Jump to content

AKP-Gülen Savaşımının Neresinde Saf Tutmalıyız?

Recommended Posts

1 dakika önce, haci yazdı:

Yanılıyorsunuz. Her iddianız yanlış. Onları teker teker eleştirmek istemiyorum. Gaflet ve dalalet içinde olduğunuzu söylemekle yetiniyorum. Ne Türk ordusunu biliyorsunuz, ne Türk subaylarını ve generallerini.. İlginç olarak Kılıçdaroğlu'nu bile bilmiyorsunuz. Bu biraz garip. Çünkü Kılıçdaroğlunu bilseydiniz, onun Gülen'i vatana dönmeye davet eden çağrısında, darbeden sorumlu olmadığını  ihsas ettiğini anlardınız. Anlamamışsınız...

Gaflet ve dalalet içinde olan sizsiniz. Siz ne dediğinizin bile farkında değilsiniz. Az önce Fethullah Gülen'i foruma davet ettiğiniz o davetiyeyi okudum ve açıkça ürperdim. İyice şaşırdınız siz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şimdi, Türk Ateist yazdı:

Gaflet ve dalalet içinde olan sizsiniz. Siz ne dediğinizin bile farkında değilsiniz. Az önce Fethullah Gülen'i foruma davet ettiğiniz o davetiyeyi okudum ve açıkça ürperdim. İyice şaşırdınız siz.

Gaflet ve dalalet içinde olduğunuzu önce ben söyledim. Siz beni taklit ediyorsunuz.  Atatürkçüler taklit etmezler ama siz ettiğinize göre ya Atatürkçü değilsiniz, ya da Atatürkçüler taklit de edebiliyorlar. Kimlerin taklit ettiğini biliyor musunuz?

Şimdi anladınız mı kimin ne dediğinin farkında olmadığını?

Gülen' i foruma davet fikri bana ait değil ama, hoşuma gitti doğrusu.. Ne de olsa onunla komşuyuz.. Ben Gülen'in yaklaşımlarını kabul etmiyorum ama ona düşman da değilim. Tayyip itinin kirli çıkılarını ifşa ettiği için kendisine teşekkür borçlu olduğumuzu da hatırlatıyorum. Bence Gülen namuslu bir fanatik.

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, haci said:

Tayyip itinin kirli çıkılarını ifşa ettiği için kendisine teşekkür borçlu olduğumuzu da hatırlatıyorum. Bence Gülen namuslu bir fanatik.

erdoğan konuşmuştu.  paralelciler yatak odalarına giriyorlar.

ama paralelciler erdoğan'ın seks kasedini kamuoyuna sunmadılar ne yazık ki.
kılıçdaroğlu da o kasedi izlemiş ama o da kamuoyuna açıklamamıştı.

geçmişte erdoğan baykal'ın kasedine engel olmamıştı.

şu anda kılıçdaroğlu ve bahçeli'nin seks kasetleri zaman zaman gündeme geliyor.
bakalım muhaliflerin korkaklığı erdoğan'a yaracak mı?

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, haci yazdı:

Gaflet ve dalalet içinde olduğunuzu önce ben söyledim. Siz beni taklit ediyorsunuz.  Atatürkçüler taklit etmezler ama siz ettiğinize göre ya Atatürkçü değilsiniz, ya da Atatürkçüler taklit de edebiliyorlar. Kimlerin taklit ettiğini biliyor musunuz?

Şimdi anladınız mı kimin ne dediğinin farkında olmadığını?

Gülen' i foruma davet fikri bana ait değil ama, hoşuma gitti doğrusu.. Ne de olsa onunla komşuyuz.. Ben Gülen'in yaklaşımlarını kabul etmiyorum ama ona düşman da değilim. Tayyip itinin kirli çıkılarını ifşa ettiği için kendisine teşekkür borçlu olduğumuzu da hatırlatıyorum. Bence Gülen namuslu bir fanatik.

Sizi taklit etmedim, bana yönelttiğiniz suçlamayı size iade ettim. Cümlemi doğru okuyun lütfen. Ben dibine kadar Atatürkçüyüm ama siz Fethullah'ı savunacağım diye dibine dek çelişkiye batmış bir sözde Atatürkçüsünüz şu anda. 

