Jump to content

Öldükten sonra ne olacak

Recommended Posts

Şimdi, sağduyu yazdı:

Allah adında bir tanrı olduğunu kim söylemiş?

İsa'yı da kabul etmiyoruz, alsın yalanlarını da siktirsin gitsin.

Yeter bu kadar. Öfkelenmenin hiç lüzumu yok. Bu söylediğiniz kötü ve iğrenç laflar bana kim olduğunuzu anlatmaya yetti. Hakaret, küfür. Bunlar söyleneni değil söyleyeni alçaltır. Kaliteyi düşürür. Ve en kötüsü de ne biliyor musunuz? Kötü bir insan olduğunuzu gösterir. Zira testinin içinde ne varsa dışına o sızar!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 145
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Just now, Yeremya said:

Yeter bu kadar. Öfkelenmenin hiç lüzumu yok. Bu söylediğiniz kötü ve iğrenç laflar bana kim olduğunuzu anlatmaya yetti. Hakaret, küfür. Bunlar söyleneni değil söyleyeni alçaltır. Kaliteyi düşürür. Ve en kötüsü de ne biliyor musunuz? Kötü bir insan olduğunuzu gösterir. Zira testinin içinde ne varsa dışına o sızar!

Peki putun hakaretlerine, küfürlerine, iğrenç ve kötü sözlerine ne diyorsun? Bunlar da putun nasıl bir put olduğunu anlamana yetiyor mu? neden hiç puta ağzını topla demiyorsun?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, sağduyu yazdı:

Peki putun hakaretlerine, küfürlerine, iğrenç ve kötü sözlerine ne diyorsun? Bunlar da putun nasıl bir put olduğunu anlamana yetiyor mu? neden hiç puta ağzını topla demiyorsun?

Bir örnek verebilir misiniz?

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Yeremya yazdı:

Okudum deme gereği bile duymuyorum. Ama ben GÖRMEDİM!

Allah senin kalbini mühürlemiş okusanda anlamasın:lol: birde beynimiz yerine kalbimizden düşünyoruz kafirlere deyince kızıyorlar :lol: ölünce görüşürüz ey kafirler

küfür edrmi allah.jpg

KÜFÜR EDEN ALLAH.jpg

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, Yeremya said:

Ben hala küfür görmüyorum. Evet, aşağılama var, hak edenlere. Bu mesajlarınızı akşama doğru düzgün bir kafayla yanıtlayacağım. Size iyi günler...

Biz de hak edenleri aşağılıyoruz. Mesela senin putuna sadist, manyak, psikopat, zalim, adaletsiz, pislik vs. dediğimizde senin putunun hak etmediği sıfatlar hangileri bunların içinde?

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Yeremya yazdı:

Ben hala küfür görmüyorum. 

Ne diyecekti, ulan bana inanmayanlar, hepinizin ebenizden başlayarak ananızı avradınızı bacınızı diye mi devam etseydi! Sen salak filan olmayasın yoksa müslim! 

Gerçi ima yollu küfür etmemiş de değildir ya... Inkarcıların amel defterlerini "min verai zahrihim" vereceği yazar şu kutsal dediğiniz kitap dediğiniz şeyde... Bunun Türkçesi, sırtın arkasından demektir. Oha değil mi... Hatta çüşşş bile... Min zahrihim dese normal. Sırt taraftan vereceğiz olur. Min veraihim dese de olur. Arka taraftan vereceğiz olur

Ama bu şekilde... Sana biz verelim asıl o hesap defterini min verai zahrik, cahil arabın uyduruk tanrı bozması! olur yani... Bunun oluru bu...

Bacağını açacakmış ya... O zaman veririz. 

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Yeremya yazdı:

Ne demiş İsa peygamber: "Beni kabul eden, beni göndereni kabul etmiş olur."

Kim demiş..... isa demiş...  Peki İsa kim..., biz tanıştık mı bu adamla....?

2 bin yıl öncesinden gelen rivayetlerden duyulmuş, yaşayıp yaşamadığı bile belli olmayan bir adam.

