Jump to content

İşkenceciler için para toplayalım mı?

Recommended Posts

Ben bugünkü haberleri duyunca yüreğim parçalandı. Bu adamlar mahkumlara yemek veremediklerine göre kendileri de aç olabilirler. Hatta yatacak yerleri de olmayabilir. Yurttaş olarak yardımcı olmalıyız. e benim yerlerde bulduğum bazı ilanlar var. Beni ararlarsa onlara yemek için para gönderebilirim bir de ilan vasıtasıyla tanıdığım bayanlarla tanıştırabilirim. 

Sitelerde Paylaş

" Bu adamlar mahkumlara yemek veremediklerine göre kendileri de aç olabilirler. "

Bu nasil bir çıkarım???

Iskence yaparken su vermeseler sularida yok diye düşünebiliriz.

Cok acıdım bu iskencecilere, para toplayip iskence aletlerinide bir tamirden gecirtsek!!!

Sitelerde Paylaş

ateistler siz ne iğrenç insan müsveddelerisiniz.
niye utanmadan yalan söylüyorsunuz ha.

bakın ..adalet bakanı açıklama yapmış.
darbeci subay ve mahkumlara işkence yapılmamış.:lol:

ulu önder yüce mustafa kemal atatürk'ün kurduğu koskocaman türkiye cumhuriyetinin adalet bakanına inanmayacağız da size mi inanacağız.:lol:

Uluslararası Af Örgütü'nün, FETÖ'nün darbecilere işkence yapıldığına dair iftirasına ve propagandasına alet olduğunu ifade eden Bozdağ, elinde hiçbir doğru bilgi olmadığı halde FETÖ/PDY mensuplarının iftiralarına inandığını ve haksız yere Türkiye'yi suçladığını belirtti.

Bozdağ, "İşkence veya kötü muamele iddiaları, FETÖ/PDY mensuplarının oluşturmak istediği bir algı operasyonu paketidir, asılsızdır ve çarpıtmadır. Gözaltına alınmış hiçbir kişiye gözaltı sırasında veya sonrasında işkence veya kötü muamele yapılmamıştır." ifadelerini kullandı.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/389324.aspx

Sitelerde Paylaş

Halkı hedef alıyorlar görebildiğim kadarıyla. Tıpkı Orta-doğunun diğer zayıf diktatörlükleri gibi. Medya da ellerinde, Halkı kafaya alalım, gücümüzü koruyalım.

Ama halkın durumu cidden vahim. "Af örgütü", CIA, MIA hepsi Feto'nun, O da zaten Deccali getirecek...

Basın özgürlüğü olmaması böyle bir şey. 12 Eylül'ü yapanlar bunu da düşünsünler. Özgür basın kültürü.

K.Kore'de de aynı. Amerikalılar, Amerikalılar, Her şey Amerikalılar. Basın özgürlüğü olmadan Demokrasi olmaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...