Fethullah şizofrenine yaptığınız davet umurumda değil, ben davet ederken kurduğunuz cümleyle ilgiliyim. Ona "Siz barışçıl ve şiddete başvurmayan birisiniz" demişsiniz. Normal şartlarda bu cümleyle de ilgilenmezdim, ancak siz darbe olduğu günden beri durmaksızın bu darbeyi Atatürkçü askerin yaptığını söylüyorsunuz. Bu durumda bu darbe girişiminin barışçıl olmaktan çok uzak, şiddet içeren bir eylem olduğunu düşünüyor ve ordudaki Atatürkçü askeri aynen böyle olmakla suçluyorsunuz. 

Biz Fethullah Gülen adlı aşağılık yobaza Tayyip'in ve çevresinin tapelerini ifşa ettiği için teşekkür borçlu falan değiliz. Ne çaldılarsa birlikte çaldılar.

Biz meydanlarda onun ürettiği polisin gazıyla, kurşunuyla boğuşur ve gencecik çocuklarımızı kaybederken bu it bizlere "Piç" dedi. Senelerdir çocuklarımızın burslarını çalan, devletin bütün hücrelerine sızıp Atatürkçüleri ve dindar olmayanları işinden eden, akıl almaz kumpaslarla Türk askerini derdest ederek zindanlara atan, kendisi hakkında kitap veya yazı yazan gazeteceleri tek tek hapiste çürümeye terkeden pisliktir bu.

Sizin namus anlayışınız da çarpıkmış, bugün onu da öğrendim.

Sitelerde Paylaş

TSK  dağıtıldı!Artık  ordusuz  bir  milletiz!  Hayırlı uğurlu   olsun!Askeri  Liseler,Harp  okulları(Akademiler)  kalktı! Kuvvet komutanlıkları  artık  Genel  Kurmaya   bağlı  değil.Genel  Kurmay artık  Kör barsak   oldu! Bir  savaş  oldumu Kuvvetlerin     koordinasyonu olmayacak!Kurmaylık   kalktı!

Jandarma   kalktı!  

Bundan sonra   namazlarla   dualarla  savaşırız.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Sizi taklit etmedim, bana yönelttiğiniz suçlamayı size iade ettim. Cümlemi doğru okuyun lütfen. Ben dibine kadar Atatürkçüyüm ama siz Fethullah'ı savunacağım diye dibine dek çelişkiye batmış bir sözde Atatürkçüsünüz şu anda. 

Fethullah şizofrenine yaptığınız davet umurumda değil, ben davet ederken kurduğunuz cümleyle ilgiliyim. Ona "Siz barışçıl ve şiddete başvurmayan birisiniz" demişsiniz. Normal şartlarda bu cümleyle de ilgilenmezdim, ancak siz darbe olduğu günden beri durmaksızın bu darbeyi Atatürkçü askerin yaptığını söylüyorsunuz. Bu durumda bu darbe girişiminin barışçıl olmaktan çok uzak, şiddet içeren bir eylem olduğunu düşünüyor ve ordudaki Atatürkçü askeri aynen böyle olmakla suçluyorsunuz. 

Biz Fethullah Gülen adlı aşağılık yobaza Tayyip'in ve çevresinin tapelerini ifşa ettiği için teşekkür borçlu falan değiliz. Ne çaldılarsa birlikte çaldılar.

Biz meydanlarda onun ürettiği polisin gazıyla, kurşunuyla boğuşur ve gencecik çocuklarımızı kaybederken bu it bizlere "Piç" dedi. Senelerdir çocuklarımızın burslarını çalan, devletin bütün hücrelerine sızıp Atatürkçüleri ve dindar olmayanları işinden eden, akıl almaz kumpaslarla Türk askerini derdest ederek zindanlara atan, kendisi hakkında kitap veya yazı yazan gazeteceleri tek tek hapiste çürümeye terkeden pisliktir bu.

Sizin namus anlayışınız da çarpıkmış, bugün onu da öğrendim.

Konudan uzaklaşıyorsunuz. Başlığa dönünün. Konu benim düşüncelerim değil. Sizin başlık hakkındaki yorumlarınız.. Görünüşe göre siz Tayyip itini Gülen'e yeğliyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, haci said:

Erdoğan'ın, Bahçeli'nin ve Kılıçdaroğlu'nun seks kasetleri olduğunu hiç sanmıyorum.

var haci var.
ama muhalefette onları yayınlayacak cesaret yok.

bu dünya korkaklar için değildir.

erdoğan bugün türkiye'deki en cesur insandır.  
kaset konusunda bile en yiğit odur.

ve evet.. kaset savaşları el altından sürüyor. şantajlar oluyor.