İnsanları inanca göre bölüp düşman etmek için mazaretiniz bu kadar uyduruk olmamalı öyle değil mi....? Çocuk oyuncağı değil bu işler, insan canından bahsediyoruz. 

Sadece hristiyanlık adına sayısız insan işkenceye uğradı, katledildi, ayrımcılık gördü, sevdiklerinden koparıldı.. değer mi böyle anlamsız birşey için..?

Sitelerde Paylaş

Peygamberlere uyulmuyor diye değil. Aaaaah ah. Bir türlü anlamıyorsunuz, onların Allah ın elçisi olduğunu söylüyorum. Onlara uymayan gerçekte Allaha uymuyordur.

Bu ne biçim bir mantık! Biz böyle birşeyi kimden öğreniyoruz şu anda...?

"söylüyorum" diye de itiraf etmişsiniz zaten...  

Sizin söylediğinize inanmadığımız için yakılmayı hakediyorsak, Allah'ın efendisi siz oluyorsunuz bu durumda...

O zaman uşağınıza bir zahmet söyleyin, hayatımızdan çekip gitsin de insanca yaşayalım, olmaz mı...?

Sitelerde Paylaş

Ben hala küfür görmüyorum. 

Küfüre gerek duymuyorlar, çünkü uygulamalı şekli... yani tecavüz var!

Zaten "inanmıyor" diye kadınlara tecavüz etmeyi kendisinde hak gören birinin kitabında küfür yok diye "ne kadar ahlaklı" mı demeliyiz?

Cehennem desen, zaten baştan sona tecavüzden bin beter aşalık bir işkence merkezi !

Ayrıca hakaret, aşalama, lanet okuma gibi çirkefliklerin, bize doğruluğu öğreten kitaplarda olması normal midir?

Hakaretsiz kendini ifade edemiyor mu, bu sözde herşeyi bilen hayalet ?

Sitelerde Paylaş
On 01.09.2016 at 12:12, Yeremya yazdı:

Bir insan, gerçek olan bir inancı, hem de kötü sonuçlarını bildiği halde reddederse, o kötü sonuçları hak eder.

Gerçek olan inanç ? Mensubu olduğumuz galaksiden milyarlarca var ve senin gerçek olduğunu idda ettiğin arap putu denizde yüzen gemileri varlığına delil olarak gösteriyor. :D Yarattığı kainattan haberi olmayan bir put olur mu ? Elçisinin uçkuru için ayet indiren bir Put olabilir mi ? evet olabilir ne de olsa put, göremez, duyamaz, bilemez.

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Yeremya yazdı:

Ben hala küfür görmüyorum. Evet, aşağılama var, hak edenlere. Bu mesajlarınızı akşama doğru düzgün bir kafayla yanıtlayacağım. Size iyi günler...

Cevaplarsanız menmun oluruz.Ha azdaha unutuyordum hocam. benim bir tanrım var çok güzel ayetler  gönderdi bana çok güzel  adıda tekir sizinle paylaşmamı istedi. senin tanrının gönderdiyi aytleri çok beynmiş istersen sende Allahına okutur  tanıştıralım bunları benim tanrım çok israr ediyor. yardımcı olursan çok seviniriz tanrımla birlikte

ŞİİR GİBİ AYET.PNG

Sitelerde Paylaş
On 02.09.2016 at 15:44, Yeremya said:

Sen bedevi götü yalayacılığı yaparken, ettiğin o boktan ibaret laflarla iğrenç ve kötü olmuyorsun da, biz neden oluyoruz?

Şüphesiz allah kelamı, ağza alınabilecek en pis, en iğrenç, en boktan, en rezil kelamdır, bu hakikatı inkar mı ediyorsun?

