Jump to content

Aşırı Mastürbasyon

Recommended Posts

Bir saat önce, Doremi yazdı:

Arkadaşlar canım yapmak istiyor ve tam sperm gelcekken kendimi engelliyorum belirtileri başladı yeri olmaya başladı yardım edin arkadaşlar odada tek ders çalışmaya  başlarken birden canım istiyor .

Anlamadım.. Nasıl bir yardım istiyorsun? Canın istiyorsa yap kurtul.. Bizden ne bekliyorsun?

Sitelerde Paylaş

Bunda garip olan ne onu anlayamadim? TR'de bu masturbasyon olayi cok abartiliyor sanki zararli bir seymis gibi kurtulus yollarini arayan ahmaklar bile var...:lol: Canlilarda bu ciftlesme olayi bir ihtiyactir siz istesenizde istemeseniz o biriken spermler bir sekilde vucuttan atilacak. Bu uykuda da olabilir, iserkende.. Burda onemli olan nokta ; bunu duzene sokmaniz gereklidir. Mesela haftada 2 kez ya da 3 kez sizin kabiliyetinize gore bir program belirleyin o sekilde yapin. Hem her gun yapmakta alinan zevkin tamamen bir halta yaramadigini ve gereksiz bir is oldugunu anlayacaksiniz hemde 4 gunde bir yapmanin daha iyi zevk verdigini anlamis olursunuz.

Kisacasi ne cok az ne de cok fazla yapmamaya calisin. Duzene sokun yeterli, hayatin tadini cikarin.

Evrimagaci.com'da cok guzel bir makale var ilgilenenlere okumalarini oneririm:

http://www.evrimagaci.org/makale/253

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Doremi yazdı:
  • Arkadaşlar ben yapmıym hiç demiyorum çok abartıyorum günde 1 i aşıyor nasıl azaltabilirim diyorum

Kendinize ilgilenecek bir seyler buldugunuz zaman zaten onlari yapmaktan masturbasyona vaktiniz olmayacak. Eger evde yalnizsaniz ve caniniz sıkılıyorsa kendinize arastirmaktan zevk aldiginiz bir konu bulun. Kendinizi o konuda gelistirmeye calisin, cabalayin iste o zaman hem kendiniz icin ilerde ise yarayacak bir sey yapmis olacaksiniz hemde cinsellik surekli akliniza gelmeyecek. Cogu insan vaktini öldürmek icin bir seyler yapiyor bence bu son derece yanlis bir sey aslinda dunyada o kadar cok yapilacak sey var ki... En basitinden baska bir dil ogrenin, kitao okuyun, tarihle mi ilgileniyorsunuz? Onu arastirin, bilimle ugrasiyorsaniz yeni seyler ogrenmeye calisin vs.. vs.. bir ton yapilacak sey var.

Sizin ilaciniz can sıkıntısınızı yok etmek. Gun boyunca yapacak bir sey bulamiyorsunuz dolayisiyla akliniza en basitinden zevk alabileceginiz cinsellik geliyor..

Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Asisvénia yazdı:

Kendinize ilgilenecek bir seyler buldugunuz zaman zaten onlari yapmaktan masturbasyona vaktiniz olmayacak. Eger evde yalnizsaniz ve caniniz sıkılıyorsa kendinize arastirmaktan zevk aldiginiz bir konu bulun. Kendinizi o konuda gelistirmeye calisin, cabalayin iste o zaman hem kendiniz icin ilerde ise yarayacak bir sey yapmis olacaksiniz hemde cinsellik surekli akliniza gelmeyecek. Cogu insan vaktini öldürmek icin bir seyler yapiyor bence bu son derece yanlis bir sey aslinda dunyada o kadar cok yapilacak sey var ki... En basitinden baska bir dil ogrenin, kitao okuyun, tarihle mi ilgileniyorsunuz? Onu arastirin, bilimle ugrasiyorsaniz yeni seyler ogrenmeye calisin vs.. vs.. bir ton yapilacak sey var.

Sizin ilaciniz can sıkıntısınızı yok etmek. Gun boyunca yapacak bir sey bulamiyorsunuz dolayisiyla akliniza en basitinden zevk alabileceginiz cinsellik geliyor..

kitap filan okuyorumda bi süre sonra sıkılınca işte ağırlığa başlayım en iyisi enerjim azalınca yapmam diye düşüyorum

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Doremi yazdı:

kitap filan okuyorumda bi süre sonra sıkılınca işte ağırlığa başlayım en iyisi enerjim azalınca yapmam diye düşüyorum

Cok iyi bir fikir. Onemli olan kendinize hosunuza gidecek bir ugras bulup o yonde zevk almaniz. Eger ciddende ilgilendiginiz dogru konuyu bulursaniz onun hakkinda yeni bilgiler ogrenmek size en az masturbasyon kadar zevk verecektir bana guvenin... Fakat eger sadece vakit gecirmek icin hic ilgilenmediginiz bir konuda vakit harcarsaniz kısa surede sıkılırsınız.

Sitelerde Paylaş

Basitçe şöyle diyeyim, memelilerde mastürbasyon bir tür sigorta, bir tür koruyucu mekanizma olarak yaygın bir durumdur.