Bahçeli'nin ve Kılıçdaroğlu'nun erdoğan karşısısındaki gafletlerinde bu kasetlerin de payı var.
erdoğan kasetsiz yapamaz.:) 

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, haci yazdı:

Konudan uzaklaşıyorsunuz. Başlığa dönünün. Konu benim düşüncelerim değil. Sizin başlık hakkındaki yorumlarınız.. Görünüşe göre siz Tayyip itini Gülen'e yeğliyorsunuz.

Hallalla, nerede konudan uzaklaşmışım? Forumda iletiler alıntılanır ve tartışılır. Ben de sizinkini alıntıladım ve sizin yazdıklarınıza karşılık kendi düşüncelerimi yazdım. 

Ben ne Tayyip'in ne de Fethullah'ın yanındayım. Bu adice dinci kapışmasında ikisinden birinin tarafını tutmak zorunda da değilim, benim tarafım doğduğum günden beri belli. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, bosyinebos yazdı:

var haci var.
ama muhalefette onları yayınlayacak cesaret yok.

bu dünya korkaklar için değildir.

erdoğan bugün türkiye'deki en cesur insandır.  
kaset konusunda bile en yiğit odur.

ve evet.. kaset savaşları el altından sürüyor. şantajlar oluyor.

Bahçeli'nin ve Kılıçdaroğlu'nun erdoğan karşısısındaki gafletlerinde bu kasetlerin de payı var.
erdoğan kasetsiz yapamaz.:) 

Bunlar dedikodu. Çamur atmak.. Her duyduğunuza inanmayın..

Sitelerde Paylaş

Hallalla, nerede konudan uzaklaşmışım? Forumda iletiler alıntılanır ve tartışılır. Ben de sizinkini alıntıladım ve sizin yazdıklarınıza karşılık kendi düşüncelerimi yazdım. 

Ben ne Tayyip'in ne de Fethullah'ın yanındayım. Bu adice dinci kapışmasında ikisinden birinin tarafını tutmak zorunda da değilim, benim tarafım doğduğum günden beri belli. 

İkisini de reddettiğinizi sanmıyorum. Tayyip itinin düşüncelerini paylaşıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, haci yazdı:

İkisini de reddettiğinizi sanmıyorum. Tayyip itinin düşüncelerini paylaşıyorsunuz.

Niye? Darbeyi Fethullahçılar yaptı diyorum diye mi?

Aynı zamanda Tayyip'in hırsız, katil, yalancı bir din tüccarı olduğunu da söylüyorum. Hırsız dediğim için de Fethullah itinin düşüncelerini paylaşmış oluyorum o halde.

Of Hacı of...

Sitelerde Paylaş

Niye? Darbeyi Fethullahçılar yaptı diyorum diye mi?

Aynı zamanda Tayyip'in hırsız, katil, yalancı bir din tüccarı olduğunu da söylüyorum. Hırsız dediğim için de Fethullah itinin düşüncelerini paylaşmış oluyorum o halde.

Of Hacı of...

Darbeyi Fethullahçılar yaptığı için değil. Tayyip'in darbeyi Fethullahçıların yaptığı iddiasının doğruluğunu forumda tartışmadan kabul edip, onayladığınız için. Darbe konusunda önce Atatürkçülerin yaptığını düşünüp, ardından Tayyip'in iddialarını sorgulamadan benimsediğiniz için... Tayyip sizi kendine çekmede çok başarılı oldu..

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, haci yazdı:

Darbeyi Fethullahçılar yaptığı için değil. Tayyip'in darbeyi Fethullahçıların yaptığı iddiasının doğruluğunu forumda tartışmadan kabul edip, onayladığınız için. Darbe konusunda önce Atatürkçülerin yaptığını düşünüp, ardından Tayyip'in iddialarını sorgulamadan benimsediğiniz için... Tayyip sizi kendine çekmede çok başarılı oldu..

Darbeyi kimin yaptığı konusunda karar vermek için forumda tartışmaya ihtiyacım yok. Buna ihtiyaç duyan aklını kaçırmıştır, ahmaktır. Hele de siz böyle akıl almaz iddialarda bulunup iyice inatlaşmışken.