Sitelerde Paylaş
On 03.09.2016 at 09:18, güven said:

Cevaplarsanız menmun oluruz.Ha azdaha unutuyordum hocam. benim bir tanrım var çok güzel ayetler  gönderdi bana çok güzel  adıda tekir sizinle paylaşmamı istedi. senin tanrının gönderdiyi aytleri çok beynmiş istersen sende Allahına okutur  tanıştıralım bunları benim tanrım çok israr ediyor. yardımcı olursan çok seviniriz tanrımla birlikte

ŞİİR GİBİ AYET.PNG

hem vallahi hem billahi aşağılarında aşağısındayız.şu o kadar netki dünya hayatı tam bir cehennem ve kesinlikle bir güç bizi cezalandırmak için dünya denen gezegene göndermiş.

yeterki aklını kullansın insan birazcık tefekkür etmek bile bu işi çözmeye yetecektir.

zengininden fakirine, kadınından erkeğine ciddi manada dünya tam bir çilehane herkes için tonlarca çile ayarlanmış zengini ayrı dertte, fakiri ayrı dertte, göreni bir dertte körü ayrı bir dertte bir insanın dünya hayatı peşinden gitmesi nazarımda onu sadece  aptal yapar

Sitelerde Paylaş

Hayır da bu kepazelik yani, skandal! 

"Peygambere değil allaha itaat edeceksiniz!"

Ya var mı böyle ahmaklık ya! Bu kadar da olmaz artık! Ikisi de birbirinden uyduruk iki yalanın bir doğru etmeyeceğine, beyni olan bir insanın nasıl kafası basmaz ya!

Ahmaklığın bu kadarına kaya olsa tahammül edemez çatlar yahu! Hayır o da uyduruk o da... Aralarında en küçük fark yok uyduruk olma açısından.

Yığın yığın insan kitlelerinin allahtı peygamberdi yalan uyduruk efsanelerin ardında 21. yüzyıl geldi ya, yuh artık, çüş, bişş artık hala koşması... 

Ya bir yeter artık ya! Insan zeki olmayabilir tamam ama bu kadar da beyinsizlik olmaz artık ya!

Hiç iki yalan, birbirinin doğru olduğunu kanıtlayabilir mi ya, bir ittirin gidin artık yeter ya! Hayır çatlamamak için sabır kayası olsan çatlar artık insan be!

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Imla
Sitelerde Paylaş
11 saat önce, gariban_derviş yazdı:

hem vallahi hem billahi aşağılarında aşağısındayız.şu o kadar netki dünya hayatı tam bir cehennem ve kesinlikle bir güç bizi cezalandırmak için dünya denen gezegene göndermiş.

yeterki aklını kullansın insan birazcık tefekkür etmek bile bu işi çözmeye yetecektir.

zengininden fakirine, kadınından erkeğine ciddi manada dünya tam bir çilehane herkes için tonlarca çile ayarlanmış zengini ayrı dertte, fakiri ayrı dertte, göreni bir dertte körü ayrı bir dertte bir insanın dünya hayatı peşinden gitmesi nazarımda onu sadece  aptal yapar

EEEEE demeki cehnmede cennete bu dünydadır  birisi buraya atı demekle  kastın ne yanı Allahından başkası var demek o zaman senin halin perişan kime ibadet edeceksin ibadesiz yapamsınız. farkında olmada şirke girdin allahım diyeceyine birilerinden bahsediyorsun.zeginin fakirin özürlünün açın susuzun oluşundan dolayı tanrı fikri bize ters keliyor gıcıklık isyankarlıktan deyil mantık yürtüyoruz bu kaasun oması allahın olmamasına yeterince nedendir.şimdic :)))) soruyorum başta valahi tilahi yemin etmişin ya o yemine dayanarak soruyorum bu ayteleri bir tanrı yazabilirmi? ben bu ayetleri okuduğuda çok gülmüştüm  sizin gülmemem sebebiniz  korkudandır kendinizi kutsal varlık görmenizdendir ölmeyi kabulenemiyorsunuz araplar demiş öteki dünye sen o hayele yaşıyor kuranın çarpık çelişkilerini görsende displinden taviz vermiyorsun töbebe deyip geçiyorsunuz korkunun ecele faydası yok sende bende bir ot bir çiçekte zamanı geldimi öleceyiz everenin veya doğanın kanunudur karı koyamasın. o şiir gibi aytleri birdaha oku nerdeyse bok böceyine yemin  etmemiş oda aklına gelmemiş eminim

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...