darbe ile ilgili forum konularinda ben de fetullah yapti yazdim ama icimde bazi supheler olusmaya basladi. Yoksa bu konunun ilk sayfalarini okuyan da onceden nasil dusundugumu gorebilir. Eger tayyip o ilk saatlerde ataturkculer darbeye karsi ciksin diye sucu fetoya attiysa, su an da tsk'yi ayni bahanelerle ataturkcu subaylardan temizliyorsa bu dehset birsey.

Sitelerde Paylaş
19 minutes ago, malta erigi said:

Kimse bana AB seviciliği yapmasın! Ergenekon balyozda tutuklanan subaylar Atatürkçü Kemalistti. Çoğuda aleviydi. Yerlerine işte AB dediğiniz bize sevimli çocuk gibi göstermeye çalıştığınız adamların kukla oyuncakları getirildi. Micheal Rubin. Bu adamı araştır. Cianın bir numarasıdır. Ergenekon operayonları için o davanın savcısı olmaya hazırım demişti. Ama 15 Temmuz bitti. Türkiye Atlantikten çıkıyor. Bizi borca batıran bizi sömüren bu sistemden uzaklaşıyor. 15 Temmuzdan sonra Rusya,Çin,İran,Suriye yani bölge ülkeleriyle işbirliği yapmaktan başka çaresi yok. Bakın işbirliği yapmalı demiyorum. Başka çaresi yok diyorum çaresi. Ama inatla hayır ben körfez ülkelerinin ABD'nin İsrailin yanında yer alıcam diyorsa o zaman hazır olun felakete ne diyim başka.

Sitelerde Paylaş

Kimse bana AB seviciliği yapmasın! Ergenekon balyozda tutuklanan subaylar Atatürkçü Kemalistti. Çoğuda aleviydi. Yerlerine işte AB dediğiniz bize sevimli çocuk gibi göstermeye çalıştığınız adamların kukla oyuncakları getirildi. Micheal Rubin. Bu adamı araştır. Cianın bir numarasıdır. Ergenekın operayonları için o davanın savcısı olmaya hazırım demişti. Ama Türkiye Atlantikten çıkıyor. Bizi borca batıran bizi sömüren bu sistemden uzaklaşıyor. 15 Temmuzdan sonra Rusya,Çin,İran,Suriye yani bölge ülkeleriyle işbirliği yapmaktan başka çaresi yok. Bakın işbirliği yapmalı demiyorum. Başka çaresi yok diyorum çaresik. Ama inatla hayır ben körfez ülkelerinin ABD'nin İsrailin yanında yer alıcam diyorsa o zaman hazır olun felakete ne diyim başka.

Ab seviciligi her daim yaptim, yapmaya da devam edecegim. 

Ergenekon davasinda cuvallarla sahte delil vardi. Avrupa'ya delil gosteriyorsun sen, avrupa muneccim mi? Gosterdigin delile gore yorum yapiyor. Sana verdigim linkleri okuma zahmetine katlanirsan, avrupanin tutumunu gorursun. Delillere bakarak desteklediler, isin suyu cikinca da tepki gosterdiler. Simdi de feto icin delil yok diyorlar. Burada yanlis olan nedir? 

Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, malta erigi said:

Ab seviciligi her daim yaptim, yapmaya da devam edecegim. 

Ergenekon davasinda cuvallarla sahte delil vardi. Avrupa'ya delil gosteriyorsun sen, avrupa muneccim mi? Gosterdigin delile gore yorum yapiyor. Sana verdigim linkleri okuma zahmetine katlanirsan, avrupanin tutumunu gorursun. Delillere bakarak desteklediler, isin suyu cikinca da tepki gosterdiler. Simdi de feto icin delil yok diyorlar. Burada yanlis olan nedir? 

Haci hakli, biraz agresif biri amm akıllı adam.  Atatürkden bahsedersiniz ama Atatürk olsa sizi görüp utancından tekrar yatardı herhalde :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...