Siz ne Fethullah'ı ve örgütünü biliyorsunuz ne de ülkede olan biteni. Bizler çok uzun yıllardır Fethullah örgütlenmesinin ne olduğunu ve neler yaptığını bağırıp duranlarız. Tayyip'le birlik içinde yaptılar. Araları bozulunca Tayyip bunlar hakkında konuşmaya başladı. Siz de ondan sonrasını referans aldığınız bizim manipüle olduğumuzu sanıyorsunuz ama manipülasyonun Allah'ı size yapılmış. Şaşırmışsınız siz...

Sitelerde Paylaş

Siz ne Fethullah'ı ve örgütünü biliyorsunuz ne de ülkede olan biteni.

Benim ne bilip bilmediğimi sizin bilmeniz imkansız.. Dolayısıyla bu ifade saçma.. Şu anda sizin hakkınızda ne düşündüğümü de bilin bakalım?:lol:

Bilgiçlik taslamakla savınızı savunmamalısınız.  Tartışmaları karşınızdakileri küçük görüp oları aşağılayarak, bilgsizlik ve cehaletle suçlayarak kazanamazsınız.

Sitelerde Paylaş

Darbeyi Fethullah Gülen yapmıştır. Nokta.

Hacı abi, batı medyasının yalanlarına fazlaca inanıyor. Batı medyası, kendilerine köpeklik yapan Fethullah Gülen'i korumaya çalışıyor. O yüzden Fethullah'ı gözlerden saklamaya çalışıyorlar. 

Batı medyasını dürüst, tarafsız falan sanmak büyük bir yanılgıdır. En son Irak hadisesinde yalan söyledikleri, yalana ortaya çıktıklarını kanıtladılar. Irak işgali Sovyetler Birliği'nin dağılmasından sonra dünyada olan en önemli olaydır. Batı medyası bu olayda yalan söyleyerek, ahlaksız ve güvenilmez olduğunu net bir şekilde kanıtlamıştır. 

Batı Asya ile ilgili gerçek ve doğru haberleri yazan tek medya Cumhuriyetçi Türk medyasıdır. Sadece bu yayınlara güvenin. Diğerlerinin hepsi yalan.

Sitelerde Paylaş

Hacı darbeyi Atatürkçülerin yaptığına dair ne kanıtın var?

Sadece TRT bildirisi diyorsan, eksik kalıyorsun. bu bildiri tamamen aldatmaca olabilir, - ''red herring'' olabilir. 

''Fetullah gülen artık ülkenin tek sahibidir'' diye bildiri okuyacak kadar salak değillerdi zaten. Bunu beklediysen çok safmışsın derim.

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
16 minutes ago, haci said:

Aksini kanıtlayana kadar o bildiri gerçektir.

Aynı mantıkla gidersek, aksi kanıtlanana kadar darbeyi yapan Fetullah tır.  -da diyebiliriz.

Nasıl olacak? 

Tayyip 'e inananmak kolay değil.

Senin kanıtın yok.

tayip 'in bu darbeyi fetullahın yaptığına dair kanıtı yok.

Fetullahın masum olduğuna dair kanıtı yok.

Kimsenin iddiasını destekleyecek kanıtı yok.   Sanki doğa üstü güçler işin içine karışmış gibi. herkes istediğine inanıyor.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, ad hominem yazdı:

Aynı mantıkla gidersek, aksi kanıtlanana kadar darbeyi yapan Fetullah tır.  -da diyebiliriz.

Nasıl olacak? 

Tayyip 'e inananmak kolay değil.

Senin kanıtın yok.

tayip 'in bu darbeyi fetullahın yaptığına dair kanıtı yok.

Fetullahın masum olduğuna dair kanıtı yok.

Kimsenin iddiasını destekleyecek kanıtı yok.   Sanki doğa üstü güçler işin içine karışmış gibi. herkes istediğine inanıyor.

Hala anlamıyorsun... Adam benim adım Sinan diyor. Sen ona hayır, senin adın Ahmet'tir diyorsun ve onun yalan söylediğini iddia ediyorsun.

Bu durumda kimin önce delil göstererek savını savunması gerekir?

Kafan çalışıyorsa bu sorunun yanıtını hemen verirsin. Zor bir soru değil..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...