Kendini sürünün lideri hisseden alfa birey, karıları götürür. Evet, zaten karılar da o bireye itaat edip ondan döllenmeye programlıdır aslen. 

Ama kendini alfa birey gibi göremeyen, lider noktasında erkeklik dürtüsü zayıf olanlarda, hormonal dürtülerini mastürbasyon ve eşcinsellik yaparak giderirler. Kedilerden, yunuslara kadar bu gayet sıradan gözlenen bir olgudur. 

Basitçe, zararı değil, sürü açısından bakınca faydası olan bir eylemdir bu. Kendinizi bu kadar kasmayın boş boş.

Sitelerde Paylaş

okuldayken  yolda yürüyordum arkamdaki oğlanlardan biri benim duyabileceğim biçimde şöyle bağırdı.
"bugün 5 defa mastürbasyon yaptım"

ağzımı açıp tek sözcük bile söylemedim.
yanıt versem üstüme saldırırlardı. ucuz kurtulmuşuz.

etek kaldıranlar, takip edenler, laf atanlar, 
küfür edenler, pandik atanlar, sürtünenler, yiyecek gibi bakanlar çok var..

yani mastürbasyon pek bir işe yaramıyor gibi.

tarihinde bosyinebos tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, bosyinebos said:

okuldayken  yolda yürüyordum arkamdaki oğlanlardan biri benim duyabileceğim biçimde şöyle bağırdı.
"bugün 5 defa mastürbasyon yaptım"

ağzımı açıp tek sözcük bile söylemedim.
yanıt versem üstüme saldırırlardı. ucuz kurtulmuşuz.

etek kaldıranlar, takip edenler, laf atanlar, 
küfür edenler, pandik atanlar, sürtünenler, yiyecek gibi bakanlar çok var..

yani mastürbasyon pek bir işe yaramıyor gibi.

İşte olay bu.

Eteğini kaldıran, takip edeni laf atan... Akşam evine gider, ohşş diyerek şeyini sıvazlar, o anı hayal edip orada kalır. Genel olarak, orada kalır. Gelip dişiyi şuracıkta halletmeye yeltenmez. En azından genel olarak, ama elbette tersi durumlar olur, zayıf, arkası yok gibi görünen bir dişi, her an malum tecavüze uğrayabilir, ilkel güdülerine esir kalmış birilerince. 

Asıl mesele, bu eziklerin ancak bu kadarını yapıp evde kalanı hayal güçlerine bırakacak olmaları. Dişiyi ise, sapına kadar erkek, dominant olanı götüreceği asıl hakikat. 

Günümüz dünyasında sorun işte o dominatın belirsiz olması. Kimdir bu, işyerind epatron, evde baba, abi vs. sokakta mahallenin kabadayısı, ağır abisi, işe giderken otobüste şoför, yoldaki trafik polisi? Dişiler artık maalesef kendilerine tam olarak, sürünün alfa bireyi budur diyecek bir erkek modelini göremiyor. Temel sorunda burada başlıyor.

Basitçe, alfa birey sürünün lideridir. O halde sürünün kaynaklarından faydalanmakta önceliklidir. Ondan bir çocuk yapmak, o çocuğun büyüyeceğinin garantisidir. İşte dişini güdüsel mekanizması yüksek oranda buna yöneliktir.  

Sitelerde Paylaş
18 minutes ago, anibal said:

Basitçe şöyle diyeyim, memelilerde mastürbasyon bir tür sigorta, bir tür koruyucu mekanizma olarak yaygın bir durumdur.

Kendini sürünün lideri hisseden alfa birey, karıları götürür. Evet, zaten karılar da o bireye itaat edip ondan döllenmeye programlıdır aslen. 

Ama kendini alfa birey gibi göremeyen, lider noktasında erkeklik dürtüsü zayıf olanlarda, hormonal dürtülerini mastürbasyon ve eşcinsellik yaparak giderirler. Kedilerden, yunuslara kadar bu gayet sıradan gözlenen bir olgudur. 

Basitçe, zararı değil, sürü açısından bakınca faydası olan bir eylemdir bu. Kendinizi bu kadar kasmayın boş boş.

Kas gelisimi icin ne diyorsun, faydasi veya zarari var mi? 

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Doremi yazdı:

Arkadaşlar canım yapmak istiyor ve tam sperm gelcekken kendimi engelliyorum belirtileri başladı yeri olmaya başladı yardım edin arkadaşlar odada tek ders çalışmaya  başlarken birden canım istiyor .

Hehehe kardeşim benim ;) bende çok fazla mastürbasyon yapıyorum ''Hentai izleyerek'' ve kendime engel olamıyorum ki bu durumdan rahatsızsan kafanı biraz dağıtıp sonra ders çalışabilirsin...

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, DaviesMastermind  yazdı:

Hehehe kardeşim benim ;) bende çok fazla mastürbasyon yapıyorum ''Hentai izleyerek'' ve kendime engel olamıyorum ki bu durumdan rahatsızsan kafanı biraz dağıtıp sonra ders çalışabilirsin...

Erken boşalma yaşıyormusun ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...