Jump to content

Darbeyi kim yaptı?

Recommended Posts

10 dakika önce, haci yazdı:

Önce sen bize darbeye katılan bir Fethullahçı üst düzey komutanın ismini ver....

Generaller Mehmet Partigöç, Erhan Caha, Faruk Bal, Tuğamiral İrfan Arabacı, Albay İlhan Karasu ve Yüzbaşı Mustafa Şaban Gümüşiğne,  Tümgeneral Mehmet Dişli,  Korgeneral Metin İyidil,  Tuğgeneral Semih Terzi,  Akıncı 4. Ana Jet Üssü Komutanı Tuğgeneral Hakan Evrim;

Liste çok uzun. Yetmediyse söyle 50- 60 tane daha yazayım.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 216
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şimdi, aluben yazdı:

Generaller Mehmet Partigöç, Erhan Caha, Faruk Bal, Tuğamiral İrfan Arabacı, Albay İlhan Karasu ve Yüzbaşı Mustafa Şaban Gümüşiğne,  Tümgeneral Mehmet Dişli,  Korgeneral Metin İyidil,  Tuğgeneral Semih Terzi,  Akıncı 4. Ana Jet Üssü Komutanı Tuğgeneral Hakan Evrim;

Liste çok uzun. Yetmediyse söyle 50- 60 tane daha yazayım.

Bu listeyi kim yaptı?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, aluben yazdı:

Ben yaptım. Listenin aslı çok uzundu. Elebaşlarını ağırlık vererek kolay anlayasın diye kısalttım. İyi yapmamış mıyım?

Beğenmedin mi listeyi euu? 

Ben de aynı listenin darbeyi yapanların Atatürkçü üst subaylar olduğunu gösterdiğini iddia ediyorum. Onlar Fethullahçı değil. Kemalist!

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, aluben yazdı:

Onları iddianı kanıtlamak yerine hakaret ederek mi dövmüş oldun?

Bana hala bir Atatürkçü darbeci komutan adı bile veremedin. Beni böyle mi döveceksin?

Nasıl vermedim? Senin verdiğin listeyi ben de kanıt olarak gösterebilir ve yeni ve uzun bir liste de yapabilirim.

Şu ortamda kimse kesin bir liste veremez. Vermeye çalışmak ve iddiasını kanıtladığını söyleyen salaktır.. Bu bir hakaret bile değil. Bir gerçek.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, haci yazdı:

Nasıl vermedim? Senin verdiğin listeyi ben de kanıt olarak gösterebilir ve yeni ve uzun bir liste de yapabilirim.

Şu ortamda kimse kesin bir liste veremez. Vermeye çalışmak ve iddiasını kanıtladığını söyleyen salaktır.. Bu bir hakaret bile değil. Bir gerçek.

Verdiğim isimler hakkında ne biliyorsun? Örneğin:

Tümgeneral Mehmet Dişli ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...