Jump to content

Türkiye'nin 2'ye 3'e Bolunme Senaryosu Sizce Nasıl Gerceklesecek?

Recommended Posts

Erdoğan'ın 2023'ü görecek kadar uzun ömür yaşayacağını sanmıyorum.
Yaşasa bile Erdoğan Türkiye'nin 3'e bölünmesine destek veya taraf olmaz.
Çünkü adam narsist. Narsist insanlar hükmedici egemenlik sınırlarını genişlettikçe genişletmek isterler.
Erdoğan Türkiye'nin egemenliğini daraltarak kendisinin narsist hükmedici karakterini boğamaz.

Sitelerde Paylaş

Bunların hepsi demokrasi yüzünden oluyor. Lütfen, bunu kabul edelim. Türkiye'nin yarıdan fazlası cahil olduğundan, oylama zamanı tabi ki iktidarı onlar kazanacaktır. Benim fikrimce demokrasi sayesinde seçilmiş sırf fazla olduklarına göre cahiller değilde devleti aklı başında insanlar yönetirse, o zaman tüm sorunlar biter.

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Elgün Hüseyn yazdı:

Bunların hepsi demokrasi yüzünden oluyor. Lütfen, bunu kabul edelim. Türkiye'nin yarıdan fazlası cahil olduğundan, oylama zamanı tabi ki iktidarı onlar kazanacaktır. Benim fikrimce demokrasi sayesinde seçilmiş sırf fazla olduklarına göre cahiller değilde devleti aklı başında insanlar yönetirse, o zaman tüm sorunlar biter.

Kesinlikle katiliyorum. Turkiye gibi halki cahil olan, arastirmayan, adam olmayan, ahlaksizligin baskin oldugu yerlerde demokrasi hicbir halta yaramaz hatta gunumuzdeki gibi cahillerin eline gectigi zaman facialar olur... Siz zannediyor musunuz Akp pisligi sona erdigi zaman Tayyip gittigi zaman her sey yerine oturacak? Hayir tabikide yarin baska bir sarlatan yine bu cahil halk sayesinde is basina gelecek... Turkiye gibi ulkeleri elit bir kesim yonetmeli ve askeri ordu ise cok guclu olmalidir. Eger cahil halk tarafindan elit yonetime bir saldiri gelirse sert sekilde geri bastirilabilsin diye.. Ayni sekilde elit kesimde gorevini kotuye kullanirsa askeriye tarafindan ona karsi darbe yapilsin.

tarihinde Asisvénia tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Asisvénia yazdı:

Kesinlikle katiliyorum. Turkiye gibi halki cahil olan, arastirmayan, adam olmayan, ahlaksizligin baskin oldugu yerlerde demokrasi hicbir halta yaramaz hatta gunumuzdeki gibi cahillerin eline gectigi zaman facialar olur... Siz zannediyor musunuz Akp pisligi sona erdigi zaman Tayyip gittigi zaman her sey yerine oturacak? Hayir tabikide yarin baska bir sarlatan yine bu cahil halk sayesinde is basina gelecek... Turkiye gibi ulkeleri elit bir kesim yonetmeli ve askeri ordu ise cok guclu olmalidir. Eger cahil halk tarafindan elit yonetime bir saldiri gelirse sert sekilde geri bastirilabilsin diye.. Ayni sekilde elit kesimde gorevini kotuye kullanirsa askeriye tarafindan ona karsi darbe yapilsin.

Buna ben de katılırım ama artık çok geç....

Ama nedeni yalnız halkın cahil olması değil. Halkın cahil tutulması... AKP gelmeden önce halk cahildi ama bu kadar dindar değildi. Şimdi hala cahil ama aynı zamanda dindar. Daha da ötesi dinini savunacak, yaşayacak ve günlük yaşamında kullanacak bir sistem keşfetti. Ona demokrasi deniyor. Sapkın bir demokratik anlayış sarhoşu oldu bu halk. Herşeye kendinin karar verdiğini sanıyor.. Oysa her şeye İslam adına bir avuç sapık karar veriyor. Halk adına verilen bir şey yok.

Sitelerde Paylaş

Akp'liler Türkiye'ye getirdikleri suriyeli korkakların sayesinde, BM'de hak talebine kanıt olarak Halep çevresini Türkiye'ye katmayı planlıyorlar. Türkiye'yi genişleteyim derken bölünme riskine girdiklerinin farkında değiller. BM daimi üyelerinin hiçbiri, Suriye kuzeyinin Türkiye'ye katılmasını onaylamaz. İngiltere, Fransa, Rusya, Amerika, Çin. Şu an bunların hepsi Türkiye'yi Suriye kargaşasından sorumlu tutuyorlar.

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Engse Hohol yazdı:

Akp'liler Türkiye'ye getirdikleri suriyeli korkakların sayesinde, BM'de hak talebine kanıt olarak Halep çevresini Türkiye'ye katmayı planlıyorlar. Türkiye'yi genişleteyim derken bölünme riskine girdiklerinin farkında değiller. BM daimi üyelerinin hiçbiri, Suriye kuzeyinin Türkiye'ye katılmasını onaylamaz. İngiltere, Fransa, Rusya, Amerika, Çin. Şu an bunların hepsi Türkiye'yi Suriye kargaşasından sorumlu tutuyorlar.

Katılıyorum. Arapları kendimize katacağımıza, kendi ırkımızdan olan diğer Türk devletlerini kendimize katmak en mantıklısıdır. Türkiye Türklerindir! Araplara ve diğer alçak ırklara bir gram toprağımızdan vermeyiz!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...